Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2016., 18:53   #1
hrt, prijetnja, neprijavljeni podstanar

Uglavnom danas mi dosle dve mrcine s naglaskom na vrata kao da imaju informaciju da se ne placa hrt od mjeseca kada je vlasnik stana(prijatelj) odjavio i da kao imaju uplatnicu da ja pocnem placat s kamatama, ja sam rekao da nemam TV(stvarno nemam), on nema veze imas mob, ja sam rekao nemam, i jedan kaze: "neces placat? ok, pisi kaznu(drugom)" i ovaj pocne pisat i odu.

Ne znaju kak se zovem, prijavljen sam na drugu adresu, nemam TV ni radio ali imam komp. Nemam na sebi nista od nekretnina ni auto, imam 20 godina i student...

jel moguce da ce mi poslat kaznu ? Ak ne meni, onda najmodavcu ?
TwinBlade is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 20:16   #2
Imaš HRT pristojba temu, nitko ti ništa ne može i dobro si napravio. Amen.

Poslano sa mog HM NOTE 1LTE koristeći Tapatalk
lipa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 20:44   #3
pozdrav, htio sam napisati u HRT temu ali zakljucana mi je(?)

hvala na odgovoru, nadam se da je tako..
TwinBlade is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 09:42   #4
To su prije prevaranti nego hrt djelatnici.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 12:03   #5
Ne mogu ti ništa, zaboravi...
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 12:20   #6
Pa i ovi koji rade za HRT su prevaranti. Sad će dobiti zakonske ovlasti da čine što ih je volja, a već znam za slučajeve u Rijeci gdje nekim uređajima uspjevati detektirati (da li tv, ili signal nisam baš siguran) i na temelju toga se šalju ovršni dokumenti.

To je kao da ja snimim susjeda mobitelom kod nekoga u gostima, i pošaljem snimku ženi mu kao pokazatelj da ju vara.

Što se tiče tih mrcina, tu je divota psihijatrijskog papira, kojeg pokažeš na uviđaj, i zvuk repertiranog M1911 iz II svj rata.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 12:28   #7
Quote:
TwinBlade kaže: Pogledaj post
Uglavnom danas mi dosle dve mrcine s naglaskom na vrata kao da imaju informaciju da se ne placa hrt od mjeseca kada je vlasnik stana(prijatelj) odjavio i da kao imaju uplatnicu da ja pocnem placat s kamatama, ja sam rekao da nemam TV(stvarno nemam), on nema veze imas mob, ja sam rekao nemam, i jedan kaze: "neces placat? ok, pisi kaznu(drugom)" i ovaj pocne pisat i odu.

Ne znaju kak se zovem, prijavljen sam na drugu adresu, nemam TV ni radio ali imam komp. Nemam na sebi nista od nekretnina ni auto, imam 20 godina i student...

jel moguce da ce mi poslat kaznu ? Ak ne meni, onda najmodavcu ?
I meni su bili prije par tjedana, kao "imamo informaciju.." ja im odgovorim "nažalost imate krivu informaciju, da ste pravi inkasatori to bi i znali". On se kao nešto naljuti i vadi popis stanara (to može vidjet i na oglasnoj), kao nemam me tu. Ja ga pitam kako on zna tko sam ja, a on mi kaže da piše na vratima. Kažem mu da idem isprintat Kolinda Grabar Kitarović i zalijepit na vrata pa nek njoj šalje račun.

Što je najgore stan je na osobu koja redovito svaki mjesec plaća rtv pretplatu trajnim nalogom, znači čisti fishing, love pa tko se ulovi. Možda su i varalice, ne bi bio ni prvi ni zadnji put.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 17:32   #8
hvala na odgovorima

ma problem je kaj je kao krenuo pokazivat neku iskaznicu, i kad je rekao:"neces placat ? ok, pisi kaznu(drugome)" drugi je poceo pisat nes u te svoje papire i otisli su. Zadnji se prijetio tuzbama, ustavom bog te cime sve ne... dok su ovi samo otisli, pa mi sumnjivo bilo..
TwinBlade is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 17:51   #9
Quote:
TwinBlade kaže: Pogledaj post
hvala na odgovorima

.
Sinko, nitko ti u stambeni prostor ne smije uć nasilno bez sudskog naloga (vjerujem čak ni onda). Takvih stvari će bit još podosta, pošto je u hrvatskoj car gol, pa je na pojedincu da razmisli kako će sebe zaštititi i hoće li se zauzeti za sebe.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:53.