Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2016., 17:35   #101
Pred muškim osoboljem (prijatelji , braca , rodjaci) i to se skidam u bokserice kad treba nešto promjenit i to , zašto da ne? Poznajemo jedni druge veoma dobro , muškarci , čega se imam stidjeti?

A ovako nikako.
Hellhound14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 00:28   #102
Kad idem s frendovima na ljeto u apartman mi se normalno skinemo i skroz goli jedni pred drugima dok se presvlacimo... niko se ne zagledava previse... a doma pred bratom i sestrom mi isto nije bed ako se slucajno desi jer ne zakljucavamo sobe i ne zatvaram vrata kad se presvlacim... jedinomi je malo bed pred roditeljima i starijim ljudima iako jbg kaj sad, nije da ne znaju kaj imam dolje xd
leon226 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 22:11   #103
Meni nije problem presvlačit se pred nekim, ali ispred obitelji bi mi zasigurno bilo neugodno. Ne kužim kako to tebi ne predstavlja problem Pred prijateljima, barem muškim, nije mi problem.
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2020., 07:37   #104
Setam gol stalno
olujno more is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2021., 18:19   #105
Nemam problem s tim da me netko vidi golu. Doma pogotovo ne jer nemam ni brata ni sestru. Nisam ni odgajana konzervativno i ne stidim se presvuć ili tuširat da me roditelji vide golu. Nisu nikad obraćali pozornost na to kad bi me vidili golu tako da mi je to ostalo, nekako...uobičajeno. Nema potrebu skrivati se ili zaključavati.
Andrea20st is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2021., 16:10   #106
Quote:
Andrea20st kaže: Pogledaj post
Nemam problem s tim da me netko vidi golu. Doma pogotovo ne jer nemam ni brata ni sestru. Nisam ni odgajana konzervativno i ne stidim se presvuć ili tuširat da me roditelji vide golu. Nisu nikad obraćali pozornost na to kad bi me vidili golu tako da mi je to ostalo, nekako...uobičajeno. Nema potrebu skrivati se ili zaključavati.
a da ti dođu obiteljski prijateji sa puberttlijom?
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2021., 21:20   #107
Quote:
Andrea20st kaže: Pogledaj post
Nemam problem s tim da me netko vidi golu. Doma pogotovo ne jer nemam ni brata ni sestru. Nisam ni odgajana konzervativno i ne stidim se presvuć ili tuširat da me roditelji vide golu. Nisu nikad obraćali pozornost na to kad bi me vidili golu tako da mi je to ostalo, nekako...uobičajeno. Nema potrebu skrivati se ili zaključavati.
Isto kao i ja, pred nikim me nije sramota presvlačit gaće niti opčenito biti gol jel sam zadovoljan veličinom svog tijela. Često znam potpuno gol hodat po kući i uživat i zamišljat si da sam s djevojkom na Osami. Ja se ne zaključavam dok se tuširam i tuširam se bez problema gol dok su mama ili tata u wc-u jel me oni uopče ne gledaju jel znaju napamet kako izgleda moje golo tijelo jel sam nakratko znao i pred njima biti gol. Ja sam čak u hotelu u svojoj sobi bio gol pred sobaricama kad sam se vratio s plaže skinuo sam u sobi sve sa sebe i nisam slutio da će doći svake sekunde sobarice, kad su ušle i vidjele me potpuno golog, nisam paničario ni skrivao svoje golo tijelo, niti sam se sramio toga nego sam najnormalnije pred njima stajao gol i pričao isto kao i da nisam gol, dok su me vidjele golog nisu ni riječ rekle, nego su najnormalnije radile svoj posao. Sječam se da mi je jedna malo gledala penis. Usput, uvijek spavam gol.
Biker555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2021., 14:22   #108
Meni nije problem, nisam sramežljiv, rođen sam gol, gol se presvlačim pred ljudima, nikada ne idem u svlačionicu. Po kući sam cijelo vrijeme bez majice i u kratkim gaćicama u kojoj si izbacujem veličinu moje velike guzice. Ja poštaru otvorim vrata bez majice i ne vidim zašto bi se trebao oblačit kad bi poštar ili bilotko drugi zvonio na vrata. Usput, radim na dostavi i znalo mi se dogodit to da dok sam korisnici dostavljao hranu ona mi je vrata otvorila u donjem rublju, bosa, bez majice i hlaća i dok sam joj vidio noge, sisu, pičku i guzicu nasmješila mi se je.
Biker555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2021., 14:35   #109
Quote:
Biker555 kaže: Pogledaj post
Ja poštaru otvorim vrata bez majice i ne vidim zašto bi se trebao oblačit kad bi poštar ili bilotko drugi zvonio na vrata.
Možda zbog kulture i poštovanja? Ok ako se ne sramiš biti gol, no to ne znači da se treba pokazivati.
__________________
Just because you are a character doesn't mean you have a character.
Silver Scull is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2021., 15:23   #110
Quote:
Silver Scull kaže: Pogledaj post
Možda zbog kulture i poštovanja? Ok ako se ne sramiš biti gol, no to ne znači da se treba pokazivati.
Da znam. Ne otvorim mu vrata skroz gol niti nikome nego bez majice i u kratkih hlaćama. Ono kad mi netko pozvoni na vrata neda mi se sve oblačit na sebe pa svakog dočekam bez majice.
Biker555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2023., 21:13   #111
Odgajan sam da sam stalno obucen i da se nipredkim ne skidam mada kad sam sam kod kuce cesto sam bez gaca, samo majica a ako je ljeto onda komplet gol jer je vruce. A kad neko naidje odma se oblacim jer ne volim da me neko vidi cak i bez majice. To mi pomalo smetaaa
ckacadv is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2023., 16:10   #112
meni je i u gaćama neugodno
__________________
Cijeni stablo po plodu a ne po lišću!
Jurica222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2023., 08:49   #113
i meni...nema šanse da bih se skinula, pogotovo nakon šta sam se udebljala
Lagertha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2023., 18:25   #114
A, inače mi stoka sitnog zuba, ne vidimo da si se usvinjila iako si u vreći!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2023., 00:09   #115
U Dalmaciji su teške konzerve,

čak i ako si u mudantama ne smiš takav da te vide roditelji ni braće ni sestre, a kupaona se uvijek zaključava, baš je to zakopan tabu
Ni prijatelji, makar svi bili muški, na bazenu na kupanju ni pod tušem, moraš biti u nečem bar kupaćem

Takav je to mentalitet i kultura
Martar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2023., 12:18   #116
Quote:
Biker555 kaže: Pogledaj post
l. Ja sam čak u hotelu u svojoj sobi bio gol pred sobaricama kad sam se vratio s plaže skinuo sam u sobi sve sa sebe i nisam slutio da će doći svake sekunde sobarice, kad su ušle i vidjele me potpuno golog, nisam paničario ni skrivao svoje golo tijelo, niti sam se sramio toga nego sam najnormalnije pred njima stajao gol i pričao isto kao i da nisam gol, dok su me vidjele golog nisu ni riječ rekle, nego su najnormalnije radile svoj posao. Sječam se da mi je jedna malo gledala penis. Usput, uvijek spavam gol.
lažeš!

da sobarica uđe a ti gol, to bi značil da želi sex s tobom
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2023., 16:20   #117
Quote:
Biker555 kaže: Pogledaj post
Isto kao i ja, pred nikim me nije sramota presvlačit gaće niti opčenito biti gol jel sam zadovoljan veličinom svog tijela. Često znam potpuno gol hodat po kući i uživat i zamišljat si da sam s djevojkom na Osami. Ja se ne zaključavam dok se tuširam i tuširam se bez problema gol dok su mama ili tata u wc-u jel me oni uopče ne gledaju jel znaju napamet kako izgleda moje golo tijelo jel sam nakratko znao i pred njima biti gol. Ja sam čak u hotelu u svojoj sobi bio gol pred sobaricama kad sam se vratio s plaže skinuo sam u sobi sve sa sebe i nisam slutio da će doći svake sekunde sobarice, kad su ušle i vidjele me potpuno golog, nisam paničario ni skrivao svoje golo tijelo, niti sam se sramio toga nego sam najnormalnije pred njima stajao gol i pričao isto kao i da nisam gol, dok su me vidjele golog nisu ni riječ rekle, nego su najnormalnije radile svoj posao. Sječam se da mi je jedna malo gledala penis. Usput, uvijek spavam gol.
Penis ti je bio u opuštenom stanju?
Mario Mengistu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2023., 23:34   #118
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Ne mislim bas na skroz goli, nego vise kad se presvlacite pred nekim, jel vam neugodno i to..? Jel se ikad presvlacite a da vam je netko u prostoriji (brat, sestra, prijatelj..) ili morate biti sami. I jeste ikad vidjeli nekog golog ili bili goli pred nekim?
I jel vam bed setat u boksericama po kuci ujutro ako niste sami?
Nije mi neugodno. Ok, necu se skidati skroz gola tipa pred bratom ili šogorom jer mi je to malo bizarno dok pred sestrom, suprugovom mamom ili prijateljicom mi nije toliki problem biti gola (postoji mala doza nelagode, ali ne tolika da bih se ustrucavala skinuti).
S druge strane, moram primjetiti kako mi nije problem biti gola pred xy muskom osobom kada to zahtjeva opis njegovog posla (npr. ginekoloski pregled), a fascinantno mi je kako je nama ljudima skroz ok biti u kupacem svaku godinu na plazi dok npr. da dostavljacu zena/musko otvori vrata u donjem rublju neznam sta bi si taj mislio.

Poslano sa mog M2101K7BNY koristeći Tapatalk
upintheair is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:16.