Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2015., 22:49   #1701
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
To i mene buni.Kaj ima žena koje to ne mogu?
Naravno.
katarina_katja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 22:52   #1702
Quote:
katarina_katja kaže: Pogledaj post
Naravno.
Stvarno sam mislil da se orgazam lakoćom postiže oralnim načinom.Eto sad sam nekaj novoga naučil.Korisna informacija.Danke!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 23:09   #1703
Ponekad tesko.
Predugo vremena nikako.
Vec sam bila navikla i ocekivala da drukcije ne ide..
Samozadovoljavanjem da..
Ali ored njim da se diram i svrsim..ne mogu ://
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 23:27   #1704
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Ponekad tesko.
Predugo vremena nikako.
Vec sam bila navikla i ocekivala da drukcije ne ide..
Samozadovoljavanjem da..
Ali ored njim da se diram i svrsim..ne mogu ://
Onda je problem skroz u tvojoj glavi.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 23:29   #1705
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Onda je problem skroz u tvojoj glavi.
Znam.
Rjesavam to.
Ide polako al ide..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 23:32   #1706
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Znam.
Rjesavam to.
Ide polako al ide..
Sretno
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 23:43   #1707
Hvala hvala..
Htjela sam ukazati da je to kod zena sasvim normalno nekada povremeno i da je rjesivo..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 02:51   #1708
Quote:
malinamalina kaže: Pogledaj post
Koliko frajera si imala pa ne možeš dobit orgazam!
ovo "dobit" zvuci tako jeftino

Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Hvala hvala..
Htjela sam ukazati da je to kod zena sasvim normalno nekada povremeno i da je rjesivo..
nisu ni kod muskaraca puno drugacije .. kad je glava u banani nema zajebancije .. im osam par godina teske blokade orgazma .. cak mi je bio problem i samostalno postici orgazam .. dan danas je ponekad tesko .. ali ide na bolje jupiiii .. nije da se hvalim samo zelim naglasiti da je u principu po mom iskustvu problem nema toliko veze sa spolom ... jer mi iskreno smeta kada se ljudi "pravdaju" pripadnostima nekim skupinama pa je skoro pa normalno da imaju probleme karakteristicne za te skupine ..

inace sve na kraju svrse .. i zato upozoravam na to zatupljivanje ogranicavajucim karakteristikama u ovom slucaju "odredjenog broja zena" .. ma ako ti ne fali pola tijela onda se primi posla i radi na sebi

deri peri .. prvo ako si sam nemozes pomoci nemoj ni ocekivati da ce te netko drugi pomoci .. mozda bude ali to ej ko da prosis na ulici a problem je samo u tvojoj odluci da si sam/a pomognes ...

.. dobiti orgazam od nekoga .. svasta .. ili ga imas ili ga nemas ... podjeliti mi zvuci malo humanije ... ali da .. dobro ..
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 06:17   #1709
Orgazam nije za nikog rezerviran..
Bitno je kao sto kazes raditi na njemu..da se postize..
Svako ima svoj razlog i svako onda rjesava kako moze i zna..
Il ne rjesava..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 02:15   #1710
Možda ću te razočarati, ali ništa od toga dok ti čekaš njih da te zadovolje Morat ćeš se malo sama angažirati - za početak preuzmi kontrolu nad tempom i pokretima, zauzmi jahaću pozu i - nabijaj se

S obzirom na to da će ti prvih par puta (a možda i kasnije) vjerojatno trebati mnogo dulje nego partneru, bilo bi dobro da mu kažeš da pokuša odgoditi svršavanje.

I nemoj se ni slučajno zamarati time što će on misliti dok se ti pokušavaš zadovoljiti. Ako si u glavi opuštena i istovremeno isprobavaš razne pokrete i ritmove, svršit ćeš nakon par puta sigurno. Možeš si zamisliti i neki kinky scenarij u glavi da se dodatno narajcaš

Kasnije će te možda i on moći zadovoljiti bez da ti u potpunosti kontroliraš igru, ali bar dok ne doživiš prvi orgazam - teško.

