Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2017., 08:54   #81
bio je članak na goal.com mislim, probudio sam se oko 2 ujutro pa mi je bilo dosadno pa sam pročitao isto što je sergio napisao za neymara
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 22.04.2017., 09:41   #82
Barcelona je opasna i bez neymara,sutra sve ide u korist realu vratili se gereth i varane.

Mislim da gereth nije igrao prvi el classico ove sezone.

Možda završi neriješeno.. 😏
woow123 is offline  
Old 22.04.2017., 10:22   #83
Quote:
angrif kaže: Pogledaj post
vidim da se indijanci i dalje drže saveza sa krivim bljedolikima i da to pomućuje moć njihovog prosuđivanja.
Spaja nas neraskidivi prezir prema kolonijalizmu i fašizmu

Quote:
turan isto kao rotacijski igrač nije promašen, od 29 utakmica je ubrao 13 golova i 7 asistencija. jedino jasno stoji da su za svoje uloge i on i danilo preplaćeni.
Turan je promašen utoliko što nije bio opcija s klupe kad je trebalo, za što nije kriv. Sad je ozljeđen, ali ne vidim zašto mu se nije moglo prije više vjerovati i više odmoriti nekog iz napadačkog tridentea ili hititi van Rakitića. Turan nije neki nepouzdani klinac, nego jedan od boljih igrača lige.

Quote:
sličnu glupost je barca napravila sa alvesom, mogli su iz njega izvući komotno još dvije sezone i da su to napravili vjerujem da bi ova mala bodovna razlika u prvenstvu bila još manja, ako bi i postojala.
Kod Alvesa je vidljivo došlo do zasićenja i pada. Nije mi žao što je otišao, samo mi je nevjerojatno da nikog nisu doveli za tu poziciju.

Quote:
inače ovo za neymara sam i ja pročitao-koliko gorčine, zla i prljavštine u tom katalonskom klubu, čovjeku jednostavno nije jasno zašto. pa pod okriljem nježne kraljevske krune su i došli do drugog najvećeg kluba u španjolskoj a možda i na svijetu, sa drugim najboljim igračem na svijetu. što bi čovjek mogao više željeti? i još su favoriti za nedjelju, ako im se stvarno tim lukavstvom vrati goropadni neymar
Što kmečite? Faks mašina nam se pokvarila, u zadnji tren su je popravili da pošalju žalbu. Znate kako je

Ali bez brige, mislim da će se cijeli španjolski parlament izvanredno sazvati u nedjelju ujutro da donese lex Neymar
Sudden Sid is offline  
Old 22.04.2017., 10:35   #84
Da ne citam sve ranije jel na kraju podnesena ta zalba u zadnji cas ili nije ?

Ako je kada bi se trebalo znati jel igra ili ne igra ?
Bull's eye is offline  
Old 22.04.2017., 10:44   #85
Quote:
Bull's eye kaže: Pogledaj post
Ako je kada bi se trebalo znati jel igra ili ne igra ?
U ponedjeljak.

Sudden Sid is offline  
Old 22.04.2017., 12:06   #86


Arda je dobio malo prilika,a vjerojatno je najbolje pojačanje.
albundyy is offline  
Old 22.04.2017., 13:02   #87
ironično je jedino to da je baš turčin postao njihov najbolji janjičar
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 22.04.2017., 13:03   #88
Kakvi su ovo navodi da Primera uvodi video tehnologiju od iduce godine
Bull's eye is offline  
Old 22.04.2017., 13:53   #89
lol

Zadnje uređivanje mitch : 26.10.2017. at 13:10.
woow123 is offline  
Old 22.04.2017., 13:55   #90
Sandro će proći onako kako su prolazili produkti Castille- lokalne zvijezde u klubovima ala Getafe.

