Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2011., 11:48   #741
Cujem da misholovke tjeraju duhove.
cabo love is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 05:15   #742
mi ih imamo.. il smo ih imali... imam 3 psa u kuci. iz cista mira bi poceli lajat na prostoriju. na kut.. na hodnik.. mirisi isto... na katu iznad(kzuca na 2 kata) bi se culi koraci a ja bi bila sama doma... znala bi cut i otvaranje zatvaranje vrata... uzasan osjecaj.. to je nestalo nakon posjeta sveceniku. hvala boghu. jer nocne more.... uzasne... od sanjanja stalno istog covjeka do zelje da skocim s balkona. baaah,...
bjeli_oleander is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 15:03   #743
Quote:
Enigma23 kaže: Pogledaj post
pa gledaj..moje mišljenje je da kao 1. ponekad psihijatar i sama medicina nisu odgovor i rješenje baš za sve.. 2.psihijatar ti to nikada nebi rekao a kamoli priznao takvo što-jer tada bi i on očito trebao "psihijatra"...............3. tumor nije sigurno- (provjereno zbog nekih drugih razloga) 4.osobe koje su mi to rekle,nisu bili laici kao ja,već ljudi koji su dobro upoznati s tim "stvarima"........a što se tiče ljekova da se paranoja smanji ili nestane,dali bi se to moglo shvatiti kao i zatupljivanje pravih i stvarnih osječaja??

i još nešto...nije mi u potpunosti jasna tvoja zadnja rečenica: "Ne znači da je svaki put duh ako čuješ ili vidiš nešto čega nema"? = kako mogu čuti a pogotovo vidjeti nečeg čega NEMA?!
osobe sa Sch i npr. alkoholičari u deliriju VIDE razne stvari, npr. bijele miševe kako trče prema njima... a NEMA ih... ali oni ih jasno VIDE.
Na takve stvari sam mislila... ne tvrdim da ti imaš Sch ili da si bila u deliriju, već da iako vjerojatno postoje stvari "beyond our imagination", ne znači da je svaki put nadnaravno u pitanju, već se nekad i naš mozak "igra" s nama.
__________________
Kad nešto uistinu želiš, cijeli svijet se uroti da to i dobiješ!
LaraFabian is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 12:47   #744
Duh sa fetišom

Meni duh već godinama krade čarape. I to uvijek samo jednu čarapu, ne znam da li lijevu ili desnu jer ih nisam nikada označavao. Imam već više od stotinu čarapa koje nemaju svoj par. Ne bacam ih jer se nadam da će se jednog dana opet pojaviti one nestale. Nemoguće je da je to sve vešmašina progutala ili da su moljci pojeli. Mora biti duh. Ono što me zabrinjava je da mi je nedavno nestala i jedna patika. Lijeva. Bojim se da su se mome duhu počeli apetiti povećavati.
Milojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 21:10   #745
Quote:
Milojica kaže: Pogledaj post
Meni duh već godinama krade čarape. I to uvijek samo jednu čarapu, ne znam da li lijevu ili desnu jer ih nisam nikada označavao. Imam već više od stotinu čarapa koje nemaju svoj par. Ne bacam ih jer se nadam da će se jednog dana opet pojaviti one nestale. Nemoguće je da je to sve vešmašina progutala ili da su moljci pojeli. Mora biti duh. Ono što me zabrinjava je da mi je nedavno nestala i jedna patika. Lijeva. Bojim se da su se mome duhu počeli apetiti povećavati.
Moguće rješenje ovoga problema je da ubuduće kupuješ po više jednakih parova čarapa.
Ili da (ukoliko ti baš nije previše stalo do toga što će ljudi misliti o tebi) počneš nositi rasparene čarape.

Zadnje uređivanje Martian7 : 06.01.2012. at 21:18.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 17:35   #746
ja mislila tema o duhovima,a ono misterij nestalih carapa
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 20:34   #747
Quote:
dichy kaže: Pogledaj post
Eto me opet.

Dakle, počelo je tako da bismo navečer kad bi sjeli u dnevni boravak gledati tv SVI čuli topot koraka u hodniku - objašnjenje je bilo - to se čuje iz susjedne kuće s kojom smo dvojni - imamo jedan zajednički zid.

