Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2015., 11:40   #461
Znači mora biti baš na samom vrhu? Evo, ovo zbilja nisam znala.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 12:08   #462
Quote:
Bushi no nasake kaže: Pogledaj post
Što je sa ovim eurojackpotom, 681 milijun, kakve su vam predikcije?
Pogledala sam datume izvlačenja. Meni je najizglednije 23.5. ; Mjesec 0 Jupiter u Lavu (aplikacija). Spomenuta konjunkcija trigon Uran koji ima i kvadrat sa Venerom i Plutonom.
Često jackpot ode u zemlju prema znaku Mjeseca. Kako je Mjesec u Lavu moglo bi se posrećiti u Italiji ili Francuskoj iako ne isključujem ni Njemačku ili Dansku (opet) zbog toga što Uran u Ovnu aspektiraju Mjesec, Venera, Jupiter, Pluton.
JBV is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 12:22   #463
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Znači mora biti baš na samom vrhu? Evo, ovo zbilja nisam znala.
Ne mora. Tranzit kroz neko polje je aktivan cijelo vrijeme boravka u dotičnom polju. Ali sam za sebe neće donijeti događaj ili nešto što očekujemo/priželjkujemo, u našem slučaju dobitak. I zato gledamo kakve aspekte radi iz tog polja na natalne planete.
Za detaljniju sliku možemo pogledati i tranzit te planete na direktivne planete, midpointe, fiksne zvijezde, asteroide, arapske točke.
JBV is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 13:54   #464
Otišao nam jučer eurojackpot u češku.

Ovako nekako:
http://www.astrotheme.com/astrology/...ch_Republic%29


Ako je ovo natalna češke, odoka...

onda je uran bio na plutonu
Jupiter na marsu
SUnce na jupiteru...



Edit:

A i sunce i mjesec su u istom znaku.
__________________
Ae
Bushi no nasake is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 13:59   #465
Jel meni netko može objasnit kako da gledam kad bi mi mogao bit najbolji datum za igranje eurojackpota? Još sam u praksi sa natalnim kartama i još sam dosta zbunjena oko nekih stvari Dakle,ako mi je Jupiter u lavu u 10 kući šta bi moglo bit u narednih dana,tjedana,mjeseci

https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hp...47&oe=55C63933

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 22.05.2015. at 15:51.
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 15:21   #466
Da li pratite lunarni horoskop kod određivanja eventualne mogućnosti dobitka.... eto je meni sad u lunaru mjesec ( i to mlađak, dakle tu je i sunce) u 2.polju, a rak na vrhu 5.polja...

http://i.imgur.com/CroXHqo.gif
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 12:20   #467
Quote:
tessaa kaže: Pogledaj post
Da li pratite lunarni horoskop kod određivanja eventualne mogućnosti dobitka.... eto je meni sad u lunaru mjesec ( i to mlađak, dakle tu je i sunce) u 2.polju, a rak na vrhu 5.polja...

http://i.imgur.com/CroXHqo.gif
Lunarni povratak je "emotivna" slika određenog perioda, ne donosi događaje. Ukazuje na koji ćemo način proživljavati sve što nam se događa i na kojim ćemo područjima biti emotivno angažirani.
Konkretno, lunacija u drugom polju govori o tome da ćeš vrlo emotivno reagirati na sve što je vezano uz materijalne vrijednosti ili sve što je vezano uz tvoj sustav vrijednosti općenito. Bilo da se radi o dobitku, gubitku ili neispunjenim snovima (natalno opozicija Mjesec-Neptun).

Ono što bi Mjesec u tvom slučaju kao vladar 5. polja mogao imati sa dobicima su njegovi tranziti koji traju vrlo kratko. Tek koji sat ali mogu biti okidač kada tranziti sporijih planeta najavljuju takvu mogućnost.
Npr. prvo sam zamijetila natalnu konjunkciju Jupitera i Urana ,a to je aspekt koji često donosi iznenadne dobitke.
Kod tebe je to spoj vladara Asc-a i MC-a (uspjeh) .
Gledaj povoljne tranzite na tu konjunkciju da bi odredila povoljan period za dobitke.
JBV is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 15:44   #468
Upravo sam uplatio listić, zašto? A eto u trenutku izvlačenja će tranzitni mjesec biti točno na mom natalnom, pa da vidimo imam li kakve sreće.
Kamo s parama?
Klasika, sex, droga alkohol
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 00:23   #469
ah nemam sreće, sve sam promašio, pogodio sam samo tam di se precrtaju 2 broja xd
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 06:49   #470
Ovako ovu srijedu imam u planu odigrati 7/39.
Točnije, 3.6.2015 u 8:00
Usporedite tranzite s mojom kartom pa recite hoće li bit kakve sreće
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 18:21   #471
Pozdrav. Evo mene opet. Pored onog većeg dobitka na samom kraju 2014. kojeg sam spomenula u postu #397, bilo je još lijepih dobitaka kroz veljaču.. i prije možda tjedan-dva opet sam odigrala i dobila..

Sad me zanima da li postoje neke naznake u narednom razdoblju nekog većeg dobitka slično kao zadnji put što je bilo kad sam se javljala.

Karta: http://tinypic.com/view.php?pic=29ymsn9&s=7#.VJ79GcAEM

Hvala
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 18:35   #472
Quote:
Ice_scorpio kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Evo mene opet. Pored onog većeg dobitka na samom kraju 2014. kojeg sam spomenula u postu #397, bilo je još lijepih dobitaka kroz veljaču.. i prije možda tjedan-dva opet sam odigrala i dobila..

Sad me zanima da li postoje neke naznake u narednom razdoblju nekog većeg dobitka slično kao zadnji put što je bilo kad sam se javljala.

Karta: http://tinypic.com/view.php?pic=29ymsn9&s=7#.VJ79GcAEM

Hvala
A da ti imaš te sreće zbog sjevernog čvora, blago tebi :P Probaj sad u 7 mjesecu dok će Jupiter na njega trigon raditi
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 18:36   #473
Zašto ima sreće zbog sjevernog čvora?
__________________
Ae
Bushi no nasake is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 18:38   #474
Quote:
Bushi no nasake kaže: Pogledaj post
Zašto ima sreće zbog sjevernog čvora?
nalazi joj se blizu centra galaksije A tamo se jako puno energije nalazi. Obično sjeverni čvor označava dobitke, pa na tom stupnju ima jako veliku moč
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 11:52   #475
Jel bi neko meni pogledao kakve su mi šanse u igrama na sreču


Znalo mi se dogoditi da dobijem neke dobitke na nagradnim igrama cca oko 200-300 kn lutriju ne igram često,ponekad samo,al nisam nikad dobila na lutriji.
Znalo mi se dogoditi i da pronađem novac na cesti tipa 50-100 kn

5 polje je u djevici,vladar je u prvom, u petom su mars suvladar 12 polja i mjesec vladar 2 polja.
Isida is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 12:27   #476
Pozdrav!

Ako ćete imati vremena lijepo bi vas molila za mišljenje.

Mislim da imam sreće u nagradnim igrama.
Svaki mjesec dobijem barem jednu nagradu.
Koliko sam vidjela skoro svaki trigon i ponekad konjukcija Sunca, Venere i Merkura na te iste planete u natalu i na AC, donosi nagradicu.

Kaj mislite o tome? Ima li ikakvog smisla ili je to samo placebo

http://tinypic.com/view.php?pic=21ygci&s=5#.VhOZbVK9SM8

Zadnje uređivanje Pelargonija : 06.10.2015. at 12:31. Reason: Spajanje
Pelargonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 00:03   #477
probao odigrati EJP kada mi je tranz. jupiter iz 11. radio trigon na vladara 5. kuce.
I sve brojeve ni blizu pogodio

mozda ovaj petak sa istim jupiterom, marsom i venerom bude sto


ovo je tesko covjece.
__________________
Ae
Bushi no nasake is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 08:14   #478
evo da vam kažem nešto na temelju mojih jutrašnjih istraživanja uvezi dobitaka na igrama na sreću.
Kod igara na sreću potrebno je znati tko vam je vladar 11 kuće i vladar 5. kuće.
Sad kad znate koji vam je vladar tih kuća obavezno trebate znati na kojim stupnjevima se nalazi. xd

Sad da dam primjer. Recimo da vam je vladar 5. Jupiter, a vlada 11. Saturn (To nije moguče )
Sad trebate gledati gdje se nalaze te planete u tranzitu. Imajte na umu da ulazeći aspekt je najači!
Sad recimo imate na 20 stupnju Jupitera vladara 5. kuće i na 10 stupnju Saturna vladara 11. kuće.
Obavezno vam tranzitni vladar 11. mora aspektirati vladara 5. kuće, a tranzitni vladar 5 kuće vladara 11. kuće i to vam obavezno mora donjeti dobitak!

Ja recimo imam puno vladara tih kuća pa imam dosta sreće kaj se tiće tih igara na sreću

Još jedan savjet, ako mislite igrati, igrajte na dan izvlačenja i obavezno vam mora biti ulazeći aspekt! Ako je izlazeći onda su vam šanse za dobitak manje. Još jedna stvar, obris vam nek bude do 3 stupnja najviše.
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 07:41   #479
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
evo da vam kažem nešto na temelju mojih jutrašnjih istraživanja uvezi dobitaka na igrama na sreću.
Kod igara na sreću potrebno je znati tko vam je vladar 11 kuće i vladar 5. kuće.
Sad kad znate koji vam je vladar tih kuća obavezno trebate znati na kojim stupnjevima se nalazi. xd

Sad da dam primjer. Recimo da vam je vladar 5. Jupiter, a vlada 11. Saturn (To nije moguče )
Sad trebate gledati gdje se nalaze te planete u tranzitu. Imajte na umu da ulazeći aspekt je najači!
Sad recimo imate na 20 stupnju Jupitera vladara 5. kuće i na 10 stupnju Saturna vladara 11. kuće.
Obavezno vam tranzitni vladar 11. mora aspektirati vladara 5. kuće, a tranzitni vladar 5 kuće vladara 11. kuće i to vam obavezno mora donjeti dobitak!

Ja recimo imam puno vladara tih kuća pa imam dosta sreće kaj se tiće tih igara na sreću

Još jedan savjet, ako mislite igrati, igrajte na dan izvlačenja i obavezno vam mora biti ulazeći aspekt! Ako je izlazeći onda su vam šanse za dobitak manje. Još jedna stvar, obris vam nek bude do 3 stupnja najviše.
Veoma zanimljivo!
Pelargonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 12:29   #480
Quote:
Pelargonija kaže: Pogledaj post
Veoma zanimljivo!
Ako ne vjeruješ, pogledaj si karte dobitnika lutrije, svi su imali nešto u tom stilu, aspekt kakav radi nisam primjetio da bi bio bitan, jedino kod jednog dobitnika sam primjetio , imao je vladara 11. Mjesec i primjetio sam da mu je Jupiter radio aspekt sa vladarem 5. tak da možda mjesec nema neki utjecaj uvezi igre, pa ako11. ili 5. kuća pada u znak raka, treba uzeti jupitera za vladara. To je jedino iznimka, kolko sam skužio a opet možda sam u krivu :P
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:32.