Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2017., 16:10   #2061
Da li postoji neki razlog zbog kojega se muškarci obrezuju (osim vjerskog)

Vidimo da se dosta muškaraca tu obrezalo. Pa nas interesira zašto.

I što kažu njihove partnerice na to obzirom da je nakon obrezivanja znatno tanji.
prasac-nelson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:52   #2062
Quote:
prasac-nelson kaže: Pogledaj post
Da li postoji neki razlog zbog kojega se muškarci obrezuju (osim vjerskog)

Vidimo da se dosta muškaraca tu obrezalo. Pa nas interesira zašto.

I što kažu njihove partnerice na to obzirom da je nakon obrezivanja znatno tanji.
Nemaš očito pojma o čemu govoriš.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 14:26   #2063
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Nemaš očito pojma o čemu govoriš.
To je čista logika. Koža ima određenu debljinu. Bez te kože kurac je tanji točno za onoliko koliko je koža bila debela
prasac-nelson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 14:41   #2064
Quote:
prasac-nelson kaže: Pogledaj post
To je čista logika. Koža ima određenu debljinu. Bez te kože kurac je tanji točno za onoliko koliko je koža bila debela
Baš ti je neka logika. Kad i imaš kožicu ona ti se povuče kad ga staviš unutra pa ti izgleda ko da je obrezan.
A taman da se ne povuče - koliku to debljinu ima tvoja koža (ili da bolje pitam tvoj pimpek) da micanje te kože ima ZNATAN utjecaj na ukupnu debljinu pimpeka?
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 14:54   #2065
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Baš ti je neka logika. Kad i imaš kožicu ona ti se povuče kad ga staviš unutra pa ti izgleda ko da je obrezan.
A taman da se ne povuče - koliku to debljinu ima tvoja koža (ili da bolje pitam tvoj pimpek) da micanje te kože ima ZNATAN utjecaj na ukupnu debljinu pimpeka?
Iznenadio bi se koliko mi je debela koža. Sigurno 3mm. Znači samo od kože mi je više od pola centimetra deblji
prasac-nelson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 15:18   #2066
meni se stanjio pimpek odnosno glavic zbog razloga koji sam vec naveo, ocito imam jedini problem s tim, s perutanjem i otpadanjem dijelova "epitela" konstantno.
Eishtlinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:23   #2067
Obrezani..em ljepse izgleda na prvi pogled em mi djeluje cisce...mada nema tolike razlike u osjecaju, barem ja ne primjetim..jedino mozda kod oralnog ne volim tu kozu, al kad se digne, bude isto...ne osjeti se skoro koza
__________________
'Prije nego zaključite da imate depresiju, provjerite da niste okruženi idiotima!
jazPo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 23:05   #2068
Znam da je ovo muška tema, ali evo mogu dati doprinos i sa ženske strane znači čisto estetski i doživljajno iskustvo

Zadnja dva partnera bila su obrezana, obojica su zahvat obavili kao djeca zbog nemogućnosti prevlačenja kožice. Estetski svakako izgledaju bolje, osjet je kod seksa puuuno bolji i oralni mi je puno bolje pružati kada je obrezan.

Jedina stvar kod koje se mučim je ručno obrađivanje tu se trebam prilagoditi... prilikom seksa jače se osjeti, seks može duže trajati ali i ne mora..barem su obojica mojih partnera mogli svršiti i brzo i kasnije ako odgađaju svršavanje.. prosječno je seks trajao 40-ak min

I možda nije relevantno..no higijenski mi je puno privlačnije

Eto, malo doživljaja sa ženske strane
__________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will."
Kate68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 01:47   #2069
Quote:
Eishtlinn kaže: Pogledaj post
meni se stanjio pimpek odnosno glavic zbog razloga koji sam vec naveo, ocito imam jedini problem s tim, s perutanjem i otpadanjem dijelova "epitela" konstantno.
A jel ti jebes ?
I'mas suhu kozu...iman I ja isto tako...
Uzmi hidratantnu kremu I mazi ga.. ili.kokosovo ulje..
Sta pricas da se smanjio?
whitepowder is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 17:00   #2070
pa ne znam ,eto takav mi je osjecaj i ne izmisljam, onaj prsten oko glavica skoro pa ga i nema, sve se stanjilo, i sad stalno imam crvenila ,perutanja ,neprestano, izluduje me svaki dan to.

erekcije su mi puno slabije, nekako mekše nego prije.

ne jebem, još od operacije.. mažem kremom bepanthen al to traje neko vrijeme. najbolje mi je more ovo ljeto godilo i nije bilo perutanja.
Eishtlinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 09:55   #2071
Quote:
prasac-nelson kaže: Pogledaj post
Iznenadio bi se koliko mi je debela koža. Sigurno 3mm. Znači samo od kože mi je više od pola centimetra deblji

Majstore, pa ne skida se koža s cijelog kurca, samo malo oko glavića. Tako da ti je eventualno tanji samo malo po vrhu.
Istom logikom, najbolje je da se prestaneš prati - zamisli koliko možeš dobiti na opsegu ako uzgojiš sloj od 7-8 mm smegme
lambuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 18:13   #2072
Meni se kvaliteta života sa kabrio verzijom poboljsala na svim poljima, poslije zahvata sam prezdovoljan i sretan
Sto se tice higijene tu je kolegica potpuno u pravu, estetika je stvar osobnog dojma, erekcije su snaznije i dulje traju u odnosu prije operativnog zahvata.. Samo sad biram kvalitetni donji ves..
Ako tko ima pitanja i nedoumice nek pikne poruku rado cu mu pomoci..
Za sretne zene i zadovoljne muskarce
jogy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 18:31   #2073
Jos sam uvijek zahvalan muslimanima sto su mi ga cviknuli jos dok sam bio beba, iako to nisam znao sve do moje 10-te dok mi tatica nije ispricao da su se doktori uz njegov pristanak poigrali malo škarama oko moga pimpaca, tada mi je bilo krivo priznajem, jer kao prvo nismo muslimanke vjere i krivo mi, jer sam mislio da sam jedini takav od sve druge muske dijece... ono teen shit... Sad me cisto boli kurac, bitno da partnerice uzivaju u svakom pogledu!
__________________
Osjećam se dva dana mlađi.
mauzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 18:37   #2074
Quote:
mauzer kaže: Pogledaj post
Jos sam uvijek zahvalan muslimanima sto su mi ga cviknuli jos dok sam bio beba, iako to nisam znao sve do moje 10-te dok mi tatica nije ispricao da su se doktori uz njegov pristanak poigrali malo škarama oko moga pimpaca, tada mi je bilo krivo priznajem, jer kao prvo nismo muslimanke vjere i krivo mi, jer sam mislio da sam jedini takav od sve druge muske dijece... ono teen shit... Sad me cisto boli kurac, bitno da partnerice uzivaju u svakom pogledu!
prvo zahvali roditeljima jer su oni morali traziti takav operativni zahvat od muslimana
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 18:42   #2075
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
prvo zahvali roditeljima jer su oni morali traziti takav operativni zahvat od muslimana
nisu oni trazili nista nego je čika doktor (musliman) preporucio taji, uz puno dobrih kritika na sto je tajo pristao, ja sam jedini obrezan u obitelji. Os se uvijerit
__________________
Osjećam se dva dana mlađi.
mauzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 18:49   #2076
Quote:
mauzer kaže: Pogledaj post
nisu oni trazili nista nego je čika doktor (musliman) preporucio taji, uz puno dobrih kritika na sto je tajo pristao, ja sam jedini obrezan u obitelji. Os se uvijerit
bez pristanka nikada takvo sto ti se nece napraviti
i nije mi jasno kada ti je to uradjeno
sa koliko godina
naravno vjerujem da znas da se ne obrezuju iskljucivo samo pripadnici islama
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 18:55   #2077
pa kod muslimana je praksa da dijete obrezuje u što ranijoj dobi, od 1 do 3 godine iako nije pravilo...
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 19:03   #2078
Quote:
Astrix0 kaže: Pogledaj post
pa kod muslimana je praksa da dijete obrezuje u što ranijoj dobi, od 1 do 3 godine iako nije pravilo...
da
zbog toga ga i pitam
jer ako je isao doktoru mozda je postojala neka stvarna potreba za tim zahvatom i da to nema veze sa religijskim uvjerenjem ljekara
da je to uradio u americi odma po rodjenju bi i razumio
ali tada to ne bi opet imalo veze sa religijskim uvjerenjem ljekara jer se to vrsilo gotovo rutinski u pojedinim bolnicama
takodje u japanu se to radi dosta kasnije ali se radi
itd
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 06:13   #2079
Imam problem. U zadnje vrijeme je glavic premekan, i onaj rubni dio se stancava konstantno... Neznam sta cu, ima li ko slican problem?
Eishtlinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 13:00   #2080
Što se radi?

Hidratantne kreme će pomoći, ako se situacija ne popravi, posjeti urologa i vidi o čemu se radi.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger