Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2011., 05:53   #261
alojzije 2. zaboravio si tko je tema. tema je alojzije:Milorad Pupovac. Ne mješaj kruške i jabuke. Nije parlamentarno.
Fantom47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 00:30   #262
Quote:
Fantom47 kaže: Pogledaj post
Mogu Pupovčevi i Uzelčevi biti i četiristogodina u Hrvatskoj, ali nikad se neće ponašati da je Hrvatska njihova domovina.
Ako je tema Pupovac Milorad - onda ne miješaj pupovčeve i uzelčeve - nije fair da pominješ 400 godina ako je Miloradu ni 60 - nije parlamentarno

drugo, bilo bi interesantno a vjerovatno i korisno da probaš pobliže objasniti kako se to ponaša netko 'kome je Hrvtska njegova domovina'... Ako je odgovor 'ni blizu kao Pupovac' onda možda bolje da preskočiš ovu zamolbu.
__________________
u zagorju zive hrvati, u sumadiji srbi, a izmedju freelanceri

svi putovi vode iz hrvatske
alojzije2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 09:08   #263
Alojzije 2. Ako je nekome Hrvatska stvarno domovina, onda nema što komentirati poteze Srbije koja mu nije domovina, a naročito one koji pokazuju da i
dalje imaju pretenzija da uređuju odnose u Hrvatskoj.

Pupovac jučer kaže kako će tužiti Hrvatsku Europi jer je uhićen drug Boljkovac, zakleti antifašista i mirotvorac. Koliko sam pročitao Boljkovac je uhićen da bi
se utvrdilo da li je odgovoran za neke zločine iza drugog svjestskog rata. Pupovac svjesnom zamjenom teza "kupuje" mjesto u novoj vlasti.Prozirno i
prepoznatljivo.

Alojzije 2. Evo Ti dokaza u izjavi Pupovca jučer : Tužiti će Hrvatsku EU zbog Boljkovca. Zbog jeftine politike se ne tuži (neopravdano) domovina, već zemlja u
kojoj živiš, a služiš drugoj susjednoj.

Zadnje uređivanje Cika Strile : 04.11.2011. at 09:36.
Fantom47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 12:39   #264
Milorad Pupovac!

http://odluka2011.dnevnik.hr/clanak/...voj-vladi.html
Ma nemoj! Svoja manjinska prava ćete ostvarivati kroz druge institucije a ne kroz paeticipiranje u vladi. Ostani i dalje uz HDZ, jako dobro ste se u svemu slagali. Šteta je narušavati idilu!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 14:02   #265
Koliko su bili bahati (SDSS-ovci) na prošlim izborima (jer su znali da ih ono smeće treba za formiranje vlade), toliko su danas ljigavi od ulizivačkog tona da mi vazelin s ekrana curi dok čitam njihova priopćenja i intervjue. Iskreno se nadam da će ih odjebat jer im ni ne trebaju.
Tvrd0linijaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 14:25   #266
Baš me zanima što će Milanović na ovo reći.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 14:30   #267
Govno je držalo ljestve zločinačkoj organizaciji. Da sam na MIlanovićem mjestu ne bi ga pustio prek porte na Iblerovom trgu
Pilicmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 14:32   #268
Zoki samo čeka da ih primi, ne kužim kako temelje uuopće ovaj zahtijev...
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 14:33   #269
HDZu je bio poteban Kukurikavcima ne. niti za koaliciju a niti kao manjinska potvrda demokratičnosti....gljiva pupovka
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 14:49   #270
na tom linku nije napisana cijela izjava koja je puno zanimljivija s obzirom na svoju konstrukciju:
Quote:
Očekujemo da i u novoj vladi budemo u nekoj koaliciji, bez obzira što izborni pobjednici imaju mogućnost sami formirati vladu. O svemu ćemo službeno razgovarati kada predsjednik Josipović povjeri mandat za sastav vlade Zoranu Milanoviću. To će se dogoditi uskoro - rekao je za beogradske Večernje novosti Milorad Pupovac dopredsjednik SDSS-a dodajući kako je o sudjelovanju Srba u novoj vladi već razgovarao s kandidatom za budućeg premijera Zoranom Milanovićem i drugim predstavnicima Kukuriku koalicije.
http://www.24sata.hr/izbori-2011/milorad-pupovac-misli-da-ce-i-u-novoj-vladi-biti-mjesta-za-njega-245818

šta bi točno triba značit ovaj izraz "bez obzira na mogućnost samostalnog formiranja.."?
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 14:50   #271
Thumbs up

Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
HDZu je bio poteban Kukurikavcima ne. niti za koaliciju a niti kao manjinska potvrda demokratičnosti....gljiva pupovka
On bi u Vladu. Pa i HSS bi i HDZ 100%
A da ostanu svi isti? Pa neka rade a Milanović kao neki mentor, moderator, nadglednik...Ili još bolje Čačić i Linić, samo nadgledaju kako ovi stari/novi rade
Mislio sam uvijek za njega da je salonski č... (kako sam fin) ali i da ima malo mozga

Zadnje uređivanje Prog rock : 12.12.2011. at 15:31.
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 15:32   #272
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Baš me zanima što će Milanović na ovo reći.
"Pozdravi Jadranku!"
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 15:35   #273
Quote:
revolution kaže: Pogledaj post
"Pozdravi Jadranku!"
E da, dobro veliš, Milanović je takav, hladan, da je naš Milan, on bi dodal uz pozdrave i rukoljub i kušlec, kak se šika po purgeski, kaj ne?
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 15:38   #274
Unhappy

Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
HDZu je bio poteban Kukurikavcima ne. niti za koaliciju a niti kao manjinska potvrda demokratičnosti....gljiva pupovka
Gospe moja, Đakić je unaprijed ispljuvao (novu,pobjedničku) koaliciju da ima puno srpskih imena, mora da je Pupovca i Stanimirovića ludo volio u "njihovoj" HDZZ/SDSS koaliciji
Prestrašno, 8 godina uz HDZ gdje su ga prezirali i sad ovo...stvarno ima obraz k'o Bandić.
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 15:41   #275
Nadam se da ih Pupovac neće sada cinkati međunarodnoj zajednici zbog diskriminacije, već mi je nekoliko forumaša rekloa da eto SDSS "zbog Europe mora u vladu",što god im to značilo
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 15:45   #276
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Nadam se da ih Pupovac neće sada cinkati međunarodnoj zajednici zbog diskriminacije, već mi je nekoliko forumaša rekloa da eto SDSS "zbog Europe mora u vladu",što god im to značilo
manjinski glasovi i tzv dijaspora su adezeova izmišljotina, to znaju ptice na grani, krovovima kao i na zimskom boravku u dijaspori u africi. da je sdp prava ljevica to bi sve ukinuli odmah, prema tome nek im sad kakaju po glavi

a i te priče što evropa očekuje i balbla, i to su bili HDZ izgovori, previše ste se navikli na te šprehe
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 15:47   #277
Question

Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Nadam se da ih Pupovac neće sada cinkati međunarodnoj zajednici zbog diskriminacije, već mi je nekoliko forumaša rekloa da eto SDSS "zbog Europe mora u vladu",što god im to značilo
A što ne bi i druge manjine u Vladu, primjetio sam da su neka "stara" manjinska imena zamijenjena u Saboru mlađim a i obrazovanijim.
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 15:50   #278
Quote:
revolution kaže: Pogledaj post
manjinski glasovi i tzv dijaspora su adezeova izmišljotina, to znaju ptice na grani, krovovima kao i na zimskom boravku u dijaspori u africi. da je sdp prava ljevica to bi sve ukinuli odmah, prema tome nek im sad kakaju po glavi

a i te priče što evropa očekuje i balbla, i to su bili HDZ izgovori, previše ste se navikli na te šprehe
čemu onda ovaj komentar Pupija:
Quote:
Očekujemo da i u novoj vladi budemo u nekoj koaliciji, bez obzira što izborni pobjednici imaju mogućnost sami formirati vladu.
ja ne razumin šta je pjesnik ovime htio reći.
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 15:50   #279
Quote:
revolution kaže: Pogledaj post
manjinski glasovi i tzv dijaspora su adezeova izmišljotina, to znaju ptice na grani, krovovima kao i na zimskom boravku u dijaspori u africi. da je sdp prava ljevica to bi sve ukinuli odmah, prema tome nek im sad kakaju po glavi

a i te priče što evropa očekuje i balbla, i to su bili HDZ izgovori, previše ste se navikli na te šprehe
Pa sve je njihova izmišljotina, oni su 21 godinu na vlasti, a siroti Račan se nije usudil ni par kestenjara uhititi nego je dio grada bio blokiran, konzumiral je vlast na slamčicu...
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 15:57   #280
Quote:
Hedonism_Girl kaže: Pogledaj post
čemu onda ovaj komentar Pupija:


ja ne razumin šta je pjesnik ovime htio reći.
koji pjesnik? Pjesnik Pupi? pa nudi se, to je njegovo pravo naravno, da se ogradim promptno, postoji mogućnost da Milanović popusti iz nekog razloga, ali to je onda nastavak politike "Idemo dalje!" na plavoj podlozi.
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:19.