Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2018., 23:46   #61
Školovan , i , ono ,meni najdraže,pismen.
Koji ti je đav'o.
Što sviraš kurcu.Ako misliš da ne možeš imati ženu, to ti je istina.
Nađi si dečka, i nitko sretniji...
sanosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 00:48   #62
Quote:
sanosy kaže: Pogledaj post
Školovan , i , ono ,meni najdraže,pismen.
Koji ti je đav'o.
Što sviraš kurcu.Ako misliš da ne možeš imati ženu, to ti je istina.
Nađi si dečka, i nitko sretniji...
Koji je pak tvoj problem?
Samo polako, dobro je sve.
Dobro je sve is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 13:24   #63
Quote:
mejan kaže: Pogledaj post
ne treba generalizirati. ovo se mozda moze primijeniti na mladje, neiskusne djevojke koje nisu povjerovale u pricu o crvenkapici te naivno i dalje vjeruju vuku.
princevi (kako ih ti nazivas) su obicno nenametljivi muskarci koji ne dolaze dovoljno do izrazaja. 'izguraju' ih ovi glasni i laskavi.
nazalost, ponekad je potrebno poljubiti puno zaba da bi se doslo do princa (a citajuci muske komentare po ovom forumu cini mi se da se isto moze reci i za vas)
Ne generaliziram, ali mislim da se razumjemo. Malo sam povrsnije to objasnio pa ispada generalizacija, ali u dosta slucajeva je to tako.
Iako ne mora znaciti nuzno da su mladje i neiskusne. Ima ih i starijih sa iskustvom pa opet upadaju u iste rupe, stalno i iznova.

A mislim da bi "kvalitetniji klik" bio kada bi se isti dogodio nakon par izlazaka i upoznavanja. A ne klik koji se dogodi na prvu.
(Iako, ne govorim da treba sa svakim izlaziti i dati priliku, ali davanje prilika samo onima koji ti se svide na prvu jer su malo konkretniji i lajavi i glasniji, nema smisla)
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 21:49   #64
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
Ne generaliziram, ali mislim da se razumjemo. Malo sam povrsnije to objasnio pa ispada generalizacija, ali u dosta slucajeva je to tako.
Iako ne mora znaciti nuzno da su mladje i neiskusne. Ima ih i starijih sa iskustvom pa opet upadaju u iste rupe, stalno i iznova.

A mislim da bi "kvalitetniji klik" bio kada bi se isti dogodio nakon par izlazaka i upoznavanja. A ne klik koji se dogodi na prvu.
(Iako, ne govorim da treba sa svakim izlaziti i dati priliku, ali davanje prilika samo onima koji ti se svide na prvu jer su malo konkretniji i lajavi i glasniji, nema smisla)
istina, istina.... no, moje je iskustvo da ako ne "klikne" na prvu - tesko ce mi se svidjet naknadno (barem ne kao potencijalni partner.. mozda kao frend)
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 16:25   #65
Quote:
mejan kaže: Pogledaj post
istina, istina.... no, moje je iskustvo da ako ne "klikne" na prvu - tesko ce mi se svidjet naknadno (barem ne kao potencijalni partner.. mozda kao frend)
Musko-zenska prijateljstva su rijetkost. Uvijek tu netko ima druge namjere.
To sto ti smatras jedno, ne znaci da smatra i druga strana.
A to "klikanje" smo obrazlozili i slozili se.
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 17:54   #66
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post


Musko-zenska prijateljstva su rijetkost. Uvijek tu netko ima druge namjere.
To sto ti smatras jedno, ne znaci da smatra i druga strana.
A to "klikanje" smo obrazlozili i slozili se.
potpisujem!

btw, gdje nam je autor?
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 18:53   #67
ja se isto pitam ovako: npr vidis 20 cura,nijednu nepoznaje,prvi put ih vidis..i ima ljepsih,zgodnijih,mrsavijih,debijih,hrvatice,musli manke,crnkinje...znaci svega,3-4 te privuku izgledom il karakterom,al dogodi se onaj "bum" u tebi kad vidis tu jednu curu,nebitno jel debela i crna,sva zamotana (ocu reci,protivno tvojoj "curi iz snova") ili lijepa,zgodna itd, u prvih par sekundi kao da nesto iznutra kaze "opa ovo je neko drugacije sviđanje,nevidim to cesto"...privuce te nesto makar ne znas sto i makar to bila ili totalno drugacije vjere,boje koze,kose itd nego sto zamisljas al opet te nesto pukne i kao da se neki drugi dio tebe/ti zaljubis u nju/njega,a s njene strane isto tako,protivno svih njenih odabira,ipak si ju zainteresirao... 2 puta mi se to dogodilo i 2 puta sam saznao da i druga strana odnosno ona tako misli tj isto je imala taj "bum". znaci ne ono klasicno da ti se svidi na njoj ono ili ovo nego to nesto cudno sto odma u prvih par sekundi vidis/dozivis...jel se i vama tako nesto desilo?
__________________
::--::
xoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 20:50   #68
Quote:
xoc kaže: Pogledaj post
ja se isto pitam ovako: npr vidis 20 cura,nijednu nepoznaje,prvi put ih vidis..i ima ljepsih,zgodnijih,mrsavijih,debijih,hrvatice,musli manke,crnkinje...znaci svega,3-4 te privuku izgledom il karakterom,al dogodi se onaj "bum" u tebi kad vidis tu jednu curu,nebitno jel debela i crna,sva zamotana (ocu reci,protivno tvojoj "curi iz snova") ili lijepa,zgodna itd, u prvih par sekundi kao da nesto iznutra kaze "opa ovo je neko drugacije sviđanje,nevidim to cesto"...privuce te nesto makar ne znas sto i makar to bila ili totalno drugacije vjere,boje koze,kose itd nego sto zamisljas al opet te nesto pukne i kao da se neki drugi dio tebe/ti zaljubis u nju/njega,a s njene strane isto tako,protivno svih njenih odabira,ipak si ju zainteresirao... 2 puta mi se to dogodilo i 2 puta sam saznao da i druga strana odnosno ona tako misli tj isto je imala taj "bum". znaci ne ono klasicno da ti se svidi na njoj ono ili ovo nego to nesto cudno sto odma u prvih par sekundi vidis/dozivis...jel se i vama tako nesto desilo?
Pa naravno. Ako imaš sreće onda je ta veza obostrano prihvatljivija u smislu da se nisi zaljubio u Argentinku koja ne želi doći u Europu i ima 200% drugačije običaje od tvoje okoline. Iako ni to često nije prepreka.

A ako imaš manje sreće onda si se npr kao Hrvat zaljubio u Srpkinju usred rata u nacionalno podijeljenom gradu i rodbina obostrano vašu vezu ne može smisliti (pa i gore stvari) Ili usred napada ISIL-a na EU ti se zaljubiš u Arapkinju (a ima ih zgodnih itekako).
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 21:57   #69
...

Nikako !
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 13:40   #70
Quote:
mejan kaže: Pogledaj post
potpisujem!

btw, gdje nam je autor?
Pažljivo pratim sve što pišete.
Nemam za dodati ništa pametnije od onog o čem sam pisao u postu 47., još tako razmišljam.
Dobro je sve is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 20:37   #71
Quote:
Dobro je sve kaže: Pogledaj post
Također sam se malo oslobodio i pričao sa nekoliko ljudi o ovoj curi koja je bila okidač za ovu temu. Svi osim forumaša Joshua ste mi rekli da pustim ženu na miru i da ju ne kontaktiram više jer je prošao voz.
Svi s kojima sam pričao su mi rekli upravo suprotno. Da budem direktan, da kažem što želim, da iskreno kažem da sam nesiguran, da budem malo uporan i da je to puno bolje nego da sve pustim kao što sam puštao svaki put do sada.
Sad mi se čini da je to dobra ideja, pogotovo što mi se ona u međuvremenu nekoliko puta javila, čestitali smo si blagdane uz popratnu zafrkanciju, te nema ni blizu više onog stava kakav je bio na onoj zabavi o kojoj sam pisao prije.
Uskoro ćemo se opet vidjeti i kakav god odgovor dobio će biti bolji od ove trenutne situacije...
uh,ne pamtim tko je sto pisao i sto sve pise na ovoj temi.. ali ako cura u meduvremenu nije nasla drugog decka, ne bih rekla da je prosao voz..
to sto ste se par puta culi i cestitali blagdane mozda nije najbolji pokazatelj da ju zanimas ali ukoliko se redovito odaziva na tvoje pozive i pojavljuje se na mjestima gdje i ti (ako sam dobro ubrala, tako si napisao u prvom postu), to vec moze ukazivati da je zainteresirana.

moj savjet je da ju ne pustis samo tako. i mi cure smo nesigurne. kada budes siguran i spreman mozes joj reci kako se osjecas, da ti se svida ili da bi volio da ce cesce vidate.. jos jedan savjet - samo se nemoj napiti i onda joj prici jer si "hrabriji", pogotovo ako je ona tad trijezna. no no! to jedino u situacijama kada si siguran da nemas sto izgubiti ili ako i ona malo popije pa vidis da se i ona tebi priblizava..

enivej, sretno i javljaj nam se!
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 16:00   #72
Quote:
mejan kaže: Pogledaj post
uh,ne pamtim tko je sto pisao i sto sve pise na ovoj temi.. ali ako cura u meduvremenu nije nasla drugog decka, ne bih rekla da je prosao voz..
to sto ste se par puta culi i cestitali blagdane mozda nije najbolji pokazatelj da ju zanimas ali ukoliko se redovito odaziva na tvoje pozive i pojavljuje se na mjestima gdje i ti (ako sam dobro ubrala, tako si napisao u prvom postu), to vec moze ukazivati da je zainteresirana.

moj savjet je da ju ne pustis samo tako. i mi cure smo nesigurne. kada budes siguran i spreman mozes joj reci kako se osjecas, da ti se svida ili da bi volio da ce cesce vidate.. jos jedan savjet - samo se nemoj napiti i onda joj prici jer si "hrabriji", pogotovo ako je ona tad trijezna. no no! to jedino u situacijama kada si siguran da nemas sto izgubiti ili ako i ona malo popije pa vidis da se i ona tebi priblizava..

enivej, sretno i javljaj nam se!
Nije našla drugog dečka.
Pojavljuje se na istim mjestima zbog posla, ali se odazove svakom mojem pozivu poslije posla i sastanka. Njeni kolege iz firme kažu da su ljubomorni na mene jer ju zovu da ide s njima svaki dan i uvijek ih odbije, a mene ne odbija.
Ma zainteresirana je ona, tj. bila bi da ja znam sve napraviti kako se spada. Bili bi onda zajedno još od prvog puta kad smo se upoznali prije dvije godine.
Bilo bi lakše da mi se ne sviđa, onda bi se prema njoj odnosio bez grča i bio bi sigurniji u sebe i problema ne bi bilo. Tako sam i došao do pitanja iz naslova teme.

Javljat ću se, nadam se da ću imati nešto pametno za javiti.
Dobro je sve is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 23:32   #73
Quote:
Dobro je sve kaže: Pogledaj post
Nije našla drugog dečka.
Pojavljuje se na istim mjestima zbog posla, ali se odazove svakom mojem pozivu poslije posla i sastanka. Njeni kolege iz firme kažu da su ljubomorni na mene jer ju zovu da ide s njima svaki dan i uvijek ih odbije, a mene ne odbija.
Ma zainteresirana je ona, tj. bila bi da ja znam sve napraviti kako se spada. Bili bi onda zajedno još od prvog puta kad smo se upoznali prije dvije godine.
Bilo bi lakše da mi se ne sviđa, onda bi se prema njoj odnosio bez grča i bio bi sigurniji u sebe i problema ne bi bilo. Tako sam i došao do pitanja iz naslova teme.

