Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2011., 05:36   #1561
Evo tek sad stigla odgledati do kraja.. Seeni, dzenem benim, hvala ti Nemam snage za pisanje, sutra cu to nadoknaditi.. Sifra Krigla
Isolta is offline  
Old 03.05.2011., 08:31   #1562
ja lik savasa ni ne uzimam kao neki realan lik
jer stvarno ako je do jasemin imao stotine cura
i zivio nekim tim zivotom
i sad odjednom se zaljubi i samo jasemin
i sve ostalo i njegova razmisljanja
stvarno minci da to je science fiction
eto savas bi mogao da ide po svijetu i daje lekcije kako biti savrsen muskarac
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 03.05.2011., 09:20   #1563
da i ja ljubav izmedju jasemin i savasa dozivljavam kao ljubav dvije zrele ličnosti i osobnosti
koje su svoje karaktere vec davno izgradili
oni nemaju gresaka u koracima
njih dvoje znaju u svakom trenutku sta i kako moraju da rade jedan prema drugom
njihov jedini problem je okolina
savasova porodica i brak s cicek
i naravno narko biznis
i moran family
zato i ta ljubav izmedju savasa i jasemin nije neka luda zaljubljenost nego realna ljubav dvoje odraslih
i meni se to jako svidja
jer to je zivot

i ovaj rastanak od sinoc bas to i pokazuje
jasemin pokazuje otvoreno da svijet u kojem zivi savas je za nju tabu
i sasvim je razumijem
jer nesto slicno imam u blizoj porodici
neko ko nikada nije ni pipnuo oruzje
jako tesko prima taj svijet oruzja i policije i svega oko toga
ma koliko bila velika ljubav


i da ne kontam ako je savas musko odakle mu tolika intuicija
i da jako dobro kuzi logiku sto mi se jako svidja
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)

Zadnje uređivanje hajat : 03.05.2011. at 09:53.
hajat is offline  
Old 03.05.2011., 10:14   #1564
Ma Savaša su nam napravili savršenog, da mi žene bar u seriji vidimo kako izgleda takav muškarac. A ako neka ima ovakvog u RL stvarno je sretnica
spojler
Serija je definitivno trebala sinoć završiti, ne znam što će se događati u sljedećim epizodama...bojim se lošeg a ovakvo sve je bilo lijepo. Murat čini mi se nikada nije bio bolji, pa bolje je ovdje odglumio sreću nego na svom pravom vjenčanju Yasemin prelijepa u svim scenama na brodu, ali ju razmazio sad joj i kavu mora praviti. Uhhh čok mi je bio dobar i u "kravata" sceni...
Draga FTV molim te promijeni prevodioca do 55. epizode jer voljeli bi da imamo točno preveden dijelog S i Y.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 03.05.2011., 10:35   #1565
seeni takav ne postoji
jer ne postoji ni takva jasemin
to je definitivno jasna stvar
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 03.05.2011., 13:08   #1566
joj kako sahnurica glumi svaka cast glumici
ma stvarno zena glumi fenomenalno
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 03.05.2011., 15:05   #1567
sinoc ova epka na federalnoj
ma ja ne kontam nurgul da je dozvolila sebi da murat bolje glumi od nje
pa nurgul ima iza sebe toliko staza akademiju i sve te filmove i serije
a da jedan masininzinjer koji za sobom ima slovom i brojem dva filma i dvije serije
bolje glumi od nje
evo u ovoj zadnjoj epki kad se ono srecu u restoranu
čovječe murat prsti sa emocijama a ona nis posebno
znam sad ce te me razapeti
al ja tu sam vidjela samo signale murata a nurgul nis
dobro kaze se tako je to moralo izgledati al eto
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 03.05.2011., 15:26   #1568
Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
sinoc ova epka na federalnoj
ma ja ne kontam nurgul da je dozvolila sebi da murat bolje glumi od nje
pa nurgul ima iza sebe toliko staza akademiju i sve te filmove i serije
a da jedan masininzinjer koji za sobom ima slovom i brojem dva filma i dvije serije
bolje glumi od nje
evo u ovoj zadnjoj epki kad se ono srecu u restoranu
čovječe murat prsti sa emocijama a ona nis posebno
znam sad ce te me razapeti
al ja tu sam vidjela samo signale murata a nurgul nis
dobro kaze se tako je to moralo izgledati al eto
A to je tako on bolje glumi te scene od nje. To zaljubljeno gledanje i sl. to je činjenica i zbog toga Yas. ispada nije toliko zaljubljena u njega kao on u nju. Ona mi je bolja u scenama sexa, jednostvano ima bolje pokrete i nekim svađama npr. 30 ep. Nekako mi se čini da mi oboje bolje glume u drugoj sezoni možda su se tada bolje poznavali. Ali definitivno on bolje od nje glumi zaljubljenost, ona je žena od akcije
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 03.05.2011., 15:30   #1569
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
oria,

večeras me rasplakaše nazan&šahnur, kad su se grlile i plakale na krevetu. joj, baš dirljivo i tužno. dok me je the prekid ostavio ravnodušnom, plakali su oni i sve to, lijepo odglumljeno. neću više, toliko od mene.
E da, i meni je to najjaca scena od sinoc...

A sinoc kao da je bila cijela originalna epizoda?
Nekad krate, nekad puste cijelu epizodu, vise ne znam ni ja sama sta i kako.
angell_ is offline  
Old 03.05.2011., 15:41   #1570
seeni da sto se tice tih scena gdje je neka akcija ono svadja i sex tu nurgul prednjaci jer ima vise iskustva
a sto se tice emocija i zaljubljenosti i osjecaja čistih e tu je murat numero uno i tu nema premca
zato ja murata tako volim
a gledala sam nurgul u jednom filmu (isjecak)
ono s.x u autu s nekim svalerom
nurgul to tamo veselo odglumila bez problema

jestel skzili da bora nosi la kosta dzempere a savas nosi fredyperry dzempere
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)

Zadnje uređivanje hajat : 03.05.2011. at 16:36.
hajat is offline  
Old 03.05.2011., 16:23   #1571
hajat, seeni. u pravu ste. nurgul znam več duže pošto gledam njemačke kanale a fatih akin i ta turska glumačka scena su čok zastupljeni u medijima. nju, glumački naravno, znam kao fajtericu, koja može da potegne i popije, vrišti i bude problematična, upražnjava neobuzdan sex u autu, odupire se konvencijama itd. znači nikako kao nježnu zaljubljenu ženu koja cvrkuće u interakciji sa takvim partnerom. fantastična mi je u tim jakim i buntivno-problematičnim ulogama, jer ih glumi uvjerljivo i leže joj. ona je tu iskusna, što joj se vidi po faci, stasu, držanju. murat je jedna sasvim druga priča. čovjek dipl. ing., ali prirodan talent da ti pamet stane. on je čovjek minimalizma, facijalne expresije, pogleda, dodira i intuicije. kad je ljut, to je opet na taj njemu svojstven način, vidiš splet emocija, ne samo "hoću da te tučem". ne znam jesam li dobro objasnila, ali nije svako za svaku ulogu - makar bio fantastičan glumac. svako ima svoju "specijalnost", svoju glumačku nišu di je najbolji. iako je dustin hoffman vrhunski glumac, da li ga možeš zamisliti da glumi umjesto roberta de nira u kumu?! moja mama sinoć veli da su joj pala i fidan izvrsni kao glumački bračni par.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 03.05.2011., 16:56   #1572
Quote:
angell_ kaže: Pogledaj post
E da, i meni je to najjaca scena od sinoc...

A sinoc kao da je bila cijela originalna epizoda?
Nekad krate, nekad puste cijelu epizodu, vise ne znam ni ja sama sta i kako.
ma ne znaju ni oni, ponedjeljkom je uvijek cijela. večeras je skraćena i sutra zbog lige prvaka. mada na teletextu piše da je i u čet i pet. skraćeno a do sada su bile cijele. ma nemaju ni oni pojma, samo da ne prekidju emitiranje ja sam zadovoljna

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
hajat, seeni. u pravu ste. nurgul znam več duže pošto gledam njemačke kanale a fatih akin i ta turska glumačka scena su čok zastupljeni u medijima. nju, glumački naravno, znam kao fajtericu, koja može da potegne i popije, vrišti i bude problematična, upražnjava neobuzdan sex u autu, odupire se konvencijama itd. znači nikako kao nježnu zaljubljenu ženu koja cvrkuće u interakciji sa takvim partnerom. fantastična mi je u tim jakim i buntivno-problematičnim ulogama, jer ih glumi uvjerljivo i leže joj. ona je tu iskusna, što joj se vidi po faci, stasu, držanju. murat je jedna sasvim druga priča. čovjek dipl. ing., ali prirodan talent da ti pamet stane. on je čovjek minimalizma, facijalne expresije, pogleda, dodira i intuicije. kad je ljut, to je opet na taj njemu svojstven način, vidiš splet emocija, ne samo "hoću da te tučem". ne znam jesam li dobro objasnila, ali nije svako za svaku ulogu - makar bio fantastičan glumac. svako ima svoju "specijalnost", svoju glumačku nišu di je najbolji. iako je dustin hoffman vrhunski glumac, da li ga možeš zamisliti da glumi umjesto roberta de nira u kumu?! moja mama sinoć veli da su joj pala i fidan izvrsni kao glumački bračni par.
Slažem se s tobom. Njena ličnost je kod nje dominantnija od njene glume i ona jednostavno nije dobra u glumljenju zaljubljenosti, ona nije glumica za ljubiće. Ali kako je Yas. super lik koji nije samo "zaljubljen" nego ima i drugih momenata, dobra je (ja sam prezadovoljna s njom ). Dok Murat mi nije za akciju, previše mi je ukočen za to, dobar mi je kao Savaš ali ovdje nema neke akcije više se oslanja na druge, pamet, kratke poteze itd. Mada mislim da mu uloga Savaša više leži u odnosu na Demira, jer ovdje ga vidimo i zaljubljenog i ljutog i kako mlati Boru i Mustafu i još neke, i kao oca, daidžu itd. i u svemu je dobar
Ma meni je Fidan odlična a i Pala ono pravi bračni par, on je kao muško ali mora ženu slušati. Ona mi je kao naše žene.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 03.05.2011., 17:09   #1573
minka da al problem je sto bas ona scena sinoc kad on pokazuje zaljubljenost do bola
iz nje samo izlazi neka zaljubljenost koju ja ne kontam
ona ispaljuje emocije iz trbuha tako ja to osjecam
dobro ja sam tu scenu dozivjela kroz murata
i stvarno kamera je vise pokazivala murata nego nurgul
valjda je i kudret to skuzio
al moglo je to i bolje da je bila neka druga glumica
al eto stas to je to
zato je nurgul u krevetnim scenama top
stvarno tamo joj nema premca
ono akcija sve prsti

mislim da je murat jedan od rijetkih glumaca turskih
kojeg jos nismo vidjeli u boksericama
malo sam skicnula ostale i ima toga da se vidi svasta
al murat jok
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 03.05.2011., 17:19   #1574
seeni. evet. meni je yasemin/uloga odlično napisana i nurgul to odlično nosi. sve do trenutka "ljubića" ... tu mi postaje neuvjerljivo i gotovo. za savaša što kažeš, da. murat je hebozova, savaš cvrkuće, ali meni tu fali nešto. poduzetnost s njegove strane, akcija, neka strategija izlaska iz tog svega. stvarno ispada da on samo reagira.

recimo onaj projekt za dobijanje poticaja. tu sam se iznervirala SAMO TAKO jer 10 godina radim te stvari. kod tako ozbiljnog milionskog projekta koji za savaša znači stani-pani, stvar od prioriteta za nastavak poštenog života, razvoda, opiranje tradiciji, prehranjivanju 10,000 ljudi, on je sve prepustio nekom tamo gokhanu?! WTF?! (bez obzira što je imao i sumnje da je taj lik previše odan pali). meni je za neuspjeh projekta SAVAŠ kriv, a ne pala koji je izvukao jedan dokument iz natječajne dokumentacije. savaš se bavi ljubavnim problemima, piše pisma i recitira poeziju, a projekt nek rješavaju dila i gokhan. wtf?! takve stvari U SVAKOJ FAZI monitorira šef parade, a na kraju u prisustvu tima i pripadajuće check liste "potrebna dokumentacija" sve pregleda barem 5 puta prije slanja!!! a šalje osobno. (nadia je u baldar holdingu jedina koja radi. ko leyla u dogan holdingu.)

hajat, slažem se. sinoć je to bilo baš očito. meni ne treba sex scena, ako postoji dobra ljubavna/emotivna interakcija dovoljno je naznačiti sex scene. ne moram gledat aerobik. blago tebi kad ti je murat dovoljan, meni moraju oboje biti na istom levelu kako bih se uživila. zato me to uopće ne dira (gledam na način ko što gledam ljubavne parove u npr. očajne kućanice ili sex and the city), dok sam se rasplakala kod šahnur/nazan scene. vrhunski odradjeno. tomris je ionako za oscara, to definitli. a casting direktori su sa nazan napravili pun pogodak!
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 03.05.2011. at 17:28.
Mina is offline  
Old 03.05.2011., 17:33   #1575
Hajat mislim da to nema veze i u BG su uvijek više prikazivali Onura nego Šeh i Halit je bio zadužen da pravi te zaljubljene ili kakve već face a dok je Berg/Šeh izgledala "hladnije" i suzdržanije baš kao i sad s Nurgul ovo je ista ekipa, ista produkcija i isti način rada i ovdje je muškarac taj koji se više trudi da osvoji ženu kao i u BG.
spojler
Još uvijek sam pod dojmom sinošnje epizode pa sam od Bugara ukrala par sličica (da ih ja znam napraviti ne bih )



spojler klip http://www.youtube.com/watch?v=qv1Oo...layer_embedded
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 03.05.2011., 17:44   #1576
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
recimo onaj projekt za dobijanje poticaja. tu sam se iznervirala SAMO TAKO jer 10 godina radim te stvari. kod tako ozbiljnog milionskog projekta koji za savaša znači stani-pani, stvar od prioriteta za nastavak poštenog života, razvoda, opiranje tradiciji, prehranjivanju 10,000 ljudi, on je sve prepustio nekom tamo gokhanu?! WTF?! (bez obzira što je imao i sumnje da je taj lik previše odan pali). meni je za neuspjeh projekta SAVAŠ kriv, a ne pala koji je izvukao jedan dokument iz natječajne dokumentacije. savaš se bavi ljubavnim problemima, piše pisma i recitira poeziju, a projekt nek rješavaju dila i gokhan. wtf?! takve stvari U SVAKOJ FAZI monitorira šef parade, a na kraju u prisustvu tima i pripadajuće check liste "potrebna dokumentacija" sve pregleda barem 5 puta prije slanja!!! a šalje osobno. (nadia je u baldar holdingu jedina koja radi. ko leyla u dogan holdingu.)
Slažem se. Ili hoće da prestane s poslom s drogom kao on je sad "pošten" a uredno i dalje koristi se novcem koji je zarađen od droge, jer fabrika za čije proizvode nitko nije ni znao sugurno nije donosila milijune kojim se on sad razbacuje. trebao je biti faca i krenuti od nule, a ne s novcem od droge.
A on ni nema sada plan kako da se svega izvuče on to želi, priča o tome, a ne radi ništa, pa Čiček bude hrabrija od njega i kaže da će se razvesti, ide odvjetniku a on samo s razvodom kontrira Šahnur.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 03.05.2011., 17:59   #1577
minka da svako dozivljava seriju po svom i to je to
bilo bi glupo kad bi svi isto dozivljavali
eto ti si se rasplakala na taj odnos sahnur i nazan
al ja se sahnur bojim
mislim role sahnur
ne glumice jer glumicu obozavam
a ja dozivljavam murata posebno
neznam zasto je to tako
dobro u asi je nesto drugo
svi smo se slozili da je asi antologijska i ne zelim porediti s ovom serijom
u ovoj seriji fascinuje mene i nurgul ali u nekim drugim scenama
sama muratova gluma me fascinuje
kao i robertova i radetova
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 03.05.2011., 18:06   #1578
minka da svako dozivljava seriju po svom i to je to
bilo bi glupo kad bi svi isto dozivljavali
eto ti si se rasplakala na taj odnos sahnur i nazan
al ja se sahnur bojim
mislim role sahnur
ne glumice jer glumicu obozavam
a ja dozivljavam murata posebno
neznam zasto je to tako
dobro u asi je nesto drugo
svi smo se slozili da je asi antologijska i ne zelim porediti s ovom serijom
u ovoj seriji fascinuje mene i nurgul ali u nekim drugim scenama
sama muratova gluma me fascinuje
kao i robertova i radetova

vidjela sam murata i sa beren sat i sa burcin u firtini
i sa onom u arafu
ma jok jedino s tubom dokaze imati tu savrsenost u tim scenama
al dobro koliko ja znam u turskoj dvije serije sa istim parovima ne ide
zato valjda nurgul
al neznam koja bi glumica u svijetu osim tube odgovarala muratu
da li vi poznate neku meni ni jedna ne pada na pamet

isto tako murat ima tako dobre expresije
i naravno on nije samo dobar u tim kiss scenama
nego i kad se obraca djeci i kad se obraca sahnur i sestri i bratu i svima
dobro kaze se da je to gluma
al neke stvari se jednostavno moraju imati u sebi to se neda nauciti
moja baka bi za murata rekla da je kucno odgojeno djete

i da u ovoj seriji imamo omera
i da li ste jos negdje vidjeli da se mala beba pokazuje u serijalu toliko ko ovdje
ono ima serijala ima beba al to su samo sporedne postave
ovdje omer olum ima posebno mjesto
to mi se jako svidja
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)

Zadnje uređivanje hajat : 03.05.2011. at 18:13.
hajat is offline  
Old 03.05.2011., 21:23   #1579

Epizoda 20




















__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Old 03.05.2011., 21:24   #1580


















__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.