Ako si sve ovo pokušala i opet ništa, e onda ne znam U tom slučaju bi posjet ginekologu vjerojatno bio najbolja opcija.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 02:16   #1711
Orgazmi su precijenjeni.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 05:55   #1712
Smile

Pokusati cu ti pomoci. Najprije mislim da je veoma bitno da uzivas u sexu, da ga zelis. Ima zena koje jednostavno ne zele sex i nije im do njega stalo. Imao sam jednu partnericu koja je tesko dozivljavala orgazam, trebalo joj je jako puno vremena. Imali smo sex dva sata bez prekida i onda bi svrsila i to jako zestoko. Sva sreca da i ja mogu dva sata .... ali nakon toga sam bio ubijen, sve me boljelo.
Probaj dugu predigru, reci partneru sto ti odgovara. Zene uglavnom najbolje svrse ako su gote i ako same se nabijaju na njega.
Mislim da ako imas kvalitetnog partnera moras svrsiti ....
loveletter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 00:43   #1713
Hvala svima na uključivanju u raspravu, pa da odgovorim vama koji ste napisali da zene najlakse svrse kad su gore. Ja kad sam gore uopce ne osjetim ni blizu onaj podrazaj koji bi me mozebitno doveo do orgazma :/ tako da stvarno ne znam u cemu je stvar.
hellagoodgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 00:52   #1714
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Orgazmi su precijenjeni.
svi orgazmi su jednaki a svaki neorgazam je neorgazam na svoj način
Obrigados is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 00:58   #1715
Quote:
hellagoodgirl kaže: Pogledaj post
Hvala svima na uključivanju u raspravu, pa da odgovorim vama koji ste napisali da zene najlakse svrse kad su gore. Ja kad sam gore uopce ne osjetim ni blizu onaj podrazaj koji bi me mozebitno doveo do orgazma :/ tako da stvarno ne znam u cemu je stvar.
Kad je cura gore, može namjestiti kako joj paše kut penetracije i stimulaciju klitorisa. Jesi sigurna da nije problem samo u tome da nisi našla "svoju" gore pozu?
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 01:06   #1716
znam u čemu je tajna zašto te cure ne svršavaju... frajeri rade previše jednolične pokrete, pokreti trebaju biti nepravilniji, ritmički sinkopiraniji
Obrigados is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 10:04   #1717
Nisam sex majstor, za razliku od drugih koji kažu da jednostavno niste našle dobrog j**ača.

Moja iskustva su doista različita, ni jedna žena nije na isti način mogla svršiti. To je već poznato da su sve drugačije, isto kao i muški.

Prva stvar koju sam zamjetio da orgazam nije u tijelu, već u mozgu. Ako djeva nije opuštena, džaba ti sve. Dakle, opustiti se, prepustiti i pokušati uživati u tome da je netko drugi voditelj vašeg užitka.

Postoji nekoliko "vrsta" orgazama kod žena. Ja sam naletio na četiri, uz to da četvrtog ne mogu nazvati orgazmom. Klitoralni, analni, vaginalni.

Klitoralni, valjda znamo kakav je i većina žena ga uvijek doživi. Najčešće u pozi gdje je ona gore. Penis u vagini i naprijed nazad, trljanje o njegovo tijelo klitorisom.

Vaginalni... Ok. Nije teško, samo se treba malo potruditi. Ogroman dio mojih bivših partnerica je imalo točku. Jednoj je bila odmah na ulazu u vaginu s gornje strane (ako leži na trbuhu), odgovarali su joj partneri s manjim penisom. Uz to da je puno "jače" orgazme imala u pozi gdje je muškarac na njoj. Drugoj je bila duboko u vagini s gornje strane i tokom sexa je najlakše svršavala u doggy pozi.

Analni. Yep, postoji. Nikad nisam shvatio u čemu je njegova caka. Pod analni smatram samo penetracija bez draškanja klitorisa.

Četvrti, ako to možemo staviti pod orgazam, to je squirtanje. Samo su dvije partnerice mogle squirtat. One koje su svoje točke imale na samom ulazu u vaginu.

