Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Pogledaj rezultate ankete: Koje vlažne maramice koristite za svoju bebu?
Hipp 79 19.80%
Nivea 74 18.55%
Pampers 127 31.83%
Johnsons baby 23 5.76%
Violeta 26 6.52%
Becutan 32 8.02%
Chicco 1 0.25%
Mustela 2 0.50%
Huggies 22 5.51%
Babylove 97 24.31%
K plus bebe 19 4.76%
Neke druge 56 14.04%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 399. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2011., 22:56   #141
probala mullerove vlazne maramice plave i nisam zadovoljna uopce,pre suhe su,tanke a imam ih 3 paketa opet se vracam nivei i becutanu
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 23:14   #142
Kupila one plave Babylove krpice za koje su cure pisale da su odlične i stvarno su super,prekrasan miris i vlažne taman
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 23:27   #143
kakve krpice?
ja se zacudila za ove mullerove,pelene super a maramice bezveze
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 23:33   #144
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
kakve krpice?
ja se zacudila za ove mullerove,pelene super a maramice bezveze
Vlažne maramice su zapravo ali zovu se krpice,Babylove svjetlo plavo pakiranje
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 12:33   #145
Inače koristim Huggies maramice i jučer muž kupi neke pampersove i nisam baš zadovoljna... jedva čekam da ih potrošim
*Simba* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 13:31   #146
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Vlažne maramice su zapravo ali zovu se krpice,Babylove svjetlo plavo pakiranje
aha,tako zbunilo me te krpice,tek neki dan sam od babylove probala vlazne maramice,dobili ih na poklon,bijele,nisu bas nesto ali mogu proci,a cujem da jako hvale zute,i sad ih ima u dm duo pakiranje za 19kn,vidim da zene dosta uzimaju.si probala ih?glupo je sta ih nikad nema za kupit po paketu pa da jedne uzmes,ako valjaju uzmes taj duo onda,isplati se
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 14:04   #147
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
aha,tako zbunilo me te krpice,tek neki dan sam od babylove probala vlazne maramice,dobili ih na poklon,bijele,nisu bas nesto ali mogu proci,a cujem da jako hvale zute,i sad ih ima u dm duo pakiranje za 19kn,vidim da zene dosta uzimaju.si probala ih?glupo je sta ih nikad nema za kupit po paketu pa da jedne uzmes,ako valjaju uzmes taj duo onda,isplati se
Ne žute nisam,nego bijele i tako-tako su i te sv.plave koje su super
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 17:43   #148
kakve su maramice baby lindo,jel tko probao?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 18:11   #149
Babylove zelene, od početka, zakon su za sve...
i nisu preskupe:-)
nanaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 09:56   #150
Nivea Toddies imaju prekrasan miris,najlijepši od svih ,sviđa mi se njihov materijal i što su biorazgradive ali glupo što su male tj uske,baš šteta

Probali još Johnsons sensitiv,super,baš po mom guštu,bez parfema i dosta vlažne

I jučer kupila Violeta,u Konzumu 15 kn 80 kom,ok cijena a mirisom su vrlo slične Becutanu,ne volim te jake puderaste mirise kao što i Niveine svjetlo plave imaju

E a Solea krema za guzu je grozna(a što sam uopće očekivala kada sam ju platila sa dm babybonusom oko 4 kn),smrdi i uopće nije zaštitna,više je kao neka obična
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 22:40   #151
Hipp !
-Adrijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 22:45   #152
Jedne od boljih Lidlove Toujours jel su veće i deblje od ostalih Baš su nedavno imali akciju 100 kom za 16 kn
Inače no.1 Huggies ali više nema onog povoljnog duo packa 1+1 gratis
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 22:53   #153
Huggies mi se paraju dok ih vadim iz pakiranja. Hipp ok, samo su mi pre vlazne. Muller su presuhe! Pamers su ok!
Vlazne maramice robne marke ( sonik, studenac) su proizvedene u hrv. Oko 6 kn su i bas su dobre! Baby cool su u rozom pakiranj, imaju intezivan miris al su mekane i jako njezne!
Moram pohvaliti aro vlazne maramice iz metroa
__________________
18.01.2011
gmiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 23:05   #154
ja sam prije 8 godina koristila za kćerku Baby cool ali su bile bijelo pakitaranje na plave cvjetiće i bile su s maslinovim uljem. te su mi bile No1.
probali smo i pampers, i nivea, ali su izazivale alergiju.

