Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2024., 21:57   #1
Kako brzo doci do misicne snage.

Ugl. Da neduzim ubrzo dolazi ljeto i naravno si bi htjeli bit fit na plaži. Zapoceo sam sa treningom al napredak je spor i sada bi zapoceo sa uzimanjem proteina i kreatina nesto od to dvoje za brzu izgradnju misica s obzirom da to nikad nisam koristio neznam koliko ce mi dugo trebat vremenski da se vidi promjena na tijelu. I koliko dozu tih preparata uzimat da neostetim zdravlje ugl najvise me zanima koliko vremenski treba za vidjeti prve promjene. Iskusni pucajte sa savjetima.
Milky10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2024., 06:25   #2
Nađi pravi posao.
Quiddit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2024., 09:04   #3
Kako brzo doci do mišićne snage? --> Nikako!
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2024., 09:18   #4
Quote:
Milky10 kaže: Pogledaj post
Ugl. Da neduzim ubrzo dolazi ljeto i naravno si bi htjeli bit fit na plaži. Zapoceo sam sa treningom al napredak je spor i sada bi zapoceo sa uzimanjem proteina i kreatina nesto od to dvoje za brzu izgradnju misica s obzirom da to nikad nisam koristio neznam koliko ce mi dugo trebat vremenski da se vidi promjena na tijelu. I koliko dozu tih preparata uzimat da neostetim zdravlje ugl najvise me zanima koliko vremenski treba za vidjeti prve promjene. Iskusni pucajte sa savjetima.
Ne znam u kojem ti stoljecu zivis. Nisi naveo koliko imas godina, jesi li se prije aktivno ili bar rekreativno bavio sportom, odnosno kojim si se sportom bavio. Takodjer, nisi ni okvirno (iskreno) rekao kakvu genetiku imas. Nema svatko isti potencijal za estetiku i dodavanje misicne mase.

Takodjer ne kuzim zasto mislis da su snaga, misicna masa i dobar izgled stvari koje po defaultu idu u isti kos, zato sto ne idu. Ne moras biti jak da bi "dobro" izgledao.

Takodjer, ako si stariji od 25 godina i motiv ti je dobro izgledati na plazi, onda mozda imas neke malo ozbiljnije probleme od fizickog izgleda, ali to je vec druga prica .
Matador9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2024., 09:27   #5
Quote:
Milky10 kaže: Pogledaj post
Ugl. Da neduzim ubrzo dolazi ljeto i naravno si bi htjeli bit fit na plaži. Zapoceo sam sa treningom al napredak je spor i sada bi zapoceo sa uzimanjem proteina i kreatina nesto od to dvoje za brzu izgradnju misica s obzirom da to nikad nisam koristio neznam koliko ce mi dugo trebat vremenski da se vidi promjena na tijelu. I koliko dozu tih preparata uzimat da neostetim zdravlje ugl najvise me zanima koliko vremenski treba za vidjeti prve promjene. Iskusni pucajte sa savjetima.
Najpovoljniji proteini oni su koje dobijaš od dečka, prirodni, no kako ih treba više nego u pripravcima koje bi kupovao, savjetujem ti kupnju keramičarskih štitnika za koljena - kvalitetne i vrlo povoljne moreš kupiti u Pevexu.
Kretenin si, vidim, dobil rođenjem u količini koja će ti dostajati za dva do tri života, tako da se time ne moraš opterećivati.
Kaj se ostalog tiče...
Vježbaj...
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger