Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2017., 21:27   #1
IMAM JEDNO ZA MENE VRLO VAŽNO PITANJE

novi sam na forumu i da se ne jadam puno,naime supruga je prije mjesec i pol dana otišla ničim konkretnim izazvana u sigurnu kuću i odvela dvoje djece,jedno od 2,5 i drugo od 4,5 god. Pokrenuo sam sve što sam pravno mogao pa me zanima koliko vremena treba sudu za donošenje privremene mjere o viđanju djece od podnošenja tužbe?
Janko Ja is offline  
Old 16.10.2017., 21:35   #2
Nicim izazvana u sigurnu kuću?

Jesi siguran?
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 16.10.2017., 21:46   #3
gle prekomplicirano je za objasnit 20 god. naoko super braka. jednostavno pitanje i molim jednostavan odgovor ako netko zna
Janko Ja is offline  
Old 16.10.2017., 21:49   #4
Quote:
Janko Ja kaže: Pogledaj post
novi sam na forumu i da se ne jadam puno,naime supruga je prije mjesec i pol dana otišla ničim konkretnim izazvana u sigurnu kuću i odvela dvoje djece,jedno od 2,5 i drugo od 4,5 god. Pokrenuo sam sve što sam pravno mogao pa me zanima koliko vremena treba sudu za donošenje privremene mjere o viđanju djece od podnošenja tužbe?
Ne mora sud posegnuti za privremenom mjerom. O tome konkretno odluku donosi sudac/sutkinja. I u puno jasnijim situacijama od ove tvoje zna se dogoditi da sudac/sutkinja odluči sačekati mišljenje CZSS. Ukoliko si registriran kao zlostavljač (pazi možda te ona prijavila naknadno znog nekog oblika maltretiranja), onda će te centar slati na psihijatrijsku procjenu, pa će potom odraditi svoj dio, s to sve skupa zna potrajati i više od godine, a da svo to vrijeme sud ne donese privremenu mjeru.
Templarski red is offline  
Old 16.10.2017., 21:59   #5
nikad prijave nije bilo jer nisam nikada nikog taknuo i nema je ni sada. bio na policiji i na czss
Janko Ja is offline  
Old 16.10.2017., 22:03   #6
Bez obzira, sve što sam napisao stoji. Moguće da se ovisno o činjenicama koje iziđu na vidjelo centar odluči za privremenog skrbnika ili neku drugu aktivnost, a sud se tu zna držati po strani bez donošenja privremene mjere.
Templarski red is offline  
Old 17.10.2017., 13:31   #7
ničim izazvana je otišla u sigurnu kuću i tamo je več mjesec i pol...baš čudna neka žena

ako je ničim izazvana otišla kako ti kažeš tko ti je rekao da je otišla u sigurnu kuću? tu istu osobu pitaj i zašto je otišla pošto se tebi čini ničim izazvana jel
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:23.