Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2007., 23:04   #1
Na rubu znanosti, HRT, 9-11

Da li je u pitanju zavjera??

Odgovori prije i poslije emisije (za one koji stignu odgovoriti prije)...

Moj odgovor: teroristi.
ciroxyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 23:21   #2
Lako moguće da postoji.
Blitz66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 01:11   #3
Povezanost droge i WTC-a

Izlaganje: Michael C. Ruppert. Trajanje: 2 h, 18 min.

Tko je Michael C. Ruppert?
Mike is a former LAPD narcotics investigator, whistleblower and a 1973 Honors Graduate of UCLA in Political Science. After attempting to expose this he was forced out of LAPD in 1978 while earning the highest rating reports possible and having no pending disciplinary actions. In 1996, after 18 years of struggle, he finally achieved one of his deepest wishes in a face to face public encounter with then CIA Director John Deutch on national television. Washington sources later told Mike that Deutch's mishandling of the encounter cost him a guaranteed appointment as Secretary of Defense.

On November 28, 2001 Mike gave his first post 9-11 lecture at Portland State University, which was attended by more than 1,000 and resulted in a standing ovation. FTW's video, The Truth and Lies About 9-11, has sold more than 15,000 copies. It includes special exclusive interviews with Representatives Ron Paul (R-TX), Cynthia McKinney (D-GA), Barbara Lee (D-CA), Professor Peter Dale Scott, (UC, Berkeley), Professor John Metzger (Michigan State) and Catherine Austin Fitts (former Assistant Secretary of Housing and Managing Director, Dillon Read).


I još puno interesantnih stvari:
Since 9/11
Bio Warfare
The Bush Family
Civil Liberties
The Draft
Drugs
Economy
Gov't Corrupt/Complicity
Insider Trading
Investigations
Post Peak Lifestyle
Oil & Energy
(more than 110 original articles!)
Miscellaneous
Osama Bin Laden
Previous Newsletters
PROMIS Software
Timelines
Unscrambled Fighter Jets
Vreeland
Infinite War
Watergate II
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 01:15   #4
http://www.youtube.com/watch?v=auR4RumZEnQ

printscreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 01:15   #5
dobra je bila ova epizoda

razum i niz nelogicnosti u sluzbenim priopcenjima ukazuju na zavjeru i urotu , no ako amerikanci vjeruju u te pizdarije i da ce ratovi koje vode rijesiti neke stvari , neka im je , ja ne pushim taj bs
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 01:20   #6
Quote:
ciroxyz kaže: Pogledaj post

Moj odgovor: teroristi.
misliš teroristi u suradnji s Amerima
printscreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 01:42   #7
Prije nisam baš bio sklon vjerovati u raznorazne teorije zavjere, iako se čini dosta zanimljivo. Pogledao sam večerašnju emisiju "Na rubu znanosti", bila je stvarno dosta dobra, likovi u studiju su davali pregršt doista uvjerljivih argumenata koji upućuju na neku muljažu od strane Amerikanaca. Tako da sad vjerujem da ima u tome nešto... Recimo onaj slobodan pad zgrade, stvarno izgleda sumnjivo, iako dosad nisam obraćao pozornost na to, a i puno toga je javnosti zatajeno. Ma urota definitivno.
__________________
True men don't kill coyotes
John_Frusciante is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 04:49   #8
Quote:
printscreen kaže: Pogledaj post
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 07:19   #9
Postoji li zavjera u slucaju 9-11?
DA 11 84.62%
NE 2 15.38%
Glasovatelji: 13.
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 07:21   #10
https://www.forum.hr/showthread.php?p...0#post11843340
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 10:23   #11
Ja to sinoć gledao i zaspem oko 00:40. Do kada je trajalo?

A super mi je sinoć bila tema.
Ste vidili one bljeskove kada se zgrada urušavala?
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 11:00   #12
ajte pliz neko je snimio valjda?
__________________
Uredio sam potpis
iNViSiBLE FOR F is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 16:45   #13
Quote:
John_Frusciante kaže:
Prije nisam baš bio sklon vjerovati u raznorazne teorije zavjere, iako se čini dosta zanimljivo. Pogledao sam večerašnju emisiju "Na rubu znanosti", bila je stvarno dosta dobra, likovi u studiju su davali pregršt doista uvjerljivih argumenata koji upućuju na neku muljažu od strane Amerikanaca. Tako da sad vjerujem da ima u tome nešto... Recimo onaj slobodan pad zgrade, stvarno izgleda sumnjivo, iako dosad nisam obraćao pozornost na to, a i puno toga je javnosti zatajeno. Ma urota definitivno.
Prvo da kazem, dobra emisija i zanimljiva tema.
Sto ce tice slobodnog pada ne znam kako su to uspjeli izracunati, jer im je potrebno pratiti dio koji pada od vrha do dna i racunati njegovo vrijeme pada, a od one prasine na prilozenim snimcima je nemoguce pratiti precizno jedan dio. S toga je moguce da postoji (onim silnim oblacima dima) i odredjeni zastoj pri sudaru svakog viseg kata sa nizim, tj. pri lancanoj reakciji ubrusavanja...
Gledao sam dosta implozija (namjernih urusavanja) i ova je bila jedna od najboljih

Quote:
Bankina kaže:
nego ako je , di su onda avioni koji su se trebali zabiti u pentagon i ovaj sta su ga navodno preuzeli putnici
Cudno je to kako nema snimaka iz pentagona... Ipak je to srce odbrane Amerike i pretpostavljam da ga i dan danas snimaju na 1000 kamera...
Sami udar, odnosno zona udara podsjeca na udar aviona, pogotovo tragovi ispred... I da trebalo je biti jako dobar pilot da se to izvede. Trebaju godine da se takav manevar uvjezba, pogotovo u tako kompleksnom avionu kao sto je 757...
I ne samo onaj koji se zabio u Pentagon, vec i druga dva aviona su imali savrsene putanje i udarili tacno u zgrade WTC-a... Ni to nije jednostavno za neke pilote Cessne, koji ne poznaju kompleksnost mlaznjaka i funkcije autopilota u istom (trebalo je iskljuciti sve te zastite koje ima 757)...pogotovo u takvoj frci kakva je otmica...

Ovaj avion kojeg su preuzeli putnici je srusen...Imas film Flight 93 koji navodno govori sta se desavalao...
A ono sa dokumentima putnika nadjenim u zoni udara je stvarno smijesno... Tolike tone karbon-fibera, aluminija, zeljeza (pogotovo kod mlaznih motora) su jednostavno pretvorene u prasinu, a ostali su identifikacijski dokumenti putnika!! wtf?!

Quote:
gunsmith kaže:
Ste vidili one bljeskove kada se zgrada urušavala?
A to moze biti bilo sta...Plinske instalacije, elektricne instalacije, eksplozije dinamita...
Jos vise cude izjave vatrogasaca koji su navodno culi nekoliko eksplozija za redom, sto asocira na kontroliranu eksploziju pri imploziji... ali opet, nista ne dokazuju i moglo je biti bilo sto, pa cak i losa percepcija samih svjedoka...

Ovo me nekako potsjeca na onu teoriju zavjere o slijetanju na Mjesec! Zastava se vijori, nema uobicajenog kratera ispod odlaznog modula, slika je lose kvalitete iako je tehnologija omogucavala puno bolje, fotografije imaju elemente retusiranja (iksic koji predstavlja centar fokusa je iza jednog kamena na mjesecu) itd itd... Sve sitnice, ali opet ostavi te nekako u cudu?! Valjda je to i svrha ti teorija...

Sto se mog odgovora tice, i dalje tvrdim da su teroristi (sami) ali postoji doza sumnje...
ciroxyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 19:12   #14
A kako objašnjavaš rupu u pentagonu koja je mnogo manja od promjera Boeinga?
I kako to da nije bilo nekih...ostataka aviona (ono što je bilo pokrili su nekom ceradom)
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 19:34   #15
Poslije sinocne emisije malo sam se zainteresovao pa sam pregledao dva dokumentarca koja imam na racunaru ali ih nisam nikad stigao pogledati.

Ne pusim pricu o tome da su amerikanci srusili svoje nebodere, ali da je odredjeni krug ljudi uticao da se najedno oko zazmiri i da se takav teroristicki akt dopusti pomalo mi djeluje logicno...

Krenuo bih od toga da su udari u blizance bili objava rata, tako da pojedina tv izvješća ne treba uzimati za ozbiljno jer i mi smo proživjeli rat i sami smo svjesti sposobnosti medijia. Od dezinformacija do poluistina koje su puno opasnije...

Isto tako ne pušim priču o izvoženju zlata u osobnim automobilima... Po toj priči previše ljudi bi znalo za takav plan i to bi palo...

Bombe u zgradama ipak mi se čine pomalo ne realnim, jer ako se uzme broj policajaca i vatrogasaca koji su poginuli u zgradama 1 i 2 dovoljno vam govori. Jer ipak bi javili njima da izadju.
wwl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 19:47   #16
Quote:
wwl kaže: Pogledaj post
Bombe u zgradama ipak mi se čine pomalo ne realnim, jer ako se uzme broj policajaca i vatrogasaca koji su poginuli u zgradama 1 i 2 dovoljno vam govori. Jer ipak bi javili njima da izadju.
Da svakako.

Alo, pa da su javili onda bi bilo ocito o cemu se radi.
Sta one u bijeloj kuci i pentagonu boli k. za par policajaca i vatrogasaca... Sve je to usputna steta...

I nemaju ti se sta bombe ciniti nerealnim kad su to cinjenice, na nekim snimkama se jasno vide explozije, a i ne znam koliko ljudi ih je culo...
khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 19:54   #17
ja gledam na to ovako..amerikanci su namjerno ucinili propuste u osiguranju i znali su tocno gdje i kada ce teroristi napasti..to vam objasnjava ona prica o iznosenju zlata koje se cuvalo u sefovima wtc-a nekoliko dana prije napada a dolje je kazu bilo do 150 milijardi dolara u zlatnim polugama

a jedna zalosna cinjenica je da americko gospodarstvo i standard uvelike ovise o ratnoj industriji i kada nema rata nema ni novaca kako bi se laicki reklo..da li su bush i njegova administracija dobile od americkih gradana zeleno svjetlo nakon 11.rujna za napad na afganistan i irak? odgovor je da
gledano ekonomski..izgubili smo indirektno 100 milijardi dolara i 3000 svojih gradana, ali ponovnim pokretanjem ratne masinerije, novim ratom i "osvajanjem" iraka gdje su poslje opet dolazile americke tvrtke i obnavljale isti onaj irak koji su razrusile i tu opet zaradile..ironicno..
po meni je tu sve stvar ciste ekonomije..amerikanci su dopustili i djelomicno sami sudjelovali u rusenjima jer su imali debele koristi od toga..ili mozda nisam u pravu
pit..i to je amerika is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 22:37   #18
Quote:
ciroxyz kaže: Pogledaj post
...
I da trebalo je biti jako dobar pilot da se to izvede. Trebaju godine da se takav manevar uvjezba, pogotovo u tako kompleksnom avionu kao sto je 757...
Dopusti mi da te ispravim. Razgovarao sam sa civilnim pilotom (prijatelj) koji radi u Croatia Airlinesu i on veli da uopće nije problem pogoditi određeni dio zgrade. Istina, naučiti upravljati avionom je puno veći problem. Usporedimo to s automobilom. Treba svakome vremena da nauči upravljati njime a nakon toga najlakše je pogoditi banderu! Ok, šalim se ali je i istina. Ali pokušajte autu sparkirati bočno između 2 druga auta s razmakom 10 cm. više od vaše dužine auta(sa svake strane, nakon što sparkate auto, ostaje vam po 5 cm sprijeda i straga). E, to već pokazuje vještinu vozača. Najlakše je stisnuti gas na 200 kmh i zaletit se u banderu.
Btw, razgovarao sam i sa drugim pilotom koji je radio za Ujedinjene emirate i koji je za jedno odlično slijetanje od šeika dobio masnu, masnu napojnicu. Također kaže da nije nikakav problem pogoditi avionom određeni dio zgrade.
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 23:32   #19
Quote:
sinkezg kaže: Pogledaj post
Dopusti mi da te ispravim. Razgovarao sam sa civilnim pilotom (prijatelj) koji radi u Croatia Airlinesu i on veli da uopće nije problem pogoditi određeni dio zgrade.
A da li je problem letjeti svega par stopa od zemlje pri brzini od 0.60 mach-a i jos pri tome savrseno naciljati zapadno krilo Pentagona??
Po meni jeste, ali pitaj ti i pilota... ja se avijacijom bavim samo iz hobija...

Quote:
Istina, naučiti upravljati avionom je puno veći problem. Usporedimo to s automobilom. Treba svakome vremena da nauči upravljati njime a nakon toga najlakše je pogoditi banderu!

Quote:

Btw, razgovarao sam i sa drugim pilotom koji je radio za Ujedinjene emirate i koji je za jedno odlično slijetanje od šeika dobio masnu, masnu napojnicu. Također kaže da nije nikakav problem pogoditi avionom određeni dio zgrade.
Za njega vjerovatno nije, ali za nekog ko je 2-3 mjeseca isao u skolu za privatnog pilota i cak nije polozio na maloj Cessni, to je itekako velik problem...
Ovim teroristima ili se gadno posrecilo ili su sve to dobro isplanirali, a sva ona prica o "stvarnim teroristima", kako su se skolovali za pilote itd., je zapravo farsa i oni su samo "za javnost"...
ciroxyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2007., 23:55   #20
lažni link

http://www.youtube.com/watch?v=s5HZG3V0OD8

evo ovo ti je sve bilo u kod Mišeka , ali valjda ti je jasno da USA imaju daleko nadmoćniju vojsku od Hrvatske, uglavnom ovo ti je ko pol emisije
printscreen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:43.