Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2007., 01:27   #61
e to je na tu shemu, ma valja to, posvjetlji ti dobro
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 14:29   #62
@ darkilla - kak se zove ta boja koju si kupila i gdje je ima za kupit? thx!

inace, u mulleru na trgu vec dugo ne nalazim blond sprejeve za kosu, dok ih u mulleru u city centru ima i to dvije vrste. stoje na desnoj strani na dnu police s proizvodima/bojama za kosu. ja probah schwarzkopf sprej i okey je, iako ak poput mene imas crvenog pigmenta, onda ocekuj crvenije, tj. toplije svijetle nijanse bar u pocecima takvog farbanja. razmak izmedju spricanja nek ti bude tri-cetiri dana. naspricas i odes van na sunce ili zagrijes s fenom, iako meni posvijetli i bez toga kad samo doma ostavim na zraku da se posusi.
BambooShoot is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 14:49   #63
[QUOTE=BambooShoot;10260006]@ darkilla - kak se zove ta boja koju si kupila i gdje je ima za kupit? thx!

boja se zove color erbe i imaš je u ljekarnama..ne znam dal baš svima ali naći ćeš je u malo većim gradovima( u biti pretpostavljam da si iz zg)

i znaći za mene pravac muller...koliko tonova si uspijela posvijetliti kosu?
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 12:59   #64
Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
boja se zove color erbe i imaš je u ljekarnama..ne znam dal baš svima ali naći ćeš je u malo većim gradovima( u biti pretpostavljam da si iz zg)

i znaći za mene pravac muller...koliko tonova si uspijela posvijetliti kosu?
jesam, jesam. pogledat cu u bamapharmu (vidim da se ta apoteka spominje na topiku o color erbe) i mozda tam u draskovicevoj i petrinjskoj u bilj. drogerijama).

svako spricanje tim sprejevima posvijetli za 1/4 nijanse. tak da racunaj na duzi proces, no vrlo prirodni. meni cak ni frizerka nije skuzila da je ta boja mojih ruku dijelo, vec smo oboje komentirali kak mi je sunce posvijetlilo, a cura se itekak kuzi, ima iskustva ko u prici i radi genijalno. dakle, ja sam uspio ( ) u naumu da nitko ne kuzi pa ni starci, ni my significant other da sam cisti laznjak.
btw, jedino kaj meni smeta kod ovog spricanja i opcenito zasto uopce mijenjam te nijanse je cinjenica da mi je zao kaj vise nisam plav au naturel ko u srednjoj i to da mi kod svih oblika farbanja uvijek izadje ak nis drugo onda bar malo crvenog tona koji mi je ! jedino kad mi frendica frizerka stavi neke pramenove ili ofarba/zblajha s mixom boja onda ispadnem fin. iako, ne volim imat te kape i sl. na glavi jer mi je to bapski.
BambooShoot is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 14:13   #65
jesus...prokleti crveni pigment ja sam umijesto boje meda ispala narančasta...grrrrr sada me samo strah da ću ako ju posvijetlim na bilo koji način biti josš naranćastija

da li zna netko koliko bi vremena trebalo proći između dva farbanja(farbala sam se prije tjedan dana kao prirodnom bojom)
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 14:40   #66
Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
jesus...prokleti crveni pigment ja sam umijesto boje meda ispala narančasta...grrrrr sada me samo strah da ću ako ju posvijetlim na bilo koji način biti josš naranćastija

da li zna netko koliko bi vremena trebalo proći između dva farbanja(farbala sam se prije tjedan dana kao prirodnom bojom)
paaa mjesec dana!?
__________________
-ride me with your sound-
untitled_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 15:38   #67
Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
jesus...prokleti crveni pigment ja sam umijesto boje meda ispala narančasta...grrrrr sada me samo strah da ću ako ju posvijetlim na bilo koji način biti josš naranćastija

da li zna netko koliko bi vremena trebalo proći između dva farbanja(farbala sam se prije tjedan dana kao prirodnom bojom)
znaci i od te color erbe crveno ispadne. pa da naravno, ipak je to biljna i dakle blaza verzija. ahhhhh.... nis, ostajem onda i dalje pri peroksid spreju...
BambooShoot is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 15:52   #68
Quote:
BambooShoot kaže: Pogledaj post
znaci i od te color erbe crveno ispadne. pa da naravno, ipak je to biljna i dakle blaza verzija. ahhhhh.... nis, ostajem onda i dalje pri peroksid spreju...
moja frendica isto stavila tu boju i nije joj ispala narančasta nego kak treba...al ona je stavila na prirodnu boju kose,a ja na ofarbanu...i to još prije ljeta sam se baš u narančastu farbala,a i kosa mi sama naginje ka tome...tako da ovisi kako kome paše ta boja...

idem ja na sunce lijepo naoružana kamilicom i limunovim sokom
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 01:13   #69
Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
moja frendica isto stavila tu boju i nije joj ispala narančasta nego kak treba...al ona je stavila na prirodnu boju kose,a ja na ofarbanu...i to još prije ljeta sam se baš u narančastu farbala,a i kosa mi sama naginje ka tome...tako da ovisi kako kome paše ta boja...

idem ja na sunce lijepo naoružana kamilicom i limunovim sokom
ajd probat cu... ionak se sisam sva 3-4 tjedna na vrlo kratko pa nemam kaj prevec za izgubit ili upropastit.

drzim fige da ti boja (s puno vremena i strpljenja) ispadne super, a ti svakako javi kakav je rezultat.
BambooShoot is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 10:08   #70
Quote:
BambooShoot kaže: Pogledaj post
ajd probat cu... ionak se sisam sva 3-4 tjedna na vrlo kratko pa nemam kaj prevec za izgubit ili upropastit.

drzim fige da ti boja (s puno vremena i strpljenja) ispadne super, a ti svakako javi kakav je rezultat.
kamilica i limun rade čuda ali opet to meni presporo nemam strpljenja...možda se odem ofarbat kada se vratim u metropolu
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 17:17   #71
Angry ljudiiii

ej ja sam koristila onaj palette blond sprej i bio mi je preodličan...i sad ga tražim u dm-u i nema....živim u Puli i nikakko ne mogu naći nešto slično a ne želim se farbati.....gdje da kupim taj gel od johna friede???????????....cula sam da je to slično???...ili da probam sa hidrogenom..???.,,,,
be_u is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 16:10   #72
Kako da mi kosa posvijetli?

Inace sam brineta...tek sam sada vidjela slike od ljeta gdje mi je kosa od sunca jako posvijetlila?kako da napravim da mi veceras za izlazak bude isto malo svijetlija?da ju operem sa jajima ili limunom?fakat neznam...

Zadnje uređivanje Septembar : 04.11.2007. at 21:43.
pegla_111 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 03.11.2007., 16:25   #73
kako da mi kosa posvijetli?

pitanje je jasno
 
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 16:56   #74
Quote:
vanja_111 kaže: Pogledaj post
pitanje je jasno
Bez farbanja teško da ti može posvijetliti. Meni po ljetu posvijetli od sunca, ali ne znam na što točno misliš. Čula sam da dodavanje limuna pri pranju posvjetljuje kosu, ali ne znam jesu li to samo "bapske priče" ili doista djeluje.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 17:20   #75
Quote:
pegla_111 kaže: Pogledaj post
INACE SAM BRINETA...TEK SAM SADA VIDJELA SLIKE OD LJETA GDJE MI JE KOSA OD SUNCA JAKO POSVIJETLILA?KAKO DA NAPRAVIM DA MI VECERAS ZA IZLAZAK BUDE ISTO MALO SVIJETLIJA?DA JU OPEREM SA JAJIMA ILI LIMUNOM?FAKAT NEZNAM...
jajima ili limunom?










ofarbaj se devojko
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 17:51   #76
limun u kombinaciji s mineralnom

ako se ne želiš farbat, probaj preljev, ispire se i ne oštećuje kosu kao boja
Eccentric Freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 18:10   #77
Limun djeluje, ali nije preporučljiv za kosu jer je jako isušuje. Probaj s kamilicom, mada mislim da je za ovo najbolja farba.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 20:01   #78
Mislim pitanje je jasno nisi objasnila ni koja ti je boja kose?
Ni kakva ti je kosa?
Ni kojom bojom si se farbala?
Ni koju boju zelis?
 
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 12:27   #79
Hej!Ja vam imam smeđu kosu,ali imam dosta pramenova boje meda...Tako da u biti na suncu lijepo dosta svijetlo izgleda...Medutim ja bi to jos svjetlije...A kosa mi je dugacka negdje po pola leda i ravna...Ne bih se htjela farbat jer ju perem svaki dan i to susim s fenom..Tako da se bojim da ne bude slama za pol godine ak se ofarbam...A i ne zelim da djeluje jako neprirodno...Citala sam o tom nekom spreju,ali i dalje neznam tocan naziv ni koji je najbolji...I znaci mogla bi to u Mulleru kupit?
pegla_111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 21:19   #80
s limunom
printscreen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:58.