Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2010., 15:43   #141
vidim da su konzervativni... ali previse su bezobrazni... i zbog toga, da - mislim da cu ostati sam...

ak se vidjas s nekom curom za mjesec dana par puta, i ona ti kaze da bi htjela ici u neki restoran s tobom (kao lijepo te nagovori da ju vodis)... i ti ju odvedes i sve to... i sve prode lijepo, i onda ju preko vecer pokusas poljubiti (u najboljem trenutku), ona te odbije... vecer se nastavi i jos odete negdje gdje se zabavljate... kada se pozdravljate na kraju, ona na najhladniji nacin (jer inace se uvijek na lice dvije puse a ovaj put samo ode), jer se valjda boji ili je frigidna... onda kada ju pitas sutradan kao sta je bilo s time, i ona odgovori... ako smo bili na veceru, to ne znaci da se moramo ljubiti... pa ne... to valjda znaci da se trebam upoznati s njezinom bratom jer ocekivam jos hladniji pozdrav na kraju vecere... kakav je to glupost ? ona ce mene tako koristit onda se nastavi ponasati kao da je neka svijetska dama... ma poluditi cu od toga... ok- jedan mi prijatelj rekao... te splicanke su takve, samo se ti drzi...

cini mi se da ti tu govoris o prijateljstvo... da... i to je ok... al da se barem to nekako kaze izpocetka... al ne, tu opet dosta te cure vole koristiti... kao maze se malo, i hoceju neceju, onda kada dode vrijeme da se vidi sta ce biti, cujes glupost... meni se cini da su tu ljudi dosta razmazeni... jer jos uvijek dosta odrasti ljudi imaju direktnu podrsku od roditelja... tko zna...

ali slazem se s time... da je i dobro poznati ljude od drugog spola da barem mozes se nekome javiti kada ih prodes na cesti itd... i to sto si rekla o kada frajer hoce pice kupiti itd... barem se onda zna... cura odbija nekako izpocetka...

mislim da je meni i problem, da kada se i s prijateljim sa nekom curom, da oni kada su samo za prijateljstvo nekako i misle da mozda i nesto drugo... ili kao sto sam vec rekao, inace su bezobrazne pa misle zasto nebi iskoristila ovoga koliko god mogu... jer i kad se ja sam odlucim da samo hocu prijateljstvo s curom oni nekako popizde... kao da im to ne pase, jer ih moram ganjati... jbga... bolje je biti sam nekada... popit neke pivce i gledati nogomet... i pustit taj speeddating za oni koji imaju zivaca da trpe to od te super dame...
__________________
boli me pupak......
Mama, gdje su kolace is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2010., 16:10   #142
Speed dating je za slabiće. Pravi muškarci idu na crystal meth dating.

http://alienlovespredator.com/tag_vi...speed%20dating
reggie31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2010., 17:37   #143
@Mama gdje su kolače:
Ne znam kakve su Splićanke
A da malo preispitaš svoje kriterije?
Čini mi se kao da prilaziš samo sponzorušama..... Dobro obučene, frizurica, šminka, nakit, visoke potpetice, odmah ti padnu u oko... A da probaš upoznati neku normalnu, skromnu, obrazovanu djevojku? Neku koja radi, koja živi svoj život, brine o sebi sama....?
ŽenaZmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 08:36   #144
Quote:
diantos kaže: Pogledaj post
Riječ je o suboti 11.12.
Bilo je 10 muškaraca i 15 žena do sad uglavnom neudavanih i bez djece. Prema onome što sam čuo razmišljam da li organizator može manipulirati kontaktima u svrhu da se osobe više puta pojave na eventima...

U subotu 18.12. event je odgođen zbog premalog broja muškaraca...
Ma zamisli nakraju je bilo otkazano, a cijelo vrijeme sam gledao ne bi li se neko mjesto oslobodilo da upadnem jer je kao bilo od 25 do 35. Ma ne mogu vjerovati da su takvi ljudi, prijavili su se a onda ništa. Ja sam prvi put došao i nije mi bilo bed.
A točno kako sam rekao onom tipu kaj sve to organizira da mi fijumani smo malo "čudni" i da teško da će to zaživjeti u Rijeci..
Nego ti si onda bio?
I kakve su došle tipice?
bruce80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 09:20   #145
buahaha... ja ću se prijaviti na ovo baš me zanima jel ko i u američkim filmovima npr Hitch

A za vas ostale koji su stariji od 25 mislim da vam je najbolji izbor SpajalicaNada.
Platite članarinu za cijelu godinu i izlazite s ljudima koji su isto samci. Imaju tematske večeri na super lokacijama...
Navodno ima i raznih popusta (za kazališta i sl.) plus uzajamno si mogu ljudi pomoći nekome treba pravni savjet, nekome treba nešto oko medicine itd. Ja sam svoju mamu vozio autom tamo i moram reći da je zadovoljna i vjerujem da će kroz takav oblik druženja s ljudima upoznati nekog normalnog frajera.

