Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2017., 22:15   #3301
Quote:
mali buco kaže: Pogledaj post
A znam. Radio je na 16. Ali se ne može vratiti na to. Ili može? ?
Možeš se vratiti na stariju verziju:
http://mirrors.kodi.tv/releases/
romi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 22:31   #3302
Hvala, ali iz nekog razloga ne funkcionira. Klikne na neku stariju verziju i samo vrti u prazno. Niš se ne dogodi 😵
__________________
Ne možeš više ni potpis imati, a da ti ga netko ne ukrade.
mali buco is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 08:28   #3303
Quote:
mali buco kaže: Pogledaj post
Hvala, ali iz nekog razloga ne funkcionira. Klikne na neku stariju verziju i samo vrti u prazno. Niš se ne dogodi ��
Da prelaz ne radi dokle god ne deinstaliraš kodi i ne obrišeš ili ne preimenuješ folder sa postavkama kodia...
Barem je meni tak na PC-u, i to ne radi niti kodi 16 na kodi 17, ali ni obrnuto...
kak je uopće napravil upgrade sa 16 na 17 a da ne izgubi sve postavke i da ga ista stvar ne zajebava
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 08:38   #3304
@the best f1 driver nemam nista protiv tebe ali molim te da ne odgovaras ono što neznas
toliku hrpu gluposti vec dugo nisam cuo
znaci addon ne radi na phillipsu zato jer nije kompatibilan sa kodi 17 a phillips je tu nebitan
sa 16 na 17 se prelazi bez problema i nikakvi podaci se ne gube
ima jos toga ali...
NHF
oblivian is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 16:25   #3305
Quote:
oblivian kaže: Pogledaj post
@the best f1 driver nemam nista protiv tebe ali molim te da ne odgovaras ono što neznas
toliku hrpu gluposti vec dugo nisam cuo
znaci addon ne radi na phillipsu zato jer nije kompatibilan sa kodi 17 a phillips je tu nebitan
sa 16 na 17 se prelazi bez problema i nikakvi podaci se ne gube
ima jos toga ali...
NHF
Phillips je bitan u priči, jer zbog tog nema službeni app sa stora od maxtv...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
DankoBananko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 17:21   #3306
Quote:
oblivian kaže: Pogledaj post
@the best f1 driver nemam nista protiv tebe ali molim te da ne odgovaras ono što neznas
toliku hrpu gluposti vec dugo nisam cuo
znaci addon ne radi na phillipsu zato jer nije kompatibilan sa kodi 17 a phillips je tu nebitan
sa 16 na 17 se prelazi bez problema i nikakvi podaci se ne gube
ima jos toga ali...
NHF
Kakve veze ima kodi addon i kodi 17 sa MaxTV android aplikacijom ? o čemu ti
drugi put pročitaj kaj piše
buco kaže da mu ne radi android aplikacija na philipsu i to niti u kojem slučaju, a to nema baš nikakve veze ni s kodiem ni sa MaxTV addonom...
no za zbilja čudi da ne radi s obzirom da ta ista android aplikacija uredno radi sa hrpetinom android uređaja...

a varijanta 2 mu je kodi + kodi MaxTV addon...
I jel taj MaxTV kodi addon radi na kryptonu ili ne nemam pojma, nisam ga niti isprobaval...
znam da taj addon radi na jarvisu i da autor istog sigurno nije t-com, kao i da nema nikakvog updatea addona niti mu u postavkama uopće nudi repo za update istog...
a i koliko se tu vidi https://github.com/fumi77/plugin.video.maxtv2go updatea nije bilo nekih 2 godine, pa baš i nije ni za očekivat da se bu isti skoro pojavil...

