Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service > Security

Security Antivirusi, firewalli, patchevi, service packovi, updatei, ... Sve o sigurnosti vašeg računala.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2007., 17:48   #41
Quote:
Sitting Bull kaže: Pogledaj post
... Internet!
Pa kako bi bio tu da nemam internet

Imam na T-comu zaštitu na maximumu i FreeBSD 6.2
No22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 17:50   #42
Quote:
myljach kaže: Pogledaj post
Nemaš ni medu
nemaš ni zeku
nemaš ni autić
neeeemaaaš tiiiiiiii!!!!!

(normalnofobia)


Imam psa: veliku šnaucerku, svi se boje nje, a ona je baš dobra
No22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 21:15   #43
Ja imo prije norton 2005 pa došao virus, imao sam još Zone alarm Security Suite 7, NOD32, AVG Pro, Ewido security suite 3, bitdefender security plus 10, ewido anti spyware 4, sad sam na Kaspersky 6.0.
 
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 21:28   #44
Quote:
myljach kaže: Pogledaj post
Nemaš ni medu
nemaš ni zeku
nemaš ni autić
neeeemaaaš tiiiiiiii!!!!!

(normalnofobia)

nemam pištač nemam pračku
nemam peseka nemam ni mačku
ja nemam dudu
nemam ni zvečku
i nisam crtič gledao ja


Al ja znam da nisam sam
ja znam da nisam sam
kad idem van
ja ne brijem sam.


modovi -znam da nisam smio, al molim vas da me ne banate zbog spama jer nisam mogo odolit
big-smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 21:28   #45
ja sam sad na KAV 6 i ZL pro
big-smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 22:03   #46
Quote:
big-smoke kaže: Pogledaj post
ja sam sad na KAV 6 i ZL pro
Ima li poboljšanja 6.0 i kakva su od 5.0 koji ja imam? bdw. ona lista koja je na vrhu strane topica je sa kasp 5.0, a već je izašao 6.0, pa me zanima da nekim slučajem možda 5.0 nije bolji il su isti?
ZL pro - kjaj je to?

Quote:
nemam pištač nemam pračku
nemam peseka nemam ni mačku
ja nemam dudu
nemam ni zvečku
i nisam crtič gledao ja
Al ja znam da nisam sam
ja znam da nisam sam
kad idem van
ja ne brijem sam.
modovi -znam da nisam smio, al molim vas da me ne banate zbog spama jer nisam mogo odolit
Nek onda banaju mene(ako neko mora platit glavom), ja sam prvi otišo off topic, jer JA nisam prvi mogao odolit

Quote:
Dj Pajo je rekel :
Ja imo prije norton 2005 pa došao virus, imao sam još Zone alarm Security Suite 7, NOD32, AVG Pro, Ewido security suite 3, bitdefender security plus 10, ewido anti spyware 4, sad sam na Kaspersky 6.0.
Najbolja kombinacija, prođeš više "kupleraja" i znaš koja ti "kuja" najviše paše

bdw, jeste primjetili da razni spydoktori i slični kojih ima milijarde uglavnom nakon instalacije i prvog skena pokažu gomilu spywarea i adawera(da vas navuku da ih koristite) a poslije ništ?
myljach is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 01:59   #47
sygate personal firewall, da nesto ne uleti. a ako uleti MSCONFIG, i naravno REGEDIT najbolji su prijatelji, pogotovo Shell run dio u regu. Jebes sve ostale antivirusne. E da i zone alarm najgori od svih. vrlo jako mega super pun rupa. Pozdrav
__________________
Shire, Senbonzakura Kageyoshi
H4ni8aLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 02:37   #48
Quote:
myljach kaže: Pogledaj post
I
ZL pro - kjaj je to?

Firewall + Anti Spyware koji po želji možeš isključiti,ako koristiš neki drugi AS. PS Nema Anti Virus!
Sitting Bull is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 02:40   #49
Quote:
No123 kaže: Pogledaj post
Pa kako bi bio tu da nemam internet
Znači ako ti nemaš Internet niko drugi ga nema, hmm !
Sitting Bull is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 20:11   #50
bitdefender

buraz...bitdefnder 10 je najbolji...gledao sam ratinge i kažu da je najbolji...i ja ga imam
 
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 11:13   #51
po meni je nod32 najbolji a vidim da ih mnogo i koristi.....
jer ja sam isprobala nortona-i nije mi se svidio,McAfee usporava komp ali nije tako loša kombinacija,kaspersky 6.0-mislim da je malo naporan a zapravo ima istu zaštitu kao i drugi AV...
a imala sam nedavno ZA pro i instalirala sam ga pokrenula net i nije mi htjeo ući ni na jednu stranicu !?!?!??!možda neko zna kako ga podesiti
tera_PB is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 13:36   #52
Trend Micro PC-Cilin Internet Security 2006.
Nemam zamjerke.
Simba-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 14:46   #53
trend micro? hm....nikad cuo.....sluzi svrsi kazes?
__________________
Shire, Senbonzakura Kageyoshi
H4ni8aLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 14:02   #54
Nego što.
Firewall, antivirus, antispyware, antiphishing & content protection, private network protection, wireless network protection, spam filter, web content filter, privacy protection, vulnerability check...

Što još treba? Nije besplatan, ali ako se u išta isplati uložiti, onda je to ovo.

Radi se o proizvodu sa dugom tradicijom, ali nije previše prisutan i poznat među kućnim korisnicima, više u korporativne svrhe. No definitivno među najboljim proizvodima ove vrste.

Ima jedna bitna stvar po pitanju zaštite, a to je da se hackeri i proizvođači najrazličitije računalne gamadi u svom "radu" fokusiraju na najpoznatije, najpopularnije i najkorištenije zaštite, jer im je učinak tako najveći. Nitko se neće zajebavati tražeći sigurnosne rupe u software-u koji koristi tek nekoliko posto korisnika u svijetu. Upravo zato takav je "nepopularni" software vrlo često zapravo najsigurniji.
Simba-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 01:29   #55
istina je. Ali aj ti meni reci koliko to CPU-a i memorije jede?
Inace ja uvijek kazem...2 particije, jedna samo od 2 gb, i na nju windows....pa kad nesto uleti sto aDaware ili ewido nemogu skinut... FORMAT C:
__________________
Shire, Senbonzakura Kageyoshi
H4ni8aLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 07:53   #56
cca. 85 MB sveukupno. No, ako računaš da je danas 512 MB RAM-a nekakav minimum, a ljudi na relativno novim mašinama voze uglavnom 1GB, onda to nije puno. Na ovom stroju na kojem trenutno pišem imam 512 MB RAM-a i ne osjetim. A miran sam.
Simba-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 12:06   #57
pa dobro nije puno. Svejedno, evo ja imam samo jedan firewall koji cucla 9mb, i nis mi ne ulece.
__________________
Shire, Senbonzakura Kageyoshi
H4ni8aLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 02:40   #58
AVG Free. Imam ga i solidno obavlja svoj posao. Mislim da je korisniku koji se ne bavi svakakvim sadržajima i siteovima AVG sasvim dovoljan
DarkEmperor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 16:10   #59
KAKO PODESITI ZONE ALARM PRO FIREWALL??????
a da mogu ulaziti na internet stranice............
tera_PB is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 16:28   #60
pa pogledaj malo po settingsima ako ti bloka nesto kao:

NT kernel system
NDSI user mode
Generic host for win32
i neki PPP system process
__________________
Shire, Senbonzakura Kageyoshi
H4ni8aLL is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:31.