Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2016., 23:32   #1
razvod

temu zamisljam kao odgovor temi... dali ste kad pozalili sto ste se razveli.

Čovjek sam. Čovjek si. Da li je nužno da netko uopće mora pobijediti? ili da iz svega izvuče komad medalje sjanijeg obelježja....jel nuzno biti iznad?.
Tko uopće žali? Čemu potvrda? Ja iskreno uvijek se povučem kad je ona u pitanju. Ali ne zato što sam slabiji ...nego zato jer sam svjestan da se uvijek dočekam na noge. Pa joj prepustim njene predstave. Iako niti ona nije slaba niti glupa. Iznenadila me, nakon razvoda je pokazala nesto sto je meni užasno falilo kod nje.....inicijativu. A i samim razvodom. Ja nisam imao snage za to. Iako smo mislili isto. Ja jednostavno nisam imao snage za to. Ona je.
Mislio sam da sam ju kočio, nekako. Nisam.Stvar je bila u njoj. Oslobodila se. Ali nisam ju ja kočio. Kočila je samu sebe. Kočili smo se medjusobno.
Ona je divna majka.....ja sam tata.
Seremo si medjusobno, kontriramo jedan drugom.....mrzimo se...bez daljnjeg...mrzimo se....ali se i ne mrzimo....djeca su tu....i sadseja pitam da li sam ikad pozalio sto sam se razveo.....tko se razveo? Jebeno se nismo razveli...samo se nejebemo.
__________________
“Mijenjajte mišljenje, zadržite principe. Mijenjajte listove, zadržite korjen.”
rogaland is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 16:31   #2
Seremo si medjusobno, kontriramo jedan drugom.....mrzimo se...bez daljnjeg...mrzimo se....ali se i ne mrzimo....djeca su tu....i sadseja pitam da li sam ikad pozalio sto sam se razveo.....tko se razveo? Jebeno se nismo razveli...samo se nejebemo.[/QUOTE]


Mogu se nadovezati na ovaj komentar premda još nisam rastavljen...

Znaci ima već nekih 5 mjeseci odkako se supruga odselila od mene, ona kaže iz više razloga, kaže kako mi nije bilo stalo do nje i takve stvari,nikad nije bilo nasilja,alkohola i takvih stvari već su problemi nastali upravo iz nerješavanja sitnih ili većih razmirica koje su se očito kod nje više nakupljale nego kod mene, premda nisam ni ja više bio zadovoljan situacijom, i tako si je ona preko mobitela, odnosno interneta pronasla nekog novog partnera i oni su se potajno vidjali, lagala je kao da ide na posao,da su je zvali sa burze, medjutim išla je kod njega, to sam kasnije saznao,, i sve je to pocelo ustvari kad nam je starije dijete zavrsilo prvi razred,drugo dijete curica vrtić i ona je otišla sa djecom kod svojih roditelja na ljetne praznike pošto nije radila,tako je imala običaj svako ljeto, i za vikend kad bi ja došao vidjet djecu pošto sam preko tjedna radio,udaljenost je bila cca 100km pa nisam mogao svaki dan, ona bi odlazila kao "radit" a ustvari je odlazila kod svog novog partnera i lagala u vezi posla,no dobro to i nije sad nešto toliko čudno da si netko nadje potajno ljubavnika i laže jer se boji kad bi svi saznali da bi ga osudili, situacija se zakomplicirala kad se posvadila i sa svojim roditeljima jer je rekla da joj je to kao premalo da se vidja sa tim novim dečkom samo jednom tjedno i dogodilo se to da je jedan dan samo nestala, ostavila djecu kod svojim roditelja i više joj nema traga ni glasa, a evo sad već ima oko 3 mjeseca od toga, znači 3 dana nakon njenog nestanka njezin otac je pokrenuo potragu za njom i policija ju je pronašla u blizini lokacije gdje je stanovao taj njen novi partner, medjutim nije se htjela javiti nikome od rodbine nit za djecu pitati već je očito rekla da želi okrenuti novu stranicu u životu, u redu i to je prošlo i tad sam ja trebao doći na zakazano ročište na czzs-u zbog djece koje je ona inicirala medjutim očekivano se nije pojavila, nit prvi nit drugi puta,i sad pošto sam ja prošao sve što je trebalo na czzs-u rekli su mi da mogu pokrenuti tužbu na sudu i da ako je neće naći bit će pokrenuta potraga putem interpola.

Zanima jer ikad itko bio u sličnoj situaciji da sam inicira razvod braka, ne dodje na savjetovanje za djecu i ne pita uopće za djecu i ne javlja se nikom od rodbine, prvo smo mislili da je napravila suicid ali pošto ju je policija pronašla tjedan dana nakon nestanka to smo odbacili i iz razloga šta je noć prije nestanka izmjenila oko 100 poruka sa tim novim partnerom, to je očito bio dogovor kako i gdje će dalje,rekli mi u czzs-u da su prvi puta imali takvu situaciju...
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 15:17   #3
Quote:
rogaland kaže: Pogledaj post
temu zamisljam kao odgovor temi... dali ste kad pozalili sto ste se razveli.

