Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2010., 17:43   #41
Quote:
snnopy kaže: Pogledaj post
gledam RC prilog
i sad FUCK stvarno kako ova idiotkinja ima petice u indeksu????
kako je ta osnovnu završila????

----------------
a mislila sam ništa tu komentirati.....
Ja to isto ne mogu vjerovati.
Neke curke sa Zd filozofskog su mi objašnjavale da je moguće biti vrhunski glup i nabiti super ocjene na prvoj godini talijanskog (ne znam sad iz kojih razloga, zaboravila sam). Sad ne znam koja je Avica godina.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 17:51   #42
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Ja to isto ne mogu vjerovati.
Neke curke sa Zd filozofskog su mi objašnjavale da je moguće biti vrhunski glup i nabiti super ocjene na prvoj godini talijanskog (ne znam sad iz kojih razloga, zaboravila sam). Sad ne znam koja je Avica godina.
možda zato što su većina muškarci, a znamo kakvi su njima kriteriji i da nema krvi za obje glave u isto vrijeme.
agibagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 18:21   #43
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Ja to isto ne mogu vjerovati.
Neke curke sa Zd filozofskog su mi objašnjavale da je moguće biti vrhunski glup i nabiti super ocjene na prvoj godini talijanskog (ne znam sad iz kojih razloga, zaboravila sam). Sad ne znam koja je Avica godina.
ja znam jednu curu koja tamo studira talijanski i francuski. ne mogu reći da je glupa jer je toliko pak ne znam al znam da je morala odustati od jezične gimnazije i da se prebacila na nekakvu dopisnu srednju školu, a tamo također ima odlične ocjene-visoki prosjek.
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 22:55   #44
Ma da, kao neka fora je s tim prvim kolegijima koji su ful jednostavni , pa nije čudno da se imaju visoke ocjene.
Za tatu se priča kako je ful bez para, a da ima nekog prikicu u Italiji koji ga oblači i nabavlja mu stvari.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 23:12   #45
Ava je meni skroz za potrošnju (trpanje, utovar, kako god)..ajte vi s dlakavim nogama i celulitom ste se našle kenjat kak je ovakva i onakva...carica je za 95% vas..
__________________
tough ain't enough
Garovix is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 23:18   #46
Quote:
Garovix kaže: Pogledaj post
Ava je meni skroz za potrošnju (trpanje, utovar, kako god)..ajte vi s dlakavim nogama i celulitom ste se našle kenjat kak je ovakva i onakva...carica je za 95% vas..
čuj, istina je da mi se nije dalo depilirat ovaj tjedan,u pravu si da je jeozovna većini muškaraca... ali što ćeš ti sine majčin u kokošinjcu? otvori temu u muškom kutku pa tamo trpajte i utovarajte kako god...
agibagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 00:10   #47
Istina..više nema ni poznatih nickova na ŽK...
__________________
tough ain't enough
Garovix is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 09:00   #48
Quote:
Garovix kaže: Pogledaj post
Ava je meni skroz za potrošnju (trpanje, utovar, kako god)..ajte vi s dlakavim nogama i celulitom ste se našle kenjat kak je ovakva i onakva...carica je za 95% vas..
a ti bi isto umočio u sve i svašta
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 09:05   #49
drage koke, nije li većina muškaraca takva,nekih 70 % ,ostali su homoseksualci.ili se postotak povećao u korist ovih drugih.a ovi strejt su stvarno izgubili sve kriterije.
agibagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 12:19   #50
pa... hm.... ja razumijem da je ona muškarcima sexy jer objektivno i jest. nije ava ružna. ima lijepo tijelo, lijepe sise, struk, duge noge, visinu...
ono što se meni ne sviđa jest to što je plitka i ne bira kako će do tih 5 minuta slave. nema neki kriterij da bi trebalo razviti neki talent, sposobnost, ona hoće bez po muke do para, a s obzirom da je pronašla način da bude u medijima, bit će i dalje neko vrijeme na toj trash sceni.
No, ava mi je zgodna, i nije mi toliko degutantna kao ona morales, iako su obje glupe i površne.

