Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2003., 05:02   #21
e curice,iskustvo govori drugacije.nije bas uvik tako ali u dosta slucaja sam vidija takvu situaciju.i ja mislim da nebi moga-dok mi se ne dogodi,a tada nema komentara.
NIKAD NE RECI NIKAD

nek vam je sa sricom
__________________
ETO GANJAM ZENE OD PRIJATELJA
B4@.com is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 08:02   #22
Meni se dogodilo da mi je frendica, koja je uvijek tvrdila kako je to nesto najgore sto mozes uciniti svojoj prijateljici i uvijek pljuvala sve koje bi eventualno i pomislile na nekog decka koji se sviđa nekoj drugoj frendici, ...učinila upravo to što je rekla da nikad neće i ne bi mogla. Nije se radilo o dečku, već o simpatiji, i nije me to baš nešto jako pogodilo, ali ono što me JE povrijedilo bilo je to što je ona totalno pogazila sve ono što je prije pričala.
I tada sam naučila kako te ljudi uvijek iznova mogu iznenaditi...
Oprostila sam joj, ali i dan danas se pitam...
Chloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 14:38   #23
Imam i ja frendicu poput Sandyne... Ta isto tvrdi da se na te stvari 'ne utječe', jednostavno se dese..

Nije meni nikada učinila takvo nešto, ali drugim curkama je... I još se pita zašto je ne vole....


Što je najgore za nju 'ljubav' prođe za dva tjedna. Jer 'toliko dečki ima na svijetu..' Ma ne kaki molim te.. Bar ostavi one zauzete... Lagani kompleksi biće.. Šteta, jako šteta..

Jer, ok je ona osoba ako izuzmemo gorenapisano (a to se ionako mene ne tiče, ne?).
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 15:03   #24
Eto jedna iz prve ruke. Meni se u srednjoj skoli dogodilo da mi je najbolja frendica takeoverirala decka s kojim sam bila 2 godine. Najljepse u cijeloj prici je sta je ona mene "tjesila" kad smo prekinuli, a meni iza ledja se vec naveliko prashila s njim .
No danas, nakon sto je proslo vise od 10 godina, ona zbrise brzinom svjetlosti kad me vidi na ulici
Njih dvoje su se bili ozenili, dobili 2 djece, cujem neki dan da se rastaju (ps. ona i dalje bjezi kad me vidi za njega ne znam, nisam ga vidjela 100 godina)
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 17:36   #25
Sve je to krug, koji se zatvara ili dolazi nakon putovanja, na početak.Ja mislim da se takve stvari vraćaju,odnosno, sigurna sam.Krug se zatvara,ne nužno kroz sličneslučajeve,no mislim da dođe na naplatu - kad-tad.
Čuvati se toga.Tko se laća mača od mača i gine

Cure,pozdrav
Irja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 17:37   #26
Ja to nikad ne bih mogla napraviti frendici... koliko god da se zaljubim i zatelebam. No way.
Kako sam dozivjela to na neki nacin, meni je to užasno nepošteno i nekarakterno i... ne znam... kao da zabijaš nož u leđa te osobe.
Radije bih da se mogu pogledati u ogledalo...
Ali, mislim da je druga priča potpuno da je to bivši i preboljela ga je ili bivša simpatija ili tako nešto... i ako njoj ne smeta...
Ali ako joj smeta, ako ju boli: No way, Jose.
Chloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 17:50   #27
partneri mojih frendica su mi bili i ostali tabu.
Nazalost neke frendice su svejedno nasle razloga za iskukanje kandzi

Suvisno je spomenuti da se nikad vise nisam nasla tako utroje ( on, ona i ja )...jer mi jednostvano takvih sranja ne treba.

Jedna ( inace uvijek nesigurna u sebe i svi do jednog decka su je varali tako ju je i taj napucao nakon 3 godine veze ) se uvrijedila jer smo se nasli na cugi a tip je cijelo vecer pricao sa mnom ( po spiki, mjuzi, politici svemu smo se nasli ali s moje strane je to bilo sve )...i rekla kad se sljedeci put nadjemo da se ne nasminkam i da obucem zakopcanu kosulju

Nakon te veceri sam ih izbjegavala ali vec tad se vidjelo da tip nije zateleban u nju pa bi u takvoj situaciji i moja baka bila opasna konkurencija

Uvijek sam vjerovala da negdje hoda jedan moj i SLOBODAN i da ne moram necijega tudjega otimati.

To mi je bas ljigavo
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 20:31   #28
Quote:
Irja kaže:
Sve je to krug, koji se zatvara ili dolazi nakon putovanja, na početak.Ja mislim da se takve stvari vraćaju,odnosno, sigurna sam.Krug se zatvara,ne nužno kroz sličneslučajeve,no mislim da dođe na naplatu - kad-tad.
Čuvati se toga.Tko se laća mača od mača i gine
I ja nekako tako razmišljam. Sve se u životu vrati, prije ili kasnije - i dobro i zlo koje učinimo drugima.
Quote:
Chloe kaže:
Ali, mislim da je druga priča potpuno da je to bivši i preboljela ga je ili bivša simpatija ili tako nešto... i ako njoj ne smeta...
Ali ako joj smeta, ako ju boli: No way, Jose.
Vidiš, ovo je za razmisliti... Mislim, slažem se da ako je u pitanju bivša veza i ako frendica nema ništa protiv niti išta više osjeća za bivšeg - go ahead. No često ona neće priznati da joj je još uvijek stalo. Zbog ponosa, srama, što li... A na kraju je to može povrijediti. Pogotovo ako vaša veza uspije i ona vas onda gleda zajedno, susrećete se, ona se sjeća kako je bilo prije... Weird. Ne bih si to baš priuštila. Ali daleko je to od slučaja kad bi znala da je njoj još stalo, ali ne bi marila. U stvari, nije ni usporedivo. Za jednu stvar na semaforu je zeleno, a za drugu crveno svjetlo.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.