Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2004., 23:29   #1
Rad u školi - skupna tema

Dali bi se odlučili za Nogometnu karijeru (neznajući dali ćeš postati uopće neki igrač) ili za školu
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 17.04.2004., 23:34   #2
di treniras
__________________
;)
ma ja sam is offline  
Old 17.04.2004., 23:36   #3
Nogomet i ništa drugo
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 17.04.2004., 23:38   #4
ma GDI Croacia Sesvete ili?
__________________
;)
ma ja sam is offline  
Old 17.04.2004., 23:39   #5
Quote:
ma ja sam kaže:
di treniras
U Sesvetama
Dali si ti nogometaš?
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 17.04.2004., 23:41   #6
a koji faking klub ono! daj necemo chatat ak zelis javi mi se na pm ja sam bio trener u Croaciji i poznam tam puno igraca i trenera pa me zanimaju tak neke stvari kaj ima novog tam
__________________
;)
ma ja sam is offline  
Old 17.04.2004., 23:48   #7
Skola, uvijek i bar nekakva. Jer kakvi su nasi treneri i lijecnicke sluzbe...
U sportu se sve u sekundi promijeni i ti ostade i bez karijere i bez ikakvog zanimanja u rukama. Zato, zavrsiti bar nesto formalno.

Simptomaticno je kako su svi nasi igraci koji su mladi otisli van bili ozlijedjeni na prve napore. To samo pokazuje da nesto zestoko ne stima kod nas...(osim onih ocitih Stimac-Mamic stvari)
__________________
Mi smo stabilizaciju prihvatili-to nam je svetinja
doc_1 is offline  
Old 17.04.2004., 23:55   #8
Quote:
ma ja sam kaže:
a koji faking klub ono! daj necemo chatat ak zelis javi mi se na pm ja sam bio trener u Croaciji i poznam tam puno igraca i trenera pa me zanimaju tak neke stvari kaj ima novog tam
Kako se zoveš,da znam jesi li tamo treniro,a samo da znaš Sesvete ima jedan od najboljih omladinskih pogona u Sj. Hr.
Ja sam u ligi sa Dinamom i odigrali 1:1,Zagreb,Hr. Dragovoljac itd.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 18.04.2004., 10:06   #9
Zasto ne oboje?
husky is offline  
Old 18.04.2004., 14:05   #10
Quote:
husky kaže:
Zasto ne oboje?
Jer je nemoguće!!!!!
Pitaj malo nogometaše zašto idu za pekare i sl.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 18.04.2004., 14:29   #11
ljudi rade tri posla, pa ako treniraš i dvaput dnevno po dva sata, još imaš vremena za učenje...

a u nogometu uspije jedan od 5000 (mislim, obogatiti se...lijepo se živi dok se igra - premda znam da neki prvoligaši ne isplaćuju ni plaće a kamoli puste transfere)

bratić mi je tri sezone igrao u bundesligi (najslabiji klubovi koji su svake godine ispali... mijenjao je stalno takve...) i zaradio je za luksuzan stan i ima oko 40 000 eura i sa 30 godina ne može vbiše igrati, a nema ni zanat kamoli fakultet... od čega će živjeti!!??
__________________
Ambition can be a virtue when it drives you to excellence!
Commodus is offline  
Old 18.04.2004., 14:43   #12
Quote:
Commodus kaže:
ljudi rade tri posla, pa ako treniraš i dvaput dnevno po dva sata, još imaš vremena za učenje...

a u nogometu uspije jedan od 5000 (mislim, obogatiti se...lijepo se živi dok se igra - premda znam da neki prvoligaši ne isplaćuju ni plaće a kamoli puste transfere)

bratić mi je tri sezone igrao u bundesligi (najslabiji klubovi koji su svake godine ispali... mijenjao je stalno takve...) i zaradio je za luksuzan stan i ima oko 40 000 eura i sa 30 godina ne može vbiše igrati, a nema ni zanat kamoli fakultet... od čega će živjeti!!??
Život je okrutan
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 18.04.2004., 14:48   #13
1.I kao prvo na dan nemaš samo 4 sata treninga već više.
2.Nek ti se bratić ne razbacuje slovom i živjet će bez problema
3.Neznam zašto ti bratić sa 30 više nemre igrat,ali sam siguran da igrači igraju i sa više od 35 (npr. Ferrara,Costacurta,Balakov-dok je igro imo je 36 itd.)
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 18.04.2004., 14:54   #14
Quote:
Zasto ne oboje?
Ovo je dobro pitanje, zašto ne oboje? To ti misliš da ne oboje?


Quote:
Jer je nemoguće!!!!!
Ne, nije nemoguće. Evo,da ti napišem priču od jedne moje kolegice u srednjoj školi gdje je trenirala sport i bila je odlična učenica.

Uglanvom, uspjela je spojiti školu i sport.

