Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2017., 21:15   #21
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Lakše ti je sudit (p)o drugima nego sebi?
Zanimljiva logika moram priznat .
Ne, nego po automatizmu sudim po sebi jer je to prirodno i ljudski.

Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Uđe u vezu sa osobom koja se može ili ne mora ispostavit debilom.
Mnogo ljudi dobro glume, a mnogi se time i na forumu hvale .

Ovo ostalo... Tebi su žene crtice i očito ih nisi volio ako ih tako gledaš.
Sukladno tome ne možeš onda razumjet što znači da ti nedostaje netko koga si volio, a s kim je veza pukla.
Ne, nisu mi sve žene crtice, nisi razumjela, aludirao sam na žensku primisao da one to jesu.

Nadalje, što mi je neka cura više značila (i znači), tim mi je draže da smo bili skupa, a sa ženama (i s ljudima) je često obrnuto, jer žive u iluzijama i na kraju se razočaraju, naljute i zamrze nekog kog su voljeli i požale što su ikad bili skupa. I ne samo to, nego unaprijed ulaze u odnose s tim primislima, da ako neće vječno trajat da je bolje niti ne počinjat. Kao da se boje života.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 21:59   #22
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Ja sam bila ta koja je bila grozna prema drugima. Jer se nisam mogla emotivno otvorit. I isla sam u vezu samo da bi mogla reci da sam s nekim i na kraju bi ta osoba bila povrijeđena od strane mene jer bi se zaljubili a ja bi im na to rekla hvala.
Sad sam odrasla i ne radim više jer sam naučila da se ne valja poigravati s tuđim osjećajima. Al eto svatko griješi

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Nesto slicno sam i ja radila.
Nisam nikada svjesno bila grozna prema drugima, nisam uopce bila grozna, ali ulazila sam u neke veze ili pokusaje veza da ne budem sama.
Mislila sam da ce se s vremenom dogoditi nekakav vatromet s moje strane, al to je sve bilo gubljenje vremena, i mojeg i tudeg.

A kada sam ja bila ta koja se zaljubljivala, nikada nisam kocila i kalkulirala. Makar sam u nekim slucajevima vec u startu bila svjesna da je to osudeno na propast.

To je bilo u ranim i srednjim dvadesetima kad jos nisam bila bas najzrelija.

Poslano s mog kauča
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 00:30   #23
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Manje više su mnogi od nas imali prekide veza zbog kojih nam je trebalo dosta vremena da se oporavimo. Zanima me da li kad upoznate novu osobu ulazite u vezu s dozom opreza zbog prethodnih loših iskustava ili se prepustite pa šta god bude? Pročitao sam neke postove pa mi je palo na pamet otvoriti temu o tome.

Meni zvuči ko SF... Ne mogu zamisliti da upoznam osobu, da postoji mogućnost da joj se strašno sviđam ali da zbog loših iskustava držim osobu na distanci i svoje emocije jer bi ta veza mogla propasti. Možda samo još nisam bio dobro sjeban, ne znam. I k tome, zvuči mi proračunato i mislim da takvi propuštaju šansu da ta druga osoba stvarno bude ok i za njih. Čini mi se da sami uništavaju potencijalne prilike.

Kakva su vaša iskustva? Jeste li oprezni ili se mičete od takvih osoba?
Nikad. Ma koliko me sjebali, moje genuino oduševljenje osobom, ako postoji, dovoljno je da spustim kočnice. Jer nema ništa ljepše od prepuštanja. Bez zaštitne mreže.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 01:00   #24
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
LBO

Evo ja sam bila loše iskustvo, ali zašto bi pisala o tome kad će tako nešto forumaši ionako izvući iz mog opusa .
Jok!
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 12:43   #25
Bila sam i šupak prema drugima i drugi prema meni.
I svaki put kažem da se neću nikad više zaljubit i onda budem s nekim tko mi je ok, tek toliko da ne budem sama pa ga se zasitim i slomim mu srce. A kad se zaljubim dam se sva u to i onda oni meni slome srce. Uvijek se vrti ista priča u krug, nikad ne bude happy end za oboje tak da nisam još naučila bit oprezna ni sa svojim, ni s tuđim srcima. Valjda budem uskoro, bilo bi vrijeme
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 13:01   #26
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Jok!


Ne znam za druge, ali ja sam generalno netko tko je stava da koliko god drugi imali lose misljenje o meni, ne mogu imat gore od onog sto ja mislim o sebi.
I svjesna sam kad sam sjebala, samo sto kad to negdje napises onda ispadne da si uvijek i zauvijek tocno takav.
Ko ona famozna prevara sa 17.
Desilo se prije 10 godina pod glupim okolnostima, ali kad god bi tak nesto otvoreno rekla u raspravi dobila bi etiketu "once a cheater always a cheater" i sve drugo sto bi rekla nebi imalo na vaznosti jer sam ja preljubnica .
Ak kazem da su ljudi koji varaju dno onda sam licemjerna jer i sama to radim (da, u prezentu mi se vrati), a ak kazem da postoje razlicite okolnosti za svaku prevaru onda ispadne da ih branim (makar samo kazem da situacije nisu nikad bile nit ce ikad bit crno-bijele).
Desilo se jednom prije 10 godina i nikad poslije, ali ja sam rizicna za odnose .

Moze tebi osoba oprostit, al forumasi ne .

I od tad nerado spominjem vlastito supacko ponasanje jer znam da sam se ponasala kao supak, ne ponosim se time (bas suprotno) i ne treba mi onda jos netko da mi ponavlja ono sto vec znam .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:48   #27
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Loše iskustvo je ženama valjda svako samim tim što se dogodilo, tj. što nisu i dalje skupa, tj. što nije završilo ultimativnim "dok nas smrt ne rastavi" ciljem.
Živiš u zabludi... Veliki postotak žena u vezama je u tim istima dok ne naleti bolji primjerak mužjaka...

True story
whitepowder is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 18:39   #28
..

Nema opreza....

Pustite ljude da vidite da li bi vam dušu uzeli, a onda odete u drugom smjeru...
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 19:33   #29
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Bila sam i šupak prema drugima i drugi prema meni.
I svaki put kažem da se neću nikad više zaljubit i onda budem s nekim tko mi je ok, tek toliko da ne budem sama pa ga se zasitim i slomim mu srce. A kad se zaljubim dam se sva u to i onda oni meni slome srce. Uvijek se vrti ista priča u krug, nikad ne bude happy end za oboje tak da nisam još naučila bit oprezna ni sa svojim, ni s tuđim srcima. Valjda budem uskoro, bilo bi vrijeme
Zanimljivo, a kak to da nikad nisi bila u vezi s nekim tko je i s tobom isto bio "tek toliko"?

Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Živiš u zabludi... Veliki postotak žena u vezama je u tim istima dok ne naleti bolji primjerak mužjaka...

True story
Je, nađu si picopatnika, zanimljivo kako neće s nekim tko je u tom smislu normalan, u pravilu mora biti picopatništvo barem s jedne strane (kako god se ženska verzija toga zvala).
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 20:58   #30
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Zanimljivo, a kak to da nikad nisi bila u vezi s nekim tko je i s tobom isto bio "tek toliko"?
Očito jesam kad su me spucali
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 22:11   #31
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Bila sam i šupak prema drugima i drugi prema meni.
I svaki put kažem da se neću nikad više zaljubit i onda budem s nekim tko mi je ok, tek toliko da ne budem sama pa ga se zasitim i slomim mu srce. A kad se zaljubim dam se sva u to i onda oni meni slome srce. Uvijek se vrti ista priča u krug, nikad ne bude happy end za oboje tak da nisam još naučila bit oprezna ni sa svojim, ni s tuđim srcima. Valjda budem uskoro, bilo bi vrijeme
Bilo bi vrijeme po onoj,dobro se dobrima vraća ili ?

