Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2013., 22:45   #1
Utopia (2013-2014)

Start 15.01.

Teaser



http://utopia.channel4.com/

http://www.youtube.com/watch?v=drh2HiEAj3c

Channel 4 has ordered a new drama series titled ‘Utopia‘ from former Spooks writer Dennis Kelly. The broadcaster has ordered six episodes for the show’s first season, with production due to commence on the series later this year.

Produced by Kudos Film & TV, the drama series tells the story of a small group of people who find themselves in possession of a manuscript of cult graphic novel Utopia, their lives are soon knocked out of kilter by explosive events. Targeted by a shadowy organisation known only as The Network, they are left with one option if they want to survive: they have to run. Marc Munden is attached to direct, while Kelly, Jane Featherstone and Karen Wilson will executive produce.



http://www.denofgeek.com/tv/utopia/2...k-drama-utopia

Za one koje zanima, glumci:

Paul Higgins (In the Loop, The Thick of It), Nathan Stewart-Jarrett (Misfits), Alexandra Roach (The Iron Lady) and Neil Maskell (Kill List) head up a stunning ensemble cast of UK talent including James Fox (Sherlock Holmes, A Passage to India, Performance), Geraldine James (The Girl with the Dragon Tattoo) Simon McBurney (Tinker Tailor Soldier Spy), Fiona O' Shaughnessy (Outcast, Malice, Aforethought), Adeel Akhtar (The Dictator, Four Lions), Oliver Woolford (Blackout) and Michael Smiley (Kill List) i Stephen Rea.

__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 15:11   #2
Pogledala sam pilot, gruesome i mračan. Teorije zavjere, paranoja, farmacuetska industrija, a sve počinje s rukopisom jednog stripa. Atmosfera je baš takva kakva treba biti, likovi su zanimljivi, a priča – zasad ok, tako da ja nastavljam s gledanjem. Unatoč onoj sceni sa začinima
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 00:09   #3
Baš sam pogledao. Jako dobra serija, preporučam svima. Posebno onima koji su Misfits gledati, ima taj karakteristični britanski štih.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 21:38   #4
Isuse kako luda ep2. Ljudi gledajte ovo. Ova serija je za temu trilera ono što je serija Sherlock (ovaj britanski) za temu detektiva.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 11:13   #5
Dobra je druga, ima zanimljivih radnji, pogotovo ona političko farmaceutska. A Stephen Rea u fotelji Dobar neki đir, oni zvukovi naglašeni pa čudna muzika, pnekad malo nategnuto ali zasad baš dobro
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 14:22   #6
Quote:
earthsea kaže: Pogledaj post
Dobra je druga, ima zanimljivih radnji, pogotovo ona političko farmaceutska. A Stephen Rea u fotelji Dobar neki đir, oni zvukovi naglašeni pa čudna muzika, pnekad malo nategnuto ali zasad baš dobro
Za sada odlicna serija. Muzika, vizualno i glumci su pun pogodak.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 13:46   #7
Pogledala prvu epizodu, i baš kao što je netko napisao, osim scene sa začinima, serija itekako izgleda super i ima potencijala. Gledat ću i dalje!
Pea is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 20:02   #8
Meni je isto odlična serija.Mučenje mi je bilo malo previše ali to joj i daje onu britansku mračnu atmosferu.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 10:28   #9
Hvala na savjetu

Skidam
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 10:36   #10
evo skida se treća epizoda, prve dvije su mi bile odlične. radnja je baš dinamična i brza, to mi se sviđa.
svaki drugi kadar me iznenadi predivnim bojama i lokacijama,a ni glazba nije loša. pratim definitivno dalje (i držim fige da ne zeznu nigdje na putu)
cleanthismess is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 11:27   #11
Quote:
sara100 kaže: Pogledaj post
Meni je isto odlična serija.Mučenje mi je bilo malo previše ali to joj i daje onu britansku mračnu atmosferu.
Meni je opcenito sva ta brutala i ubijanja itekako smislena. Cekam da pogledam trecu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 17:46   #12
za sada se dvoumim da li je serija genijalna ili ne sviđa mi se što je bizarna, sviđaju mi se žive boje koje daju svoj doprinost cijeloj atmosferi, sviđaju mi se likovi - s jedne strane neki su prikazani s toliko ljudskosti, a drugi kao kao da nisu s ovoga svijeta .. uznemirujuća je, a neke scene nisu za svačiji želudac, pa možda ni moj i tu se dvoumim jer sve što mi se sviđa istovremeno mi je u pojedinim trenucima i najveći nedostatak u seriji ..
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 22:59   #13
Jeli ima titl za 3. epizodu? Eng titl, nebi Hrvatski zbog lošeg prijevoda, uvik.
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 00:31   #14
Quote:
VaVaVoom kaže: Pogledaj post
za sada se dvoumim da li je serija genijalna ili ne sviđa mi se što je bizarna, sviđaju mi se žive boje koje daju svoj doprinost cijeloj atmosferi, sviđaju mi se likovi - s jedne strane neki su prikazani s toliko ljudskosti, a drugi kao kao da nisu s ovoga svijeta .. uznemirujuća je, a neke scene nisu za svačiji želudac, pa možda ni moj i tu se dvoumim jer sve što mi se sviđa istovremeno mi je u pojedinim trenucima i najveći nedostatak u seriji ..
Nije baš da ljudskost dolazi do izražaja , a ovi drugi tipa Arby i Jessica lišeni su empatije, danas je naglasak bio baš na njima. Što se tiče nasilja, najavili s s prvom epizodom o kakvoj se seriji radi. Malo mi na kurac ide Becky&Ian love story i nadam se da će autori razvijati likove kako serija ide dalje.
Jeste skužili LOL za vrijeme masakra?

E da, jako mi se sviđa kako su se dohvatili medija i manipulacije javnog mnijenja.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 11:01   #15
možda sam se nespretno izrazila .. pod ljudskost sam mislila da imaju karakteristike ljudi, dok npr kod arbyja su se te karakteristike tek počele javljati u tragovima, prve dvije ep je poput robota
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 22:04   #16
Serija je genijalna, svaka epizoda za sada je sve bolja. Kada je ministar došao liku doma i prijetio mu smrću a njegovoj ženi silovanjem LOL
Brutalna serija
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 11:45   #17
Quote:
Čive kaže: Pogledaj post
Jeli ima titl za 3. epizodu? Eng titl, nebi Hrvatski zbog lošeg prijevoda, uvik.
www.podnapisi.net
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 11:56   #18
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
thx phiber, sinoc nasa na opensubtitles.org


Nego, dobra serija, zanimljiva. Jedino mi se ne sviđa u ovoj zadnjoj epizodi kad je ova ženska dala spise u zamjenu za život one male -_-
Očekiva san da će tu bit neki brutalni okršaj
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 12:09   #19
Serija je brutalna.
U zadnjoj epizodi kada je Arby napravio masakr u školi samo da malog Granta što brze ulove.
BlackWolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 13:01   #20
Odlična zadnja epizoda. Klupko se polako raspetljava. Jel netko zna koliko ima epizoda u sezoni? Očekujem do 6 kako to englezi znaju radit.
Inače ono s klinkom je bilo prilično očito da će se dogodit
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister

Zadnje uređivanje Archangel : 08.02.2013. at 13:20.
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:25.