Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2003., 19:52   #1
Pokloni za djecu

Sta kupit curici od 4 godina sta ima sve, za rodjendan?

Ako imate neku ideju, heeeelp me

Hvala
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 19:58   #2
Bajke(nek joj mama cita)
Komplet kapa,sal,rukavice
Nekakav barbie rusak...to curice vole
Barbie kisobrancic
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 20:06   #3
Izvrstan poklon za malu damicu je dječji parfem! Postoje na tržištu oni vrhunski, napr. imaš dječji BVLGARI ali košta skoro kao i onaj za odrasle, ali imaš i srednji napr. Benetton (cca 80 kn u DM-u) ili neki no name. Ja sam u zadnje vrijeme nekoliko njih poklonila, zauzvrat sam dobila čisto oduševljenje.
Daniela32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 22:43   #4
parfem je dobra ideja.
moja kcerka od 5.5 godina voli da joj se pokloni neki pribor za crtanje ili slikanje.
 
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 23:31   #5
zuc, sad su ti IN one lutke BRATS, sve ih klinke imaju, ima 4 zenske i 2 muske verzije, kao neke pop zvijezde, pa odjeca za to pa gluposti. imas u BR
ja sam pol grada obisla na staru godinu u potrazi za pidzamom za jednu takvu
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 23:51   #6
Hvala za pomoc i na ideje, parfem ne zvuci lose (mala obozava sminku i te stvari) i one lutke Brats.

Pribor za crtanje i bajke san joj vec prije kupila tako ne zelin da se ponavljam sa time.

Vidjecu sutra sta ce da bude
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 07:47   #7
A i nekakve zgodne torbice, ruksak i slicno... curice vole potrpati svoje sitnice i vuci ih okolo sa sobom.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 11:34   #8
Pokloni za friške mame i male bebe - združeni topic

...ovak, imam nekih svojih idejica i naravno konzultirat cu se sa buducom mamom...treba roditi u ozujku, dvojceke...

...zanima me jel netko procitao knjigu od Ursule Tolj?...darovala bi joj to za Bozic..

...a sad vasi savjeti...naravno ne prevec skupo, jer nisam bogata...i moze odmah adresa i cijena, barem okvirno....
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 13:38   #9
Najbolje se konzultiraj s mamom da ne bi kojim slucajem kupila ono sto ona vec ima. A stvarcice za novorodjence...ima ih puno, od bodya, stramplica, kapica, bademovog ulja, termometra za kupanje, kadice za kupanje do sjedalice za auto, lezaljke za bebicu, one gumene stvarcice za presvlacenje itd...
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 13:50   #10
ako kupujes robicu, nemoj kupovati za skroz male bebe, one to tako brzo prerastu a svi poklanjaju prve tjedne a poslije se mamei bebe nitko ne sjeti.

Ja kupim uvijek preveliku robicu ( ono u sto ce beba pasati tek za 3- 4 mjeseca ) i dosta puta su mi frendice rekle da im je bas to dobro doslo. I da ono sto su i same za novorodjence kupile nije vise pasalo ni nakon dva tjedna, bebe su bile krupnije.


Ako hoces kupiti neku vecu stvar, jedna od ideja - udruzi se s jos par frendica, svaka izdvoji po 150 kuna i onda za svu tu lovu kupis nesto malo skuplje a sto znas da mami treba. ( recimo u manjem stanu je baby phone mozda nepotrebna investicija ali u velikoj kuci je nuzno )

Jos jedna ideja - prakticne stvari . Vecina ljudi kupi nesto sto je slatko ( robicu, igracke ) a manji broj njih se sjeti i ne tako aktraktivnih a itekako potrebnih stvari - kadice, kante za pelene ( one gdje ne smrde
) itd.

I kad idete u posjetu bebi ne zaboravite i mamu ( kaze freneica mene se ljudi ni ne sjete otkad sam rodila ) makar to bila samo cokolada - ali da i ona dobije poruku da jos uvijek postoji.

( moja je frendica dobila od mene poklon bon u salonu, utrosila na frizera, ja sam cuvala bebaca tih sat i pol, kaze da joj je tocno to trebalo izmedju sveg onog kaosa u kojem se nakon povratka iz bolnice nasla )
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 14:28   #11
Winona ima pravo. Kupi nesto za stariju dob, recimo za 1 ili 1,5 godinu. Samo pazi koja ce sezona tada bit, da ne kupis nesto zimsko a tada ce proljece.

