Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2017., 17:30   #3341
Jel zna netko kaj naravit sa sport365, skoro svaki dan moram pristupit stranici.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 21:16   #3342
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
Napravio sam ručno update ZEM-a jer mi je par puta izbacio da se ne može updateat automatski. Sad izgleda da radi. Pokrenio mi je uredno arene preko SlowTv. Triba vidit kako će bit kad bude neka bolja utakmica
ima fast tv,paktv,,ima na par mjesta arene unutar zena,nego mislim da me samo sbk 1 2 3 izbacuju van nakon jedno 2-3 minute??
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 07:15   #3343
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Jel zna netko kaj naravit sa sport365, skoro svaki dan moram pristupit stranici.
U browseru otvoriti stranicu i pokrenuti bilo koju tekmu (samo da ti se otvori prozor, ne trebas play stisnuti)
I tak stalno kad gledas.
Ja gledam na tvu, pa prek moba pokrenem i šljaka
Cwet21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 07:47   #3344
Quote:
demetrius kaže: Pogledaj post
ima fast tv,paktv,,ima na par mjesta arene unutar zena,nego mislim da me samo sbk 1 2 3 izbacuju van nakon jedno 2-3 minute??
Prije par postova sam pisa da mi nije radio ni jedan stream preko Zema. Izgleda da je bilo do tog updatea. Sad mi radi odlično
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 09:11   #3345
Quote:
Cwet21 kaže: Pogledaj post
U browseru otvoriti stranicu i pokrenuti bilo koju tekmu (samo da ti se otvori prozor, ne trebas play stisnuti)
I tak stalno kad gledas.
Ja gledam na tvu, pa prek moba pokrenem i šljaka
ma znam, ali mene živcira kaj moram skoro svaki dan pristupit stranici upravo zbog te radnje, sad sam maknuo automatic update pa ću vidjet kako će s tim bit.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 20:38   #3346
Može li se negdje gledati Arena sport na hrvatskom?
__________________
Pizvo:
Zbrda zdola si pohvatao par pojmova iz mojih vrlo kompleksnih postova i stvorio sliku mog argumenta koja je posve pogrešna.
Hrvojeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 21:09   #3347
Quote:
Hrvojeee kaže: Pogledaj post
Može li se negdje gledati Arena sport na hrvatskom?
livetv serbia i zem
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 00:49   #3348
I u cod-u su radile
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 18:58   #3349
Pitanjce.....
Jel postoji kakav addon za recimo neke dječije tv kanale koji su kodirani na kabelskoj?

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 19:58   #3350
koje djecje?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
milann1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 19:43   #3351
kad je bila utakmica napoli-real me je iz arene 3 izbacivalo svakih par minuta??na kraju old fashion način ace stream i rusi,jel radi sopcast preko boxa??
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 01:05   #3352
Primjetio sam da Kodi, unatoč namještenom auto-update-u ne ažurira neke addonove, jel kod vas tako ? Ili moram još nešto podesiti ?

I još jedna misterija - kod Exodusa kad idem u information mi piše da imam 3.1.1. (i to je zadnja, aktualna verzija) međutim od kad sam dodao taj addon, kada idem na bazu filmova iz 2017. god. već mjesec dana stoje ISTI filmovi. U čemu je kvaka ? Zašto ne dolaze novi ?
Npr. film Lego batman, stoji već mjesec dana na istom mjestu i kad idem učitati film uvijek ponudi samo CAM kvalitetu videa pa sad ne znam da li treba nešto učinit da sve bude aktualno; kad netko napravi xvid/dvd kvalitetu da u izvorima mogu odma povuć takav film

Hvala
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 07:27   #3353
Može bit da je tako jer je Exodus promjenio "vlasnika". Bila je neka poruja da kreću s nekim novim tehničkim idejama pa su skoncetrisani na to možda
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 08:34   #3354
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
Može bit da je tako jer je Exodus promjenio "vlasnika". Bila je neka poruja da kreću s nekim novim tehničkim idejama pa su skoncetrisani na to možda
Ma da dobio sam i ja tu poruku prije 2 tjedna i sad si me prisjetio... ma to je garant zbog toga, jer je u toj poruci pisao link od tvaddonsa i tamo je valjda trebalo nesto skinut.

Moze netko objasnit kako updateat exodus da dolaze novi filmovi
Nadam se da ga nece zatvorit sada kad Sam otkrio to sve...
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 09:31   #3355
zem tv sve losiji, nekad sa sport odlican, sad vec slika zna da koci i da se gasi link sam od sebe.. Ultimate iptv skoro da nema upotrebnu vrijednost vise

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
milann1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 10:15   #3356
Da li itko igdje radi na HRTi addon-u za Kodi?
dankec is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 11:06   #3357
Quote:
animator0 kaže: Pogledaj post
Ma da dobio sam i ja tu poruku prije 2 tjedna i sad si me prisjetio... ma to je garant zbog toga, jer je u toj poruci pisao link od tvaddonsa i tamo je valjda trebalo nesto skinut.

Moze netko objasnit kako updateat exodus da dolaze novi filmovi
Nadam se da ga nece zatvorit sada kad Sam otkrio to sve...
Nema se tamo što skinut. To je link za širu obavijest o tome što žele napravit od Exodusa
Ako te zanima to je na ovoj stranici
Http://tvaddons.com/exodus
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 21:37   #3358
Quote:
dankec kaže: Pogledaj post
Da li itko igdje radi na HRTi addon-u za Kodi?
sumnjam, makar je na boxu aplikacija balgo rečeno kriminalna
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 23:39   #3359
Quote:
animator0 kaže: Pogledaj post
Primjetio sam da Kodi, unatoč namještenom auto-update-u ne ažurira neke addonove, jel kod vas tako ? Ili moram još nešto podesiti ?

I još jedna misterija - kod Exodusa kad idem u information mi piše da imam 3.1.1. (i to je zadnja, aktualna verzija) međutim od kad sam dodao taj addon, kada idem na bazu filmova iz 2017. god. već mjesec dana stoje ISTI filmovi. U čemu je kvaka ? Zašto ne dolaze novi ?
Npr. film Lego batman, stoji već mjesec dana na istom mjestu i kad idem učitati film uvijek ponudi samo CAM kvalitetu videa pa sad ne znam da li treba nešto učinit da sve bude aktualno; kad netko napravi xvid/dvd kvalitetu da u izvorima mogu odma povuć takav film

Hvala
exodus je odustao od razvoja....mislim da ce stizati jos nesto do kraja mjeseca i od onda nista...nazalost...
__________________
Doktrina emocijama postaje alat kojim se oblikuje mindset masa, čime se pokusava ugurati totalni izostanak racionalne analize.
Značenje riječi: REGIJA=Srbija+BiH+Crna Gora+Hrvatska
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 08:15   #3360
lambda je odustao ali ga je preuzela ekipa iz tvaddons-a
oblivian is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:25.