Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2006., 14:11   #41
a sta je sa onim hotelom u buzinu....restoran na staklenom mostu?ima i novi antunovic super moderan na ljubljanskoj aveniji kod ulaza u spansko..ili jednostavno unajmi sator!
lolita11 is offline  
Old 09.06.2006., 18:19   #42
Quote:
DiscoKoogla kaže:
da stane stane...ali onda ti je dio gostiju u drugoj sali koja se spoji, i onda si u staklenom dijelu....
nije loše ali najbolje bi bilo otići i pogledati!
I u toj drugoj sali ljudi ne sjede za okruglim stolovima, nego za ravnim - klasičnim.

A ovo što piše da stane 300 ljudi da stane, ali ne kad su okrugli stolovi u igri.

I ja ponavljam najbolje bi bilo otići i pogledati!
__________________
Ako već moraš napraviti korak unazad, važno je nakon toga ići barem dva naprijed.
lbucar is offline  
Old 21.06.2006., 23:16   #43
U Taverni Kraljevec u Sesvetskom Kraljevcu (oni su malo poslije Antunovića na suprotnoj strani ceste) imaju okrugle stolove ali za 220 ljudi najviše,i lijepo izgledaju...iako smo mi imali normalne stolove ali složene u diplomat-kocka princip slaganja (4 stola spojena u romb)...naravno sa presvučenim stolicama, i izgledalo je prelijepo...
mišica is offline  
Old 24.06.2006., 14:51   #44
Quote:
Mischa kaže:
Dragi moje forumasice i forumasi,

Imam mali problemcek i nadam se da cete mi uspjeti odgovoriti.

Dragi i ja smo poceli razmisljati o svadbi i tako malo po malo dosli smo na pitanje restorana. Buduci da bih ja htjela da budu okrugli stolovi, da li znate gdje u Zagrebu i blizoj osobi ima restoran koji ima okrugle stolove, a stane cca 250 ljudi??

Hvala Vam na pomoci..
Ne mogu vjerovati!
Vec neko vrijeme citam zanimljive postove na Vjencanjima i sad neki dan dragi i ja poceli ozbiljno razgovarati gdje bi imali svadbu i ja mu kazem da hocu okrugle stolove ako je ikako moguce i kazem da to jos nisam vidjela na forumu ali da cu pitati. Super da vec postoji tema.
Mi planiramo izmedju 160 i 200 ljudi (okvirno, ovih dana cemo pocet pisat popis). Ali kad su prijatelji prije godinu dana imali svadbu (tamo gdje bi i mi htjeli) nije bilo okruglih stolova, ali su rekli da donesu ako zele. Oni su odustali ali ja bi okrugle ako ikako moze.
Zna li itko mogu li se negdje posuditi oni veliki okrugli stolovi (za cca 8-12 ljudi), koliko bi okvirno kostalo itd.
HVALA!!
Joules is offline  
Old 26.06.2006., 11:24   #45
Quote:
Mischa kaže:
Dragi moje forumasice i forumasi,

Imam mali problemcek i nadam se da cete mi uspjeti odgovoriti.

Dragi i ja smo poceli razmisljati o svadbi i tako malo po malo dosli smo na pitanje restorana. Buduci da bih ja htjela da budu okrugli stolovi, da li znate gdje u Zagrebu i blizoj osobi ima restoran koji ima okrugle stolove, a stane cca 250 ljudi??