Racunaj takodjer na to da odjeca na kojoj pise da je za npr. 18 mjeseci uglavnom pase djeci vec od 12 mjeseci.

Ako kupis npr. biciklu-plasticnu trokolicu, neces pogrijesit (jako su prakticne one sta imaju iza rucku da roditelji mogu gurat i kormilarit). Djete ce kad tad dovoljno narast, a sezona nije bitna. Moze se vozit i po tepihu i po vani.
AgentScully is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 14:30   #12
Adresa? TurboLimach.
AgentScully is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 14:35   #13
Quote:
Winona ima pravo. Kupi nesto za stariju dob, recimo za 1 ili 1,5 godinu. Samo pazi koja ce sezona tada bit, da ne kupis nesto zimsko a tada ce proljece.
na ovo svakako paziti. ja sam tako, priznajem, imala zaheb godine. Kupila jednom u zimi, zimsku jaknicu, par brojeva vecu kao za sljedecu zimu, ali sam zaboravila kako klinci brzo rastu. Mala ju do rujna prerasla ali je posluzilo za klinca broj dva.

I ova ideja o trokolici je dobra. Ovdje to svaki klinac ima pa kad se umori okretati pedale, onda roditelj gura.

ovako nesto

inace ja sam vidjela i jeftinijih od ove cijene na linku.

Mimi hvala
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 14:42   #14
E da, bas ovako nesto kao na slici. Moj mali je dobio jos nesto jednostavniju na poklon, ali bez rucke za guranje, pa je nono to morao "nadogradit".

Iz mog iskustva, rucka obavezno.
AgentScully is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 14:50   #15
Bio je na Cvjetnom onaj dućan Filipove bebe, tamo je bilo jako lijepih stvari za djecu, prekrasne posteljinice, dekice, prekrivači i slično, a imali su i one krasne K's Kids igračke. Meni je to bio najbolji dućan za poklone za male bebe, samo sad nisam sigurna da li još uvijek postoji.

Ovih K's Kids igrački ima sporadično po raznim dućanima, oni imaju recimo super prostirke za igrati se na podu, pa raznorazne edukative igračke itd.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2003., 20:31   #16
...fala na savjetima curke..kupila sam vec fenomenalan cd instrumentala i jos jedan sa melodijama uspavanki...pretpostavljam da cu kupiti jos par sitnica...nista prevec skupo, a kad porastu ofkors igracke..

..kad ju pitam, ona veli da se nis ne trosim..tak da od nje nema koristi...sama sam u tome..

...za robicu znam da ce imati kad se tek rode..to je vec dobila...

...naravno, mama vec ima masazu kad pozeli...to smo vec sredili i dogovorili...
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2003., 00:08   #17
La Perla mailbox opet Ajd radi reda tamo
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2003., 12:00   #18
Najljepši poklon za Djetetov prvi rođendan

Šta vi mame volite da spremate za svoju djecu?
Kakve kolače mijesite?
Koliko djece dođe u kuću, a ko od "odraslih"?
Kakve poklone volite za Vaše Dijete?
bipolar2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2003., 23:55   #19
Evo uskoro ćemo slaviti drugi rođendan.Za prvi rođendan sam se extra potrudila,bilo je nekoliko vrsta kolača,torta u obliku Huga se naručila,bilo je coca-cole,smokija,ma svega je bilo ali kako su svi bili mali ništa se nije pojelo pa smo se ja i muž danima častili
Kupili smo mu vlakić,guralicu i i sada mu je to najomiljenija igračka.
Bilo je negdje oko 15-tak djece i 10-mama.
Ovaj rođendan će biti nešto slično,samo bez poklona,nismo baš pri lovi a i ne znam što bi mu kupila.
Soleiol is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 15:20   #20
hm slabo se sjecam, al znam da je bila pijanka a da je slavljenica spavala sve u sesnaest nakon sto je pogasila svjecice
da svjecice
bilo je 3 torte sa po jednom svjecom
sve su bile u nekim oblicima
1 zvijezda, 1 sunce i 1 srce

a od poklona joj se najvise svidio mali tricikl (posto je tad vec uvelike hodala)
cijeli dan se po vrtu odusevljena vozala
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:56.