Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2010., 12:42   #1
Razvoj

Ja se želim malo udebljati (zbog rasta grudi) ali neznam kako se hraniti.
Sve što pojedem ode mi u stražnjicu (uglavnom) a ovako se razvijam kao puž. imam 13 godina,visoka sam 160 cm i imam 43 kg tako da nisam debela.
Pa me zanima što pomaže u rastu grudi?
peaceworld is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 12:45   #2
b- kompleks i obavezno bavljenje nekim sportom jer ćeš se pretvoriti u buhtlicu
__________________
Ja imam jednostavnu filozofiju: Napunite što je prazno. Isprazne što je puno. Posvrbite gdje svrbi.
anabelll is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 17:36   #3
Mogle bi pomoci kontracepcijske pilule koje sadrze estrogen (svake na nasem trzistu). O tome se moras posavjetovati s ginekologom jer ti treba njegov recept.

Fitoestrogeni ti nece pomoci, ma koliko te proizvodjaci suplemenata uvjeravali u suprotno.

Ali, pricekaj jos dvanaestak godina. Mnogim curama se tek poslije dvadesete B grudi pretvore u E. I onda ne mogu naci grudnjak u svojoj velicini.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 17:46   #4
Hvala na savjetu,ali Patientia, ja ne želim ništa s tabletama(jednostavno me strah to konzumirati).

Zadnje uređivanje peaceworld : 25.05.2010. at 17:53.
peaceworld is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 10:20   #5
Pa imaš alternativu; b- kompleks ili pivski kvasac !
Valjda znaš da je b- kompleks vrsta vitamina koje ne inače ne unosimo svakodnevno prehranom , a pivski kvasac meni osobno je bljak ali funkcionira
__________________
Ja imam jednostavnu filozofiju: Napunite što je prazno. Isprazne što je puno. Posvrbite gdje svrbi.
anabelll is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 15:02   #6
anabelll, sori, ali meljes gluposti.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 18:44   #7
[QUOTE=patientia;26867516]Mogle bi pomoci kontracepcijske pilule koje sadrze estrogen (svake na nasem trzistu). O tome se moras posavjetovati s ginekologom jer ti treba njegov recept.

ajme,pa curica ima tek 13 godina!!ne treba joj apsolutno ništa osim strpljenja .
OSMAMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 18:56   #8
To sam i napisala.

No, smatram da nije u redu uskracivati informacije, treba ih napisati, pa nek onaj tko je pitao odluci sto ce s njima.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 14:28   #9
da istina, imam 13 godina.ali problem je u tome što skoro sve cure iz mojega razreda nose grudnjak, a ja.....
Nebi meni bila frka da se ne bliži maturalac.
I da, znam što je b-kompleks.
peaceworld is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:43.