Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2013., 22:58   #81
osim što mu škola loše ide, nije ni napisao u koju ide. ako je mala u gimnaziji ili "boljoj" 4godišnjoj, a on 3godišnja, i k tome jedva prolazi, normalnom ocu prvašice odmah zvoni alarm.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 00:07   #82
Quote:
Lonly kaže: Pogledaj post
ako stvar dože do CZSS ...
Quote:
Lonly kaže: Pogledaj post
To isto može biti. ipak, mislim da bi njen otac htio da ima nekog svog vršnjaka, koji je malo bolji i odgovorniji u školi, a ne da gubi vrijeme izostajući iz škole s problematičnim dečkom.
Najveći apsurd je, da ako stvar dođe od CZSS-a će prvenstveno stari najviše nagrabusiti
Još će Centar od tražiti da joj mora 2-3 puta tjedno osigurati prostoriju u kući gdje će se ona moći družiti sa dečkom
I ne, ne luipetam napamet - iz prve ruke to znam od čovjeka, kojem je kćer, svaki put kad bi joj žena ili on nešto zabranili, hvatala slušalicu, zvala Plavi telefon i svašta izmišljaja. Bilo je to prije cca 4 godine i kćer mu je bila u dobi ko i ova mala
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 00:51   #83
Quote:
popirat kaže: Pogledaj post
ovako, imam 18 godina a cura mi ima 15. njen je otac saznao za tu vezu i nazvao je mog oca i rekao me ako se nesto ne poduzme da vise nebudemo u vezi i da se ne viđamo, da ce me osobno potraziti i "ubiti boga u meni/prebiti/slomiti..." e sada mene zanima da li ja smijem sa njom biti u vezi ako sam 3 godine stariji i punoljetan a ona jos uvijek mlađa maloljetnica? nismo jos imali sexualni odnos i ja ne planiram imati dok makar 16 ne napuni, ali ako bi njen stari mene napao i slicno. ko bi na sudu ispao kriv? njega znam da mogu kazniti za fizički napad... mogu li mene samo zbog toga sto sam sa njom u vezi?
Ne može ti ništa.
Spolni odnos, uz njen pristanak, je dopušten kada navrši 15 godina. Ako sada ima 15 onda možete i sada, naravno uz njen, ali i tvoj pristanak.
Nema veze što si ti punoljetan.

Njeni roditelji su nju obvezni uzdržavati do njene 18 godina, ali i sve dok se redovno školuje, dakle i nakon 18-e godine. A onda nakon toga još jednu godinu, ako se ne zaposli.
Nemojte si raditi problema sa školom. Ako se volite onda sigurno ne želite sada zbog škole još imati problema.

Zadnje uređivanje Tuvixer : 03.05.2013. at 01:03.
Tuvixer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 10:05   #84
eto mene nešto drugo zanima...u vezi sam također sa osobom od 16 godina

Nemojte me krivo gledati i podcjenjivati, imam 26 - u životu sam imao i 10 godina stariju curu, i 6 godina stariju ženu s kojom sam bio u braku 5 godina itd itd...

No nitko još nije bio tako dobar, pošten i drag kao ova cura...
Ima neke probleme doma, dosta je na živce slaba kao i ja i zato u meni vidi tu ruku što joj nedostaje u životu.

Majka joj zna za našu veza i sretna je jer mi je sama rekla da ću ju bolje čuvati nego netko drugi, pošto već imam puno iskustva sa životnim problemima. (nevezano samo za moje godine nego što sam sve proživio itd itd)...
Samostalan sam itd itd.

Problem je što imam dijete iz bivšeg braka, dijete je rastavom pripalo meni i živi samnom...to je bila odluka mene i bivše, ali i suda i centra...

Sad tu postoje neke osobe kojima smeta naša veza, iako nemaju ništa ni samnom i s njom...Znate one seoske babe i takve budale...

Ja se nebih trebao ništa bojati da mi netko može pozvati centar da razgovara samnom zašto sam u vezi sa maloljetnom???? Mislim kakve bi to veze imalo samnon i sa mojim sinom?
__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 17:30   #85
Quote:
zzz_zzz kaže: Pogledaj post
ma pusti ti ivicu vidis da mu je 10 godina

Sex je legalan sa osobom od 14 godina pa nadalje uz odredene iznimke.
brak se moze sklopit od 16 uz dopustenje suda a ne roditelja
Koje?
marla sara is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 18:14   #86
Quote:
CottonEyeJoe kaže: Pogledaj post
Ja se nebih trebao ništa bojati da mi netko može pozvati centar da razgovara samnom zašto sam u vezi sa maloljetnom???? Mislim kakve bi to veze imalo samnon i sa mojim sinom?
CZSS se time ne bavi a da slucajno do toga i dodje pozovi se na clanak 19. Zakona o socijalnoj skrbi, i vidi kako reagiraju.
A stranger is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 15:41   #87
Ovako

Ja matori starac od 25 , cura mlada 17 (ove god puni 18).

Auto parkiran bogu iza ledja na nekom jezeru , vidikovcu , polju , vinogradu (znaci nije neki gradski parking , prometna cesta , nesmetamo nikome , pa ni tome nikome cak nesmetamo) onako na zadnjem sicu sjedimo/lezimo i pricamo jelte samo nam fali malo odjece posto bude vruce u autu...

A novi zakon natjerao nase drage policajce da se vozaju malo vise nego inace i da zalaze i tamo di prije nisu pa mene zanima sta oni zapravo mogu napraviti ako slucajno nalete na nas ?

Tj imao sam situaciju di su prosli s onim terencem pokraj nas , okrenuli prema nama , upalili duga svijetla (okrenuti ravno prema nama) stajali tako minutu/dvije i otisli... (posteno od njih , ali sta ako iduci put ne nalete tako razumni ljudi :P)


Ono , napominjem niti je grad , niti blizina grada , niti je oznacena cesta , bas uvijek odemo u pm od svega di niti bi mi trebali nekome smetati , niti bi nama tko trebao smetati.

Prosvijetlite me malo , ono po meni oni uopce nebi trebali biti zainteresirani za nas ako vide auto s povjesanim jaknama/maicama po prozorima itd , nego samo nastaviti svojim putem..

Ali sta ako ipak izadju iz auta i odluce da smo bas zanimljivi , koji je postupak (nema droge , alkohola , opijata etc...)
__________________
Stop zenemarivanju baniranih!
Madafaka_The_Root is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:10.