Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2017., 16:45   #21
Quote:
gyges kaže: Pogledaj post
E sad...
Bio sam s malom 4g., za 3 sata sve obišli i po nekoliko puta, njoj bilo super zabavno i to mi je najvažnije.
Meni koji sam bio u Gardalandu... da nemam djece otišao bih tek toliko, ali čisto sumnjam da bih ponovio ( za 170kn).
Pitanje je koliko se čeka za pojedinu spravu. U Gardalandu je užas subotom i nedjeljom, barem meni, što se toga tiče.
__________________
Yakety Sax or “Benny Hill Theme”:
https://www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg
ferda is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 17:24   #22
Čitao sam komentare na FB da su čekanja 10-15 min. Znači, ništa strašno. Gardaland je mega park, atraktivniji, pa su i gužve veće. Zato su tamo i uveli naplaćivanje VIP ulaznica za vožnje.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:06   #23
Quote:
Trebor01 kaže: Pogledaj post
Čitao sam komentare na FB da su čekanja 10-15 min. Znači, ništa strašno. Gardaland je mega park, atraktivniji, pa su i gužve veće. Zato su tamo i uveli naplaćivanje VIP ulaznica za vožnje.
Ja sam cekao na onaj najveci rollercoster 4 punjenja, dakle oko 15-20 minuta. Nije tako strasno...

Voznja tim cudom mi je bila prva u zivotu, pa je osjecaj definitivno zabavan, ali to mi je bilo premalo, traje brat-bratu 10 sekundi.

Djetetu od 8 godina sve bilo zabavno, od mini rollercostera, do voznje piratakim brodom i spricanjem te voznje ispod T-rexa u realnoj velicini dok se glasa i urla, ona bila prezadovoljna.

Za odrasle je prije mjesec dana bio otvoren rollercoster, veliki kotac (nista posebno jer nemas kaj gledati osim makije oko parka), ali jos neke stvari nisu bile spremne, tek su ih pripremali.

U svakom slucaju - turisticki pozitivno i odlicno za jednokratni posjet parku, pogotovo ako imas klince. Oni ce biti posebno usreceni, a mislim da na to i pucaju vlasnici.

Losa stvar - jako losa povezanost sa gradom, ako nisi s autom (mi smo isli iz Zadra busom), prava je umjetnost doci do parka od kolodvora, a natrag taksi kosta oko 60kn po tarifi lokalnih taksija.
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:51.