Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2008., 10:45   #121
ama ajd drzi se ti dvojke trojka ce ti vec smetati
ima li ovdje i jedna cura da zeli manje sise cini mi se da ja imam trojku al ja bi manjeee
__________________
Twilight still not dark..
Too strange to be real yet too real to be a dream..
_GeTiA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 11:17   #122
Quote:
_GeTiA_ kaže: Pogledaj post
ama ajd drzi se ti dvojke trojka ce ti vec smetati
ima li ovdje i jedna cura da zeli manje sise cini mi se da ja imam trojku al ja bi manjeee
vjerujem ti... uvijek želiš ono kaj nemaš....ja sam ih imala... pa vježbanjem su nestale i sad ih opet imam.... doduše, stvar ukusa i osobnog odabira.... nikada nisam imala komplekse, zadovoljna sam sa izgledom bila i ostala.. napravila sam samo zbog sebe i tu za sada stavljam točku... ne želim ništa više mijenjati..
faktap is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 12:41   #123
ajoj rista,tu ti razrezu sisu i guraju silikone unutra!! ouch...zasto to meni zvuci neopisivo bolno!! mene sise bole kad ih dotaknem a kamoli da mi ih netko rascapari joojjj...ouch evo sad me sve boli!
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 13:21   #124
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
ajoj rista,tu ti razrezu sisu i guraju silikone unutra!! ouch...zasto to meni zvuci neopisivo bolno!! mene sise bole kad ih dotaknem a kamoli da mi ih netko rascapari joojjj...ouch evo sad me sve boli!
osobna odluka i najbitnije da si svjestan da li to radis zbog sebe ili drugih ... ne osjetis rezanje.. ne osjetis guranje... cudan osjecaj, pogotovo nakon zbog zavoja, a sada ko da sam se rodila sa njima...
meni je to isto kao kad nemas zub... mozes šetati sa rupom, brusiti druge zube za most ili stavili implant ... druge dvije opcije bole, ali je bolje nego biti
faktap is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 23:19   #125
Moje su četvorka.Prirodna.

Nema puno veze s topikom,samo se hvalim
xdth is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 23:47   #126
Quote:
xdth kaže: Pogledaj post
Moje su četvorka.Prirodna.

Nema puno veze s topikom,samo se hvalim
Trljaj curama sol na ranu , objesit će se i tvoje kad tad
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 10:23   #127
Quote:
Moje su četvorka.Prirodna.

Nema puno veze s topikom,samo se hvalim
to stara!

moje su prirodna jedinica! samo se hvalim
ajmo malo biti ponosne na svoje sise!!
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 15:01   #128
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
ajoj rista,tu ti razrezu sisu i guraju silikone unutra!! ouch...zasto to meni zvuci neopisivo bolno!! mene sise bole kad ih dotaknem a kamoli da mi ih netko rascapari joojjj...ouch evo sad me sve boli!
Je neopisivo je bolno.
Moja prijateljica ih je stavila i kaže da dva dana boli prsni koš toliko da nije mogla disati ni micati se od bolova, da je bol ravna boli porođaja, kao da klješta pritišću prsni koš.

Ali sad ima božanstvene sise a imala je dvi male otužne suhe šljive.

Nosi duboki dekolte i to bez prsluka. A na plaži nosi samo one trokutiće od gornjeg dijela i stoje kao da imaju zaseban kraljevski život ....

Srećom i ja imam poštenu SVOJU PRIRODNU četvorku pa joj nisam zavidna.
Jelena Ivanjicki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 15:55   #129
Quote:
Dexter_ml kaže: Pogledaj post
Hej curke!
BILA SAM na konzultacijama i odredila datum! Doktor Kincl je bio super, a umetci ce biti jaca dvojkica. Termin je u drugom mjesecu!
Pozelite mi srecu!
Dexter_ml sretno na operaciji!
Ajde pliz javi kak je bilo, ja se već dugo spremam stavit umetke jer sam užasno nesretna zbog svojih malih cica, al mi je najveći bed kak će reagirat ljudi oko mene. Već sam bila i na konzultacijama i odabrala umetke i onda odustala zbog straha. I sad se opet spremam na to, skupljam hrabrost. Nadam se da ovaj put neću odustat.
bummby is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 16:02   #130
moja prijateljica je stavila silikone i nista ju nije bolilo. a sad..valjda to ovisi o necijem pragu boli.
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 20:36   #131
Quote:
kisikana kaže: Pogledaj post
Trljaj curama sol na ranu , objesit će se i tvoje kad tad

Hebote,jesi zla
Ma neće valjda,iza mene je i trudnoća i 7 mjeseci dojenja a i dalje su za 5!
xdth is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 21:50   #132
Quote:
Dexter_ml kaže: Pogledaj post
Hello Evo, ovako. Odlucila sam se staviti silikone, dvojkicu, tek toliko da ih imam i da na moju konstrukciju pristaju. Samo neznam kojem kirurgu da vjerujem. Dvoumim se izmedju Kincla i Glumicica, pa vas molim za savjet - koji je bolji? Ima li netko iskustva sa umetcima za grudi? Htjela bih da mi izgledaju prirodno, a ne kao dvije lopte... Help!
Kaj imaš tak male sise
ŽivaVatra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 04:26   #133
Ovo je fakat bilo nepotrebno i glupo
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 13:39   #134
Quote:
Hej curke!
BILA SAM na konzultacijama i odredila datum! Doktor Kincl je bio super, a umetci ce biti jaca dvojkica. Termin je u drugom mjesecu!
Pozelite mi srecu!
ej stara,sretno drzi se i pokazi nam slike u dekolteu poslije operacije
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 14:22   #135
Talking :)

Evo, samo da se i ja malo pohvalim! )
zakazala sam termin operacije, sad idem za dva tjedna
danas su mi stigli nalazi i sve je ok, tako da sad samo isčekujem operaciju!!!
trebala bi biti neka fina trojkica
uhhh....vec me hvata lagano nervoza, nadam se da oporavak neće predugo i prebolno trajati....
Ladida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 13:04   #136
Quote:
ŽivaVatra kaže: Pogledaj post
Kaj imaš tak male sise
Kod dr. Kinčla si u sigurnim rukama a to znam od jedne prijateljice kojoj je napravio tako lijepe i po izgedu "prirodne" grudi za koje nitko nije primjetio da su umjetne i skoro ju ništa nije bolilo. Za Glumičića smo čuli puno lošega
Ruznimarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 20:07   #137
cure javite obavezno kak je prošlo! i sretno
kruškica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 21:59   #138
Quote:
Ruznimarin kaže: Pogledaj post
Kod dr. Kinčla si u sigurnim rukama a to znam od jedne prijateljice kojoj je napravio tako lijepe i po izgedu "prirodne" grudi za koje nitko nije primjetio da su umjetne i skoro ju ništa nije bolilo. Za Glumičića smo čuli puno lošega
Kinčl je iz opće išao u est.kirurgiju, zato je on i bolji za cice, a Glumičić je iz maksilofacijalne išao u est. pa je on bolja opcija za lice.
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 22:15   #139
Mene zanima kakav je osjecaj muskarcima drkat po umjetnim sisama. Iako, ako netko ima fakat male sise, onda je ionak svejedno, pa je mozda bolje zbog vizualnog dojma.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 22:51   #140
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Mene zanima kakav je osjecaj muskarcima drkat po umjetnim sisama. Iako, ako netko ima fakat male sise, onda je ionak svejedno, pa je mozda bolje zbog vizualnog dojma.
Što je svejedno
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:44.