Nakon toga bih JA nalazila upaljena svjetla po stepeništu, hodniku - svjetla za koja znam da sam ih ugasila, povremeno sam nalazila otvorene slavine u kupatilu - muž mi je objasnio da je to kriza srednjih godina.

Povremeno se čulo otvaranje ulaznih vratiju - a nije bilo nigdje nikoga - tako da sam bila gotovo sigurna da sam pukla...

I onda je sve prestalo nekoliko mjeseci.

Onda su našli novu žrtvu - mog sina.

Usred noći upalio bi se kompjuter u njegovoj sobi, počela bi podrhtavati stolica ili bi se čuo metalni zvuk struganja po radijatoru. Jadan mali bio je sav van sebe i jedno vrijeme spavao s nama. No, muž je imao logična objašnjenja da je sasvim normalno da se kompjuter sam uključi a za stolicu i radijator mu je objasnio da je to sanjao. I tako smo oboje proglašeni ludima!

I opet je sve stalo nekoliko mjeseci.

A onda je i muž došao na red.

U dnevnom boravku imam radni stol koji uglavnom ja koristim. Vrlo često se, dok sam tamo, osjeti prolaz hladnog zraka, kao propuh, iako je stol u kutu. I to sam, naravno, ja "umislila", sve dok jednog dana muž nije sjeo za taj stol.

Pala je na pod plastična pernica. U redu, on ju je digao i stavio dalje od ruba. Nakon nekoliko minuta PALA JE PONOVO! Maknuo ju je na drugi kraj stola.
Drugi dan je ponovo sjeo za taj stol, pala je metalna pernica - i to se ponavljalo svaki put kad bi sjeo za stol!

Onda je maknuo i metalnu pernicu.

I dok je radio za kompjuterom, po stolu mu se počeo, sam od sebe pomicati mobitel.

E sada nismo više bili ludi samo mali i ja!

Onda sam ja jedan dan otišla do grada nešto kupiti, a on i mali su ostali doma.
Oboje su vrlo jasno čuli kucanje po ulaznim vratima - do kojih nitko nije mogao doći jer su vrata na stepeništu bila zaključana. Muž je, naravno mislio da sam ja, otvorio vrata - kad tamo nikoga.

Trenutno je zatišje. Ne spominjem ono da se povremeno osjeti prolazak hladnog zraka, nepoznati parfem ili da povremeno, krajičkom oka vidim neku sjenu - to se sve može pripisati halucinacijama...

E sad. Ja osobno ne mislim da se radi o duhovima - ne vjerujem da baš netko mrtav šeta meni po stanu. Nešto nas zafrkava, ali po meni mogla bi biti nekakva paralelna dimenzija. Ako mi nešto ne vidimo, ne znači da nije tu...

E pa vi prosudite.

Mi smo se na to navikli. Ne tjeramo "to" ali se više niti ne obaziremo. Kad se dogodi nešto, jedini komentar je "opet Casper"!
vrlo slične stvari osjetimo i mi u nasem stanu
miki11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 15:30   #748
vrlo slične stvari osjetimo

Quote:
miki11 kaže: Pogledaj post
vrlo slične stvari osjetimo i mi u nasem stanu
Ja ljubazno molim sve one koji znaju nesto vise o tome,kad nadju slobodnog vremena,ako mogu da mi se jave na mail [email protected],naime desavaju mi se slicne vec pomenute stvari da ne ponavljam znaci skoro sve vec navedene i u potrazi za odgovorom nedjoh se na ovom forumu,
Dakle jos jednom ljubazno molim sve dobronamjerne,koji bi mogli da me upute,a posebno bi mi bilo drago cuti misljenje slicnih kao sto su;Lady_dawn,wik91,lady vintage,suzy-q,Enigma23,unaprijed hvala.
adxe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 23:44   #749
Navodno psi imaju sposobnost komunkacije s onom stranom. Naš mali pekić svakih toliko se zagleda u jednu točku i pomno proučava. Kad ga pokušamo dozbati ne reagira, kao da je hipnotozoran. Vjerujemo da on vidi našeg pokojnog psa koji nam je nažalost uginuo s 15 godina. Sto posto ga on vidi i osjeća, a primijetila sam da u nekim stvarima je isti naš pokojni pesek.
Bettinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 00:44   #750
Quote:
miki11 kaže: Pogledaj post
vrlo slične stvari osjetimo i mi u nasem stanu
pozz ljudi

Ja sam nekako najbliže zaključku da su gotovo u svim slučajevima to nesvjesne projekcije jednog od članova kućanstva. Imao sam prilike doživiti svašta živući s jednom vrlo energetski snažnom osobom ali s nedovoljno kontrole svojih sposobnosti. Ta osoba je dovukla "svašta" sa sobom, naravno više u psihi nego u stvarnosti. Nakon što sam je uvjerio da je moja kuća u biti slobodna i sigurna zona, lagano su nestale negativne i neugodne stvari i osjećaji, iako su i meni bile stvarne.

Neću reći da je uvijek tako ali sam već s nekolicinom ljudi raspravljao i radio na ovoj tematici i gotovo uvijek je bila enrgetski snažna osoba smještena u krivi prostor. Ljudi kakvi jesmo imamo tu tendenciju podsvjesno sami sebi stvoriti problem i "onečistiti" prostor u kojem živimo.

Relax, i ako si u mogućnosti promijeni prostor koji izaziva nelagodu do te mjere
da se oni kojima tu nije mjesto ugodno osjećaju u njemu. Ako je tvoj prostor nađi mjesto koje je tvoje unutar njega. Bit će ti ugodno u tom kutku i te misli i energije koje osjećaš tamo ponesi sa sobom u ostatak stana.
adarelh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 16:58   #751
Lightbulb

Bok ljudi. Evo ako vam mogu pomoci., vi koji mislite da imate duhove u stanu.
Probajte se ne bojat,oni na taj nacin skrecu vasu pozornost na sebe. Obicno nisu ni svijesni da su mrtvi, zaglavljeni izmedu svijetova...
Treba im pomoc da predu na drugu stranu. Pitajte ih sto zele od vas, nebi vam se smijelo nista dogodit. Javite dojmove
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 21:34   #752
Quote:
wing kaže: Pogledaj post
Bok ljudi. Evo ako vam mogu pomoci., vi koji mislite da imate duhove u stanu.
Probajte se ne bojat,oni na taj nacin skrecu vasu pozornost na sebe. Obicno nisu ni svijesni da su mrtvi, zaglavljeni izmedu svijetova...
Treba im pomoc da predu na drugu stranu. Pitajte ih sto zele od vas, nebi vam se smijelo nista dogodit. Javite dojmove
duh je pojava poput vjetra,sigurno nije pripovjedač a da bude s tobom u to
sumnjam netko bi morao biti gazda,situacija bi bila neutralna
CRO spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 16:25   #753
Exclamation Istražujem Villu Auer na Britancu...

Bok Svima!
Vec dulje vrijeme istrazujem Villu Auer i imam neke sablasne podatke koji nisu cvrste nekom iskazu..Ima tko zainteresiran da mi pomogne oko toga...bavim se inace istrazivanjem paranormalnih stvari...https://www.facebook.com/Ivan.Radic13 (Javite se na fejs i napiši u poruku Villa Auer da znam o cem se radi)
Ivan Radic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 16:29   #754
Quote:
Unicorn7 kaže: Pogledaj post

Di je ta vila? Ja živim na Britancu...Misliš na onu kod Zlengaja?
Nadzorova 10..ja to istrazujem pa ako si zainteresirana https://www.facebook.com/Ivan.Radic13
Ivan Radic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 23:22   #755
Quote:
Ivan Radic kaže: Pogledaj post
Bok Svima!
Vec dulje vrijeme istrazujem Villu Auer i imam neke sablasne podatke koji nisu cvrste nekom iskazu..Ima tko zainteresiran da mi pomogne oko toga...bavim se inace istrazivanjem paranormalnih stvari...https://www.facebook.com/Ivan.Radic13 (Javite se na fejs i napiši u poruku Villa Auer da znam o cem se radi)
Je napustena mozda sam bil tam

Zadnje uređivanje Akujiki : 02.11.2014. at 23:48.
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 07:55   #756
Pazi da vas ne zaskoće neki narkici a ne duhovi
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:30.