za blizance sam prije 5 godina koristila baby cool roza pakiranje i dan danas ih koristim. odlične su mi. imaju lijep miris i dosta su vlažne.
također sam i za njih probala pampers sensitive i isto se osuli od njih. od tada samo ove koristimo.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 12:09   #155
Nama su najbolje vlažne maramice od hippa i nivea, fino mirišu, mekane su, ne prevlažene..
Ja isto nevolim maramice žnj marka, miris mi je preintezivan, obično su prevlažne
mihaelaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 12:18   #156
meni su bile najdraze hippove dok nisam otkrila violetine sensitiv sa plasticnim poklopcicem(ima ih sto vrsta..ove su kao s losionom i plavo ljubicasto pakiranje sa bebicom)..kako su one fine,meke,mirisljave
ne presuhe,ne prevlazne-taman..i sto je najbolje jedino kod njih osjecam stvarno taj losion(kao da si namazao kremicom guzu ili mjesto di se rabe)..super su..
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 12:26   #157
Quote:
mihaelaaa kaže: Pogledaj post
Nama su najbolje vlažne maramice od hippa i nivea, fino mirišu, mekane su, ne prevlažene..
Ja isto nevolim maramice žnj marka, miris mi je preintezivan, obično su prevlažne
Ili presuhe.nama je hipp zakon,super čiste ko krpica i topla voda,mirišu taman,mokre dovoljno,temeljite,ne onako poluprozirne ko neke.zasad su nam naj

Zadnje uređivanje Nica : 21.11.2011. at 09:58. Reason: popravak citata
-Adrijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 12:45   #158
meni su jako dobre hipp ali skupe u odnosu na mullerove koje su mi isto super.....i violeta su mi dobre....

ne gledam na vlažne maramice ko na nešto posebno jer mi je to potrošni materijal - obrišeš guzicu/lice i baciš....
tako da je meni sasvim svejedno koje su maramice, pa gledam da su što jeftinije jer moji dobro reagiraju na sve
koje su to cool baby maramice po 6kn????
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 14:14   #159



ovo su baby cool u metrou su cca 7.5 kn, u ostalim ducanima oko 9-10kn...ok su.Sjećam se da sam još daaavno prije bebe znala sa njima skinuti šminku, i baš su nježne...npr. nivea pure bi me pekla.



od robnih marki ove su mi isto pre dobre! bez mirisa, lijepo vlazne i dosta pamukaste. Preporuke!
Puno nježnije, vlažnije od mullerovih.
__________________
18.01.2011
gmiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 15:20   #160
Quote:
Twinmama kaže: Pogledaj post

ne gledam na vlažne maramice ko na nešto posebno jer mi je to potrošni materijal - obrišeš guzicu/lice i baciš....

uh..ja bas gledam na sastav,jer sam skuzila da su ipak one te koje su najdulje na kozi mog bebaca i to bas oko genitalija..jer naravno da obrises i bacis,ali rijetko tko od nas ispire vodom kozu nakon vlaznih maramica,pa onaj vlazni sloj se osusi i stalno je u kontaktu sa masti,pa se upija u kozu..

tako da mi je itekako bitno s cime brisem..

moj nije uopce osjetljiv i nije jos nikad imao neki osip(osim od becutan maramica-ni sama ne znam zasto),ali gledajuci sastave vecina ih ima hpu alkohola,alergena,konzervansa a od jeftinijih neke imaju i parabene i razne emulgatore i ostale cudnjikava kemijska cudovista

hipp zaista ima najbolji sastav..onda sam skuzila da lidlove tourjois sensitive imaju ok sastav i ove violetine koje sam probala su prolaznog sastava...huggies pure su dobre..muller roze mislim da isto nisu prenabijene kemijom(ali meni osobno su presuhe)..

..a ostale koje sam cackala imaju alkohol ili neki njegov derivat(iako pise bez alkohola!!!) i ostala cuda..

od jeftinijih koje sam osobno zamjetila jedini prolazni sastav su mi imale neke hopa maramice sto sam nasla u plodinama..svijetlo roza pakiranje sa plavkastim..sastav je ok..cijena oko 6-7 kn..

ovo ostalo-
posebice veliko razocarenje su nivea i pampers jer su krcati alkoholom,parfemima i konzervansima

babylove nisam proucila,jer sam davno jos ko cura dobila neke prebne u dm-u pa kad sam isla brisat ruke skuzila sam da su presuhe,pa ih ni ko mama nikad nisam "prostudirala"..
iako babylove proizvodi zaista nemaju los sastav,pa vjerujem tako ni maramice..

tako da kupujte po sastojcima,a ne po imenima

i onaj tko je za hipp komentirao da je skup..cetveropak rozog hippa(jedina mana rozog je parfem!)u super konzumuje 44 kn..dakle 11 kn po paketu sto ne smatram bas skupim..posebice jer cesto salju onih 10 % na ukupnu kupnju i bas na njih su cesto akcije..
(u kozmu su se ti cetveropaci neadvno dali kupiti za 30-ak kn..)
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:38.