Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2018., 19:07   #1221
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Zašto onda pišeš danas nešto što nema veze s današnjicom?

Da nam ispričaš kako je to bilo prije 2000 godina?


-Stipe
Možda je to bilo proročanstvo.
kom1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 00:08   #1222
Zašto bi me bilo sram ako mislim da prijetnja plinskim bocama nije ispravan način izražavanja neslaganja s bilo čim ?
Ako pak nisu htjeli prijetiti mogli su uzeti npr plišane medvjediće.
Robert Mugabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 00:19   #1223
Quote:
kom1 kaže: Pogledaj post
Sram te bilo.

Potežeš balvane a dobro znaš tko je išao protiv balvana. Ti balvani bi i danas bili na istom onom mjestu gdje su ih balvanaši postavili da nije bilo braniteljia a ti bi njima ukinuo njihova prava.

Neka mi netko dokaže da su TE plinske boce BILE bombe. Istina je da se od plinske boce može napraviti bomba. Jesu li to bile bombe. Ali bomba može biti napravljena i sa dječjim igračkama. To je bio samo opravdani protest. Kakva bomba. Koja bomba. Gdje su te bombe. Ja mogu tvrditi da znam napraviti atomsku bombu i mogu prijetiti atomskim udarom. Hoćete li mi vjerovati? Da je to bila ozbiljna prijetnja terorizmom kako vi kažete onda bi se drugačije reagiralo. Policajci ne nose oružje zbog mode ako niste znali i policajci znaju kad i kako se trebaju postaviti i znaju kad treba a kad ne treba uptrijebiti silu.

Plinske boce GOVORIM O OVOM KONKRETNOM PRIMJERU upoređujete sa pljačkom banke pištoljem koji može biti prazan ili pun. Pa svatko zna da se to nikako ne može upoređivati. Pištolj nije plinska boca koja se koristi i u ugostiteljstvu i u kući i u autu.

Pretjerujete a niste u pravu.

Čak i ako ima istine u onome što pričate o tom zakonu, mi svi dobro znamo kako se zakoni provode. Te krajnje teške negativne posljedice se kroz praksu izvršenja zakona neće moći ispuniti ako ih bude nemoguće ispuniti. To nije privilegirani zakon kojim će netko vama uzeti da bi braniteljima dao. Zakon će biti ostvaren prema mogućnostima pa ako ga ne bude bilo moguće ostvariti neće biti ostvaren.

Primjerice: ako u zakonu piše pravo na stan to znači da će u praksi svatko dobiti stan ako bude bilo dovoljno stanova. To bi vam trebalo biti jasno.
Quote:
kom1 kaže: Pogledaj post
Možda je to bilo proročanstvo.
Trkeljaš


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 00:51   #1224
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Povodom Novog Zakona za množenje parazitske bagre, evo što piše pravi branitelj i čovjek :

RATNI VETERAN Denis Štefanac napisao je otvoreno pismo ministru obrane Damiru Krstičeviću i ministru branitelja Tomi Medvedu.

"Neki dan me djeca pitaju (nisu više mala, pa vide i čuju): ''Tata, kako to da ti radiš za 3000 kn, a ovi koji nigdje nisu bili leže, hodočaste birtijama i kladionicama i primaju mirovine od 5000 ili 6000 kn?''



Ja im lijepo odgovorim da je tata nesposobni idiot koji nije htio u mirovinu, jer znate, sramota je da vaša baka radi za moju mirovinu. Koji je u pet godina rata bio toliko nesposoban da se nije uspio niti sam raniti, kad ga već četnici nisu uspjeli i tako postati ratni vojni invalid. Tati od silnih granata nije uspio puknuti niti bubnjić kako bi postao RVI. Tata nije uspio niti s autom sletjeti u grabu kako bi postao RVI. Tata nije uspio ispasti niti iz sanitetskog vozila (kao neki doktori), niti iz bilo kakvog vozila pa tako postati RVI. Tata nije uspio pijan u birtiji pasti i razbiti glavu, pa tako postati RVI. Tata je rođen zdrav, pa mu se nagluhost i ćoravost kod rođenja nije pogoršala u ratu. Tata nije uspio na nogometu slomiti nogu, pa tako postati RVI. Tata je toliko nesposoban da čak nije uspio dobiti niti PTSP. Tata je htio raditi i izgraditi bolju državu za vas, djeco.