Ja ću otići na ovaj speed date samo zato jer mi to zvuči fora :P
dragan0020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 10:35   #146
Eh opet se ja prijavio, za 4.1.
moram doći, fore radi, više neg da idem upoznavati nekoga pa se vidimo il ne
__________________
Vjetar mi šapće, idemo u Vrapče
McGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 10:45   #147
hehe... ma evo budem i ja se prijavio... hehe.. ovo će biti baš fora
dragan0020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 14:58   #148
Quote:
McGee kaže: Pogledaj post
Eh opet se ja prijavio, za 4.1.
moram doći, fore radi, više neg da idem upoznavati nekoga pa se vidimo il ne
A ti si onaj što se već jednom bio prijavio pa odustao?
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 17:21   #149
Malo je

Pa 4 minute treba da izvadim cigarete i upaljač, da zapalim i otpijem gutljaj tog bespaltnog pića.

Jebo to, nebi stigo pitat malu da li joj se sviđam.
be yourself is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 18:09   #150
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
A ti si onaj što se već jednom bio prijavio pa odustao?
guilty as charged
zašto facepalm, nisam stigao onda a i nije mi bilo do nikakve socijalizacije
Quote:
be yourself kaže: Pogledaj post
Pa 4 minute treba da izvadim cigarete i upaljač, da zapalim i otpijem gutljaj tog bespaltnog pića.

Jebo to, nebi stigo pitat malu da li joj se sviđam.
4 minute je dovoljno da skužiš tko ti se dopada
__________________
Vjetar mi šapće, idemo u Vrapče
McGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 19:58   #151
Quote:
be yourself kaže: Pogledaj post
Pa 4 minute treba da izvadim cigarete i upaljač, da zapalim i otpijem gutljaj tog bespaltnog pića.

nema besplatnog pića a seliti se od stola do stola sa cigarom... zaboraviti ćeš ih negdje sigurno
riumanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 16:47   #152
eh evo nemam sreće probao sam se prijaviti za ivent ali ništa nisam uspio McGee.. neda da se prijavim na ni jedan event ... možda drugi put kad budem mogao
dragan0020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 23:28   #153
pa kako to, jedino ak nemaš manje od 28 odnosno više od 39g , taj je raspon sad za 04.01.
već sam htio napisat da je znak raspoznavanja oglasnik ili neki drugi "code word"
__________________
Vjetar mi šapće, idemo u Vrapče
McGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 23:38   #154
Quote:
be yourself kaže: Pogledaj post
Pa 4 minute treba da izvadim cigarete i upaljač, da zapalim i otpijem gutljaj tog bespaltnog pića.

Jebo to, nebi stigo pitat malu da li joj se sviđam.
ma napravi si odmah piknik


McGee javi kak to tam zgleda
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 00:10   #155
Quote:
reggie31 kaže: Pogledaj post
Speed dating je za slabiće. Pravi muškarci idu na crystal meth dating.

http://alienlovespredator.com/tag_vi...speed%20dating
Moram se složit
__________________
babe i dide uvik prde i to besramno ako su oni u blizini u tome je izlaz © PO LITRE
Nanuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 09:46   #156
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post

McGee javi kak to tam zgleda
bum, bum. Iovako idem samo zahebanicje radi, nema šanse da nekoga tam upoznam
mah možda napišem i cijeli report
__________________
Vjetar mi šapće, idemo u Vrapče
McGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 17:07   #157
Quote:
McGee kaže: Pogledaj post
bum, bum. Iovako idem samo zahebanicje radi, nema šanse da nekoga tam
A zašto nema šanse da nekog tamo upoznaš?

Ajde, baš me zanima, neka nam se jave oni koji su nekog upoznali tamo i sad su u vezi ili nešto slično.

Dotad, iskustvo jednog blogera.

Vidim da je kratki spoj došao i u Osijek. Slavonci, jeste bili? 20.12. je bilo, a sljedeći put je 20.1., u Zoo Hotelu.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 18:11   #158
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
A zašto nema šanse da nekog tamo upoznaš?
Teta moderatorica me pokušava dovesti na tanak led, da dobijem bananka

OT: Sve mi se čini malo isforsano, kao kod "borga", uff sad sam se sjetio dobre- http://www.youtube.com/watch?v=85O6HISsUTk

osobno i "slobodno" mišljenje mogu poslati preko PM-a da se ne bi neki našli uvrijeđenima

hope for the best expect the worst
__________________
Vjetar mi šapće, idemo u Vrapče
McGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 10:16   #159
Quote:
Nanuša kaže: Pogledaj post
Moram se složit
Ma ne bih se složio..
Ako ne ideš na to..onda si slabić..što misliš da ne treba imati petlje da imaš dejt sa 15 cura u sat vremena?
Najlakše je ostati doma i biti prepušten sitauciji koja ti ne paše.Treba imati petlje i preuzeti situaciju u svoje ruke i reći sam sebi "ja želim nešto promijeniti"..

Ako si ti ta hrabra cura, baš me zanima kako bi se ti ponila u dejtu sa 20 dečki..

Mogu ti reći da sam mislio da će na taj event doći samo neki šonjoti..ali bilo je par frajera za koje nitko ne bi rekli da će doći na to..a eto..ljudi se došli malo zabaviti..
bruce80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 10:23   #160
Quote:
bruce80 kaže: Pogledaj post
Ako ne ideš na to..onda si slabić..što misliš da ne treba imati petlje da imaš dejt sa 15 cura u sat vremena?
ehm neeeee
da je samo ženska populacija onda bi bilo , zapravo puno se bolje osječam u ženskom društvu
__________________
Vjetar mi šapće, idemo u Vrapče
McGee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.