Javljat ću se, nadam se da ću imati nešto pametno za javiti.
Predugo vremena prošlo a da se ništa nije dogodilo.
Neki tip friendzona.
Dogodilo mi se nedavno.
Nisam htio ništa s nekom ženskom dok ne završi "vezu" u kojoj je bila. I dok sam ja čekao da ona to okonča, mi se nekako sprijateljili, i kad je napokon okončala tu vezu, jebi ga, kasno sam uletio. Da sam možda prije, možda bi i prije ostavila tog drugog, ali taj način mi je bezvezan.
Uglavnom... you get the point.
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 00:57   #74
Quote:
Dobro je sve kaže: Pogledaj post

Zbog toga se Marko ne smatra sretnom osobom i jasno mu je da bi trebao nešto poduzeti po tom pitanju? Pitanje je što?
Treba li smanjiti kriterije, te pokušati s osobom koja mu se baš i ne sviđa, pa možda iz toga nešto izraste? Kako da se u društvu osobe koja mu se sviđa počne ponašati kao u društvu bilo koga drugoga? Što treba promijeniti u pristupu?
Ne, nikako. Mora biti neki klik, neka kemija. Bez toga nema ništa, barem po meni
Flya way is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 08:59   #75
Quote:
Dobro je sve kaže: Pogledaj post
Nije našla drugog dečka.
Pojavljuje se na istim mjestima zbog posla, ali se odazove svakom mojem pozivu poslije posla i sastanka. Njeni kolege iz firme kažu da su ljubomorni na mene jer ju zovu da ide s njima svaki dan i uvijek ih odbije, a mene ne odbija.
Ma zainteresirana je ona, tj. bila bi da ja znam sve napraviti kako se spada. Bili bi onda zajedno još od prvog puta kad smo se upoznali prije dvije godine.
Bilo bi lakše da mi se ne sviđa, onda bi se prema njoj odnosio bez grča i bio bi sigurniji u sebe i problema ne bi bilo. Tako sam i došao do pitanja iz naslova teme.

Javljat ću se, nadam se da ću imati nešto pametno za javiti.
A da pokušaš sa jednostavnim "sviđaš mi se" na nekoj zajedničkoj kavi? (Probaj to reći da ne zvuči -sviđa mi se što i ti ne voliš sir...) Vodi je u kino
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 09:55   #76
Ladies...
PLS...
stop wasting ur time looking for mr. right...
just find mr. left and drag d idiot to our rihgt...
linch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 11:45   #77
BTW sudeći po kolegama sa podforuma LJES, najbolje se klikne kad ju dobro izjebeš.

No da bi došao do toga, moraš glumiti nekakvog fakina, seljačinu, lagat joj na veliko, pa nakon sexa kad ona klikne, onda možeš što god želiš.
Čak imam i dosta primjera iz života (gdje dosta označava nekih 90+%) gdje ovo zbilja ide ovako.
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 12:40   #78
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
BTW sudeći po kolegama sa podforuma LJES, najbolje se klikne kad ju dobro izjebeš.
Pod uvjetom da dobro seksaš, a to je upitno, prije će biti da je seks srednja žalost. Svaki seks neće zagrijati ženu, pogotovo ak joj je bilo bezveze, a nema nikakvih osjećaja u igri.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 17:37   #79
Smile

Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
BTW sudeći po kolegama sa podforuma LJES, najbolje se klikne kad ju dobro izjebeš.

No da bi došao do toga, moraš glumiti nekakvog fakina, seljačinu, lagat joj na veliko, pa nakon sexa kad ona klikne, onda možeš što god želiš.
Čak imam i dosta primjera iz života (gdje dosta označava nekih 90+%) gdje ovo zbilja ide ovako.
Mislim da nije toliko sex glavni, nego je poanta da glumiš što veću seljačinu. I da slažem se možeš nakon što glumiš frajera, hard to get, itd možeš raditi što hoćeš s tom osobom.

Nisam još isprobao tu metodu, ali bih volio isprobati. U velikoj većini slučajeva upali, imam osjećaj da je to sada "in"

Zadnje dvije osobe s kojom sam bio, osjećao sam da smo se kliknuli, ono kad si završavate rečenice, isto razmišljate. Nije da ih pravdam, ali obje su imale kaos u glavi.
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 18:01   #80
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Pod uvjetom da dobro seksaš, a to je upitno, prije će biti da je seks srednja žalost. Svaki seks neće zagrijati ženu, pogotovo ak joj je bilo bezveze, a nema nikakvih osjećaja u igri.

Via Tapatalk
Tocno, a i da je bog u krevetu tesko da ce bas prvi seks bit urnebesno dobar kad ne moze znati sta volim iz prve.
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:23.