Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2020., 23:38   #13321
Molim pomoc

Molim za pomoc za jedan film koj predugo trazim.radi se o decko i devojku koji se zaljubljuju ali po neko vreme muskarac postaje ovisnik od alkohol ili droga,zena pokusava da ga vrati na pravi put ali ne uspe i zato ga ostavlja.na kraj ipak on ce uspe da se izleci i posle neko vreme konacno ce se sresti slucajno.tako ustvari i film zavrsava.nadam se na bilo kakva informacija
Viksa88 is offline  
Old 10.01.2020., 00:35   #13322
Quote:
sicky kaže: Pogledaj post
Davno sam gledao film, mislim da je negdje iz 80-tih ili 70-tih, onako dosta lud i otkačen. Ono što mi je ostalo u sjećanju kada lik u zadnjoj sceni doživi živčani slom i počne svirati na bubnju koji mu visi oko vrata.
The Tin Drum (1979) ?
Dragan is offline  
Old 10.01.2020., 09:22   #13323
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Nije to, mislim da se taj bubanj pojavljuje samo u zadnjoj sceni, radi se o američkom filmu.
sicky is offline  
Old 10.01.2020., 10:34   #13324
Quote:
Viksa88 kaže: Pogledaj post
Molim za pomoc za jedan film koj predugo trazim.radi se o decko i devojku koji se zaljubljuju ali po neko vreme muskarac postaje ovisnik od alkohol ili droga,zena pokusava da ga vrati na pravi put ali ne uspe i zato ga ostavlja.na kraj ipak on ce uspe da se izleci i posle neko vreme konacno ce se sresti slucajno.tako ustvari i film zavrsava.nadam se na bilo kakva informacija
Sea of Love (1989)
https://www.imdb.com/title/tt0098273/

Sumnjam da je ovo, ali ima nekih sličnosti.
Titivillus is offline  
Old 10.01.2020., 13:06   #13325
Quote:
Viksa88 kaže: Pogledaj post
Molim za pomoc za jedan film koj predugo trazim.radi se o decko i devojku koji se zaljubljuju ali po neko vreme muskarac postaje ovisnik od alkohol ili droga,zena pokusava da ga vrati na pravi put ali ne uspe i zato ga ostavlja.na kraj ipak on ce uspe da se izleci i posle neko vreme konacno ce se sresti slucajno.tako ustvari i film zavrsava.nadam se na bilo kakva informacija
Da nije Candy?

https://www.imdb.com/title/tt0424880/?ref_=nv_sr_srsg_9
Lizzie M is offline  
Old 10.01.2020., 14:53   #13326
Neka kvazi komedija. Ženska se pokušava poseksati ali nikako da uspije, stalno je nešto spriječava. Vidio sam samo par scena usput dok je bilo na TV-u prije par godina...
Nije mi djelovalo kao A produkcija.
vknez is offline  
Old 10.01.2020., 23:12   #13327
dakle, radi se o tome da sam nekad negdje (možda TV, možda vhs kaseta, dvd, divx, ajd znaj) gledao film za koji pojma nemam koji je bio a htio bih saznati da ga sad pogledam
a ostao mi je u sjećanju upečatljiv dio
film je SF žanra
planeta Zemlja je prenaseljena, megapolisi su prenapućeni, pa se počelo ograničavati stambeni prostor i broj djece
taj dio filma koji mi je ostao u sjećanju je da je porodica u nekom malom stanu u lošem dijelu grada i da udišu loš zrak!
naime Zemlja je toliko zagadena da samo privilegovani mogu udisat normalan zrak u elitnim dijelovima grada dok svi ostali dišu loš zrak
eto to mi je ostalo upečatljivo
zna li neko koji bi film mogao biti u pitanju
DinoBaton is offline  
Old 10.01.2020., 23:57   #13328
i ima još jedan
film je sa Brižit Bardo
seksi scena u kojo ona leži u nekoj sobi samo u grudnjaku i gaćicama i hladi sa sa velikim ventilatorom
povremeno ustane i malo se prošeta po sobi
vrlo erotična scena sa sex bombom Brižitkom

koji je to njen film ?
DinoBaton is offline  
Old 11.01.2020., 00:30   #13329
Mislim da bi to mogao biti Dan nezavisnosti - omiljeni film moje predsjednice.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Old 11.01.2020., 10:22   #13330
ne znam da li meninodgovaraš ili ne
ako da
može li IMDb link filma
DinoBaton is offline  
Old 11.01.2020., 22:03   #13331
Quote:
DinoBaton kaže: Pogledaj post
dakle, radi se o tome da sam nekad negdje (možda TV, možda vhs kaseta, dvd, divx, ajd znaj) gledao film za koji pojma nemam koji je bio a htio bih saznati da ga sad pogledam
a ostao mi je u sjećanju upečatljiv dio
film je SF žanra
planeta Zemlja je prenaseljena, megapolisi su prenapućeni, pa se počelo ograničavati stambeni prostor i broj djece
taj dio filma koji mi je ostao u sjećanju je da je porodica u nekom malom stanu u lošem dijelu grada i da udišu loš zrak!
naime Zemlja je toliko zagadena da samo privilegovani mogu udisat normalan zrak u elitnim dijelovima grada dok svi ostali dišu loš zrak
eto to mi je ostalo upečatljivo
zna li neko koji bi film mogao biti u pitanju
da nije Soylent Green?
https://en.wikipedia.org/wiki/Soylent_Green
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 11.01.2020., 23:31   #13332
Quote:
Lizzie M kaže: Pogledaj post
Nije taj sigurno je dosta stariji film 80 tih ili ranih 90 tih ali ipak hvala
Viksa88 is offline  
Old 11.01.2020., 23:33   #13333
Quote:
Lizzie M kaže: Pogledaj post
Quote:
Titivillus kaže: Pogledaj post
Sea of Love (1989)
https://www.imdb.com/title/tt0098273/

Sumnjam da je ovo, ali ima nekih sličnosti.
Ne nije taj,ne verujem da je muski lik bio toliko poznat da je bio setio bih se mozda ali ipak hvala na pokusaj
Viksa88 is offline  
Old 12.01.2020., 19:16   #13334
Oba filma sam gledala na hrt prije nekuh 10g s bakom a ne znam im ime.

1. Ponestaje kisika na zemlji i na kraju on i njegova zena popiju tablete i umru zajedno u krevetu.

2. Jedino čega se sjećam je završna scena u filmu gdje ona ili on ostaju sami u svemiru pored nekog jezera i kamera se polako udaljava i tako završava film.

Help

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
lorchyy is offline  
Old 12.01.2020., 21:10   #13335
Quote:
lorchyy kaže: Pogledaj post
Oba filma sam gledala na hrt prije nekuh 10g s bakom a ne znam im ime.

1. Ponestaje kisika na zemlji i na kraju on i njegova zena popiju tablete i umru zajedno u krevetu.
On the Beach
https://en.wikipedia.org/wiki/On_the_Beach_(2000_film)
https://www.imdb.com/title/tt0219224/
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 12.01.2020., 21:39   #13336
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
nije, to je star film
iako ću i taj pogledati
ovo je bilo iz videoteke podignuto
period 2004-2010
iz tog perioda je i film
DinoBaton is offline  
Old 13.01.2020., 10:53   #13337
Hvalaaaa
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Old 13.01.2020., 12:13   #13338
I tako, došlo vrijeme za novu temu, tako da, ako već niste u zadnjim postovima pronašli željeni film, možete ga nastaviti tražiti tamo.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:00.