Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2018., 16:22   #5521
Quote:
HorseRider kaže: Pogledaj post
Ako ja isplacujem dnevno sa 5 razlicitih online stranih kladionica po 200e na Skrill(sveukupno 1000e)...jel mogu imati neke probleme tipa porezna ili nekih zakona. Trenutno sam podigao 24x i kad malo sagledam stvari to je jako puno. Novac podizem na bankomatu Euroneta sa skrillovom mastercard. Zanima me dali ce te strane poput skrilla i tih pruzitelja igri na sreci "popizdit" i poduzeti nesto da me se rijese?
Nećeš imati apsolutno nikakvih problema. Skrillu je u interesu da ti podizes novce i saljes ili bilo sta jer tako oni zaraduju

Jedino te kladionice mogu limitirati
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 20:03   #5522
?

Razgledao sam ponudu na Pinnacle-u. Možda nisam pažljivo osmotrio i možda se ne snalazim dobro, da li ta kladionica ima azijski hendikep na sve ponuđene nogometne utkamice?
Koliko sam vidio, ponuda je vrlo štura - 1, X, 2, nešto malo golova...
Mrdušanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 13:40   #5523
Quote:
Mrdušanin kaže: Pogledaj post
Razgledao sam ponudu na Pinnacle-u. Možda nisam pažljivo osmotrio i možda se ne snalazim dobro, da li ta kladionica ima azijski hendikep na sve ponuđene nogometne utkamice?
Koliko sam vidio, ponuda je vrlo štura - 1, X, 2, nešto malo golova...
moraš se ulogirat da možeš vidjet širu ponudu..
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 17:10   #5524
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
moraš se ulogirat da možeš vidjet širu ponudu..
Nisam znao, hvala.
Mrdušanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 18:17   #5525
Upravo sam dobio obavjest da od 31.01.2018 neću više preko Mastercarda staviti sredstva na Skrill.
U tom slučaju što je drugo najbolje?
bikonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 00:44   #5526
Quote:
bikonja kaže: Pogledaj post
Upravo sam dobio obavjest da od 31.01.2018 neću više preko Mastercarda staviti sredstva na Skrill.
U tom slučaju što je drugo najbolje?

Uvjerljivo najbolji način uplate na Skrill je povlačenje dobitaka s kladionica.

A ako smo realni - relativno solidan dribling koji mi pada na pamet je uplata na račun u Supersportu (ili nekoj drugoj domaćoj kladionici koja radi sa Skrillom) i zatim, nakon zadovoljavanja uvjeta, isplata sa SS računa na Skrill.
kastrol_trol is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 01:23   #5527
Quote:
kastrol_trol kaže: Pogledaj post
Uvjerljivo najbolji način uplate na Skrill je povlačenje dobitaka s kladionica.

A ako smo realni - relativno solidan dribling koji mi pada na pamet je uplata na račun u Supersportu (ili nekoj drugoj domaćoj kladionici koja radi sa Skrillom) i zatim, nakon zadovoljavanja uvjeta, isplata sa SS računa na Skrill.
Gubi se dosta na konverziji
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 05:49   #5528
Quote:
kastrol_trol kaže: Pogledaj post
Uvjerljivo najbolji način uplate na Skrill je povlačenje dobitaka s kladionica.

A ako smo realni - relativno solidan dribling koji mi pada na pamet je uplata na račun u Supersportu (ili nekoj drugoj domaćoj kladionici koja radi sa Skrillom) i zatim, nakon zadovoljavanja uvjeta, isplata sa SS računa na Skrill.
Ne budi smiješan, zaboravljaš konverziju po bezobraznom tečaju.
Ovo je uvjerljivo najlošiji način uplate na Skrill.
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 10:00   #5529
Quote:
kastrol_trol kaže: Pogledaj post

A ako smo realni - relativno solidan dribling koji mi pada na pamet je uplata na račun u Supersportu (ili nekoj drugoj domaćoj kladionici koja radi sa Skrillom) i zatim, nakon zadovoljavanja uvjeta, isplata sa SS računa na Skrill.
Ako se već tako radi, onda bih osobno preferirao PSK jer je već 75% uplate spremno za isplatu na Skrill.
__________________
...
promatrac77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 12:14   #5530
pa napravi devizni u bilo kojoj banci (Visa) i uplaćuj preko toga na skrill .ne zna:
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 08:34   #5531
I neteller je poslao poruku da vise se nece moci preko Mastercarda. Sta se dogadja?
tuberajt is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 18:55   #5532
Tko ima Expekt acc, provjerite si mail. Dosla ponuda za 100% deposit bonus do 20€ (Skrillom ne vrijedi)
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 19:24   #5533
isto je s betclicom

naravno uvjeti od 8 puta okretanja po tecaju 1.80 nisu bas zabavni pa preskacem

al mi je zato tipico po 3. put ove godine dao risk free bet, meni jedna od drazih klada
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 13:26   #5534
Koji je najisplatljivijji način za isplatu sa skrilla?

Preveliku proviziju uzima ako isplaćujem na karticu, pojede pola razlike što su strane klade bolje i nemaju manipulativne...

A čitam da je s onom njihovom karticom di je 10 eura godišnje loš tečaj.

Najbolje nešto kupit online čini mi se
__________________
Gulbis, T. Haas, Youzhny, Llodra, Klizan, Benneteau, Dimitrov, Paire, Goffin, Dr. Ivo, Raonic Barthel, Penneta, Robson, Kvitova, Sharapova
asuekoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 14:19   #5535
Quote:
asuekoto kaže: Pogledaj post
Koji je najisplatljivijji način za isplatu sa skrilla?

Preveliku proviziju uzima ako isplaćujem na karticu, pojede pola razlike što su strane klade bolje i nemaju manipulativne...

A čitam da je s onom njihovom karticom di je 10 eura godišnje loš tečaj.

Najbolje nešto kupit online čini mi se
Najbolje je kupovat u trgovinama,ili dizat s karticom u EU negdje.
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 11:46   #5536
Može li se sa bet365 povuci novac na racun koji nije naveden prilikom registracije, tj preko kojeg vrsim uplate na bet 365 ?
svalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 11:51   #5537
Quote:
svalina kaže: Pogledaj post
Može li se sa bet365 povuci novac na racun koji nije naveden prilikom registracije, tj preko kojeg vrsim uplate na bet 365 ?
na taj racun jedino i mozes isplatit, s kojeg si zadnjeg uplatio.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 13:37   #5538
Gdje da pronađem branch code - pbz banka. Za swift i bank code pise, ali ovo nigdje. Sto odabrati za tip racuna ? Tekuci racun, visa kartica
svalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 14:50   #5539
Deposit ili current ?
svalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 18:35   #5540
zna li netko nesto o kladionici DOTABET ? i jeli se netko registrirao tamo, povlacio novac..?
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:21.