Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2014., 17:44   #41
Quote:
fferdinand kaže: Pogledaj post
Svima nam je isto, očito, stoga dijelite savjete i primjere kako odvući misli tim lošim danima.
Jasno je da nema natrag, e sad, kako mozak uvjeriti u taj crv sumnje koji se javlja svaki put, ja taj prag nikako da pređem. Gotovo je, povratka nema, sad što dalje raditi da se ovo rjeđe događa
i ja se još sama borim s tim mislima..nastojim se okupirat, bas kad smo prekinuli tih dana sam odala po kazalištima, koncertima, sport, druženja al nisam ni tu bila s koncentracijom najbolja. Inače sam tip koji ne podnosi tišinu, glazba mi je jaaako bitna a kroz ovaj period ništa ne slušam, ne čujem, ne osjećam..no, ima dva dana da je opet čujem i osjećam i uživam i onda si kažem..BIT ĆU JA DOBRO! samo trebamo radit na sebi i kroz sve te situacije naučiti SEBE VOLITI..
ne znam, nisam najpametnija..
anec is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 17:57   #42
Quote:
lijepa-bez-duše kaže: Pogledaj post
Prvih dana naslušala sam se Adele.. sad sam na Oliveru Dragojeviću.. Nekako sam Pink preskočila ali budem i do nje došla..
A čekam da konačno dođem do Željka Bebeka i pjesme: Dabog da te voda odnijela.. hehehe
Evo jučer se smrada gotovo nisam niti sjetila jer sam od samog jutra bila u strci i obavezama pa sve do kasno navečer..

Uglavnom imam svojih uspona i padova.. ali već sada se osjećam puno bolje (u odnosu na prve dane koji su bili blagi očaj).. što ti kažeš stižu lijepi dani..
Eto napokon neka pozitiva i od mene..
Hari roncevic,lijek za sve ..ajde ne brini,naletit ce kad tad neki novi..a mozda s vrimenom i opet taj stari,hhhh
maybeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 22:51   #43
Je li vam gore kada se osjećate tužni ili ljuti/ogorčeni?

Evo, moj dan je danas prošao u zamišljanju njega + nje. I baš si nekako razmišljam, ok što je on našao drugu (ne znam je li mu cura,ali svejedno), ali što je morao naći upravo tu koju znam od prije i ne preferiram? To me ubija. Ma gdje baš nju.
I tako... ljuta sam, ogorčena, porazbijala bih sve. Gađala bih rajčicama i nju i njega. Ali glavno da su oni sretni... Ovo je nož u leđa, ne prekid. A kako da se ponašam? Njega uopće ne pogledam, s njom ok komuniciram (kada trebam) i najradije bi ih zajeba*a a znam da ne smijem i to neću napraviti. A tako bih... Ahm, ako se moje misli mogu spustiti na tako nisku razinu, moje ponašanje neće, ali lijepo je izreći to
vogralikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 23:26   #44
Evo i mene ko bi rekao nakon 3 mjeseca braka sada sam ovdje I pitam se kako prezivjeti
Makija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 23:27   #45
I ja razmisljam o dragoj svake sekunde ali sam hvala bogu uspio fokusirati visak neiskoristene energije na dotjerati sebe u formu pa da bar dio vremena ne razmisljam se posvetio poslu i isplatilo i 2 pozicije promijenio...i sada se odupirem da joj se javim jer zadnji susret kada bio jos vidio mrznju u ocima...
Jedino mogu reci sto vise vremena prolazi to mi teze i vise mislim na nju i sto je trebalo biti i kakvi planovi bili....
Tako da prekid me u jednu stranu oslabio a drugu ojacao...samo je problem sto proljece dolazi a u meni nemir i samo misli kakl zajedno...
Tako da nema pomoci i olsksanja s osjecajima a bio se ponadao da ce ova godina biti prekretnica na bolje...;(
malikoko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 23:46   #46
Ja se borim svaki dan da ne zovem..i ne zovem. ma samo bih tila popričat, ništa više.
Da, proljeće stiže a toliko toga smo planirali raditi i napraviti i sad ništa..mada nada umire zadnja..ne znam koji mi je...dosla iz grada, grad pun zgodnih tipova a ja opet samo mislim neće li on naići. žešća dijagnoza.
anec is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 00:49   #47
I ja se borim.I ne zovem.......I nebi nema tih para.Ja samo cekam jednu koverticu sa suda