Hvala Vam na pomoci..
mislim da bi restoran Paviljon bio za tako nešto
tarantino is offline  
Old 26.06.2006., 11:28   #46
Quote:
Mischa kaže:
jel netko od vas imao mozda svadbu u Lidu na Jarunu??
ja sam bila na jednoj svadbi u lidu i znam da je i moj komentar, a i komentar mojih prijateljica bio da se nebi nikada tamo udavale. sterilno mjesto bez duše.
tarantino is offline  
Old 26.06.2006., 11:31   #47
i meni je lido malo sterilan i hladan... kaj ja znam...
DiscoKoogla is offline  
Old 26.06.2006., 11:32   #48
Hvala Vam svima na savjetima..ali ja do daljnjega necu trebati restoran..
Mischa is offline  
Old 26.06.2006., 11:41   #49
Quote:
Joules kaže:
Ne mogu vjerovati!
Vec neko vrijeme citam zanimljive postove na Vjencanjima i sad neki dan dragi i ja poceli ozbiljno razgovarati gdje bi imali svadbu i ja mu kazem da hocu okrugle stolove ako je ikako moguce i kazem da to jos nisam vidjela na forumu ali da cu pitati. Super da vec postoji tema.
Mi planiramo izmedju 160 i 200 ljudi (okvirno, ovih dana cemo pocet pisat popis). Ali kad su prijatelji prije godinu dana imali svadbu (tamo gdje bi i mi htjeli) nije bilo okruglih stolova, ali su rekli da donesu ako zele. Oni su odustali ali ja bi okrugle ako ikako moze.
Zna li itko mogu li se negdje posuditi oni veliki okrugli stolovi (za cca 8-12 ljudi), koliko bi okvirno kostalo itd.
HVALA!!
pitaš u firmama koje se bave cateringom. oni imaju šatore...
tarantino is offline  
Old 26.06.2006., 11:42   #50
Quote:
DiscoKoogla kaže:
i meni je lido malo sterilan i hladan... kaj ja znam...
i predugoljasta je dvorana. podij je skroz desno, ni ne vidiš plesni podij
tarantino is offline  
Old 26.06.2006., 12:39   #51
Quote:
Mischa kaže:
Hvala Vam svima na savjetima..ali ja do daljnjega necu trebati restoran..
pa što je bilo?
tarantino is offline  
Old 26.06.2006., 12:48   #52
Quote:
Mischa kaže:
Hvala Vam svima na savjetima..ali ja do daljnjega necu trebati restoran..
Pa di će onda biti svadba?
__________________
I'm told to enjoy every moment, every hour, every minute. Thats what I do at fridays and saturdays. Why should I take life so seriously?
marco's is offline  
Old 26.06.2006., 13:01   #53
Nema svadbe..a po svemu sudeci ni mladozenje..
Mischa is offline  
Old 26.06.2006., 14:07   #54
ah zao mi je
DiscoKoogla is offline  
Old 26.06.2006., 14:22   #55
.... a možda se još sve sredi ...
ojda is offline  
Old 26.06.2006., 14:34   #56
Najljepša dvorana u Hrvatskoj, a vjerojatno i šire: Esplanadina Smaragdna dvorana. Okrugla, s prelijepim svodom na kojem su svjetla kao male zvjezdice... mladenci plešu, samo te zvjezdice svjetle, kao u bajci... znam iz prve ruke
__________________
Looking into my future, I saw death...

upoznajtemojukokos
Leia is offline  
Old 26.06.2006., 14:42   #57
Nemojte me sazaljevati..sto je tu je..bolje da se to sada dogodilo, nego nakon svadbe..prezivjet cu..malo se prepao svega..obaveza..zajednickog zivota..nema veze..jaka sam ja..
Mischa is offline  
Old 26.06.2006., 14:54   #58
Ne sažalijevamo te, samo znamo kako bi se mi osjećale da nam se tako nešto dogodi. Želimo da što prije budeš bolje, a kao što si rekla bolje da si saznala sada nego u braku. Stoga glavu gore i naprijed, jer kako kaže stara poslovica što te ne uništi to te ojača.
Ksistina is offline  
Old 26.06.2006., 17:57   #59
Quote:
tarantino kaže:
pitaš u firmama koje se bave cateringom. oni imaju šatore...
Pitat cu u firmama za catering, ali šatore? Sori, ali ja sam pitala za okrugle stolove, koje bi stavila u vec postojecu dvoranu... Mozda si me dobro skuzila, ali krivo napisala, provjerit cu

Mischa uz tebe smo!!!! Nazalost, poceci razgovora o vjencanju cesto razbistre neke do tada skrivene stvari (i u mojoj vezi, pa vjerujem i u vecini drugih...)
Joules is offline  
Old 26.06.2006., 22:35   #60
Quote:
tarantino kaže:
mislim da bi restoran Paviljon bio za tako nešto
250 ljudi za okruglim stolovima
u Paviljonu - teško
__________________
Ako već moraš napraviti korak unazad, važno je nakon toga ići barem dva naprijed.
lbucar is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.