Ta kolegica je išla u srednju školu koju je voljela i što ju je zanimalo. Bila je odlična učenica. Dvaputa na dan je trenirala sport, u međuvremenu je učila, imala je dobre ocjene, izlazila je van, stanovala je u učeničkom domu, preko vikenda su joj bili dopušteni izlasci. Imala je dobre ocjene, ni jednom nije zapostavila školu, profesori su joj ''opraštali brojne izostanke, kada su imali neku važnu utakmicu ili kada je nekamo putovala, a bilo joj je važno za taj sport. Pošto je bila odlična učenica, uspjela je dobiti ponudu od vani, a njoj je i bila želja otići van. Vani uspješno trenira te također studira na fakultetu koji je zanima. Uglavnom, treba ti dobra volja, stroga disciplina i biti što bolji učenik bilo u osnovnoj i srednjoj školi, jer ti ne znaš da li ćeš uspjeti u nogometnoj karijeri. A što ako ne uspiješ biti dobar u nogometnoj karijeri, a nemaš nikakvog zanata. Nitko te neće. A ako voliš sport i želiš to spojiti sa obrazovanjem, a ako te muči upis u srednju školu, imaš i sportsku gimnaziju. Uglavnom, škola i sport idu skupa, samo sve ovisi o tebi.
__________________
Sve se može kada se hoće, a kada se neće, onda se neće. Trnovit je put do uspjeha ili do zvijezda.
imrsa1 is offline  
Old 18.04.2004., 15:01   #15
Quote:
imrsa1 kaže:
Ovo je dobro pitanje, zašto ne oboje? To ti misliš da ne oboje?




Ne, nije nemoguće. Evo,da ti napišem priču od jedne moje kolegice u srednjoj školi gdje je trenirala sport i bila je odlična učenica.

Uglanvom, uspjela je spojiti školu i sport.

1.Pitanje-iz konteksta se baš nezna koji je sport trenirala,negdje se samo lagano spominje nogomet.
2-Srednju se i može nekak završit,ali u Hr. si banana ako nemaš faks,a i oni s faksom se jedva negdje zaposle ako nemaju nekog iza sebe
3-?
4-I s koliko god. je završila faks
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 18.04.2004., 15:03   #16
Quote:
Ndreca kaže:
1.I kao prvo na dan nemaš samo 4 sata treninga već više.
2.Nek ti se bratić ne razbacuje slovom i živjet će bez problema
3.Neznam zašto ti bratić sa 30 više nemre igrat,ali sam siguran da igrači igraju i sa više od 35 (npr. Ferrara,Costacurta,Balakov-dok je igro imo je 36 itd.)
1. mislim da ni u Milanu ne treniraju više od 4 sata na dan!
2. 40 000 eura ti daje oko 200 eura mjesečno!!? I to u rizičnim stvarima, a i biznis koji ti donosi 10% godsišnje na uloženo je solidan biznis... kako živjeti s 4000 eura godišnje
3. ozljede sinko, ozljede... on je imao sreću, jer koliki se ozlijede s 22? a osim toga, koliko naših igra vani? 300? 400 od 10 000 igrača u prvim trima ligama!
__________________
Ambition can be a virtue when it drives you to excellence!
Commodus is offline  
Old 18.04.2004., 15:17   #17
Quote:
Commodus kaže:
1. mislim da ni u Milanu ne treniraju više od 4 sata na dan!
1. Šta ne trebaš 4 sata,jutarnji trening,teretana,popodnevni tre.,lagano trčanje po šumi,i na kraju večernj.Do jedno 5 treninga dnevno


Quote:
Commodus kaže:
2. 40 000 eura ti daje oko 200 eura mjesečno!!? I to u rizičnim stvarima, a i biznis koji ti donosi 10% godsišnje na uloženo je solidan biznis... kako živjeti s 4000 eura godišnje
2.Nek uloži u nešto i nek preko toga zaradi još više


Quote:
Commodus kaže:
3. ozljede sinko, ozljede... on je imao sreću, jer koliki se ozlijede s 22? a osim toga, koliko naših igra vani? 300? 400 od 10 000 igrača u prvim trima ligama!
3.Znam sinko imo sam ja problema s koljenom nisam smio trnirati barem godinu i pol, a ja sam napravio kobnu grešku i počeo već sa 8 mjeseci trenirat,tako da sad prije tri dana kad sam bio na pripremama opet strgo koljeno i umjesto da sad treniram,odgovaram tebi na ovaj mail
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 18.04.2004., 15:22   #18
žao mi je

ali to samo potvrđuje! Imaš već načeto koljeno. Hajde, bolje škola...

osim toga, ako već misliš da si toliko dobar, paćeš se probiti među 1% hrvatskih nogometaša, zašto se ne probiješ među 1% poduzetnika ili znanstvenika!? I oni žive jako dobro...

Budi recimo sportski manager? Ili nešto slično (čak i ako ti ne idu matematika ili kemija ili povijest, nešto uvijek možeš briljirati... ako ti idu )

Puno sreće, whatever izabereš
__________________
Ambition can be a virtue when it drives you to excellence!
Commodus is offline  
Old 18.04.2004., 15:24   #19
A ja mogu kao i tvoj bratić postat trener
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 18.04.2004., 15:30   #20
Pa eto!

odeš na dif, pa viša trenerska... vidiš da je 90% naših trenera nepismeno, ako samo završiš faks a imašp iskustva, tražen si... Loši prvoligaši plaćaju 3 milje eura... a kasnije, akademije (Šuker ima nos... ne treba ti prevelika lova, uvijek dobiješ pareod grada, države, a ima puno klinaca čiji roditelji su spremni odrći se kruha jer će njihov mali biti Maradpona,pa im uzmeš par tisuća po semestr, a pustiš ih da trčkaraju po Maksimiru...)

Bolje to nego doktor znanosti (ovo JA znam )
__________________
Ambition can be a virtue when it drives you to excellence!
Commodus is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:34.