Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2010., 23:45   #2281
Quote:
colbert kaže: Pogledaj post
Objema! Mi smo ti dvije zenske!

Niš` morat` ćemo to staviti u status da bi nas shvatili ozbiljno...
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Old 15.10.2010., 00:21   #2282
Quote:
UglyKidJoe kaže: Pogledaj post
Niš` morat` ćemo to staviti u status da bi nas shvatili ozbiljno...
Pa tebi pise da si zena vrac!
A ja sam se pomirila s tim da svi misle da sam gadan frajer streberskog stiha. Ionako sam sumnjicava prema avatarima i nikovima koji se odnose na seks-bombe.

Nego, ljudi, ako Boga znate, izbjegavajte liniju 13!
Opcenito, izbjegavajte vecernju spicu kad se ljudi vracaju s posla. Izmedju 17h30 i 19h30. Osim ako vas ne uzbudjuje igra "Svi smo mi sardine".
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Old 15.10.2010., 00:28   #2283
Quote:
colbert kaže: Pogledaj post
Pa tebi pise da si zena vrac!
A ja sam se pomirila s tim da svi misle da sam gadan frajer streberskog stiha. Ionako sam sumnjicava prema avatarima i nikovima koji se odnose na seks-bombe.
Gle kom` spikaš - ja sam ultimate lik avatar o kojem se priča kad stisnu ostavinske...

Džabe ti to - ljudi ne čitaju niti velika, još manje mala slova u ugovoru. Di bi još stigli da proućavaju statuse...
Sad si me sjetila - sačuvala jednu reklamnu karticu Pumine majice kupljene prije par godina na kojem je na 4.toj stranmi teksta reklame jasno navedeno kako 95% kupaca ove majice neće pročitati što na kartici piše...
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Old 15.10.2010., 00:39   #2284
Quote:
UglyKidJoe kaže: Pogledaj post
Gle kom` spikaš - ja sam ultimate lik avatar o kojem se priča kad stisnu ostavinske...
Ja i dalje ne vidim kaj je to. Smrt s kosom?
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Old 15.10.2010., 01:51   #2285
Kakva su vam iskustva s Velib biciklima? Naime, meni već dva puna tjedna nisu vratili 150 € pologa (uzimao sam dnevni najam, ali debitnom karticom). 100 % sam siguran da je vraćen na normalan način (klik+zeleno svjetlo+provjera na automatu)...
z_k is offline  
Old 15.10.2010., 08:48   #2286
bio prije tjedan dana....centar ok, sve ostalo katastrofa.....i izbjegavajte taksiste arape, alzirce, nit znaju citat i nadrkani su do jaja....nisam to nikad mislio da cu rec al crnci mirni i cak znaju engleski
 
Old 15.10.2010., 12:03   #2287
Quote:
z_k kaže: Pogledaj post
Kakva su vam iskustva s Velib biciklima? Naime, meni već dva puna tjedna nisu vratili 150 € pologa (uzimao sam dnevni najam, ali debitnom karticom). 100 % sam siguran da je vraćen na normalan način (klik+zeleno svjetlo+provjera na automatu)...
Transakcija kojom mi je vraćen taj polog na Zabin Maestro bila je isti dan kada sam unajmio bicikl, ali je Zabi trebalo mjesec dana da to proknjiži.
Coco_Nut is offline  
Old 15.10.2010., 12:48   #2288
Quote:
Coco_Nut kaže: Pogledaj post
Transakcija kojom mi je vraćen taj polog na Zabin Maestro bila je isti dan kada sam unajmio bicikl, ali je Zabi trebalo mjesec dana da to proknjiži.
"proknjiži"
kaj se tu ima proknjižavati?
baš su kaubojska banka.
Dlapek is offline  
Old 15.10.2010., 12:49   #2289
Quote:
Flickr Flickr kaže: Pogledaj post
bio prije tjedan dana....centar ok, sve ostalo katastrofa.....i izbjegavajte taksiste arape, alzirce, nit znaju citat i nadrkani su do jaja....nisam to nikad mislio da cu rec al crnci mirni i cak znaju engleski
Koji centar?
Gdje taj centar di je okej?
Dlapek is offline  
Old 15.10.2010., 12:54   #2290
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Koji centar?
Gdje taj centar di je okej?
Pa znas! Oko Trga...
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Old 15.10.2010., 13:01   #2291
Quote:
Flickr Flickr kaže: Pogledaj post
bio prije tjedan dana....centar ok, sve ostalo katastrofa.....i izbjegavajte taksiste arape, alzirce, nit znaju citat i nadrkani su do jaja....nisam to nikad mislio da cu rec al crnci mirni i cak znaju engleski
A dobro, to je tvoje iskustvo, ali nije dobro generalizirati, to valjda i sâm znas!
Ja se zbilja cesto vozim u taksiju i imam hrpu primjera kad taksisti Afrikanci slabije poznaju Pariz te vode beskrajne privatne razgovore na svom jeziku.
Imam losih iskustva i s Arapima, a opet i izvrsnih. Evo, prosli tjedan mi je tip Alzirac nosio stvari skroz do vrata, preko hrpetine stepenica, ostavio taksi i sve.

Jedini taksist koji meni i kolegama ni nakon tri bonjour nije uzvratio pozdrav bio je plavokosi Francuz, nekakav robot. Pa sam mu se malo osvetila: kad sam izasla iz auta, ostavila sam otvorena vrata (straznja desno). Morao je izaci na izrazito prometnoj ulici, paziti da mu netko ne opizdi njegova vrata i lijepo cijeli krug do "mojih" vrata po kisi.
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Old 15.10.2010., 13:12   #2292
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
baš su kaubojska banka.
kakva drzava, takva i banka.
__________________
Tack Sverige! Land of the free! Home of the brave!

#nijegrip
kolerik is offline  
Old 15.10.2010., 15:20   #2293
Quote:
kolerik kaže: Pogledaj post
kakva drzava, takva i banka.
Misliš Italija?
Dlapek is offline  
Old 15.10.2010., 16:10   #2294
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Misliš Italija?
Da.
__________________
Tack Sverige! Land of the free! Home of the brave!

#nijegrip
kolerik is offline  
Old 16.10.2010., 08:09   #2295
Quote:
UglyKidJoe kaže: Pogledaj post
Kako si došla do stana? - Dobro će doći kao info drugim forumašima koji budu posjećivali Pariz: prek weba ili ...?
agencija lodgis preko weba, negdje sam već stavila link.

edit: http://www.lodgis.com/

Zadnje uređivanje posoljeni zrak : 16.10.2010. at 08:27.
posoljeni zrak is offline  
Old 16.10.2010., 10:46   #2296
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Misliš Italija?

Ja pak mislim RH - ne bi oni to činilo da im to nije omogućeno!

To ti je kao kad igraš bilo kakvu društvenu igru - najprije se raspitaš o pravilima, a onda kreneš rastezati pojmove.
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Old 16.10.2010., 10:48   #2297
Quote:
UglyKidJoe kaže: Pogledaj post
Ja pak mislim RH - ne bi oni to činilo da im to nije omogućeno!

To ti je kao kad igraš bilo kakvu društvenu igru - najprije se raspitaš o pravilima, a onda kreneš rastezati pojmove.
Ma mislimo isto, ali...
__________________
Tack Sverige! Land of the free! Home of the brave!

#nijegrip
kolerik is offline  
Old 16.10.2010., 10:50   #2298
Quote:
colbert kaže: Pogledaj post
Ja i dalje ne vidim kaj je to. Smrt s kosom?
To ti je ikonica iz jedne serije - smrt ide na posao svaki svakcati dan i tiska karticu kao i svi drugi. U slobodno vrijeme druži se sa sebi istima i tada planiraju neke aktivnosti dok ne zasluže neku svoju - nirvanu.
Niti ulaz u pakao više nije što je nekad bio...
Uglavnom - bila je zabavna i pomalo filozofska serijica kakve volim.
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Old 16.10.2010., 10:51   #2299
Quote:
kolerik kaže: Pogledaj post
Ma mislimo isto, ali...
Eh, ok...
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Old 16.10.2010., 11:00   #2300
Quote:
colbert kaže: Pogledaj post
A dobro, to je tvoje iskustvo, ali nije dobro generalizirati, to valjda i sâm znas!
Apsolutno - moj dojam je da su kaste tamo duboko podijeljene.
Jednom prilikom vježbala sam najobičniji pozdrav nekoliko dana zaredom sa dvije crnkinje koje su bile čistačice na odjelu ali čak niti u našem smislu ne. Ja se sa svojom Ivy na odjelu redovito najnormalnije pospikam o svemu. Tek nakon 3-4 dana su uopće počele trzati na pozdrav i kao da im zamjetih neki smješak u kutu usana.
Ovo sad djeluje debilno i lirično opisano - ali tak je kak je.

Jednom sam doživjela i neku čudnu prodavačicu u Lafayette da mi odbrusi nešto nakon što sam gledala neke kišobrane.

Zaključak - generaliziranje ja majka za**ba.
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:47.