To vam je moje zapažanje.
Cure, legnite, raširite noge, uživajte, prepustite se. Ništa od gore navedenog ne funkcionira ako ste ukočene. Malo alkohola koji put pomogne.

Sretno.
Grota11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 12:07   #1718
Unhappy Ne osjećam svoj orgazam

Žene, djevojke, jeste li ikad iskusile isto što i ja?

Zadnjih par mjeseci "izgubila sam orgazam".

Još kao djevojka otkrila sam čari orgazma masturbacijom, i otad nikada nisam imala problema s postizanjem vrhunca klitoralno, rijeđe vaginalno, ali tokom seksa uvijek svršim uz malu stimulaciju klitorisa, ili kod oralnog zadovoljavanja od partnera.

Orgazam je uvijek bio radijalan, prodoran, sveobuhvatan i jak s naglaskom na eksploziju ugode koja je počinjala u klitorisu.

Međutim, zadnjih par mjeseci se događa da se cijeli proces njegovog postizanja i "izgradnje" nije promijenio, ali onaj osjećaj, ona eksplozija kao da je utihnula i potpuno se izgubila: ja znam i osjećam po kontrakcijama da se događa ali jednostavno ga ne osjećam niti blizu kako sam to prije.

U sretnoj sam trogodišnjoj vezi s partnerom, jako se volimo, seks nam je oduvijek izvrstan, jako smo kompatibilni - istih seksualnih apetita, u tome ne može biti problem.

Nedavno sam imala sistematski pregled, sve je u redu, malo povišeni hormoni štitnjače, sve u granicama normale, ginekološki sve savršeno, jedino imam blagu upalu mjehura zbog koje moram uraditi urinokulturu.

Temu sam stavila i na zdravlje, ali tamo nitko ne reagira.
Matekova is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 13:33   #1719
Ja sam musko i imam slican problem koji mi se dogodio nakon prezestokog seksa sa zenom sumnjivog morala. Kondom sam koristio ali za finale je bio pusing bez zastite nakon cega sam imao svoj zadnji eksplozivni orgazam (njoj po sisama, bila je sva mokra :klap. Desetak dana iza nemam simptome SPB ali zato osjecam simptome urinarne infekcije (blage, nista strasno). Nazalost sad kad drkam orgazam slabo osjecam, a ni ejakulacija nije jaka kao prije. Mislim da je u oba slucaja (moj i tvoj) rijec o urinarnoj infekciji. Ja sam ovaj problem vec davno imao i rijesio ga turom antibiotika. Nakon ovog incidenta vise ne idem u zenska usta bez kondoma. Autorice rijesi urinarnu infekciju i rijesila si problem, isto vazi za mene. Ja sam takodjer postavio svoj post na pdf zdravlje, ali meni su ga izbrisali (zasto je nestala grupna tema problemi sa penisom ?!).
ankamatich is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2021., 21:45   #1720
Svrsavanje/klitoralno svrsavanje

Pozdrav,

Otvaram novu temu jer nisam nasla nista vezano za to. Imam problem sa svrsavanjem klitorisom. Nikad u zivotu nisam na taj nacin svrsila. Nemam nikakvih problema tijekom sekasa( vaginalno svrsavanje), bilo prstima ili penetracijom, svrsim svaki put. Sto se tice klitorisa, ne zeli surađivati. Pokusala sam sama rukom, nisam uspjela, samo bude osjećaj kao da dolazi, ali onda postane neugodno. Nakon toga sam odlucila kupiti onaj bullet vibrator. Nije bilo uspjesno. Isto bude osjecaj kao da dolazi, na valove. Dva, tri puta predivan osjecaj, a nakon toga uzasno neugodan, toliko da sam morala prestati. S obzirom da nigdje nisam pronasla kakav je to osjecaj, zamolila sam decka da nastavi umjesto mene kad pocne taj neugodan osjecaj jer sam mislila da nakon toga dolazi ono dobro. Ali nista, morao je prestati jer je postalo preneugodno.

Molim vas savjet i ako netko moze opisati kakav je to osjećaj kad dodes do kraja kliticem i neki prijedlog sto napraviti.
pepeljuga86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger