Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2003., 22:46   #41
Ej tako je dobra ta krema????
il ti nisi ni imala podocnjake???
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2003., 14:27   #42
Quote:
Tinchi kaže:
Jao, ja imam podocnjake a nemam velike sise
Ja isto imam podocnjake; nemam bas sise (eh, da su mi ko podocnjaci; ma puna saka brade; khm...)al sam zato plavusa

Nego; citam ovaj topic, pa jel ima neko ko se NIJE rodio s podocnjacima

Ja stavim korektor, onda protrljam oci par puta i opet isto ...
blondie_30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2003., 14:46   #43
SJ,

ma ja imam podocnjake vec 10 godina bar, ali mi je ta tetica-kozmeticarka rekla da su podocnjaci najcesce uzrokovani time sto je koza ispod i oko ociju jako osjetljiva a zene ne koriste posebnu kremu za tako osjetljivu kozu i onda ti se koza "sasusi" i postane tamna.

Ma nisam ja njoj bas vjerovala za ovu kremicu al jebiga, zajebala sam se i prije pa velim ajd sta je jos jednom

ALI ugodno sam iznenadjerna, koza mi se skroz osvjezila i posvijetlila oko ociju
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2003., 16:45   #44
Ja stavljam Chanelovu,al ne vidim nikakve rezultate,meni su tamni podocnjaci i cijeli kapak,znaci sve oko oka.Fino a?
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2003., 16:47   #45
Quote:
Samantha Jones kaže:
Ja stavljam Chanelovu,al ne vidim nikakve rezultate,meni su tamni podocnjaci i cijeli kapak,znaci sve oko oka.Fino a?
ma šta ti fali, skroz si u trendu, kolko čujem heroinski look je in onako ispaćen, umoran, dalek pogled nisam puno dalje od tebe al ja ih nekako prihvatih kao takve
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2003., 16:52   #46
I jos imam svijetao ten,i bez obzira na kolicinu sna djelujem stalno umorna,iscrpljena(a to je vec druga prica) sve su krivi tamni podocnjaci.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2003., 19:51   #47
Quote:
Luđakinja kaže:
TRISTO KUNA?!?!?!

al 300 kn ne dam za kremu, nema šanse (ja još uvijek živim od džeparca pa su mi to velike pare )
Uuuuuuff, ja ne zivim od djeparca i ne dam svoju lovu za tako skupu kremu.I jos kazu da se u HR lose zivi!
 
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 21:09   #48
evo, ja sutra krećem u potragu za kremom. ipak sam se odlučila dati silne novce za sićušnu kremicu nakon što me ne znam više koliko ljudi u zadnjih tjedan dana pitalo što je to sa mnom, da li uopće spavam i tako dalje.. (čak me jedan profesor pitao dal se drogiram jer izgledam strašno iscrpljeno).

e pa dosta mi je podočnjaka!

može mi netko samo dati popis najboljih/najučinkovitijih za onu 'ljubičastu vrstu' podočnjaka?

znači, cijene su sve oko 300 kuna?
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 21:44   #49
e cure cula sam za "narodni" lijek protiv podocnjaka stavis tanku krisku krastavca na oko i na to stavis hladnu vrecicu od caja (crni ili zeleni)

navodno krastavac djeluje smirujuce a kafein iz vrecice s cajem posjpjesuje rad krvnih stanica i koza "ozivi"

bas cu probat veceras
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 19:20   #50
jfyi..

ja sam jučer kupila Dr. Theiss kremu za podočnjake. platila samo 75 kn
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:43.