Doduše, otkada sam vidjela njenog oca, mislim da razumijem zašto je ona takva, sve u svemu on mi djeluje kao neki bolestan čovjek, nije mi normalan...
A morales koliko sam shvatila ni nema familije, pa i to donekle može neke stvari objasniti.
Cameron is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 12:21   #51
I da, nije problem biti odličan na faksu. naš se sistem ne bazira na logici, nekakvom praktičnom radu na nekom projektu, nego na štrebanju.
Ava bi naštrebala i poslije 5 minuta bi zaboravila... a takvih kao ona ima milion. ja se uopće ne čudim tome.
Cameron is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 12:36   #52
Quote:
Cameron kaže: Pogledaj post
I da, nije problem biti odličan na faksu. naš se sistem ne bazira na logici, nekakvom praktičnom radu na nekom projektu, nego na štrebanju.
Ava bi naštrebala i poslije 5 minuta bi zaboravila... a takvih kao ona ima milion. ja se uopće ne čudim tome.
ali hebote bilo je na tv-u da im je ona jedna od tri najbolje studentice!!!!
mene ava ne zanima al me zanima kako je ovo moguće i kakavo je to sveučilište u zadru.
ona je navodno 3. godina! vrtili su joj index na tv-u.
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 13:59   #53
Quote:
snnopy kaže: Pogledaj post
ali hebote bilo je na tv-u da im je ona jedna od tri najbolje studentice!!!!
mene ava ne zanima al me zanima kako je ovo moguće i kakavo je to sveučilište u zadru.
ona je navodno 3. godina! vrtili su joj index na tv-u.

vjeruj mi, to uopće nije problem, ako štrebaš.
još manji je to problem u našem sustavu obrazovanja.
fakultet bi trebao dati metodiku, način razmišljanja u određenoj struci i neku abecedu znanja. Ali većina naših se bazira na štrebanju.
pa meni su na faksu profofi diktirali i zahtjevali su da znamo napamet te njihove umotvorine, koga briga da li smo ih shvatili!
mene to ne čudi, ono što je bitan pokazatelj njene inteligencije nisu te ocjene.
već kako se ponaša, kako se prodaje da bude u medijima, kako nema srama, ni osjećaja ni dubine.
Cameron is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 15:39   #54
Ljudi moji, fakultet ne čini čovjeka.
Znam masu budaletina koji imaju fakultete, ali isto tako znam masu pametnih ljudi koji idu na popravke jer ne uče koliko bi trebali.
Tako da, taj indeks je čisto relativna stvar.
(osim toga, se sjeća tko kako je Karabatićka provela noć u zatvoru zbog ucjene profesora? eto, to je to)
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 19:59   #55
vidim po novinama da bi policija mogla na farmu po nju pa u rešt. zaboravila sam na tu ucjenu...c-c-c-c
agibagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 00:01   #56
Quote:
Cameron kaže: Pogledaj post
vjeruj mi, to uopće nije problem, ako štrebaš.
još manji je to problem u našem sustavu obrazovanja.
fakultet bi trebao dati metodiku, način razmišljanja u određenoj struci i neku abecedu znanja. Ali većina naših se bazira na štrebanju.
pa meni su na faksu profofi diktirali i zahtjevali su da znamo napamet te njihove umotvorine, koga briga da li smo ih shvatili!
mene to ne čudi, ono što je bitan pokazatelj njene inteligencije nisu te ocjene.
već kako se ponaša, kako se prodaje da bude u medijima, kako nema srama, ni osjećaja ni dubine.
sorry ali ja mislim da ona nije sposobna ni pjesmicu od dva stiha naučiti napamet, a kamoli gramatiku latinskog....

i za nabubetat nešto napamet treba imati malo mozga, a ova je fucking ameba.
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 06:34   #57
Quote:
Mopsi 7 kaže: Pogledaj post
Ljudi moji, fakultet ne čini čovjeka.
... pa tako ni avu.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 20:21   #58
Quote:
AnnieW kaže: Pogledaj post
a ti bi isto umočio u sve i svašta
pa skoro..
__________________
tough ain't enough
Garovix is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 20:41   #59
garovix

je dosadno u muškom kutku? daj nam kontru da oživimo temu.
agibagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 22:07   #60
počinjem gledati farmu samo radi Avice !
nadam se da će srediti onu Žanetinu u dvoboju .
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:58.