Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2018., 23:27   #1
Probadanje u rodnici

Zdravo.Iskreno se nadam da ce se naci netko sa slicnim tegobama.Pisala sam mozda vec.Ali evo ponovo pisem nadajuci se bar nekom iskustvu.Od danas me pocelo probadati u rodnici ne jako ali osjetim. To traje nekih petnaestak sekundi i prestane.I tako dva puta u toku dana.Da li ste mozda imale nesto slicno i zbog cega se to desava.Papa nalaz sam radila i cekam ga jos uvijek.Tak da ginekologu idem tek za sedam dana.
Jasminica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 00:47   #2
Quote:
Jasminica555 kaže: Pogledaj post
Zdravo.Iskreno se nadam da ce se naci netko sa slicnim tegobama.Pisala sam mozda vec.Ali evo ponovo pisem nadajuci se bar nekom iskustvu.Od danas me pocelo probadati u rodnici ne jako ali osjetim. To traje nekih petnaestak sekundi i prestane.I tako dva puta u toku dana.Da li ste mozda imale nesto slicno i zbog cega se to desava.Papa nalaz sam radila i cekam ga jos uvijek.Tak da ginekologu idem tek za sedam dana.
Takve senzacije su moguce kod ovulacije. Ako ti je cca 14 dana pred menzes, to ti je to onda.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 01:08   #3
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Takve senzacije su moguce kod ovulacije. Ako ti je cca 14 dana pred menzes, to ti je to onda.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
Ne nije mi cetrnaest dana pred menzes nego nekih sest sefam dana.To je probadanje tako kratko samo probode.Radila sam utz vaginalni dr rekao sve ok.Papu cekam.Da li je mpguce to probadanje zbog neke urinarne inf.Zbog upale besike ili upale kanala.Il neznam jel moguce zbog neke upale u rodnici
Jasminica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 05:49   #4
To može biti na nervnoj bazi. Pa mjesto da te zaboli glava ili želudac, zaboli maternica. Meni je dosta puta stres lupio po maternici.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 08:44   #5
Quote:
Jasminica555 kaže: Pogledaj post
Ne nije mi cetrnaest dana pred menzes nego nekih sest sefam dana.To je probadanje tako kratko samo probode.Radila sam utz vaginalni dr rekao sve ok.Papu cekam.Da li je mpguce to probadanje zbog neke urinarne inf.Zbog upale besike ili upale kanala.Il neznam jel moguce zbog neke upale u rodnici
Moguce je


Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 09:12   #6
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
To može biti na nervnoj bazi. Pa mjesto da te zaboli glava ili želudac, zaboli maternica. Meni je dosta puta stres lupio po maternici.
nadam se da je na nervnoj bazi i da nije nista teze ili neko oboljenje.
Jasminica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 09:13   #7
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Moguce je


Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
Jos sama imala isherihiju u urinu.Ali na zadnjoj kontroli pre tri njeseca je neije bilo. Mozda se i vratila
Jasminica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2018., 14:59   #8
Quote:
Jasminica555 kaže: Pogledaj post
Jos sama imala isherihiju u urinu.Ali na zadnjoj kontroli pre tri njeseca je neije bilo. Mozda se i vratila
Vrlo lako. Treba ponoviti urinokulturu.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2023., 22:37   #9
Jasminica 555 da li si pronašla uzrok zbog probadanja,ja imam iste simptome?
Stela123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:24.