Isprobal sam samo Krypton instalaciju pokrenut na PC-u (win 7) na kojem je već bio instaliran Jarvis i ne nemrem ga pokrenut dokle god ne obrišem onaj kodi folder ( C:\Users\TBF\AppData\Roaming\Kodi),
mislim uredno se instalira no nakon instalacije se samo vrti u prazno i nemre ga pokrenut, nikak da dođe u početni meni...
Kad nakon brisanja tog foldera instaliram Krypton onda isti uredno i normalno radi...
no kad nakon toga ponovno instaliram Jarvis bez brisanja tog foldera opet ista priča i sa Jarvisom...instalira se i krene pokretanje no nikak da se pokrene osnovni meni...

Moguće da je neki problem do mojih windoza ili PC-a, no kod mene je to jednostavno tak...zakaj nemam pojma
al znam da stvar funkcionira nakon brisanja tog foldera ili samo preimenovanja tak da ti ostane ako se želiš vratit na staro...

Zadnje uređivanje The Best F1 Driver : 24.02.2017. at 17:34.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 20:42   #3307
Evo, da sumiramo!
Riješili smo problem tako da je deinstalirao kodi 17 i uz pomoć ES explorera je instalirao Jarvis s onog linka iz posta malo iznad.

Max tv to go radi na Jarvisu, upravo se gleda Hajduk (od ovog se ograđujem, op.a).

Sad je samo pitanje kako onemogućiti da se on sam apgrejda u kripton i je li to potrebno.
I još jedno pitanje: aplikacija HRTi - nažalost isto se ne da instalirati na TV. Postoji li kakav addon za to?
__________________
Ne možeš više ni potpis imati, a da ti ga netko ne ukrade.
mali buco is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 22:59   #3308
Quote:
mali buco kaže: Pogledaj post
Evo, da sumiramo!
Riješili smo problem tako da je deinstalirao kodi 17 i uz pomoć ES explorera je instalirao Jarvis s onog linka iz posta malo iznad.

Max tv to go radi na Jarvisu, upravo se gleda Hajduk (od ovog se ograđujem, op.a).

Sad je samo pitanje kako onemogućiti da se on sam apgrejda u kripton i je li to potrebno.
I još jedno pitanje: aplikacija HRTi - nažalost isto se ne da instalirati na TV. Postoji li kakav addon za to?
za ovo prvo jednostavno u play storeu odeš na kodi i odznačiš auto-update i neće ti ga sam nikada instalirati

za ovo drugo ne znam

i jel to stvarno sa philipsom neki problem? pošto imam u planu kupiti novi tv,po mogućnosti sa androidom a vidim philipsovi su pristupačni

pa me zanima u čemu je problem i zašto te aplikacije ne rade na njemu
gorc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 23:05   #3309
Često te internet tv aplikacije traže da uređaji imaju widevine drm (kako bi se spriječilo snimanje sadržaja), a to imaju samo certificirani uređaji, možda je u tome problem.
Također, neke aplikacije rade i druge provjere (da li postoji hdmi out, je li uređaj rootan, itd.), pa isto blokiraju ako to otkriju.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 23:08   #3310
Tnx gorc i fala svima na pomoći. Za hrti como valjda skužiti (na mobu i tabletu normalno radi).

Hm, stvarno ispada da je u Philipsu problem.
__________________
Ne možeš više ni potpis imati, a da ti ga netko ne ukrade.
mali buco is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 13:05   #3311
Zanima me mogu li se preko Kodija gledati tv kanali tipa Sport klub,Hbo a da slika ne prekida,i ako mogu da li to ovisi o kvaliteti box-a,brzini interneta ili nečem trećem?
Sqwas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 03:45   #3312
Quote:
Sqwas kaže: Pogledaj post
Zanima me mogu li se preko Kodija gledati tv kanali tipa Sport klub,Hbo a da slika ne prekida,i ako mogu da li to ovisi o kvaliteti box-a,brzini interneta ili nečem trećem?
imam jeftin box i do jucer sam gledao sve bez problema
Neki bog me net zeza ovih dana tako da je vjerojatno do toga

Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Kakve veze ima kodi addon i kodi 17 sa MaxTV android aplikacijom ? o čemu ti
drugi put pročitaj kaj piše
buco kaže da mu ne radi android aplikacija na philipsu i to niti u kojem slučaju, a to nema baš nikakve veze ni s kodiem ni sa MaxTV addonom...
no za zbilja čudi da ne radi s obzirom da ta ista android aplikacija uredno radi sa hrpetinom android uređaja...

a varijanta 2 mu je kodi + kodi MaxTV addon...
I jel taj MaxTV kodi addon radi na kryptonu ili ne nemam pojma, nisam ga niti isprobaval...
znam da taj addon radi na jarvisu i da autor istog sigurno nije t-com, kao i da nema nikakvog updatea addona niti mu u postavkama uopće nudi repo za update istog...
a i koliko se tu vidi https://github.com/fumi77/plugin.video.maxtv2go updatea nije bilo nekih 2 godine, pa baš i nije ni za očekivat da se bu isti skoro pojavil...

Isprobal sam samo Krypton instalaciju pokrenut na PC-u (win 7) na kojem je već bio instaliran Jarvis i ne nemrem ga pokrenut dokle god ne obrišem onaj kodi folder ( C:\Users\TBF\AppData\Roaming\Kodi),
mislim uredno se instalira no nakon instalacije se samo vrti u prazno i nemre ga pokrenut, nikak da dođe u početni meni...
Kad nakon brisanja tog foldera instaliram Krypton onda isti uredno i normalno radi...
no kad nakon toga ponovno instaliram Jarvis bez brisanja tog foldera opet ista priča i sa Jarvisom...instalira se i krene pokretanje no nikak da se pokrene osnovni meni...

Moguće da je neki problem do mojih windoza ili PC-a, no kod mene je to jednostavno tak...zakaj nemam pojma
al znam da stvar funkcionira nakon brisanja tog foldera ili samo preimenovanja tak da ti ostane ako se želiš vratit na staro...
da vidis meni zezancije na kompu, imam linux i neki vrag me silio da odem na v17 evo sad u 3 ujutro se zajebavam s tim pizdarijama
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 18:17   #3313
Znali tko bar jedan addon gdje kanal ABC radi..
Večeras su Oscari..
Brdo kanala, ali nigdje naći da ABC radi..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 18:34   #3314
Quote:
Monro kaže: Pogledaj post
Znali tko bar jedan addon gdje kanal ABC radi..
Večeras su Oscari..
Brdo kanala, ali nigdje naći da ABC radi..
jel imaš box? Nije na kodiju ali ako imaš box onda mobdro
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:53   #3315
Nabijem i kodi i zem u njemu na neku stvar
Pokušao danas pogledat atletiko - barca ali moš mislit šta sam uspio. Ni jedan usrani link nije radio
A i mobdra pridružujem gornjem pozdravu
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 00:04   #3316
Tako ti je to s piratskim streamovima...
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 00:48   #3317
Imam i max tv al naravno da na ni jednoj od 3 arene i sport klubu nema te utakmice


Nego jel ko koristi equinox build za kodi ili spmc? Ako je jel čemu?
Ili mi može preporučit neki drugi build
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 02:35   #3318
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
Nabijem i kodi i zem u njemu na neku stvar
Pokušao danas pogledat atletiko - barca ali moš mislit šta sam uspio. Ni jedan usrani link nije radio
A i mobdra pridružujem gornjem pozdravu
La Liga je na SK-u a u MySports imaš SK koji rade , a i livetvserbia ima sve arene i ako imaš sportsdevil on dobro dođe
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 15:25   #3319
Jučer sam proba sve živo i ništa nije radilo
Iša sam i na onaj šta izbaciva srimove.
Na streamu piše atletico - barca a kad ga pokreneš ono mun - south
Taj je naravno uredno radio
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 22:22   #3320
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
Jučer sam proba sve živo i ništa nije radilo
Iša sam i na onaj šta izbaciva srimove.
Na streamu piše atletico - barca a kad ga pokreneš ono mun - south
Taj je naravno uredno radio
batman stream iz tražilice i dobro
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.