Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2018., 18:21   #3621
Quote:
Reoless kaže: Pogledaj post


Sve razrede osnovne s 5.0, top hrvatska gimnazija (guglaj koja je)- sve razrede s 4.5+ prosjek, zavrsen faks... Propalica iz kafica. Da, jadan ja, u cijeloj poker karijeri sam par desetaka tisuca kuna u minusu.

Daj se nemoj sramotiti, neugodno je. Zapravo, pisi i dalje, mozes ti to okretati kako hoces, ja znam da se ti jedes od muke doma. I bas zato mi je drago. Jer si jalna gnjida od covjeka.
uuu zavrsio si mioc... znam gomilu ljudi iz mioca koji sad kradu bogu dane... a neki od njih su zavrsili ili ce uskoro zavrsit faks.

ono sto tebi promice u svemu tome je cinjenica da pod obrazovanje nisam mislio na formalno obrazovanje vec steceno, a kad si vec naveo faks, itekako je bitno jeli to prirodoslovni fakultet ili trula truba popet filozofskog/ekonomije.

dobar je to neki faks/posao cim ti stignes takav grind napravit u zadnje 2-3 godine.

ali upravu si, ovo nema smisla jer sto vise informacija dobivam to se vidi koliko sam pogodio u sridu al nek si ti meni rekao da sam jalna gnjida od covjeka

a ovaj 1x2 njemu niti nema smisla odgovorit jer se vec dovoljno gluposti napricao o turnirima par stranica ranije tak da...
hoodie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 18:54   #3622


Nažalost, zbog poslovnih obaveza morao sam odustati od daljnjeg coachinga. Mislio sam da će to krenuti tek za koji mejsec ali eto...
Odradio sam minimum koji se tražio od mene. Naravno, i dalju ću rekreativno igrati NL10 ali ne u tolikom volumenu. I onda, tko zna, kada prođe ljeto i posao se smiri možda odem opet

A taman mi je krenulo. Evo, za ovaj mjesec :

graf

Igra je miks NL5 i NL10
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 17:59   #3623
evo kreno poker i na lutriji
microgaming poker client
za sad 20 igrača tek
idem odma to isprobat
miljo piljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 19:12   #3624
Pozdrav. Ne znam koliko su ljudi u Hrvatskoj zainteresirani za ovo ali prodajem novi course s upswingpokera Elite Cash Game Mastery+Crush the Baron addon za $50 (inace $1000). Takodjer imam Advanced Heads Up Mastery i Tournament Masterclass.

Ako ste zainteresirani pisite mi na [email protected]

Sretno svima
mmdelight is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2018., 16:48   #3625
Quote:
miljo piljo kaže: Pogledaj post
evo kreno poker i na lutriji
microgaming poker client
za sad 20 igrača tek
idem odma to isprobat
Jel netko igra na lutriji? Kako je? I ako netko zna koliki je rakeback?
-GTO- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2018., 16:39   #3626
Kakvo je ovo zatišje, evo bliži se kraj sezone, opet se ima vremena za malo igranja a i dobilo se nešto para na freerolovima.

Moglo bi se malo zagrindati preko jeseni i zime samo ne znam gjde
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2018., 15:17   #3627
Quote:
mmdelight kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Ne znam koliko su ljudi u Hrvatskoj zainteresirani za ovo ali prodajem novi course s upswingpokera Elite Cash Game Mastery+Crush the Baron addon za $50 (inace $1000). Takodjer imam Advanced Heads Up Mastery i Tournament Masterclass.

Ako ste zainteresirani pisite mi na [email protected]

Sretno svima


Od koga je tournament masterclass?
FF9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2018., 15:30   #3628
jel moze pomoc? Ovako, nedavno sam preko mastercarda stavio 10 dolara na svoj poker racun(888poker). To mi je bio prvi deposit. I zaradio sam nekih 26 dolara i to sam stavio na svoj bankovni racun. Nakon par dana je to sjelo, ali mi je odmah i stornirano. Dobio sam poziv iz banke gdje su me obavjestili o tome a ni oni pa ni ja nismo znali zast se to dogodilo. Jedino sta mi je ova iz banke rekla da treba nekakav dokaz ili tako nest da mi ovi posalju pa da ja to pokazem u banci. I preko maila sam uspio dobit od njih taj nekakav swift message, i to sam neki dan odnio u banku. I prekjucer sam dobio mail da mi je vracen taj iznos natrag na poker racun a kao razlog je naveden ''invalid bank details''. znaci negdje sam nekakve podatke krivo napisao, al ne znam sta. Imao sam samo 3 stvari, pod ime banke napisao sam ''zagrebacka banka d.d'' bez č jer ne prima takva slova. Pod swift code ZABAHR2XXXX(dodao 3 x-a ali ionako je pisalo da bi i oni to napravili jer treba 11 slova ili brojeva), i trece je bilo broj mog racuna.

Jel bi znao netko mozda gdje sam pogrijesio i kako da uplatim taj iznos na svoj racun?
danijel0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2018., 09:18   #3629
Evo, kreće se opet sljedeća 3-4 mjeseca malo igranja, najvjerojatnije na azijskim stranicama J88Poker. Iako škicam i jednu talijansku poker sobu.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2018., 13:02   #3630
Pozdrav ekipa! Kupio bih knjigu Harrington o Texas Hold’em pokeru na hr jeziku. Molim ako netko ima za prodati da se javi.
neven3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2018., 16:13   #3631
Moze li mi neko ovo objasniti. Gledao sam jedan video na netu sa nekog pokeraskog turnira i jedan je u ruci imao A Q a drugi 6 6. Pet karata su izasle na sto i medju njima A A i 6. Pot je uzo ovaj sto je imo dve sestice u ruci. Kako to kad su tri keca jaca?
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2018., 16:21   #3632
Ovaj sa 66 ima full house a ovaj sa AQ ima tripse. Full house je jači.
donktard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2018., 16:25   #3633
Joj da ful haus potpuno zaboravio
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2019., 03:54   #3634
Pozdrav svima !

Dobio sam neku lovu na PokerStarsu pa me zanima za ubuduće koji je najbolji način za vršiti isplate kako bi se izbjegle konverzije. Da li je najbolje izvršiti konverziju dolara koje želimo isplatiti u eure putem cashiera i onda eure prebaciti na neteller ? Da li onda recimo ako isplacujem 200 eura s PS cashiera na neteller, onda bi mi na neteller trebalo sjesti tocno 200 eura posto mi je neteller u eurima ? Ili ce se svejedno nesto manje isplatiti ? I onda s netellera isplatiti na devizni račun u banci ? Da li tu ima neke konverzije ? Zanima me koji je najbolji način isplate novca kako bi se najmanje izgubilo na konverzijama i ostalim stvarima. Hvala !
reanime is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2019., 05:19   #3635
Poker

Da, za pokerstars je najbolje pretvoriti u njihovom cashieru u istu valutu koja ti je na netelleru. Dobit ces onda taj tocan iznos pod uvjetom da neteller ne uzima proviziju. S njima nemam iskustva, ali pokerstars ti nece nista uzet.

Kolika je provizija netellera za isplatu na devizni takodjer ne znam.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2019., 14:00   #3636
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Da, za pokerstars je najbolje pretvoriti u njihovom cashieru u istu valutu koja ti je na netelleru. Dobit ces onda taj tocan iznos pod uvjetom da neteller ne uzima proviziju. S njima nemam iskustva, ali pokerstars ti nece nista uzet.

Kolika je provizija netellera za isplatu na devizni takodjer ne znam.

Hvala na odgovoru

Jucer sam uplatio neku lovu preko netellera na pokerstars i posto sam u cashieru bio na onom “sažetak”odnosno summary tabu, PokerStars je transakciju koja je s nettelera otišla u eurima konvertirao u USD koja mi je default valuta na PS. Moje pitanje je, ako imam 3 valute u cashieru, USD, EUR, GBP da li će drugi put kad uplaćujem i kliknem unaprijed na euro wallet u cashieru i onda odem na uplatu, da li će se onda sredstva uplatiti u eurima ako sam bio u euro racunu u cashieru,bez obzira šta mi je USD default valuta u PS-u ?
I kako vi držite accounte, u EUR kao default valuti ili u USD ? Koja je bolja opcija za igrace iz HR i da li ima neke posebne razlike ? Posto vidim da su skoro svi buy inovi za turnire u USD, sto će se desiti ako u PS opcijama postavim EUR kao glavnu valutu ? Hoće se onda igra kompletno promijeniti i pretvoriti sve buy inove u eure pa će se i dalje plaćati malo vise za buy in koji vise neće biti u USD nego u EUR posto je tečaj USD - EUR u PS niži od normalnog ?

Tek sam se sada počeo zanimati za ove stvari pa da provjerim od nekog tko je već bio u tome. Hvala
reanime is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2019., 14:23   #3637
Poker

Malo sam ti nepotpuno rekao u proslom postu. Da bi mogao uplacivati i isplacivati u eurima, moras postaviti EUR kao default valutu.

Ono sto ja napravim je kad uplatim eure, odem u cashier i odma ih sve pretvorim u USD te mi tako stoje na racunu. Ako zelim nesto isplatiti onda to pretvorim u EUR i isplatim.

Takodjer da ti odgovorim, nece se nikad svi buyinovi promijeniti u eure nego ako imas eure na racunu onda kad platis neki buyin on ce ti automatski pretvoriti taj buyin u eure i skinuti ti ih s racuna. Ali ako sam konvertiras eure u dolare ovako kako sam gore napisao ne moras brinut o tome.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2019., 15:42   #3638
Ne mora ti biti default valuta, ja isplaćujem u eurima, a default mi je dolar. Moraš samo otvoriti euro karticu, a ne summary ili dolar i onda stisnuti withdraw.
Cleary is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2019., 15:45   #3639
Aha, ma dobro na kraju se svodi na isto.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2019., 22:43   #3640
Quote:
Cleary kaže: Pogledaj post
Ne mora ti biti default valuta, ja isplaćujem u eurima, a default mi je dolar. Moraš samo otvoriti euro karticu, a ne summary ili dolar i onda stisnuti withdraw.
Hvala momci na odgovorima ! )

Da još provjerim, ovo gore šta si napisao. Da li to vrijedi i za uplate ? Ako mi je Dolar default valuta i odem na cashier i kliknem euro račun i onda polog, hoće onda taj polog s netellera (koji je u eurima) sjesti na pokerstars euro račun te će se izbjeći konverzija bez obzira šta je dolar default valuta ?

I da li mi je pametnije drzati dolar kao default valutu ili euro ? Ima li kakvih prednosti i koja je vama default valuta ?


Hvala
reanime is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:56.