Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2017., 00:25   #81
Quote:
Jeguljica kaže: Pogledaj post
Jel ima kaj centru Zagreba osim Adventa a da nije skupo i da se malo proveseli?
Pračka se zove mjesto. Navodno i karaoke imaš.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 01:35   #82
Bolja polovica i moja malenkost idemo u Zelinu na doček u salu u kojoj smo ove godine imali proslavu vjenčanja.

Očekujem odličan provod i sve što uz to ide!
__________________
Neću se bojati. Strah pobjeđuje um. Suočit ću se sa svojim strahom. Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene.
I have a competition in me.
I drink your milkshake! I drink it up!
Niska rasta man is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 02:27   #83
Quote:
vknez kaže: Pogledaj post
- želje
Jebat Jennu Jameson, Gisele Bündchen, Kate Upton, Hillary Clinton i Oprah na Galebu.
Quote:
- pozdravi
Pozdravljam 1.A razred i svoga psa Pas
Quote:
- planovi
Postat milijunaš.
Quote:
- ...
...
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 02:27   #84
Quote:
Niska rasta man kaže: Pogledaj post
Bolja polovica i moja malenkost idemo u Zelinu na doček u salu u kojoj smo ove godine imali proslavu vjenčanja.

Očekujem odličan provod i sve što uz to ide!
Bit će to pravo seljačko slavlje!
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 09:11   #85
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pračka se zove mjesto. Navodno i karaoke imaš.

ne navodno, nego pouzdano, al nemre se tomson pjevat ni cajke, najblize cajkama alka vuica
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 19:49   #86
Bila sam čvrsto odlučila da ću dočekati novu 2018. u pidžami. Izgleda da ipak idem van.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 19:55   #87
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Bila sam čvrsto odlučila da ću dočekati novu 2018. u pidžami. Izgleda da ipak idem van.
+1

Ja sam kod frendice u bircu na kraju, rade mini party za nas 15
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 20:13   #88
Quote:
Mamina_Princeza kaže: Pogledaj post
+1

Ja sam kod frendice u bircu na kraju, rade mini party za nas 15
E to je !
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 20:14   #89
forever alonam doma jer frendice žele ostat doma s familijom i nikom se ne da nigdi
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 21:36   #90
Ćaos svima,

ne želim otvarati novu temu, ali imam zanimljivu situaciju: na kućni tulum za Novu pozvala me bivša mog bivšeg (i dalje žive skupa, plus on ima curu i ja sam mu ex avantura). Ona je mnogo draga osoba, ali nemam pojma je li njegov intimus i je li joj on ispričao sve o nama (moguće da su toliko bliski, tako mi djeluje), a prekid je završio žučno, jer sam ga ispičkarala zbog njegovih nedosljednosti, laži i toplo-hladnih igrica (ali se na kraju ispričala zbog tobožnjih "anger issues" i zaželjela mu sreću, kako bih ipak u doglednoj budućnosti ostavila mogućnost potencijalnog frendšipa, jer mi je takav koncept izazovan, budući da sam sa prema svojim exovima zauvijek spalila mostove). I da, nedavno sam od njega, usprkos uzajamnoj šutnji, dobila lajk na fejsu (znam, zvuči djetinjasto i moguće je da je to učinio randomly i iz zajebancije), a i prijateljica mi, prema svemu ispričanom s moje strane, ne vjeruje da je to gotova priča. Petljanja sa zauzetima su mi se smučila (iako sam to činila iz, zapravo, samodestruktivnih poriva i mazohizma, uključivši element uzbuđenja i adrenalin), ali na tom će tulumu biti mnogo meni poznatih ljudi i frendova, pa bih mogla minglati s njima i ignorirati švalera. Ili ne?
E da, bit će i ex supruga mog prvog dečka iz 1995/6/7.

Detalji ovdje:


https://www.forum.hr/showthread.php?t=1030879


Should I stay or should I go?
Vivian Volcano is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 22:49   #91
Sasvim je jasno da se unaprijed vlažiš na taj doček - čemu šarada s Forumskim navodnom snebivanjem?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 23:20   #92
Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
kućni tulum za Novu
bivša mog bivšeg
i dalje žive skupa,
plus on ima curu
lajk na fejs
prijateljica mi ne vjeruje da je to gotova priča.
bit će i ex supruga mog prvog dečka iz 1995/6/7.


Should I stay or should I go?
Slutim firework
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 23:43   #93
Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
Should I stay or should I go?
Vivian!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 00:00   #94
Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
Should I stay or should I go?
Moj savjet je ne, ali bi također jako rado da odeš i onda nam napišeš kak je bilo jer vjerujem da ćeš složit jebenu priču i fakat te gušt čitat .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 00:02   #95
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Sasvim je jasno da se unaprijed vlažiš na taj doček - čemu šarada s Forumskim navodnom snebivanjem?
Ne vlažim se, prijateljica je poludjela od sreće kad je čula za poziv (i ona, iako joj to zamjeram iz moralnih i vlastitih emotivnih razloga, jedina navija za -nepostojeću- vezu mene i Lotharija), i sad me sva zažarena i euforična nagovara da je povedem sa sobom. Ja želim biti dostojantvena, no budući da sam u sebi odlučila da od njega suptilno izmoldam frendšip koji je sam ponudio kad je vidio da se odalečujem od uloge kurve i time si dokažem da sam zrela i hladnokrvna - i da mi je prijateljičin zanos ganutljiv, kao i njezine fantazije da čitavu situaciju uzmemo s debelom dozom humora, pojavimo se kao nadobudne tinejdžerice iz filmova 80-ih i zabavimo se jer će možda već idući dan niknuti pokoja atomska gljiva (pomalo je histrionka, vrlo dramatična, koketna i klaunovski nastrojena, iako trenutno zauzeta i zatreskana), rastrgana sam, a i znam da će muzika biti fenomenalna. Dok drugi duvaju i eventualno šmrču speed te se valjaju u svom magnovenju, ja mogu plesati u nekom mračnom kutu. I guess.

Činim li to zbog nje ili se zavaravam?
Vivian Volcano is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 00:04   #96
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Moj savjet je ne, ali bi također jako rado da odeš i onda nam napišeš kak je bilo jer vjerujem da ćeš složit jebenu priču i fakat te gušt čitat .
Zašto? Pišanje po sebi?
Vivian Volcano is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 00:07   #97
Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
Ne vlažim se
Ma naravno, gdje bi ti...

Ali, tema je doček Nove, mičem se.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 01:41   #98
Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
Već sam pomislio da netko nešto predlaže i nudi za forumski puk koji ne zna gdje bi.
Evo ja ove godine ne znam di ću dočekat Novu, niti s kim niti kako tako da ako netko ima prijedlog, nudi nešto...nek se javi i možemo razgovarati.
Eto prijavljujem se. Nemam bolju ideju od Trga, s raznima mesnim i grožđanim proizvodima, dok se čeka ...
komunikator is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 10:51   #99
I ove godine radim na novu tako da se zna gdje ću je i dočekati, na poslu.
Nadam se da će mi to i iduće godine donesti povećanje plaće.
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 13:15   #100
Kod mene promjena plana pa će nas nekoliko biti kod frendice u stanu, što mi je najdraža opcija za doček. Budemo se podružili i nasmijali i kod bog. Kućna atmosfera style.

Čini se da neće biti jako hladno pa će to ići na ruku svima koji će biti negdje na otvorenom.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:12.