Nekada davno sma na forumu procitala dobar komentar od POzitiva x clanice.Mislim da bi nam sada valjao svima.Nesto u stilu bilo je da se clanica zalila kako je momak ponizava,vrijedja a pozitiva joj je rekla ono sto ona zeli da cuje,nesto u stilu samo se ti njemu vrati to je ljubav sa par modrica pa sta mora on nekako da je iskaze.U tom stilu nesto.Zna li iko da mi nadje taj post molim vas
Makija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 01:27   #48
Quote:
Makija kaže: Pogledaj post
Evo i mene ko bi rekao nakon 3 mjeseca braka sada sam ovdje I pitam se kako prezivjeti
pa kako samo 3 mjeseca braka zar se prije to nije moglo prekinut ?
Regul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 01:31   #49
OPa lijepo,bili smo u braku 3 mjeseca i evo sada ne zivimo skupa mjesec dana tj samo cekamo da preda neko od nas rastavu braka.Ne cujemo se nikako
Makija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 08:42   #50
Quote:
Regul kaže: Pogledaj post
pa kako samo 3 mjeseca braka zar se prije to nije moglo prekinut ?
Znam ja ženu koja je bila u braku samo 3 sata.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 08:53   #51
Evo da se i ja izjadam

Proslo je vec neko vrijeme..uz taj prekid mi se dogodile masu loših stvari i da nije bilo prijatelja, neznam..pala bi u krevet...

Nikad nisam za ikime rezala vene niti ikad budem..nego jednostavno valjda trebam ovo odbolovat ili jednostavno sačekat da dodje netko vrijedan moje paznje

I iako znam da ima drugu jedan dio mog srca se jos uvijek njemu nada

JEdnostavno uzivam u glazbi, uzivam s prijateljima..a ovu prazninu u srcu.. Valjda čekam da ju netko popuni i da uzivamo oboje

Tako da autorice..opusti se..i samo polako naprijed
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 09:09   #52
Quote:
Roisin Murphy kaže: Pogledaj post
Tako da autorice..opusti se..i samo polako naprijed
bas to samo ne klonuti i prepustit se da zivot vodi vas...vodite vi njega.
a praznine ce vec netko popunit
__________________
Tudum:"ae , timi paris ka bejbi Dzizus"

V*@&#X%!
Stormtrooper is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 09:20   #53
ja sam prekinula s jednim prije 5 godina i jos uvijek nemogu rec da sam ga zaboravila... nije to vise da placem svaki dan i ostale situacije koje se desavaju na pocetku prekida ali definitivno ga nisam zaboravila kako sam ostale... nakon njega sam imala još njih, u neke sam bila kao zaljubljena u neke ne, ali uvijek bi na kraju ispalo da sam s njima a mislim na njega... i sa zadnjim s kojim sam bila 3 godine je neki dan puklo iz tog razloga... ove ostale sam jako brzo preboljela a kad bi mi i bio bed isla sam van, bavila se svim i svacim tak da je stvarno bilo brzo i bezbolno... Za ovakve bolnije prekide nisam nasla nacin ali nije ni bitno, nakon nekog vremena ionako ta bol otupi... Iako mislim da je puno do toga kako sve poslozis u glavi a i naravno, sve je to od osobe do osobe. Situacija koju bi netko odma zaboravio ja nebi i obrnuto... Sretno
scorpio women is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 09:22   #54
To je istina scorpio..nekad ostanu tu zauvijek.. Vjerovatno ai s tim deckom prosla nest sto te jace veze.. Ili jednostavno dala si se u to. Svaka veza je pohranjena,samo eto..ponekad se nadje netko tko ce biti tu uvijek...

