Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Nekretnine

Nekretnine Vlasništvo, posjed, gruntovnica, porezi i dr.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2008., 22:05   #21
uf. trebala si mu nac bolju zenu? eto kako

sad je kasno ionako. umrijet ces prije nego ti se zelja ostvari


kaze meni ovaj imam unuke u politiku cu ih ubacit. ma oces aali ces bit pod plocom do tada... sinovi stvarno nisu neka korist vise ..zemlju ti ionako nece obradivat

pomno traziti zeta
supher mali is offline  
Old 01.08.2008., 22:34   #22
Quote:
supher mali kaže: Pogledaj post
uf. trebala si mu nac bolju zenu? eto kako

sad je kasno ionako. umrijet ces prije nego ti se zelja ostvari


kaze meni ovaj imam unuke u politiku cu ih ubacit. ma oces aali ces bit pod plocom do tada... sinovi stvarno nisu neka korist vise ..zemlju ti ionako nece obradivat

pomno traziti zeta
Uopće neću komentirat....
despina is offline  
Old 02.08.2008., 11:21   #23
Pa ovo nije normalno, prvo kažeš da u priči nisi ni snaha , ni svekrva, ali ćeš poduzeti sve da ženu izbaciš van. S druge strane navodiš odakle snaji pravo da boravi u nečijoj kući gdje nije poželjna. Ma za koga nije poželjna, za tebe i svekrvu? Pa ona je zakonita žena svog muža, hej, da njemu smeta rastao bi se. Pa koja si ti zloćesta osoba ,bez imalo morala, mješaš se ovako u tudje živote i tudje brakove.
lescolxl is offline  
Old 02.08.2008., 12:26   #24
na glavu
Inquisitor is offline  
Old 02.08.2008., 14:47   #25
Quote:
lescolxl kaže: Pogledaj post
Pa ovo nije normalno, prvo kažeš da u priči nisi ni snaha , ni svekrva, ali ćeš poduzeti sve da ženu izbaciš van. S druge strane navodiš odakle snaji pravo da boravi u nečijoj kući gdje nije poželjna. Ma za koga nije poželjna, za tebe i svekrvu? Pa ona je zakonita žena svog muža, hej, da njemu smeta rastao bi se. Pa koja si ti zloćesta osoba ,bez imalo morala, mješaš se ovako u tudje živote i tudje brakove.
O da.....
Nije poželjna za vlasnicu kuće, nas ostale ukućane pa čak ni za vlastitu djecu koja su doslovno pobjegla od nje, leti brzo van ,a i on podnosi zahtjev za razvod ,a ti ne bi trebala zaključivati ovako na prečac ,mislim da je dosta o ovoj temi .A što se tiče mješanja u živote nemoj biti tako sigurna,jer dotična gospođa fizički i verbalno napada....
A to što je zakonita supruga joj ništa ne znači u kući koja nije od njezina zakonita muža.(sva sreća da je ubrzo bivši),ja sam pitala za pravni savjet a ne da mi takvi kao ti sole pamet i popuju o nečemu o čemu nemaju pojma.
despina is offline  
Old 02.08.2008., 17:57   #26
Samo ti živi u svom svjetu uvjerenja. Kad tad sve dodje na naplatu.
lescolxl is offline  
Old 02.08.2008., 21:33   #27
Quote:
lescolxl kaže: Pogledaj post
Samo ti živi u svom svjetu uvjerenja. Kad tad sve dodje na naplatu.
Iskreno se nadam ,u u njenom slučaju vidim da sve dođe na svoje i da pravda uvijek pobijeđuje
despina is offline  
Old 02.08.2008., 21:50   #28
Quote:
despina kaže: Pogledaj post
Iskreno se nadam ,u u njenom slučaju vidim da sve dođe na svoje i da pravda uvijek pobijeđuje
Ako nista ne upali, pomiri se sa njom i pozovi je na caj od oleandera rijesit ces problem brzo...
Josey_Wales is offline  
Old 02.08.2008., 22:10   #29
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Ako nista ne upali, pomiri se sa njom i pozovi je na caj od oleandera rijesit ces problem brzo...
Ti me baš uvijek uspiješ nasmijati
despina is offline  
Old 02.08.2008., 22:30   #30
Quote:
Inquisitor kaže: Pogledaj post
na glavu
da je to tako lako u oba slucaja kad imas tasta ili neku rospiju... s toga je naj bolje bit jedinac. pa radi sto god ti se prohtije

a naj verzija je ne imat djecu ili ih se odrec sto prije... a najgori slucaj je kad ti ej roditelj do kraja zivota tata i ucitelj? ja bi pobio takve roditelje. mene stara slusa sve sto kazen. a ne fali joj nista sa mnom.

ali ne kazem da nema uspjesnih di im je tata do kraja zivota... ali ja ne bi volio da mi stari diktira koliko djece moram imat? i kad moram i kog a smijem guzit?
supher mali is offline  
Old 03.08.2008., 18:48   #31
Quote:
despina kaže: Pogledaj post
Ti me baš uvijek uspiješ nasmijati
Pa sto mozes izgubit??? Ako joj od toga nista ne bude onda imas posla sa mracnim silama, javi mi se na PM honorarno radim ko saman...
Josey_Wales is offline  
Old 08.08.2008., 13:44   #32
ovak, ako su bracni par su zasticeni ko licki medvjed. ali posto je baka vlasnik, ima sva prava da napuca i nju i njega, ako nece tako sud, drugog nema, a moze baba i riju da zove, pa da kaze nes, sredi se sve
stiropor is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:49.