Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2018., 13:50   #1021
https://scontent.fzag1-1.fna.fbcdn.n...71&oe=5AB86FCC

To je to, sta ce nama ovi prokleti Ameri uvaljivat njihove aplikacije, nama treba DRZAVNA, zasto smo se borili?????

OCEMO REFERENDUM!!!!
__________________
Tack Sverige! Land of the free! Home of the brave!

#nijegrip
kolerik is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 13:55   #1022
Mene samo zanima na čiju javnu podršku računa bilo tko tko Anno Domini 2018. tvrdi kako je jedini valjani uređaj za naplatu vožnje - taksimetar?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 13:58   #1023
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Mene samo zanima na čiju javnu podršku računa bilo tko tko Anno Domini 2018. tvrdi kako je jedini valjani uređaj za naplatu vožnje - taksimetar?
Pa pogledaj samo koliko etatista i komunjara ima na ovom podforumu, pa ce ti bit jasno na ciju podrsku racunaju!
__________________
Tack Sverige! Land of the free! Home of the brave!

#nijegrip
kolerik is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 14:05   #1024
Gledajući ovu temu, ne bih se složio. Moju podršku imaju na razini ujednačavanja "početne pozicije" - ali, to ni u kojem slučaju ne znači da svi moraju imati taksimetre, poznavati prošlost, sadašnjost i budućnost grada, imati ograničeni broj koncesija...

BTW, jel' ima Radio-taxi ograničenje starosti vozila? Šetam uz Autobusni i gledam - k'o da je izložba oldtimera u gradu.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 22:22   #1025
Quote:
kolerik kaže: Pogledaj post
https://scontent.fzag1-1.fna.fbcdn.n...71&oe=5AB86FCC

To je to, sta ce nama ovi prokleti Ameri uvaljivat njihove aplikacije, nama treba DRZAVNA, zasto smo se borili?????

OCEMO REFERENDUM!!!!
Wow.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 00:10   #1026
Quote:
kolerik kaže: Pogledaj post
Pa pogledaj samo koliko etatista i komunjara ima na ovom podforumu, pa ce ti bit jasno na ciju podrsku racunaju!
Tesko da ce dobiti iciju podrsku jer taksiste nitko ne voli: naplacuju astronomski, voze cesto stare pljave krame i opcenitno stvaraju negativne asocijacije. Uber je daleko bolje rjesenje od uhljebione s ogranicenim brojem koncesija opravdanim nekim budalastim zahtjevima o opcoj kulturi i navigaciji po gradu. Meni je dovoljno dobra navigacija od google maps-a.
Koga zanima povjest neka se javi za vodjene ture po gradu, a tko zeli doci od A do B u pristojnom vozilu i za minimalnu cijenu vozi se uberom.
Adelholzener is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 00:14   #1027
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Mene samo zanima na čiju javnu podršku računa bilo tko tko Anno Domini 2018. tvrdi kako je jedini valjani uređaj za naplatu vožnje - taksimetar?
Quote:
kolerik kaže: Pogledaj post
Pa pogledaj samo koliko etatista i komunjara ima na ovom podforumu, pa ce ti bit jasno na ciju podrsku racunaju!
U celom svetu se taksimetar koristi kao sredstvo za zaštitu putnika od odokativne naplate i zašto bi onda oni koji to priznaju bili etatisti i komunjare?
__________________
Слава Україні!
Stuteley is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 00:35   #1028
Quote:
Stuteley kaže: Pogledaj post
U celom svetu se taksimetar koristi kao sredstvo za zaštitu putnika od odokativne naplate i zašto bi onda oni koji to priznaju bili etatisti i komunjare?
Pa novi zakon i dalje neće dopuštati odokativnu naplatu.
Zakon jednostavno poistovjećuje taksimetre i aplikaciju.
__________________
Kad ces doc...
noxis93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 14:30   #1029
Quote:
Stuteley kaže: Pogledaj post
U celom svetu se taksimetar koristi kao sredstvo za zaštitu putnika od odokativne naplate i zašto bi onda oni koji to priznaju bili etatisti i komunjare?
Jel ti i tebi slicni mozete shvatit da nas ima takvih koji ne zelimo vasu zastitu? Da nam je od taksimetra sigurnija i pouzdanija aplikacija sa user reviewima?

To sta se nesto koristi u cijelom svijetu je nikakav argumetnt.

Zbgo toga sta se dijelu drustva (vecem ili manjem, irelevantno je) svidaju zastarjele i neprakticne stvari treba zabranit Uber i njegovu aplikaciju?

Ne svidja ti se Uber i zelis taksimetar, osjecas se sigurnije, lijepo uzmi taxi i uzivaj... Ja cu i dalje koristit, iskljucivo i samo taj Uber.
__________________
Tack Sverige! Land of the free! Home of the brave!

#nijegrip

Zadnje uređivanje kolerik : 12.01.2018. at 14:42.
kolerik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 23:21   #1030
Ne svidja mi se što ja kao obrtnik moram plaćati porez, kao i oni koji su legalni taksisti, a Uber ne mora, što znači da su s njim na dobitku samo oni što se voze taksijem, a mi ostali gubimo jer plaćamo i za ono što oni koriste. Uber nije delatnost, nego aplikacija koja pokriva divlji rad i sivu ekonomiju.
No, razumem vas gde je taksi skup, zapravo i ne znam pošto je recimo u Zg. U Beogradu se smatra skupim, a u unutrašnjosti Srbije prosečno do skoro džabe. U NS prosečna vožnja 2 - 2,5 E, u Čačku toliko s jednog kraja grada na drugi, u Kragujevcu isto.
__________________
Слава Україні!
Stuteley is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 09:45   #1031
Quote:
Stuteley kaže: Pogledaj post
Ne svidja mi se što ja kao obrtnik moram plaćati porez, kao i oni koji su legalni taksisti, a Uber ne mora, što znači da su s njim na dobitku samo oni što se voze taksijem, a mi ostali gubimo jer plaćamo i za ono što oni koriste. Uber nije delatnost, nego aplikacija koja pokriva divlji rad i sivu ekonomiju.
No, razumem vas gde je taksi skup, zapravo i ne znam pošto je recimo u Zg. U Beogradu se smatra skupim, a u unutrašnjosti Srbije prosečno do skoro džabe. U NS prosečna vožnja 2 - 2,5 E, u Čačku toliko s jednog kraja grada na drugi, u Kragujevcu isto.
Što to znači da Uber ne plaća porez. Koji porez?
PDV plaćaju putnici i vozači a do Ubera je da ga samo proslijedi državi, što sumnjam da ne rade s obzirom da je svaki račun fiskaliziran.
Porez na dohodak za svoje zaposlenike moraju platiti jer bi u suprotnom imali ljude na crno.
Porez na dobit su za 2016. platili.
__________________
Kad ces doc...
noxis93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 12:27   #1032
Quote:
noxis93 kaže: Pogledaj post
Što to znači da Uber ne plaća porez.
Znači da autor posta nije upoznat s tematikom


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 14:24   #1033
Što ne bi bilo jednostavnije da se sve deregulira?

Tko god hoće neka koristi bilo kakvu aplikaciju dok god plaća poreze kao svi ostali obrtnici i poduzetnici. Samo registriraš firmu, spojiš se na poreznu preko bilo koje aplikacije za vožnju i vozi koliko te volja.
Prokhorov is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 15:27   #1034
Quote:
noxis93 kaže: Pogledaj post
Što to znači da Uber ne plaća porez. Koji porez?
PDV plaćaju putnici i vozači a do Ubera je da ga samo proslijedi državi, što sumnjam da ne rade s obzirom da je svaki račun fiskaliziran.
Porez na dohodak za svoje zaposlenike moraju platiti jer bi u suprotnom imali ljude na crno.
Porez na dobit su za 2016. platili.
Freek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 15:36   #1035
Zašto mislite da plaćate PDV prilikom korištenja UBER-a?

Većina vozača su paušalci, dakle nisu u sustavu PDV-a i porez plate paušalno. Ne zauzimam ničiju stranu samo bih htio da se taj mit razjasni.
SunForYou is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 15:46   #1036
Što se tiče vozača, razjasnio si ga


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 17:14   #1037
Quote:
SunForYou kaže: Pogledaj post
Zašto mislite da plaćate PDV prilikom korištenja UBER-a?

Većina vozača su paušalci, dakle nisu u sustavu PDV-a i porez plate paušalno. Ne zauzimam ničiju stranu samo bih htio da se taj mit razjasni.
Triput sam koristio Uber po Zagrebu, dvaput sam platio PDV. Svi su vozači bili (j)doo, nitko obrtnik dakle paušalac.
__________________
Kad ces doc...
noxis93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 12:00   #1038
Sve se svodi na to da će cestovni promet proći poprilične promjene i vrlo je upitno da li će to naša "administracija" sve moći ispratiti. Poznavajući naš "ne talasaj" menatalitet. Sve vezano za cestovni prijevoz smo uskladili sa EU ,a i odlučili ignorirati. Sam UBER je jedna platforma koja je ušla na tržište poznavajući trendove, a vrlo vjerovatno će ih se stvoriti na stotine novih.

http://www.seebiz.eu/do-2030-u-europ...ila/ar-169438/

Quote:
"Za samo nekoliko godina današnji standard u kojem se većina ljudi vozi u vlastitom vozilu bit će samo jedan od mnogih koncepata mobilnosti", smatra glavni analitičar za izvješće PwC Autofacts Christoph Stürmer. Istraživanje PwC-a naime predviđa da će 2030. godine više od jednog od tri prevezena kilometra biti u nekom od mnogih oblika "dijeljenja".
UBER aplikacija i slične platforme će defintivno nadjačiti klasični taksi zbog same produktivnosti. Opet, "poskupljivanjem" osobnih automobila, povečat će se tržište organiziranog prijevoza. Tako da niti taksisti ne trebaju plakati previše, s obzirom da je prijevoz putnika tržište koje će rasti i gdje je dovoljno da se prilagođavaš trendovima.
Rubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 13:58   #1039
https://www.tportal.hr/vijesti/clana...-foto-20180207

"'U svojim zahtjevima, osim što se pozivamo na niz zakona i pravilnika, posebno naglašavamo činjenicu da Zagreb bilježi sve veći broj posjeta i noćenja. Da se nismo suočili s nelegalnom konkurencijom, porastao bi nam promet, a time bismo i zaposlili velik broj vozača. Umjesto toga, imamo svjedočanstva da ljudi koji voze za Uber jedva preživljavaju i bivaju izrabljivani, a nama je onemogućeno da regularnim putem zaposlimo osobu za koju bismo plaćali sva davanja državi i osigurali mu egzistenciju. Kako takva praksa može biti u korist Republike Hrvatske', izjavio je Jozo Kovačević, predsjednik Udruženja Radio Taksi Zagreb."

Par stvari
1) Vozači Ubera također plaćaju davanja državi
2) Jozina priča o "izrabljivanju vozača" u Uberu, za razliku od taxija, nema smisla. Ako su vozači u Uberu izrabljivani, zašto oni sami ne bi jedva čekali da rade za taxi?
3) Jozina priča i izrabljivanju je netočna, što zna svatko tko je porazgovarao s nekim vozačem Ubera. I financijski, i po pitanju uvjeta rada
4) Sama po sebi teza da su taxiji "danas jeftiniji" je posve u redu, i klijenti će to znati prepoznati i na te dane kad su jeftiniji biti bliže tome da uzmu taxi.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:27   #1040
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
https://www.tportal.hr/vijesti/clana...-foto-20180207

"'U svojim zahtjevima, osim što se pozivamo na niz zakona i pravilnika, posebno naglašavamo činjenicu da Zagreb bilježi sve veći broj posjeta i noćenja. Da se nismo suočili s nelegalnom konkurencijom, porastao bi nam promet, a time bismo i zaposlili velik broj vozača. Umjesto toga, imamo svjedočanstva da ljudi koji voze za Uber jedva preživljavaju i bivaju izrabljivani, a nama je onemogućeno da regularnim putem zaposlimo osobu za koju bismo plaćali sva davanja državi i osigurali mu egzistenciju. Kako takva praksa može biti u korist Republike Hrvatske', izjavio je Jozo Kovačević, predsjednik Udruženja Radio Taksi Zagreb."

Par stvari
1) Vozači Ubera također plaćaju davanja državi
2) Jozina priča o "izrabljivanju vozača" u Uberu, za razliku od taxija, nema smisla. Ako su vozači u Uberu izrabljivani, zašto oni sami ne bi jedva čekali da rade za taxi?
3) Jozina priča i izrabljivanju je netočna, što zna svatko tko je porazgovarao s nekim vozačem Ubera. I financijski, i po pitanju uvjeta rada
4) Sama po sebi teza da su taxiji "danas jeftiniji" je posve u redu, i klijenti će to znati prepoznati i na te dane kad su jeftiniji biti bliže tome da uzmu taxi.


-Stipe
ma ovo sto pricaju taksisti je nevidjena besmislica.

najobicnija matematika kaze da su taksisti zakinuli drzavu (kroz sve godine kada su imali monopol) za milijune, a vjerojatno i milijarde poreza.

U kranjoj liniji -nije neka matematika izracunati koliko tocno novaca drzava inkasira od kada postoji konkurencija, a koliko su sve skupa placali taksisti krzo godine prije.
Dam se kladiti da je samo ove godine drzava ubrala poreza i raznih davanja -vise nego u 10 godina rada kada su bili sami taksisti.
Da ne spominjemo da ne poznam doslovno ni jednu osobu koja je prije dolaska konkurencije dobila racun od taksista , a da ga nije trazila sama...
denijama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.