__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 09:40   #55
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
Mislim da prije svega IPAK moraš bar djelomično raščistiti osjećaje spram ovoga i nekako to preboljeti kako bi sve sljedeće imalo smisla. Ovo "čekam da netko ispuni prazninu" - mislim da to ne valja jer ne postoji osoba koja će doći i nekim magičnim trikom riješiti te tužnjikavosti i svih tih osjećaja koji te vežu za taj odnos Moraš sama. Ima milijun načina, ali treba htjeti.

Samo nemoj forsirati neku vezu. A i uvijek postoji mogućnost da se sasvim slučajno pojavi neka osoba s kojom si ostvarila neki odnos bez ikakvog pritiska Ono, zbližili ste se na neki način Mislim na cuge, kino ili nešto I na kraju skužiš da s tom osobom imaš neki odnos koji predstavlja vezu i sve obaveze koje ona nosi ( prije svega povjerenje, jer prije toga ste još uvijek bili "frendovi" i kao takvi neobavezni jedno prema drugom, a sada ipak imaš potrebu reći mu kamo ideš ili kaj god.)

Znam ja to sve Dobivala sam i pozive za dejt i sve samo jednostavno znala sam da nebi bilo fer prema toj osobi . Znam da bi i ja isto ako htjela da je netko prema meni fer

Nemas brige , velika sam ja cura
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 09:41   #56
Mislim da prije svega IPAK moraš bar djelomično raščistiti osjećaje spram ovoga i nekako to preboljeti kako bi sve sljedeće imalo smisla. Ovo "čekam da netko ispuni prazninu" - mislim da to ne valja jer ne postoji osoba koja će doći i nekim magičnim trikom riješiti te tužnjikavosti i svih tih osjećaja koji te vežu za taj odnos Moraš sama. Ima milijun načina, ali treba htjeti.

Samo nemoj forsirati neku vezu. A i uvijek postoji mogućnost da se sasvim slučajno pojavi neka osoba s kojom si ostvarila neki odnos bez ikakvog pritiska Ono, zbližili ste se na neki način Mislim na cuge, kino ili nešto I na kraju skužiš da s tom osobom imaš neki odnos koji predstavlja vezu i sve obaveze koje ona nosi ( prije svega povjerenje, jer prije toga ste još uvijek bili "frendovi" i kao takvi neobavezni jedno prema drugom, a sada ipak imaš potrebu reći mu kamo ideš ili kaj god.)

http://www.youtube.com/watch?v=Y0Bd18wbk0Q

Edit: FUCK! Obrisala sam post jer sam ubacila link i pisalo je "last edit", a to mrzim
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 09:42   #57
Samo polako

Nista autorice sretno
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 11:16   #58
Meni su veze trajale duze nego brak.Znaci nije do mene.On je balavo djete nedoraslo svojim godinama
Makija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 12:40   #59
Quote:
Makija kaže: Pogledaj post
Meni su veze trajale duze nego brak.Znaci nije do mene.On je balavo djete nedoraslo svojim godinama
Znam kakav je osjecaj kad samog sebe uvjeris da nije do tebe kad za partnera biras osobe nedoraslim svojim godinama
Regul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 13:56   #60
Quote:
vogralikov kaže: Pogledaj post
Je li vam gore kada se osjećate tužni ili ljuti/ogorčeni?
Naravno da mi je tad najgore, ja se tu patim dok on tamo uživa (vjerojatno), a gorčina je opet gora od ljutnje, kod mene iz ljutnje opet nešto dobro ispadne, recimo odvrnem glazbu i očistim kuću, kao danas recimo
Gorčina me samo izjeda iznutra i nastojim je se riješiti na sve načine, samo sebi škodim
fferdinand is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:55.