Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2010., 17:50   #81
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Ona od 40 možda ima kćer tvojih godina
To je još dobro, tom slučaju imat ćemo temu za razgovor (ne piše da se ne smije davat konktakt svoje uže obitelji ,samo vlastiti )
Avtomatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 20:51   #82
Iskustva iz prve ruke

Vratio se sa upravo završenog datinga u Rijeci. Zanimljivo druženje koje je počelo u vrlo napetoj atmosferi. U zraku se osjećalo nepovjerenje i ukočenost. Selio sam se od stola do stola i iznenadio se dijapazonom otvorenosti sugovornica. Neke su bile vrlo pričljive dok su neke bile toliko blokirane da su jedva mogle odgovarati sa da ili ne. Npr. na pitanje: "Što si po profesiji?" dobio sam odgovor "Da!" Na inzistiranje i ponavljanje pitanja dobio sam odgovor "Radim, radim". To me je malo obeshrabrilo, no ipak sam odlučio da ostanem nakon službenog dijela i družim se sa onima koji su ostali. I tu priča poprima sasvim drugi tok. Odjednom nestaje one ukočenosti i počinje neopterećena komunikacija ali ovaj put radi se o "unakrsnoj paljbi" gdje za stolom sjedi 5-6 ljudi i međusobno priča. I sada dobijam potpuno drugi dojam i osobu koju sam u prvoj "rundi" eliminirao ponovo stavljam u "favorite". U svakom slučaju dobra zabava a možda i nešto više. Tko zna?
liburnicon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 00:09   #83
Quote:
liburnicon kaže: Pogledaj post
Npr. na pitanje: "Što si po profesiji?"
Bilo bi zgodno da ljudi slože pet stvari koje bi rekli/pitali u tim okolnostima.

Nisam siguran da bez malo razmišljanja mogu složiti svojih pet stvari - ali, među njima svakako ne bi bilo pitanje "što si po profesiji?".
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 00:52   #84
liburnicon, molim te reci gdje se to u Rijeci održalo? Ne sjećam se da je bilo nešto naročito medijski popraćeno
pjegi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 06:34   #85
Quote:
pjegi kaže: Pogledaj post
liburnicon, molim te reci gdje se to u Rijeci održalo? Ne sjećam se da je bilo nešto naročito medijski popraćeno
Dateing je održan u "Tunelu" na Školjiću. Oglašavli su se u Novom Listu i na netu.
liburnicon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 18:53   #86
I ja sam mislila u Tunel jučer pa sam se predomislila... hmmm sad mi je malo krivo
riumanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 23:14   #87
Quote:
liburnicon kaže: Pogledaj post
To me je malo obeshrabrilo, no ipak sam odlučio da ostanem nakon službenog dijela i družim se sa onima koji su ostali. I tu priča poprima sasvim drugi tok. Odjednom nestaje one ukočenosti i počinje neopterećena komunikacija ali ovaj put radi se o "unakrsnoj paljbi" gdje za stolom sjedi 5-6 ljudi i međusobno priča. I sada dobijam potpuno drugi dojam i osobu koju sam u prvoj "rundi" eliminirao ponovo stavljam u "favorite". U svakom slučaju dobra zabava a možda i nešto više. Tko zna?
Nakon ovog pročitanog nekako mi se čini da bi možda bilo bolje organizirati na način da neformalni dio bude i prije formalnog četverominutnog komuniciranja sa svakim ponaosob.

Ne predugo i ništa pretjerano, ali tek toliko da trema malo popusti, da steknete nekakav uvid u ljude sa kojima ćete se susresti u četiri oka za koju minutu i možda već saznate poneki detalj s kojim će to vrijeme, koliko god kratko bilo, biti ugodnije i konstruktivnije.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 14:08   #88
Ugodna atmosfera bila u Tunelu. Normalni ljudi. Po meni definitivno jedna od boljih fora za upoznavanje ekipe.
Direktor Interneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 18:38   #89
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Nakon ovog pročitanog nekako mi se čini da bi možda bilo bolje organizirati na način da neformalni dio bude i prije formalnog četverominutnog komuniciranja sa svakim ponaosob.
Ovakav sistem je razrađen i primjenjuje se već 12 godina, a i jedno sveučilište u Pennsylvaniji je provelo istraživanje koje je pokazalo kako većina ljudi dojam o drugoj osobi stvori već nakon samo tri sekunde susreta.

Tako da iako se čini da bi neformalni dio trebao biti prije ipak iskustva govore drugačije...

Quote:
Direktor Interneta kaže: Pogledaj post
Ugodna atmosfera bila u Tunelu. Normalni ljudi. Po meni definitivno jedna od boljih fora za upoznavanje ekipe.
Napiši nešto o utiscima, koliko je ljudi bilo, dali ti se dopala neka osoba, da li si se ti dopao nekoj, da li ćeš ponoviti event, usporedba s drugim načinima upoznavanja...
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 21:08   #90
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Nakon ovog pročitanog nekako mi se čini da bi možda bilo bolje organizirati na način da neformalni dio bude i prije formalnog četverominutnog komuniciranja sa svakim ponaosob.
Naprotiv.

Ove 4 minute su sjajna prigoda za "prvo filtriranje" i probijanje leda.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 14:49   #91
Tko je jučer bio na speed datingu u Zagrebu? Kako je bilo, kakvi su dojmovi?

Margita, javi kako je bilo.
anfetamin date is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 20:20   #92
Quote:
anfetamin date kaže: Pogledaj post
Tko je jučer bio na speed datingu u Zagrebu? Kako je bilo, kakvi su dojmovi?

Margita, javi kako je bilo.

Evo, ja sam bio jučer, održao se u kafiću Pinokio na Trešnjevci, ok mjesto. Bilo je zanimljivo, mada po meni prekratko 4 minute po dejtu. Svi su bili dosta dobro raspoloženi, pričljivi. Organizacija je bila dobra. Danas sam stupio u kontakt s jednom curom pa ćemo vidjet što će bit dalje...
pokrajc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 20:38   #93
Kul. Javi nam kako je prošlo s njom.
Već je dosta forumaša bilo. Čini mi se da su svi uglavnom zadovoljni. Možda to ohrabri još pokojeg usovca.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 10:22   #94
U Rijeci je sutra opet u Tunelu.
Prošli put je bilo super. Malo na početku je bilo napeto jer se ipak prvi put događa tako nešto, ali brzo se razbila napetost kad je krenulo. Fora je bila atmosfera, jazz klub s ugodnom rasvjetom i mjuzom je po meni odličan izbor. Poslije je isto ekipa ostala na cugi, sve u svemu baš lijepo...
Direktor Interneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 14:21   #95
Hm..i ja sam bio u tunelu..i mogu reći da nemam baš neke dojmove prevelike..
To je zabavno i fora, idealno za izgubiti vrijeme ali..
Većina tipica koje su bile tamo su bile iz znatiželje i vjerojatno neće više doći tamo..a većina ih je bila malo "otkačeno"..
Jedino mi se jedna tipica svidila i na kraju nisam zatražio njezin ID jer sam mislio da je puno starija nego što je u biti..
Jako razočaravajuće je i to što je bilo više tipova nego tipica...što bi se povezalo to da su riječani jako usamljeni tipovi.
E da..bila je jedna totalno jebenica...ali otkačena skroz..cerekala se cijelo vrijeme i u biti niš nisam skužio o njoj..
Na kraju dođeš do nekog zaključka i to ne baš lijepog..
Hm..volio bih upasti u ovaj krug kad budu tipice od 25-35god..

Mislim da što se tiče Rijeke da to neće ovdje zaživiti..mi Riječani smo nekako "posebni" ljudi...
bruce80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 08:43   #96
prijavio se na to, pa se na kraju odjavio
__________________
Vjetar mi šapće, idemo u Vrapče
McGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 17:31   #97
I ja. What's the point.
__________________
God, it's been a lovely day! Everything's been going my way! I took out the trash today and I'm on fire.
MARGITAjeMRTVA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 01:01   #98
I koji je sad smisao prijaviti se pa odjaviti? Jedino ukoliko je u međuvremenu ostvarena veza. Ali samo ovako se odjavitii i poremetiti event nije u redu.
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 13:00   #99
Quote:
diantos kaže: Pogledaj post
Jedino ukoliko je u međuvremenu ostvarena veza.
pa nije
ali isto mislim whats the point
sve mi je nekako isforsano, dobro je otići malo fore radi
__________________
Vjetar mi šapće, idemo u Vrapče
McGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 13:04   #100
Pa šta si se onda prijavljivao?
Bože, ko djeca ste.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:20.