Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2011., 19:04   #1981
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
ova scena je u 71 epizodi, a u 46 je ona koja je na vrhu slika tj ono što ti tražiš moni

http://i55.tinypic.com/2ir3jnl.gif
[/QUOTE]

Mrvice moja draga, vidim ja da ti ova sinoćnja apstinencija škodi. Pročitaj što sam napisala monimalu.
Oria is offline  
Old 16.02.2011., 22:21   #1982
a rekla sam da cu ga staviti u drugi plan a ne ide, nedostaje mi
http://www.youtube.com/watch?v=I6r2Tq3RdjY&feature=fvsr
meni naj dio negdje od 2min, kada joj govori kakvu zenu ce ozeniti, a meni leptirici po trbuhu, pomislih pa to sam ja, savreseno se uklapam, samo ova princeza po blatu, to bas nebih znala.
nedaj boze da ja glumim ovu scenu sa njm, sta bi sve bilo
asya2011 is offline  
Old 16.02.2011., 22:45   #1983
Quote:
Oria kaže: Pogledaj post
Nisam odgledala ali znam da je u 46. bolumu. Slična scena, ali manje sexy je i u 71. bolumu.

http://i55.tinypic.com/2ir3jnl.gif
to je u drugoj sezoni!ovisi dali ce biti pauza ko u ezela
lili prvic is offline  
Old 16.02.2011., 22:59   #1984
Quote:
lili prvic kaže: Pogledaj post
to je u drugoj sezoni!ovisi dali ce biti pauza ko u ezela
Ne vjerujem jer na Novoj ja mislim već ide novi promo za Asi u kojem je Demir već sa brčićima, a to je u drugoj sezoni
Amy25 is offline  
Old 16.02.2011., 23:01   #1985
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Merhaba cure!
Evo ja počela da gledam Ask ve Ceza, i moram da priznam da mi je Murat tu mnogo bolji nego u Asi i što se fizičkog izgleda tiče a i ima bolju ulogu (bar u ovim epizodama što sam odgledala)....
ne izgleda tamo uopce loše,komad je svugdje,ali to je moderna verzija ,a asi je ipak malo posebnija.gdje god bio meni je super
lili prvic is offline  
Old 16.02.2011., 23:03   #1986
Quote:
Amy25 kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem jer na Novoj ja mislim već ide novi promo za Asi u kojem je Demir već sa brčićima, a to je u drugoj sezoni
i ja se nadam ,tko ce izdrzat u pauzi ,pa muz ce mi dobit slom zivaca tad jer nece smjet do kompa.a i serija nema puno nastavaka ,danas bilo pravo napeto.ovaj tjedan bi trebao biti kraj prve sezone ,napeto ,napeto
lili prvic is offline  
Old 16.02.2011., 23:59   #1987
Quote:
lili prvic kaže: Pogledaj post
ne izgleda tamo uopce loše,komad je svugdje,ali to je moderna verzija ,a asi je ipak malo posebnija.gdje god bio meni je super
Malo sam samo "škicnula" AvC , ali sam odustala od gledanja...ne mogu ja sam 100 % u ovoj priči sa Asi tako da mi je bbeeezzzzz da ga gledam negdje drugo, sada trenutno ... ALI čim zavši Asi - nastavljam AvC - ne mogu ja bez Mr. MY više ni dana ni noći
asi62 is offline  
Old 17.02.2011., 00:02   #1988
Quote:
lili prvic kaže: Pogledaj post
i ja se nadam ,tko ce izdrzat u pauzi ,pa muz ce mi dobit slom zivaca tad jer nece smjet do kompa.a i serija nema puno nastavaka ,danas bilo pravo napeto.ovaj tjedan bi trebao biti kraj prve sezone ,napeto ,napeto
Koliko je meni poznato nema prekida otkuda sada ta priča
To treba podhitno pitati Novu TV
A da pišemo peticiju
asi62 is offline  
Old 17.02.2011., 00:04   #1989
Quote:
asi62 kaže: Pogledaj post
Malo sam samo "škicnula" AvC , ali sam odustala od gledanja...ne mogu ja sam 100 % u ovoj priči sa Asi tako da mi je bbeeezzzzz da ga gledam negdje drugo, sada trenutno ... ALI čim zavši Asi - nastavljam AvC - ne mogu ja bez Mr. MY više ni dana ni noći
ni ja, toliko visim na kompu da će me cijela okolina zamrzitiAvC nema prijevod, a u Asi masu stvari izgleda posve drugačije kad shvaćaš što govore
natv is offline  
Old 17.02.2011., 00:09   #1990
Quote:
natv kaže: Pogledaj post
ni ja, toliko visim na kompu da će me cijela okolina zamrzitiAvC nema prijevod, a u Asi masu stvari izgleda posve drugačije kad shvaćaš što govore
Ima na engleski Ja sam se navukla na seriju Neobično je gledati ga kako otvoreno govori o svojim osjećanjima, kako je uporan itd. skroz drugačiji lik od Demira, ali opet taj zavodnički pogled Malo mi samo "stara" ova glavna glumica, ali zato je on
seeni is offline  
Old 17.02.2011., 00:19   #1991
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Ima na engleski Ja sam se navukla na seriju Neobično je gledati ga kako otvoreno govori o svojim osjećanjima, kako je uporan itd. skroz drugačiji lik od Demira, ali opet taj zavodnički pogled Malo mi samo "stara" ova glavna glumica, ali zato je on
Ima na engleski samo do 12 epizode, bar koliko ja znam
angell_ is offline  
Old 17.02.2011., 00:41   #1992
Smile

Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
ova scena je u 71 epizodi, a u 46 je ona koja je na vrhu slika tj ono što ti tražiš moni

http://i55.tinypic.com/2ir3jnl.gif
[/QUOTE]

http://www.youtube.com/watch?v=LGuy0cdhP00


Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 17.02.2011. at 16:32.
skorpion1 is offline  
Old 17.02.2011., 00:50   #1993
Kad je bal nek je maskenbal Dugo sam odoljevala pisati na temama vezanim za Asi, vidi se koliko sam jaki karakter Veceras nemam vremena pisati, ali imam svoju teoriju u vezi T i M, slicna je vasoj, varijacija na temu..

Mislila sam da me nitko poslije Halita nece opciniti, don't get me wrong, on je i dalje na prvom mjestu, ali mu Murat opasno puse za vratom

Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Merhaba cure!
Evo ja počela da gledam Ask ve Ceza..
Quote:
asi62 kaže: Pogledaj post
Malo sam samo "škicnula" AvC ..
Joj drago mi je da nisam jedina ludjakinja koja se i na to navukla, pitala sam na Asi spojlerima, ali tamo to izgleda nitko ne gleda.. Da, samo do 12 te ima prijevod na engleski, dalje ovisim o komentarima na YT, gdje dobre duse opisu sto se dogadja u nekim scenama, iako znam toliko rijeci da skuzim barem poantu. Problem je sto brisu sve kanale gdje se AvC postavlja, za sada su prezivjela dva, na jednom od njih, zadnjih par epizoda u komentarima dvije cure prevode epizodu..spas

Murat mi jos drazi u AvC jer mu je lik otvoreniji u izrazavanju osjecaja, ali opet jaki karakter, sa mali dodirom bad boya, di je bolja kombinacija Styling mu je opet
Isolta is offline  
Old 17.02.2011., 01:04   #1994
Quote:
Isolta kaže: Pogledaj post
Kad je bal nek je maskenbal Dugo sam odoljevala pisati na temama vezanim za Asi, vidi se koliko sam jaki karakter Veceras nemam vremena pisati, ali imam svoju teoriju u vezi T i M, slicna je vasoj, varijacija na temu..

Mislila sam da me nitko poslije Halita nece opciniti, don't get me wrong, on je i dalje na prvom mjestu, ali mu Murat opasno puse za vratom





Joj drago mi je da nisam jedina ludjakinja koja se i na to navukla, pitala sam na Asi spojlerima, ali tamo to izgleda nitko ne gleda.. Da, samo do 12 te ima prijevod na engleski, dalje ovisim o komentarima na YT, gdje dobre duse opisu sto se dogadja u nekim scenama, iako znam toliko rijeci da skuzim barem poantu. Problem je sto brisu sve kanale gdje se AvC postavlja, za sada su prezivjela dva, na jednom od njih, zadnjih par epizoda u komentarima dvije cure prevode epizodu..spas

Murat mi jos drazi u AvC jer mu je lik otvoreniji u izrazavanju osjecaja, ali opet jaki karakter, sa mali dodirom bad boya, di je bolja kombinacija Styling mu je opet



uh u AvC je uh neću da se ponavljam više

nego ja stala kad on sazna da mu je mali sin ...negdje oko 20 i neke ep, mislim da je kraj sezone to... i sad ne mogu više da pratim ...pa ako si gledala dalje napiši u kratkim crticama .... mislim da se neće ljutiti nitko

Uh uh 100-ta str
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.

Zadnje uređivanje whitelily : 17.02.2011. at 01:10.
whitelily is offline  
Old 17.02.2011., 01:10   #1995
Quote:
Isolta kaže: Pogledaj post
K




Joj drago mi je da nisam jedina ludjakinja koja se i na to navukla, pitala sam na Asi spojlerima, ali tamo to izgleda nitko ne gleda.. Da, samo do 12 te ima prijevod na engleski, dalje ovisim o komentarima na YT, gdje dobre duse opisu sto se dogadja u nekim scenama, iako znam toliko rijeci da skuzim barem poantu. Problem je sto brisu sve kanale gdje se AvC postavlja, za sada su prezivjela dva, na jednom od njih, zadnjih par epizoda u komentarima dvije cure prevode epizodu..spas

Murat mi jos drazi u AvC jer mu je lik otvoreniji u izrazavanju osjecaja, ali opet jaki karakter, sa mali dodirom bad boya, di je bolja kombinacija Styling mu je opet
Ja sam danas krenula gledati i već sam na 7 epizodi (tu je odveo ovu Yasemin u restoran gdje je vodio Onur Šeh ) Ma nadam se da će kupiti ovu seriju jer je stvarno odlična, eto malo sam se razočarala što nema prevoda dalje od 12, ali gledam i seriju od Berg na turskom pa tako se mogu malo "mučiti" i sa ovom....sve za Murata
seeni is offline  
Old 17.02.2011., 01:27   #1996
pocetak druge sezone,tuba i murat se vide nakon nekog vremena,kad se vec zarucio,zagrljaji govore više od rijeci a tubina faca dok ga grli!ja nikako ne zalim preci na avc ,uzivam još uvijek u ovom duhu http://www.youtube.com/watch?v=xY4zM...eature=related od1:25 do 2:12
lili prvic is offline  
Old 17.02.2011., 02:26   #1997
joj kako mi je asi veceras isla na zivce bas mi bilo zao demira,dusa Trebao je meni doc da ga tjesim I zna li iko za koliko epizoda ce se pomirit,ovo mi se bas oduzilo..Gledala sam na yt i znam da je to ona scena na kisi,al koliko jos epizoda to moramo cekati mi
__________________
Najljepša odjeća na ženinom tijelu su ruke muškarca kojeg ona voli :)
asi-20 is offline  
Old 17.02.2011., 03:31   #1998
sad ja mislim do kraja tjedna bi to trebalo biti.laku noc svima
lili prvic is offline  
Old 17.02.2011., 08:35   #1999
Quote:
natv kaže: Pogledaj post
ni ja, toliko visim na kompu da će me cijela okolina zamrziti,AvC nema prijevod, a u Asi masu stvari izgleda posve drugačije kad shvaćaš što govore
ja sam vec proglasena "slucajem koji zahtijeva ozbiljnu i hitnu strucnu pomoc" , sa ukucanim uglavnom "komuniciram na turskom by Neriman"-vec se "navikli" , na poslu otprilike isto stanje ...ma bas me briga , ja ionako zivim u Antaky, u RL svratim ako bas mmooorrraaammmm
asi62 is offline  
Old 17.02.2011., 08:43   #2000
Quote:
lili prvic kaže: Pogledaj post
pocetak druge sezone,tuba i murat se vide nakon nekog vremena,kad se vec zarucio,zagrljaji govore više od rijeci a tubina faca dok ga grli!ja nikako ne zalim preci na avc ,uzivam još uvijek u ovom duhu od1:25 do 2:12
u pravu si , meni su se ovdje izgrlili kao da se stvarno nisu vidjeli dduuggooo , jjjoojjj jedva cekam ove epizode sto slijede poslije kise..., da malo "napunim baterije" do onih teskih koje, na zalost, opet dolaze
asi62 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:41.