Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2007., 12:56   #41
mislis prvo blajh, pa keune 1517?! mislim, nakon toga bi mi kosa jedno pola godine izgledala kao slama. neki dan sam stavila keune, jednu drugu nijansu, mijesala sam 12 i 9 postotni hidrogen i kosa mi je jeziva, a mislim da sa 1517 ide omjer 1:2. to fakat unistava jezivo kosu, probajte platinium, stvarno je odlican, a kosa ti nije spaljena od toga.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 17:11   #42
Quote:
Lola kaže: Pogledaj post
mislis prvo blajh, pa keune 1517?! mislim, nakon toga bi mi kosa jedno pola godine izgledala kao slama. neki dan sam stavila keune, jednu drugu nijansu, mijesala sam 12 i 9 postotni hidrogen i kosa mi je jeziva, a mislim da sa 1517 ide omjer 1:2. to fakat unistava jezivo kosu, probajte platinium, stvarno je odlican, a kosa ti nije spaljena od toga.

Ja sam do sada radila pramenove, isprva su bili bijeli, no za tjedan dana sam požutila. Ok, vjerujem da je taj platinum ok, no ja ne živim u zg, a u ovoj mojoj selendri toga nema. S obzirom da se kanim ošišati skroz na kratko, pa tek onda staviti ovu ubitačnu kombinaciju, nije me puno briga za kosu, jer spaljena mi je ovako i onako, a nemam boju koju hoću. No na dugu kosu ni ja ne bi riskirala.
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 17:50   #43
ja se vec dvije godine farbam tom keune 1517 i 12%hidrogen s tim sto samo farbam izrastak,nikad citavu kosu,boja mi je super,nema zutog odsjaja,a ni kosa mi nije ostecena, malo vrhovi jesu al dobro to je i zbog stalnog feniranja
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 19:20   #44
moja teta u Trstu upikirala tri ova palette blond spreja.. dakle.. jos ga ima u europi.
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 21:25   #45
evo recenzije farbanja tom vec kultnom bojom 1517 sa sest posto hidrogena. na kraju cu vas zamolit i za savjet. dakle, buduci da sam kukavica i ne zelim si sprzit kosu al ocu bit plava a ne zuta uzela sam dvije boce 6% hidrogena i sad imam pola tona svjetliju kosu s vrhovima sivo-plave boje (doslovno plave, ne zute) ko da sam ehoton stavljala. ne stoji mi lose, al sam ja opet htjela nesto drugo - plavu kosu. inace mi je prirodna boja tamnoplava pepeljasta i teoretski ne bi je trebalo bit tesko ofarbat u svjetlo. e, i jos nesto s tom 1517 bojom: uzasno me je pekla! i grizla mi oci, morala sam je na balkonu stavljat da mogu gledat kad sam je isprala nisam imala nikakve alergijske reakcije, al bogme dok sam je drzala sam brojila minute. jel i vama tako? imate neku drugu svijetlu pepeljastu nijansu za preporucit koja manje pece i vise svijetli s manjim postotkom hidrogena?
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 19:01   #46
ma daj ne brini se, pusti par tjedana da ti se kosa oporavi, pa uzmi fino 12% hidrogen i ofarbaj se ponovo, dobicej super boju, samo kasnije izrastak farbaj,

a i mene pece prvih pola sata, al ja sam se vec navikla,uzmem on ecesljice sto n adrsci imaju 5,6 tankih izrazito dugih zubaca pa se ceskam

hihihi u najgorem slucaju ti moze kosa otpast salim se naravno
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 00:49   #47
Quote:
christina aguilera kaže: Pogledaj post
hihihi u najgorem slucaju ti moze kosa otpast salim se naravno
nemoj se salit, ja sam ti hipohondar i mogla bih to shvatit ozbiljno!
ma mislila sam za dva mjeseca opet, al ne s ovom nego obicnom pepeljastom blond. vrhovi su mi plavi plavi, bojim s eako ponovim s istom bojom sta ce bit. a znaci normalno je da pece. koje su to muke majko mila. ti kazes naviknula. uf. blago to se. farbanje mi je najneomiljeniji kozmeticki zahvat. gore od depilacije.
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 08:37   #48
i meni je isto najmrze farbanje a farbam se svaka tri tjedna eventualno 4,poludim
ja mislim da ti je najbolje ponovit s 1517, jer ce ti sad sigurno posvijetlit kosu, bollje nego da ti neka druga farba ne izvuce boju pa se budes morala ponovo farbat zamisli tek onda muke
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 23:38   #49
ja i dalje tvrdim da mi je taj jebeni keune unistio kosu, a tek da sam stavila samo 12 postotni hidrogen, valjda bi mi otpala.
inace, bila sam danas u mulleru u cc1 i tamo imate taj sprej za posvjetljivanje, samo od garniera. jos ih je ostalo 4 komada, pa pozurite koke ja cekam da cujem kak to fumkcionira prije neg kaj kupim
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 23:41   #50
a tebi nisu vrhovi plavi (blue, modro)? meni skroz. zato me malo strah, ako to postane intenzivnije.
3-4 tjedna? pa kako ti kosa reagira, jel ti suha i prijeti da ce poispadat?
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 23:45   #51
Quote:
Lola kaže: Pogledaj post
ja i dalje tvrdim da mi je taj jebeni keune unistio kosu, a tek da sam stavila samo 12 postotni hidrogen, valjda bi mi otpala.
inace, bila sam danas u mulleru u cc1 i tamo imate taj sprej za posvjetljivanje, samo od garniera. jos ih je ostalo 4 komada, pa pozurite koke ja cekam da cujem kak to fumkcionira prije neg kaj kupim
sta si koristila, isto 1517? koliko postotni hidrogen si stavila?
strah i mene da mi to ne poprzi kosu... mislim, boja pece ubitacno.
cime onda najbolje posvijetliti kosu uz najmanji rizik za isusivanje?
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 09:05   #52
Jučer sam se pofarbala s Keune 1517, a prije toga izblajhala kosu, i mogu vam reći da mi kosa nije uništena. Boja na glavi je pekla, ali efekat je odličan. Malo vuče na sijedo, no nema ni traga žutila. Kosa je platinasto plava.
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 14:18   #53
Quote:
vilinska musica kaže: Pogledaj post
a tebi nisu vrhovi plavi (blue, modro)? meni skroz. zato me malo strah, ako to postane intenzivnije.
3-4 tjedna? pa kako ti kosa reagira, jel ti suha i prijeti da ce poispadat?
ja vrhove ne farbam, samo izrastak od nekih 6,7mm i jos par centimara od korijena, ali kad god se ofarbam kosa mi ima taj ljubicasti sivi skoro pa sijedi odsjaj al to se ispere prvim pranjem, ja mislim da ti se nece uopste unistit kosa ako budes samo izrastak farbala

(ihih inace ti se ja prema svojoj kosi ophodim kao prema zivom bicu i uvijek kontam da je ona zaboravila da sam ja nju farbala, znam da sam luda )

suha?pa vrhovi jesu od stalnog feniranja,al opcenito kosa mislim da nije uopste toliko,a inace mi je slaba tanka i ravna dlaka kod mene,dok sam smedja bila, izgledala je isto slama,mrtva i bezivotna

hehe sto se tice ispadanja, meni je pola kose otpalo kad sam skidala nadogradnju heheheh tako da mene celavosti nije strah
ma salim se,nisam primjetila da mi je kosa rjedja od farbanja,

ma daj ne brini se, ne moze ti se nist strasno dogodit, to je samo kosa, ako bas bude ostecenja osisaj malo vrhove,prirodne maske malo koristi dok ona ne zaboravi da je ofarbana
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 15:26   #54
Quote:
vilinska musica kaže: Pogledaj post
sta si koristila, isto 1517? koliko postotni hidrogen si stavila?
strah i mene da mi to ne poprzi kosu... mislim, boja pece ubitacno.
cime onda najbolje posvijetliti kosu uz najmanji rizik za isusivanje?
gle, ja imam gustu, frckavu, jako suhu kosu. tako da ju je lako unistit. stavila sam mix 6% i 12%.
najbolji efekt mi ima taj neki novi proizvod od loreala, zove se PLATINIUM, kao blajh je, ali ne unisti kosu, imam pramenove od toga radila u frizeraju. sad sam zvala trilab, nemaju to za prodati, tako da jedino mozes kod frizera probati s tim.
po mom iskustvu, kad farbam samo izrast, ostatak kose mi je zuckast, dakle stavim kad ofarbam korijen i na ostatak kose zadnjih petnaest minuta farbu. problem s tom 1517 koja je kao pepeljasto ljubicasto plava je sto mislim da se ne mijesa u omjeru 1:1, nego 1:2, a to fakat unisti kosu, barem moju. koristim loreal prof i kerastase proizvode, ali svejedno.
najbolje ti je mislim napraviti pramenove i na to se farbati npr. feriom od loreala, i nakon nekog dobrog regeneratora staviti keuneov silver regenerator da ti ubije zuto.
pitaj cure kak funkcionira ovaj sprej. eto, sretno
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 15:27   #55
i da, nisam bila uzela 1517, nego neku drugu pepeljasto plavu, jer mi se ovo cinilo preagresivnim. bojim se sta bi bilo da jesam, premda sam se neckala.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 21:02   #56
Quote:
Lola kaže: Pogledaj post
gle, ja imam gustu, frckavu, jako suhu kosu. tako da ju je lako unistit.
i ja isto. gusta, frckava, suha.

zasto mislis da mi je najbolje napravit pramenove pa se farbat poslije? imala sam pramenove, al na mojoj kovrcavoj kosi to bas i nije nesto. najbolje mi je jednobojno. sprej probala al mi nije bio nesto. ili sam ga je prerano otpisala.
gdje ti kupis te tvoje boje? il ides frizeru?
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 22:53   #57
pramenove napravim 2 puta godisnje. malo deblje. farbam se najcesece feriom plavom sa color boosterom, mogu ti pogledat broj, ali bitno je da uvijek biras one najsvjetlije plave, pepeljaste, srebrne i slicno. meni se loreal pokazao najbolji do sad. ako pri tjemenu imas guste pramenove, malo deblje, zuto ce se manje vidjeti, jer ce oni s vremenom pobijeliti skroz. a moram se na to farbat jer mi je kosa tamna, odnosno smeda. mogu ti dat br od svoje frizerke, pa odi na taj platinium, stvarno je super jer ne unisti kosu. a ovaj regenerator od keunea ljubicasti ima u nami i keune ducanu na cvjetnom, bolji je od istog takvog sampona koji previse isusuje. ako neces staviti 1517 sa 2 12% hidrogena, neces bas biti bijela, ali ako stavis s takvom kosom kakvu imas, bit ce ti metla. uvijek postoji nacin da budes platinasta skroz, ali kad ti je kosa prirodno frckava i suha, onda je bolje ne inzistirat jako na tome.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 17:26   #58
Exclamation nešto za posvijetliti kosu

tek smo se nedavno pomirile mojakosa i ja no ofarbala sam se s prirodnom bojom,kao boja meda...ali budući da ta farba ne sadržava hidroge kosu sam uspijela posvijetliti za samo 2 tona pa me zanima da li postoji nešto,neki preparat koji postepeno može posvijetliti kosu 2 do 3 tona...

help plizzzz
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 23:01   #59
da, ali toga više nema kod nas.. bilo je prije u dm-u..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 23:28   #60
Ak si u Zg, imaš u Mulleru one neke Spray Blond sprejeve što posvjetljuju, ali ja to nisam nikad koristila pa ti ne mogu reć jel valja
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:46.