Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2009., 15:38   #2081
curke evo meeeeeeeee......odlicno je sve prošlo,tu su , moram zahvalit curama na ovom forumu,iskreno puno su mi pomogle...dolazit cu vas pozdravljat,ali eto samo da vam se javim..MOTH09 i tajniT želim sve najbolje...ništa strašno..moj prag boli je jako malen i evo izdržala tako da vjerujem u vas..šaljem vam najveći kiss
piccolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 17:34   #2082
A ne piccolino,ne bjezi, detalje molim?
Kak,di....budenje...
tajnaT is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 22:38   #2083
Da, da.. i ja molim svaki detalj!! Bas sve.. i ono što ne smatraš značajnim.. i ono što smatraš, sve nam piši.)

A kakva je bila operacija? Ispod mišića ili?
Esia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 22:28   #2084
Quote:
piccolino kaže: Pogledaj post
curke evo meeeeeeeee......odlicno je sve prošlo,tu su , moram zahvalit curama na ovom forumu,iskreno puno su mi pomogle...dolazit cu vas pozdravljat,ali eto samo da vam se javim..MOTH09 i tajniT želim sve najbolje...ništa strašno..moj prag boli je jako malen i evo izdržala tako da vjerujem u vas..šaljem vam najveći kiss
TOOOooo "malaaaa"
Da si prava sad bi nam (pisala) a ja se ne bi bunila ni da mi das ruku i uveses u salu....
 
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 13:09   #2085
tra la la la la napokon sutra ujutro sam na redu za
nadam se da ce sve bit u redu , receno mi je da tek veceras popijem nekaj za smirenje,al mislim da mi vec sad treba....jaaaaao nadam se da nece bit
tajnaT is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 14:37   #2086
evo me drage...buđenje ha ha ha,doktor mi je rekao da sam pričala o sladoledu,vjerujte ništa strašno!nije bila ispod mišića nego između mišića i flore, imala sam dovoljnu debljinu kože!tajnaT netreba ti ništa za smirenje,samo se opusti,ja sam ti vrlo osjetljiva na sve,pa ako sam ja ovo prošla vjeruj može svako!makar još imam malo neugodan osječaj, kao tipa da će mi se sve razletit i ispast silikoni, ali navikneš na taj osječaj!curke moje vjerujte da će te se puno bolje osječat,makar u jednom trenutku sam samu sebe pitala o bože šta meni ovo treba!Moth09 šta se tiće držanja za ruku nema problema, to je meni falilo,ali opet kada sama prođeš sve to, shvatiš da si hrabrija nego šta misliš!svi misle da je to jako jednostavno i da ti za silikone samo treba lova,a ne nije tako, treba i puno puno hrabrosti! Oprostite zbog nejavljanja,ali puna mi kuća stalno netko ulazi izlazi...jbg svi hoće pipat i dirat...tajnaT samo smireno,sve će proć bez problema, možeš ti to!tu sam, pa ako nešta netkome treba slobodno javite!ŠALJEM VAM NAJVEĆI KISS
piccolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 09:36   #2087
tajnaT hmmmm....imaš li ti nove prijateljice ?
piccolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 00:30   #2088
tanjaT......u gradu je sunce zasjalo...
Javi se kad stignes....
 
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 11:06   #2089
Evo mene i mojih novih frendica
Tu su!!!!!!!
Jos ne vidim kake su al sigurno su bolje neg su bile,radila sam podizanje i povecavanje al nis veliko onak kake su i bile prije zakona gravitacije,tak kome nisam rekla nece ni primjetit.Sad mi je malkice zao sto nisam inzistirala na vecim al i ovo je vaaao spram prijasnjeg stanja.
I cure stvarno bez panike dodes zaspis i probudis se s novim cicama....uf jedva cekam da se skinem u badic
tajnaT is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 12:46   #2090
ejjjj tajnaT...BRAVO!vidiš da nije tako strašno...dali buba?
piccolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 16:05   #2091
buba,buba,piccolinice! al vridi!!!! Sto pijes za bolove? evo 4 dan malo lakse al drzim ih koda ce pobjec,smijem se sama sebi al koda mi je lakse.
tajnaT is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 10:19   #2092
ja sam dobila od doktora nekakve crvene tablete...nemam ti pojma...joj znam taj odvratan osječaj,ja sam ti tjedan dana hodala sa rukom ispod cica,sva sam se bojala da mi se ne razleti sve po podu!danas vadim konce i do cet nosim steznik i napokon ću ih oslobodit!!tajnaT vidjet češ kako će ti svaki dan bit sve lakše i lakše
piccolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 19:21   #2093
A evo prezivih i bez njih..A todrzanje,ha,ha,ha,e to me izluduje i nasmijava moje ukucane,doduse olaksava a sva sam pogrbljena ovih dana bila ko starica al evo danas napokon7 dana sam ih pustila i ispravila se i postala pokretna.Ja konce vadim u srijedu i sad je to sljedeca grozota koja me ceka.Al evo danas sam ih vidila, napokon ,ispod silnih tufera su i majusne izgledale al znajuci da ce jos se spustiti hmm...al sad su divne i jos se navikavam na prostor ispred mene i pokusavam mimoic zapreke tj. sad treba bit udaljeniji od recimo vrata....ha,ha,ha.
Ciji si steznik uzela,jos mi nije stavljen a narucen mi je od elastic firme al me nervira kaj ga jos nisam vidila,doduse stavljaju mi ga preksutra al imam osjecaj da me ceka nekakav oklop,jos ove vrucine ...
tajnaT is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 19:30   #2094
cure (tajnaT i piccolino),

koliko ste vi stavile, kod koga, ispod misica/iznad?

sav info pliz
kooks is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 14:08   #2095
ti nisi dobila steznik?ja sam odmah dobila,ali ne tipa grudnjaka,nego preko gornjeg dijela grudi!ja ga sada u cetvrtak skidam...hvala ti bože..rekao mi je da steznik nosim 2 tjedna,a treći samo preko noći ili kada idem trenirat...a šta se tiće pogrbljenosti ha ha ha...odvratan osječaj..ali vjeruj kada ti dođe drugi tjedan bit će sve lakše...ja još zaobilazim štokove..vrata..valjda neka fobija da ću udarit s njima,naj gore mi kada se nađem u gužvi sa ljudima...ajoj..doslovno ih razbacam samo da me ne dodirnu..u biti presmješno izgledamo...
piccolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 14:10   #2096
kooks..ja sam radila kod zambellija u rijeci...stavila sam 220...imala sam dovoljnu debljinu kože,pa nisam morala ispod mišića,nego između mišića i flore..ako imaš pitanja samo reci, znam sebe na početku!!kissi
piccolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 14:53   #2097
thx na odgovoru

nego, samo 220?
kolika ti je velicina bila prije? i koliko si visoka?
kooks is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 15:33   #2098
cao devojke. trenutno sam u procesu premisljanja i pripremanja za operaciju tako da je svako iskustvo dragoceno.
bila sam na ovom forumu, i preporucujem da ga pogledate jer ima dosta iskustava i slika

http://www.ana.rs/forum/viewtopic.ph...asc&highlight=

zasto vi ovde ne stavljate fotke? ja sam ih tamo na srpskom forumu namracila sa nekim temama o kojima ocigledno niko nije hteo da prica ali su jako bitne.
*Ab*Fab* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 15:35   #2099
slucajno sam poslala pre nego sto sam zavrsila, sorry.
dakle, zanimaju me i losa iskustva. molim vas da neko nesto napise ako ih ima.
veliko hvala i pozdrav!
*Ab*Fab* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 16:02   #2100
Quote:
kooks kaže: Pogledaj post
cure (tajnaT i piccolino),

koliko ste vi stavile, kod koga, ispod misica/iznad?

sav info pliz
U Dubrovniku,opcoj bolnici,kod Margaritonija,195ml i vjeruj mi sasvim dovoljno,jos cekam da se spuste da budu prave
tajnaT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:31.