Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2016., 21:31   #41
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Da, logično...

Ja svog muža volim zbog velike kite, ako nestane ta kita, kidam i ja
Bolje nego da kidaš kitu i nestaneš sa njoj.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 23:55   #42
Quote:
luca kaže: Pogledaj post
blać srać truć
nisam pročitala cijeli esej jer se poluzajebavam, al hvala na dijagnozi i saberi se.
volim svoj nezamjenjivi novac, i voljet ću svog zamjenjivog muškarca. inače, nemam pojma o čemu je točno ova tema jer sam pročitala samo naslov.
__________________
hey man heard your dad got got
naïveté is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 07:54   #43
Quote:
naïveté kaže: Pogledaj post
nisam pročitala cijeli esej jer se poluzajebavam, al hvala na dijagnozi i saberi se.
dijagnozi? ja sam onu frazu uzela kao jezicnu figuru koja me poteknula da razmislim o njoj. mislim da sam cak izricito napisala da moje misli nisu osobna dijagnoza. sasvim u redu da ne citas sto ja pisem, jer nije ni bilo upuceno tebi specificno (zato sam i maknula tvoj nick da ne mislis da se obracam tebi osobno), ali svakako hvala na dobrim zeljama, evo odmah sam se sabrala.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 08:10   #44
Quote:
saurs kaže: Pogledaj post
Zašto se ne slažeš? Pa što te gomila novca na računu ograničava da radiš što god ti se prohtje? Meni logika nalaže suprotno.
pa postoji brdo stvari koje su npr ilegalne (s pravom) ili su legalne ali cine stetu, i nema tih novaca kojima bi to postalo drugacije.
ako mislis na kupovanje standardnih stvari i usluga, da jasno, to mozes kupiti. ali to nikako nije sve.
evo da se vratimo na temu: mozes li kupiti ljubav? ili ces kupiti samo seks, ponasanje i rijeci? ako je to ono sto zelis, super, to se lako kupi. za takve jednostavne stvari, novac je vrlo praktican. sto ga imas vise, vise takvih stvari i usluga mozes kupiti, linearna korelacija.

ako nisi isprobao granice do kud novac de facto ide, mozda nisi svjestan da zapravo ne ide jako daleko za bitne stvari. za nebite ide bezgranicno...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 12:20   #45
ovakve teme otvaraju tipovi koji bi se jebali za 5 para. također mase muških na ljesu, koji su ponosni što ih starci uzdržavaju i mole boga da ne nađu posao su u istoj ovoj ekipi, zato stalno otvaraju teme o sponzorušama jer ne laje pas radi sela

ovdje se povela rasprava o bitnosti love a nitko se nije osvrnuo na uvodni post gdje piše bismo li bile s nekom groznom osobom samo radi para. mislim, koliko moraš biti lud da tako nešto pitaš.

kod mene je sve obrnuto, za svaki par mislim da su se spojili iz ljubavi jer ja drugačije ne bi mogla. poljubit nekoga tko te ne privlači jer ravno silovanju. ako misliš da se ljudi spajaju iz koristoljubivih razloga onda je to očito tvoj način funkcioniranja.

ne kažem da je moj način promatranja svijeta realan ali vjerujem da je puno ljudi koji razmišljaju kao ja.
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 12:40   #46
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
ovakve teme otvaraju tipovi koji bi se jebali za 5 para. također mase muških na ljesu, koji su ponosni što ih starci uzdržavaju i mole boga da ne nađu posao su u istoj ovoj ekipi, zato stalno otvaraju teme o sponzorušama jer ne laje pas radi sela

ovdje se povela rasprava o bitnosti love a nitko se nije osvrnuo na uvodni post gdje piše bismo li bile s nekom groznom osobom samo radi para. mislim, koliko moraš biti lud da tako nešto pitaš.

kod mene je sve obrnuto, za svaki par mislim da su se spojili iz ljubavi jer ja drugačije ne bi mogla. poljubit nekoga tko te ne privlači jer ravno silovanju. ako misliš da se ljudi spajaju iz koristoljubivih razloga onda je to očito tvoj način funkcioniranja.

ne kažem da je moj način promatranja svijeta realan ali vjerujem da je puno ljudi koji razmišljaju kao ja.
Istina, većina ljudi je prilično deluzivna i lakovjerna.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 13:15   #47
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Istina, većina ljudi je prilično deluzivna i lakovjerna.
vecina ljudi na svijetu ulazi u veze s ljudima koje ne vole (ili jos gore od toga) zbog novaca? u odnos koji je nesto bolji od prostitucije i spada u razlicita sponzorstva?

znam da takve situacije postoje (i vidjela sam brojke nekad za pojedine regije, npr za dijelove afrike, ali ni tamo se nije radilo o vecini) ali nisam nikad cula da se vecina ljudi na planeti tako ponasa.
ili ti mislis samo na krug ljudi u kojem se ti kreces?
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 16:46   #48
Pa pitanje"biti Sa groznom osobom radi para" je relativno. Ako su pare glavni razlog veze i cilj je sve drugo relativno.
Nezadovoljstvo (ili barem kukanje) u vezi je za neke osobe dio veze. Neki žele promijeniti osobe za koke tvrde "na prvi pogled sam se zaljubila i nikada prija takvu divnu osobu nisam upoznala" dok je dio kukanja i "društveni" uloga svakodnevan "uvijek gleda samo nogomet/ide u šoping" ako malo prolistate neke teme na mk ili žk se pitate zašto su se uopće ženili ili zašto ostaju u braku. Kako se tu priča, kuka ili natječe skoro tko ima goru vezu.

Gesendet von meinem DMC-CM1 mit Tapatalk
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 16:19   #49
Ljubav = pare.
Roksolana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 22:33   #50
Novac je prolazan,ide iz ruke pa u ruku.
Necije lose u njemu/njoj ne prolazi.
Nema tog novca da plati da budem s nekim s kim se trujem,osjecam lose i propadam fizicki,duhovno.
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2016., 14:36   #51
Lova je dobrodošla ali nikako nije na listi najvažnijih kriterija
__________________
nenadjebivo zajebana
domenika is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2016., 16:52   #52
Quote:
mirna-st kaže: Pogledaj post
Ljubav...zivot bez ljubavi je prazan. Iako danas vecina ljudi trci za novcima i misle da se sve moze kupiti. Ali onaj tko je dotivio pravu ljubav zna da nema vece srece od toga. :-)
tak i onaj tko je dobio novac kad mu je bio prijeko potreban (za zdravlje ili život na primjer) isto zna koliko život bez novca može biti... očajan.
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
pa nije taj Bano tako ružan
Ok, nizak je
a ona je baš preslatka
a vidi ih sad. on je šarmantan ali ona mi djeluje prazno. i neprepoznatljivo u odnosu na tu dvadesetgodišnju slatkicu. život...
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 11:53   #53
Ljubav je nerealni produkt naše mašte, nepostojeći koncept kojim samoopravdavamo požudu, ili šta već,
hipijevski ljevičarsko-liberalni dio našeg razmišljanja koji nema nikakvu potporu u stvarnosti,
obmana primjerena adolescentima i ljudima koji nikada nisu odrasli, i prilagodili se životu kakav je, a ne kakav bi oni željeli da bude.

A pička je roba, kojom se trguje, i nisu žene krive, naravno, kriva je "igra",
ali uvijek sam, i uvijek ću mrziti i igru, i igrače.
Znam da igrače ne bi trebalo, ali jebiga, ne mogu si pomoći.

I pričam o stvarnosti, onoj u kojoj će žene zanemariti osobnost, na uštrb materijalne moći,
a muškarci zanemariti osobnost na uštrb velikih sisa, guzice, i lijepog lica.
I tako je. Trebalo bi biti drugačije, ali nije.
Pa zašto se onda žalim... hm, nemam pojma, smeta me valjda što ljudima fali pristojnosti,
odanosti prema drugom ljudskom biću, smeta me materijalizam koji u biti ne vodi nikamo,
a sigurno ne prema sreći ili čak smislenosti, ali opet, koga briga...

Meh, serem protiv ljudske prirode, to sigurno ima smisla.... ma, aj...


P.S.
Pozdrav plava ptico, ako si to ti, nadam se da si ti i svi tvoji dobro.
__________________
I`m Jacks complete lack of surprise
el.beba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 12:01   #54
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Da, logično...

Ja svog muža volim zbog velike kite, ako nestane ta kita, kidam i ja
Kad mene pitaju zašto sam se udala za svog muža (skroz smo različiti) ja im kažem nije bogat, nije ni nešto prezgodan pa sad ti razmisli zašto
MissDani is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 18:14   #55
Pobogu što vrijedi hvatati bogataša kad nije taj novac njihov, nije da će odmah na drugom dejtu prepisati pola novca njima. Čak i ako su u braku postoje pravni načini da se zaštiti imovina jel. Nisu ni ti bogataši(barem većina) vesla sisala, a ako nekoga opelješi neka sponza bolje nije ni zaslužio jer je glup. Tako da ove priče o sponzama su mi tako glupe, brijem da bi 99% muškaraca opsjednutih sponzorušama da se obogate našli sebi identičnu takvu.
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 19:20   #56
ja bi lošeg i siromašnog
volim mijenjati muškarce nabolje
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 23:17   #57
Quote:
black fairy kaže: Pogledaj post
Pobogu što vrijedi hvatati bogataša kad nije taj novac njihov, nije da će odmah na drugom dejtu prepisati pola novca njima. Čak i ako su u braku postoje pravni načini da se zaštiti imovina jel. Nisu ni ti bogataši(barem većina) vesla sisala, a ako nekoga opelješi neka sponza bolje nije ni zaslužio jer je glup. Tako da ove priče o sponzama su mi tako glupe, brijem da bi 99% muškaraca opsjednutih sponzorušama da se obogate našli sebi identičnu takvu.
Mi imamo bračni ugovor, znam što bi kada dobila i to je bio jedino bez kamatni kredit na 15 godina na njegovu polovicu stana i određenu svotu za dijete i za sebe dok dijete ne bude 3, te manju od kada bude 6 i ništa više za sebe od kada je 12. Nisu takve da bi mogla od toga živjeti nakon 3. Rođendana malog.
Cišt račun možda duga ljubav, tko zna. Zna on i znam ja točno računicu u slučaju da nestane ljubav i nema uzaludne nade na tuđi novac i pogotovo ne svađe zbog toga. Znači u slučaju rastave ćemo možda i nakon nje moći pričati...
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 13:15   #58
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Ne uzrujavajte se, siromašni, vaše je kraljevstvo nebesko!

Ajoj.
JohnnieWalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 23:57   #59
A kako objasniti lijepe žene koje su se udale za nelijepe muškarce koji nisu bogati?

I zašto možda ne bi bar 10% žena koje su se bogato udale bile zaljubljene u svoje supruge ako oni i nisu komadi?
Zar je strašno sa žena bude s bogatim i pametnim tipom a da nije zgodan? Ili je bolje da bude s siromašnim Apolonom, intelektualno zakinutim a nemaju o čemu pričati ali ju bar nitko neće nazvati sponzorušom?

Svatko bira svoj put.

Ova tema je već prežvakana milijun puta. I najčešće ju otvara muškarac koji smatra da je bolji frajer al žene koje mu se sviđaju padaju samo na bogataše.

Moj odgovor bi bio prestanite analizirati i viriti u tuđe živote i krevete, ne osuđujete nikog jer ne znate kako živi koja obitelj i bavite se svojim životima.
BondWannabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 16:05   #60
Ljubav uvijek. *ted mosby*
Box Car Racer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:11.