Treba vratiti Laportu
Mister Yellow is offline  
Old 22.04.2017., 19:03   #91
Quote:
albundyy kaže: Pogledaj post


Arda je dobio malo prilika,a vjerojatno je najbolje pojačanje.
potpuno pogresan igrac za pogresan sistem i nacina igre. Ako vec bude Barca opet pribjegavala kukavickim potezima od straha nadolazece dominacije i preuzimanja vlasti u Primeri od strane Atletica,onda treba dovesti Carasca koji je kao stvoren za vas nacin igre. Doduse,jeste da je dosta skuplji,no sta je to za vas Katarcane
__________________
Fuck Around N Find Out
Madrono is offline  
Old 22.04.2017., 19:06   #92
Quote:
Bull's eye kaže: Pogledaj post
Kakvi su ovo navodi da Primera uvodi video tehnologiju od iduce godine
Mislim da je to ugovoreno da se uvede za dvije sezone .

Sporting ima finu sansu da se ukljuci u borbu za opstanak nakon sto je Lega izgubio,međutim klosarcine uspjevaju da gube od zaostale Osasune
__________________
Fuck Around N Find Out
Madrono is offline  
Old 22.04.2017., 19:50   #93
Arda je dobio i više nego dovoljno dosta prilika. Kad je bio u prvih 11 rijetko kad je nešto i odigrao. Jedino se sjećam ove sezone u lp protiv gladbacha da je dobro odigrao ostalo su sve bili mlaki nastupi.
Danas sam pročitao u slučaju poraza barce da će enriqe-u to biti zadnja utakmica na klupi barce, pa treba vidjeti koliko ima tu istine.
sparco is offline  
Old 22.04.2017., 20:14   #94
Neymar doputovao u Madrid

Nadam se da će im se ovo cirkusiranje obiti o glavu.
ZinedineZidane is offline  
Old 22.04.2017., 20:22   #95
U čemu je problem ako je doputovao sa ekipom?? Bit će na tribini. Nije prvi, a ni zadnji koji prati ekipu na bitnoj utakmici, a da neće nastupiti.
sparco is offline  
Old 22.04.2017., 20:24   #96
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Neymar doputovao u Madrid
Došao je kao podrška momčadi, u čemu je problem? Još niste izlobirali da se igračima Barcelone zabrani ulaz u Madrid, sori
Sudden Sid is offline  
Old 22.04.2017., 21:26   #97
Quote:
sparco kaže: Pogledaj post
Arda je dobio i više nego dovoljno dosta prilika. Kad je bio u prvih 11 rijetko kad je nešto i odigrao. Jedino se sjećam ove sezone u lp protiv gladbacha da je dobro odigrao ostalo su sve bili mlaki nastupi.
Danas sam pročitao u slučaju poraza barce da će enriqe-u to biti zadnja utakmica na klupi barce, pa treba vidjeti koliko ima tu istine.
Arda je najbolje igrao na Neymarovoj poziciji a puno slabije na Iniestinoj. S obzirom da se MSN bas i ne rotira redovito Arda nije imao puno prilike igrati na svojoj boljoj poziciji.
__________________
Here he is again..here he is again...that's astonishing...absolutely world class...
Rhasta is offline  
Old 22.04.2017., 21:39   #98
Možda bi za Ardu najbolje bilo da se vrati među mesare u Atletico
woow123 is offline  
Old 22.04.2017., 22:05   #99
Cholo nešto često prebacuje Kokea i Nigueza s jedne na drugu poziciju. Prvi igra u sredini, drugi na desnom krilu. Pa onda obrnuto. Pa onda prvi na lijevom krilu, drugi u sredini itd.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward, then, brother, that person is a piece of shit.
JollyRoger13 is offline  
Old 22.04.2017., 22:10   #100
On se po meni jednostavno nije uklopio u barcinu igru. Pored neymara nikako se nije mogao izboriti za prvih 11, a igrač koji ne igra konstantno ne može napredovati ni u čemu.
sparco is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:04.