Ono,s nekime si samo da budeš,obećavaš mu svašta (a ne želiš ništa) i onda ga sjebeš,ali ne valja kad tebi to netko napravi.

Lijepo
slavišab is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 22:24   #32
ako bi mi se netko baš svidio ne bih imala kočnice. nažalost.
ali stvar je u tome što se više ne zaljubljujem nakon nekih bitnih promašaja.

oprez mi je sad postao karakterna crta.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 22:27   #33
Quote:
slavišab kaže: Pogledaj post
Bilo bi vrijeme po onoj,dobro se dobrima vraća ili ?

Ono,s nekime si samo da budeš,obećavaš mu svašta (a ne želiš ništa) i onda ga sjebeš,ali ne valja kad tebi to netko napravi.

Lijepo
Pa nisam namjerno. Mislila sam, možda dođe s vremenom.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 23:39   #34
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Očito jesam kad su me spucali
Hehe, to se ne broji ako nisi i ti s njima bila "tek toliko", vidi moj upis upućen whitepowderu, odmah dolje u nastavku ispod odgovora tebi.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 22:29   #35
Kod mene je situacija u zadnje 3god da svaki put naletim na neku "sjebanu".

1. Bila je zaljubljena u bivšeg i rekla mi je da više nije, i tako smo bili skupa preko 1 godinu i na kraju smo obostrano prekinuli da bi se 3 dana nakon toga vratila bivšem.
2. Predzadnja, priznala mi da ona već 4god ni sa kim nije imala jer je imala problematičnog bivša, da bi na kraju priznala da ide i par puta godišnje kod psihijatra
3. Zadnja, nešto smo pokušavali, sve super. Ali ona je isto sjebana, isto ima problema sama sa sobom

Ponekada se pitam jesam li možda ja problem ili magnet za tako nešto? Uvijek sa svima idem bez rukavica ako mi se osoba naravno sviđa
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 22:39   #36
Ova pod brojem 2 bar radi na rjesavanju svojih problema.
Jel bi joj srao i da ide na preglede zbog dijabetesa ili na kontrole zbog epilepsije?

Traumaticne veze nerijetko traze strucnu pomoc i skroz je okej ostat u tretmanu kod nekog, pa mu se povremeno vratit na pregled.

Nis cudno sto o situaciji nisi imao pojma, kad si tak "open minded" .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 22:41   #37
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Ova pod brojem 2 bar radi na rjesavanju svojih problema.
Jel bi joj srao i da ide na preglede zbog dijabetesa ili na kontrole zbog epilepsije?

Traumaticne veze nerijetko traze strucnu pomoc i skroz je okej ostat u tretmanu kod nekog, pa mu se povremeno vratit na pregled.

Nis cudno sto o situaciji nisi imao pojma, kad si tak "open minded" .
Nemam ja ništa protiv toga, za situaciju broj 2. Htio sam ja i ostati, ali ona ne može to. Nije bila spremna.
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 22:43   #38
Uh,opreza nikada dovoljno
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 23:34   #39
Nedavno sam otvorila gotovo istu temu
Ono sto tada nisam kuzila, ali sada kuzim je da se (bar kod mene) nesigurnost ne javlja bez razloga.
S "pravom" osobom toga ne bi smjelo biti. Bar mislim tako.
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 00:26   #40
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Nedavno sam otvorila gotovo istu temu
Ono sto tada nisam kuzila, ali sada kuzim je da se (bar kod mene) nesigurnost ne javlja bez razloga.
S "pravom" osobom toga ne bi smjelo biti. Bar mislim tako.
Upravo tako, intuicija nikad ne vara treba ju slušati. Ako imaš osjećaj da nešto ne štima, osoba ti ne ulijeva povjerenje vrijeme je za maknut se.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:30.