Nakon toga djeca me više ništa ne pitaju, a zadnje što su mi rekli po tom pitanju je bilo: ''Kak si glup, mi ćemo tak i tak za mamom u Englesku ili Irsku.''

Povraća mi se od domoljublja ...

...


Eto, toliko za sada. S obzirom na to da ste vi moji ministri (MORH i Branitelji) ja se vas često sjetim, pa ću vam sljedeći put napisati imena gore navedenih stradalnika iz Domovinskog rata (iz birtije, prometnih nesreća, hemoroida, ćoravosti, nagluhosti i ostalih opakih boleština, onih kojima su četnici bili predaleko pa su propucali sami sebe itd.), te gdje i kako su stradali i postali HRVI. Znam da vi skrbite o braniteljima, pa će vas te informacije još više zbližiti s našom populacijom.

S poštovanjem i lijep pozdrav!

Denis Štefanac

http://www.index.hr/vijesti/clanak/r...u/1018241.aspx

Osobno znam nekoliko takvih smradova, ali neslužbeno sam saznao da im je dokumentacija kompletnija nego kod stvarnih invalida u kolicima ! Ovaj "zakon" će ih još namnožiti. Čudi li se netko iseljavanju? I njihova djeca će iselit !

E, baš me zanima koliko dotični Denis ima "ratnog staža", dakle, dana djelovanja u borbenom sektoru i još posebno me zanima na kojima ratištima je djelovao. Je li npr. bio u Vukovaru i je li npr. brio zatočen 9 mjeseci i mučen gore nego životinja. Mislim da nije.... I užasno mi je tako dijeliti branitelje, ali sami si to rade. Ne može se uspoređivati netko tko prošao pakao Vukovara sa braniteljem Zagreba, sorry, ne može IMHO. I ne može drugima docirati. I ne može generalizirati. Ima ona stara...Prije nego što bilo što kažeš o bilo kome, prohodaj 10 km u njihovim cipelama pa ćeš znati kako je njima i bit ćeš 10 km dalje.

Moj tata je hrvatski branitelj u mirovini. 5 godina ratovanja, od Vukovara i zarobljenja (9 mjeseci logora) do Oluje. Sudjelovao je u mirnoj reintegraciji. Umirovljen je za vrijeme Stjepana Mesića i njegovih čistki. Bio je "zdrav" čovjek do odlaska u mirovinu (radeći se osjećao korisno i bilo mu je dobro, barem se meni tako činilo i sjećam se da smo bili sretni). Sada je propao (odnosno vidno propada), alkohol ga je uništio, a i našu obitelj je načeo (ja jedva s njim razgovaram od muke), a i on se bori sa svojom bolešću (PTSP i alkoholizam), ali teško. Oprosti, ali izruguješ se bolestima o kojima ništa ne znaš.

I, btw, protivim se novom zakonu i povećanju broja branitelja i demagoškim glupostima u njemu. Po meni nije branitelj tko se barem dvije-tri godine nije borio (ne uključujući ranjene).
MahMah is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 01:23   #1225
Quote:
MahMah kaže: Pogledaj post
E, baš me zanima koliko dotični Denis ima "ratnog staža", dakle, dana djelovanja u borbenom sektoru i još posebno me zanima na kojima ratištima je djelovao. Je li npr. bio u Vukovaru i je li npr. brio zatočen 9 mjeseci i mučen gore nego životinja. Mislim da nije.... I užasno mi je tako dijeliti branitelje, ali sami si to rade. Ne može se uspoređivati netko tko prošao pakao Vukovara sa braniteljem Zagreba, sorry, ne može IMHO. I ne može drugima docirati. I ne može generalizirati. Ima ona stara...Prije nego što bilo što kažeš o bilo kome, prohodaj 10 km u njihovim cipelama pa ćeš znati kako je njima i bit ćeš 10 km dalje.

Moj tata je hrvatski branitelj u mirovini. 5 godina ratovanja, od Vukovara i zarobljenja (9 mjeseci logora) do Oluje. Sudjelovao je u mirnoj reintegraciji. Umirovljen je za vrijeme Stjepana Mesića i njegovih čistki. Bio je "zdrav" čovjek do odlaska u mirovinu (radeći se osjećao korisno i bilo mu je dobro, barem se meni tako činilo i sjećam se da smo bili sretni). Sada je propao (odnosno vidno propada), alkohol ga je uništio, a i našu obitelj je načeo (ja jedva s njim razgovaram od muke), a i on se bori sa svojom bolešću (PTSP i alkoholizam), ali teško. Oprosti, ali izruguješ se bolestima o kojima ništa ne znaš.

I, btw, protivim se novom zakonu i povećanju broja branitelja i demagoškim glupostima u njemu. Po meni nije branitelj tko se barem dvije-tri godine nije borio (ne uključujući ranjene).
Hvala ti na ovome napisanome.
Drago mi je da je netko napokon iskreno napisao ono s čim se slaže vjerojatno većina ovih forumaša koji se uvrijede čim se nešto negativno kaže o braniteljima, ali se boje napisat da ne ispadnu licemjerni.

Čak se me inspirirao za brzo rješenje bilo kakve rasprave o DR i braniteljima:

Pri svakoj raspravi o Domovinskom ratu ili braniteljima, prvo bi svi sudionici rasprave trebali navesti broj dana koje su proveli u borbenom sektoru te bojišta na kojima su ih proveli.
One sa manje od 2 godine borbenog sektora se automatski isključuje iz rasprave.
Onda bi trebalo uvesti nekakav sustav bodovanja (s obzirom na broj dana, akciju na ratištu, da li su bili u logoru, da li su bili mučeni itd.) s kojim bi se ocjenjivalo tko je prošao najgore u ratu.
Na kraju, branitelj sa najvećim brojem bodova bi bio najviše u pravu i njegovo mišljenje o tim događanjima bi bilo jedino ispravno u toj raspravi.

Hvala ti na ideji i bravo još jednom na iskrenosti. :klap:
Sexysaint92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 06:22   #1226
Evo jedan primjer o tim danima: Znamo nekada u lokalnoj birtiji zakuhati s ratnim pričama i jednom meni jedan dobar poznanik održi predavanje kako ne treba pričati o ratu, pa eto i on je bio branitelj ali nikada ne priča o tome, ne želi se hvaliti dok mi koji pričamo o ratu ispadamo primitivci, o tome ne treba pričati. Ne budi ja lijen dođem kući i upišem njegovo ime u registar branitelja i vidim da ima cijelih 56 dana rata, pretpostavljam mobiliziran 1995, ja vidio i šutim o tome.

I taj gospodin dočekao novi zakon o hrvatskim braniteljima, njegovi prijatelji mu kažu kako je sretan što sada može uzeti naknadu za nezaposlene branitelje jer godinama ne radi nigdje osim sitnih poslova pa dođe do neke love i prije par dana pita on mene o tome, a ja mu kažem: Prijatelji ti lažu, nemaš pravo na tu naknadu jer nisi bio 100 dana u ratu, bio si 56 dana. I sad čovjek tužan ode raditi u Njemačku.
Cisco Kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 09:11   #1227
Quote:
Robert Mugabe kaže: Pogledaj post
Zašto bi me bilo sram ako mislim da prijetnja plinskim bocama nije ispravan način izražavanja neslaganja s bilo čim ?
Ako pak nisu htjeli prijetiti mogli su uzeti npr plišane medvjediće.
Tu si u pravu, ali kad se na ulici pojavi veliki broj ljudi što se tiče sigurnosti to je već samo po sebi opasna situacija pa je jasno da pojedinci u grupi mogu učiniti svašta. Međutim netko je mogao uzeti sjekiru a sjekira je alat. Kako možemo razlikovati alat od oružja? Mislim da u čovjeku mora postojati volja, namjera, cilj, motiv itd. dakle bez tih psiholoških elemenata ne možemo tvrditi da je ta sjekira zbog oružja. I u konkretnom slučaju se svi ti psihološki elementi moraju dokazati da bi se tvrdilo da čovjek nosi sjekiru sa namjerom i ciljem da nekoga ozljedi ili ubije. A ja sumnjam da bi se moglo dokazati da su plinske boce bile donešene sa ozbiljnom namjerom da one budu upotrebljene kao bomba.
kom1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 09:24   #1228
Quote:
MahMah kaže: Pogledaj post
E, baš me zanima koliko dotični Denis ima "ratnog staža", dakle, dana djelovanja u borbenom sektoru i još posebno me zanima na kojima ratištima je djelovao. Je li npr. bio u Vukovaru i je li npr. brio zatočen 9 mjeseci i mučen gore nego životinja. Mislim da nije.... I užasno mi je tako dijeliti branitelje, ali sami si to rade. Ne može se uspoređivati netko tko prošao pakao Vukovara sa braniteljem Zagreba, sorry, ne može IMHO. I ne može drugima docirati. I ne može generalizirati. Ima ona stara...Prije nego što bilo što kažeš o bilo kome, prohodaj 10 km u njihovim cipelama pa ćeš znati kako je njima i bit ćeš 10 km dalje.

Moj tata je hrvatski branitelj u mirovini. 5 godina ratovanja, od Vukovara i zarobljenja (9 mjeseci logora) do Oluje. Sudjelovao je u mirnoj reintegraciji. Umirovljen je za vrijeme Stjepana Mesića i njegovih čistki. Bio je "zdrav" čovjek do odlaska u mirovinu (radeći se osjećao korisno i bilo mu je dobro, barem se meni tako činilo i sjećam se da smo bili sretni). Sada je propao (odnosno vidno propada), alkohol ga je uništio, a i našu obitelj je načeo (ja jedva s njim razgovaram od muke), a i on se bori sa svojom bolešću (PTSP i alkoholizam), ali teško. Oprosti, ali izruguješ se bolestima o kojima ništa ne znaš.

I, btw, protivim se novom zakonu i povećanju broja branitelja i demagoškim glupostima u njemu. Po meni nije branitelj tko se barem dvije-tri godine nije borio (ne uključujući ranjene).
Nitko od njih se nije zapitao ako je PTSP izmišljena bolest zašto ima toliko samoubojstava. Alkoholizam je ovisnost koju PTSPovci koriste umjesto ljekova ili što može biti još gore kad piju zajedno i ljekove i alkohol. Tada je droga još i jača, a na žalost to je čak i legalna droga pa te organi goljenja neče procesuirati. A tu drogu slobodno može nabaviti svatko. Jer kad si u opasnosti doživljavaš smrtni strah koji moraš potiskivati tek kasnije se pokazuju posljedice. Nekima se posljedice pokažu ranije drugima kasnije. Problem je što nitko nije pratio znalkove koji su postojali od početka ali su zanemarivani dok čovjek konačno nije pukao.
kom1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 09:34   #1229
Quote:
Sexysaint92 kaže: Pogledaj post
Hvala ti na ovome napisanome.
Drago mi je da je netko napokon iskreno napisao ono s čim se slaže vjerojatno većina ovih forumaša koji se uvrijede čim se nešto negativno kaže o braniteljima, ali se boje napisat da ne ispadnu licemjerni.

Čak se me inspirirao za brzo rješenje bilo kakve rasprave o DR i braniteljima:

Pri svakoj raspravi o Domovinskom ratu ili braniteljima, prvo bi svi sudionici rasprave trebali navesti broj dana koje su proveli u borbenom sektoru te bojišta na kojima su ih proveli.
One sa manje od 2 godine borbenog sektora se automatski isključuje iz rasprave.
Onda bi trebalo uvesti nekakav sustav bodovanja (s obzirom na broj dana, akciju na ratištu, da li su bili u logoru, da li su bili mučeni itd.) s kojim bi se ocjenjivalo tko je prošao najgore u ratu.
Na kraju, branitelj sa najvećim brojem bodova bi bio najviše u pravu i njegovo mišljenje o tim događanjima bi bilo jedino ispravno u toj raspravi.

Hvala ti na ideji i bravo još jednom na iskrenosti. :klap:
Takav stav nije demokratski. Na taj način se isključuje i one koji nisu bili i one koji su poslije rođeni. Međutim stavovi o ratu ne ovise o tome koliko je tko bio u ratu ili da li uopće nije bio. Pitanje je da li čovjek razmišlja ispravno. Dobro je rekao jedan forumaš da bi svakom čovjeku trebali smetati neki stavovi ovdje izrečeni. A ako znaš lažnog branitelja onda ga prijavi a nemoj pričati jer tako generaliziraš a to je problem jer oni ne kažu xy oni kažu kao da je tko je htio moga tražiti da ga upišu u registar.
kom1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 18:51   #1230
Quote:
kom1 kaže: Pogledaj post
Takav stav nije demokratski. Na taj način se isključuje i one koji nisu bili i one koji su poslije rođeni. Međutim stavovi o ratu ne ovise o tome koliko je tko bio u ratu ili da li uopće nije bio. Pitanje je da li čovjek razmišlja ispravno. Dobro je rekao jedan forumaš da bi svakom čovjeku trebali smetati neki stavovi ovdje izrečeni. A ako znaš lažnog branitelja onda ga prijavi a nemoj pričati jer tako generaliziraš a to je problem jer oni ne kažu xy oni kažu kao da je tko je htio moga tražiti da ga upišu u registar.
Oprosti, mislio sam da je preočito da je sarkazam. Jebiga, pisana riječ.
Neki forumaši na ovoj temi tvrde da ne postoje lažni PTSP-ovci jer im je tako ugledni psihijatar rekao, nema tu smislene rasprave s njima.
Sexysaint92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 19:17   #1231
Quote:
kom1 kaže: Pogledaj post
Nitko od njih se nije zapitao ako je PTSP izmišljena bolest zašto ima toliko samoubojstava. Alkoholizam je ovisnost koju PTSPovci koriste umjesto ljekova ili što može biti još gore kad piju zajedno i ljekove i alkohol. Tada je droga još i jača, a na žalost to je čak i legalna droga pa te organi goljenja neče procesuirati. A tu drogu slobodno može nabaviti svatko. Jer kad si u opasnosti doživljavaš smrtni strah koji moraš potiskivati tek kasnije se pokazuju posljedice. Nekima se posljedice pokažu ranije drugima kasnije. Problem je što nitko nije pratio znalkove koji su postojali od početka ali su zanemarivani dok čovjek konačno nije pukao.
to je zato što ništa ne rade , satlno "okreću bombe" u istom društvu, čak i onoma koji stvarno boluju od PTSPa, zanjih polovinu su krivi psihijatri i država , psihijatri ih kljukaju kojakvim tabletama na koje se navuku, njima treba fizički rad da zaborve, a država daje novce savjesti radi zato što je uvukla narod nespremnog u rat
irdeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 19:20   #1232
Quote:
Sexysaint92 kaže: Pogledaj post
Oprosti, mislio sam da je preočito da je sarkazam. Jebiga, pisana riječ.
Neki forumaši na ovoj temi tvrde da ne postoje lažni PTSP-ovci jer im je tako ugledni psihijatar rekao, nema tu smislene rasprave s njima.

da zanm tko je napisao, ovaj ugledni psihijatar i ja sam bio kod njega samo iz drugih razloga, taj mi je nudio da idem u braniteljsku mirovnu kada sam rekao da sam bio u HV , a nije me ni pitao dali imam nakih smetnji zbog toga
irdeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 06:00   #1233
Quote:
Sexysaint92 kaže: Pogledaj post
Neki forumaši na ovoj temi tvrde da ne postoje lažni PTSP-ovci jer im je tako ugledni psihijatar rekao, nema tu smislene rasprave s njima.
A neki forumaši kao ti svjesno lažu iz tko zna kojih razloga: Ja nisam tvrdio ništa niti sam rekao svoje mišljenje o lažnim PTSP-ovcima, prenio sam samo riječi psihijatra, samo sam glumio poštara, razumiješ li razliku ili si malo glumpav!

Quote:
irdeto kaže: Pogledaj post
da zanm tko je napisao, ovaj ugledni psihijatar i ja sam bio kod njega samo iz drugih razloga, taj mi je nudio da idem u braniteljsku mirovnu kada sam rekao da sam bio u HV , a nije me ni pitao dali imam nakih smetnji zbog toga
Nije ti još kasno idi sada, za takve kao ti je zakon promijenjen, očigledno je taj tvoj psihijatar dobro procijenio.

Zadnje uređivanje Cisco Kid : 18.01.2018. at 06:19.
Cisco Kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 08:18   #1234
Quote:
Cisco Kid kaže: Pogledaj post
A neki forumaši kao ti svjesno lažu iz tko zna kojih razloga: Ja nisam tvrdio ništa niti sam rekao svoje mišljenje o lažnim PTSP-ovcima, prenio sam samo riječi psihijatra, samo sam glumio poštara, razumiješ li razliku ili si malo glumpav!


Nije ti još kasno idi sada, za takve kao ti je zakon promijenjen, očigledno je taj tvoj psihijatar dobro procijenio.
ovo podebljano:
neću da pravim budalu od sebe i već sam rekao da jo to bilo zbog nekih obiteljskih problema, ja sam svoje probleme riješio tako da sam se počeo baviti sportom , a ne sjedim po kafićma kao vi i "okrećem bombe" već 26g , uostalom za mnogo ljudi koji su sada psihološki bolesnici krivi su psihijatri zato što kljukaju tabletama, tu bi prije pomogla neka terapija kako se liječe narkomani , mislim na fizički rad i kriv je Tuđman što je zavukao narod nepripljemnjen narod u rat, pa vam je davao mirovine savjesti radi i zato što se plašio da ga narod ne proziva
irdeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 08:26   #1235
Quote:
irdeto kaže: Pogledaj post
ovo podebljano:
neću da pravim budalu od sebe i već sam rekao da jo to bilo zbog nekih obiteljskih problema, ja sam svoje probleme riješio tako da sam se počeo baviti sportom , a ne sjedim po kafićma kao vi i "okrećem bombe" već 26g , uostalom za mnogo ljudi koji su sada psihološki bolesnici krivi su psihijatri zato što kljukaju tabletama, tu bi prije pomogla neka terapija kako se liječe narkomani , mislim na fizički rad i kriv je Tuđman što je zavukao narod nepripljemnjen narod u rat, pa vam je davao mirovine savjesti radi i zato što se plašio da ga narod ne proziva
Kako bi bilo da ti otvoriš psihijatrijsku praksu kada već sve tako lijepo znaš, samo ti treba bijeli mantil?
Cisco Kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 09:01   #1236
Quote:
Cisco Kid kaže: Pogledaj post
A neki forumaši kao ti svjesno lažu iz tko zna kojih razloga: Ja nisam tvrdio ništa niti sam rekao svoje mišljenje o lažnim PTSP-ovcima, prenio sam samo riječi psihijatra, samo sam glumio poštara, razumiješ li razliku ili si malo glumpav!
Hoćeš li nam onda napokon reći svoje mišljenje po pitanju lažnih PTSP-ovaca u Hrvatskoj ili ćeš pustit da sami zaključujemo na osnovu tvojih izvlačenja na riječi uglednog psihijatra?

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=999
Sexysaint92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 09:07   #1237
Quote:
Sexysaint92 kaže: Pogledaj post
Hoćeš li nam onda napokon reći svoje mišljenje po pitanju lažnih PTSP-ovaca u Hrvatskoj ili ćeš pustit da sami zaključujemo na osnovu tvojih izvlačenja na riječi uglednog psihijatra?

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=999
Moje mišljenje je da ja ne znam je li netko lažni PTSP-ovac ili nije, nisam stručan to procijeniti, moje radno odijelo nikada nije bilo bijele boje!
Cisco Kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 09:15   #1238
Quote:
Cisco Kid kaže: Pogledaj post
Moje mišljenje je da ja ne znam je li netko lažni PTSP-ovac ili nije, nisam stručan to procijeniti, moje radno odijelo nikada nije bilo bijele boje!
Ne mogu vjerovat da ti moram tepat da odgovoriš na jednostavno pitanje.

Po tvojem mišljenju, postoje li lažno dijagnosticirani PTSP-ovci u Hrvatskoj, DA ili NE?
Sexysaint92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 09:46   #1239
Quote:
Sexysaint92 kaže: Pogledaj post
Po tvojem mišljenju, postoje li lažno dijagnosticirani PTSP-ovci u Hrvatskoj, DA ili NE?
Možda DA, a možda i NE, ovisi tko gleda, ovdje kod mene su za jednog branitelja svi rekli da je lažni PTSP-ovac i za to bi ruku u vatru dali ali kada se čovjek ubio onda su se zapitali pa zašto, a ništa mu nije bilo. Pa i za mene pola sela kaže da sam lažni, neki mi to u lice kažu kad popiju, jedan mi je rekao da je moja dijagnoza samo na papiru i kako sad znati tko je lažni, a tko nije, valjda se pita struka, a ne selo.
Cisco Kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 09:50   #1240
Quote:
Sexysaint92 kaže: Pogledaj post
Po tvojem mišljenju, postoje li lažno dijagnosticirani PTSP-ovci u Hrvatskoj, DA ili NE?
I što ćeš kad ti on da odgovor?
Kakve on veze ima sa lažnjacima?

Možeš i mog susjeda pitat što će biti sa sjevernom korejom, on je baš mjerodavan za to
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:17.