Čovjek sam. Čovjek si. Da li je nužno da netko uopće mora pobijediti? ili da iz svega izvuče komad medalje sjanijeg obelježja....jel nuzno biti iznad?.
Tko uopće žali? Čemu potvrda? Ja iskreno uvijek se povučem kad je ona u pitanju. Ali ne zato što sam slabiji ...nego zato jer sam svjestan da se uvijek dočekam na noge. Pa joj prepustim njene predstave. Iako niti ona nije slaba niti glupa. Iznenadila me, nakon razvoda je pokazala nesto sto je meni užasno falilo kod nje.....inicijativu. A i samim razvodom. Ja nisam imao snage za to. Iako smo mislili isto. Ja jednostavno nisam imao snage za to. Ona je.
Mislio sam da sam ju kočio, nekako. Nisam.Stvar je bila u njoj. Oslobodila se. Ali nisam ju ja kočio. Kočila je samu sebe. Kočili smo se medjusobno.
Ona je divna majka.....ja sam tata.
Seremo si medjusobno, kontriramo jedan drugom.....mrzimo se...bez daljnjeg...mrzimo se....ali se i ne mrzimo....djeca su tu....i sadseja pitam da li sam ikad pozalio sto sam se razveo.....tko se razveo? Jebeno se nismo razveli...samo se nejebemo.
Ne žalim. Nema pobjednika.
Skroz realno napisan post.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 18:51   #4
Quote:
rogaland kaže: Pogledaj post
temu zamisljam kao odgovor temi... dali ste kad pozalili sto ste se razveli.

Čovjek sam. Čovjek si. Da li je nužno da netko uopće mora pobijediti? ili da iz svega izvuče komad medalje sjanijeg obelježja....jel nuzno biti iznad?.

.i sadseja pitam da li sam ikad pozalio sto sam se razveo.....tko se razveo? Jebeno se nismo razveli...samo se nejebemo.
Razvod na sudu je rat. U ratu svi stradavaju. Najviše klinci. Ionako odrasli između sebe ratuju, olfo misleći na djecu.
Razvod je grozan i treba puno vremena da se ljudi adaptiraju na nove okolnosti. Kad se emotivno razvežete bit će lakše.

Ne znam koliko si friško razveden ali čini mi se da jesi.

Ustvari uviđaš puno dobrih stvari

Quote:
salevart kaže: Pogledaj post

Mogu se nadovezati na ovaj komentar premda još nisam rastavljen...

Zanima jer ikad itko bio u sličnoj situaciji da sam inicira razvod braka, ne dodje na savjetovanje za djecu i ne pita uopće za djecu i ne javlja se nikom od rodbine, prvo smo mislili da je napravila suicid ali pošto ju je policija pronašla tjedan dana nakon nestanka to smo odbacili i iz razloga šta je noć prije nestanka izmjenila oko 100 poruka sa tim novim partnerom, to je očito bio dogovor kako i gdje će dalje,rekli mi u czzs-u da su prvi puta imali takvu situaciju...
Tužba za razvod braka.
Zaštita sebe i djece.
Pokretanje postupka za lišenje roditeljske skrbi.

p.s. bez brige....vratit će se ona brzo. Pokušat će.
__________________
Eci peci pec, ti si mali zec. A ja mala vjeverica, eci peci pec.
Muškica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 19:44   #5
Quote:
Miškica kaže: Pogledaj post



Tužba za razvod braka.
Zaštita sebe i djece.
Pokretanje postupka za lišenje roditeljske skrbi.

p.s. bez brige....vratit će se ona brzo. Pokušat će.


Hmm da će se vratit gotovo sam siguran da neće, poznam ju dobro, ipak u pitanju je drugi pratner a ne samo bjeg od mene da bude sama negdje...Al svima je čudno to kako 3 mjeseca ne pita za djecu a provela je gotovo 7 odnosno 4 godine sa drugim djetetom zajedno večinu vremena jer nije skoro uopče radila,znači sigurno je bila emotivno vrlo povezana sa njima, a sigurno je i još, možda sad ima neki strah od svega, vidjet će se dok ju pronadju ako ju uopče pronadju tko to zna...
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 21:10   #6
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Hmm da će se vratit gotovo sam siguran da neće, poznam ju dobro, ipak u pitanju je drugi pratner a ne samo bjeg od mene da bude sama negdje...Al svima je čudno to kako 3 mjeseca ne pita za djecu a provela je gotovo 7 odnosno 4 godine sa drugim djetetom zajedno večinu vremena jer nije skoro uopče radila,znači sigurno je bila emotivno vrlo povezana sa njima, a sigurno je i još, možda sad ima neki strah od svega, vidjet će se dok ju pronadju ako ju uopče pronadju tko to zna...
U pitanju drugi partner? O boga ti. Bude prošla zaljubljenost, opsesija, bla...sve ono što ljubav nije. A nakon toga će je uloviti još veći strah.
Bez brige. Neće daleko.
U svakom slučaju sram je može biti.
__________________
Eci peci pec, ti si mali zec. A ja mala vjeverica, eci peci pec.
Muškica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 00:02   #7
ne mrzi...to je poanta svega...jebeno je teško ne mrziti nekoga kog je lako mrziti....uglavnom sve je to sranje. jedno veliko sranje. i da, nema pobjednika. Ali niti gubitnika.
__________________
“Mijenjajte mišljenje, zadržite principe. Mijenjajte listove, zadržite korjen.”
rogaland is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 00:04   #8
uf..da zajebo sam ...ima pobjednika......BADEL i takve slične kompanije u početku....
__________________
“Mijenjajte mišljenje, zadržite principe. Mijenjajte listove, zadržite korjen.”
rogaland is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 09:15   #9
Quote:
rogaland kaže: Pogledaj post
ne mrzi...to je poanta svega...jebeno je teško ne mrziti nekoga kog je lako mrziti....uglavnom sve je to sranje. jedno veliko sranje. i da, nema pobjednika. Ali niti gubitnika.
Samo jako puno bola. Fala bogu pa će bol proći.


Quote:
rogaland kaže: Pogledaj post
uf..da zajebo sam ...ima pobjednika......BADEL i takve slične kompanije u početku....
__________________
Eci peci pec, ti si mali zec. A ja mala vjeverica, eci peci pec.
Muškica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:51.