Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2013., 13:20   #221
Quote:
Očajnik kaže: Pogledaj post
savjet, komentar? u cemu je problem?
kako joj pomoci da zavoli dodire, fizicki kontakt, jednostavno da se ponasa normalno?
Pomozi joj da nađe muškarca koji će ju privlačiti seksualno.
*Baby Kate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 13:22   #222
Quote:
Očajnik kaže: Pogledaj post
procitao sam cijelu temu i samo bih volio podijeliti slucaj sa svojom curom, posto me izluđuje.
naime, sa curom sam u vezi 4 godine i seksualni odnos nam je umro i postao prava patnja. barem s moje strane
ovako je to bilo; posto mi ne bila prva ozbiljnija veza nisam htio zuriti u seks i prvi put smo ga obavili nakon godinu ipol dana veze. do tada smo uzivali u oralcima, pa cak i na javnim mjestima. ja sebe ne smatram pretjerano seksualno opsjednutom osobom, a ona je joa.manje. dakle, karte su od pocetka bile otvorene. oralce smo mozda imali jednom u mjesec dana, mozda i rijede.

da ubrzam pricu, nakon prvog seksa uskoro smo imali i drugi, te, ali treci je dosao tek 6mj nakon toga. sada imam situaciju kaosa.
seks vidim jednom u 6 mjeseci i to na jedvite jade. makar, jednom je bio njena inicjativa i bas je bila zagrijana. no, nakon seksa ona vise ne zeli o tome ni cut.

oralce vise ne prakticiramo otkad je krenuo seks, a svaka inicjativa s moje strane.nailazi na odbijanje, a moja ljutnja je tjera u plac.

nazalost, to nije sve. ne sjecam se kad smo se zadnji put strastveno ljubili. izbjegava francuski poljubac barem dvije godine, a kada spomenem i pokusam pricati s njom o razlozima kaze da pretjerujem.

njezini argumenti su da se ne osjeca ugodno, da ne voli, a svaki moj pokusaj nailazi na izkave poput "odvratan si" ili "ja jednostavno me volim/nemam volje"


pisuci sve ovo i sam vidim da me iskoristava zbog svojih sebicnih razloga i da je dosla do trenutka kada za uzvrat nista ne treba dati. ja ju volim, stojim uz nju zbog vlastite nesigurnosti i vjecnog optimizma da je.ona jedina koja me razumije i da uz nju mogu biti ja. ne zelim biti jedan od onih koji prekida vezu zbog seksa, vec zelim nacin nacin da nju ponovo ukljucim. covjece, pa sta bi dao da barem jednom mjesecno imamo neki fizicki kontakt... ovako cekam 6 mjeseci i s tim moram biti sretan....


savjet, komentar? u cemu je problem?
kako joj pomoci da zavoli dodire, fizicki kontakt, jednostavno da se ponasa normalno?


ps sorry na greskama
pajdo, vozi dalje..prije ces sam sebi uspjet pruzit oralac nego ce se ona ponasat normalno..
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 13:23   #223
cim prije prekines biti ce bolje za tebe bez obzira koliko imate godina!
milionas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 13:23   #224
Prekinuti takav odnos ''samo'' zbog sexa nije uopće problem, ovisno o tome koliko ti je sex bitan. Sex nije mala stavka, ni zanemariva, ljudi prečesto pristaju na ogromne kompromise pa provedu cijeli život mizerni.

Jednostavno, niste seksualno kompatibilni i to se, vjerojatno, neće promijeniti budući da je ona bila takva od početka. Odluči jesi li spreman nastaviti polugodišnjim tempom ili jednostavno prekini to i nađi si neku koja ima drugačiji libido-
bivša is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 13:32   #225
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Možda je u ovome problem.
Moguća su dva slučaja: ili si joj fizički neprivlačan, ne uzbuđuješ ju; ili je aseksualna.
Pošto izbjegava bilo kakav fizički kontakt, vjerojatnije mi je ovo prvo. Nestalo je strasti (koje možda nije nikada ni bilo). Nemoj živjeti u uvjerenju da će se to promijeniti jer ako nije do sad, ni neće. Mislim da bi bilo najbolje da to prekineš.
Postoji još jedna mogućnost. Cura je možda biseksualna ili homoseksualna i jednostavno je više dečki ne privlače kao nekad, a to je isto bilo slabo kako vidimo po priči. Naravno, ona u svoja četiri kuta u glavi ili možda negdje na netu ispunjava svoju trenutnu "dozu" za curama i on je na suhom. Kako smo sredina kakva jesmo i nemaju svi baš razumijevanja za to, cura se boji njemu reći. Boji se i okoline, obitelji. Njega iskorištava za privid "normalne" osobe i hetero veze, dok u sebi pati i želi nešto drugo. Nema "muda" za otvoriti se i reći kaj bi trebalo i ovako ima "pokriće". Ako si pak sama brije da će je to pustiti s vremenom i nada se povratku na staro, mogu reći da se to jako teško može desiti. Njemu je bolje da proba iskreno popričati s njom i treba reći ako ga nekaj kopka. Treba reći kaj ga kopka i ako ga nekaj smeta. Puno je bolje da se prijateljski raziđu bez obzira kolko je voli nego da se vjenčaju pa onda život zaista postaje patnja i tihi pakao. I jednom i drugome. Bez obzira jel ona ono pod brojem 1, 2 ili 3.
RiderInTheSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 13:37   #226
Quote:
Očajnik kaže: Pogledaj post
procitao sam cijelu temu i samo bih volio podijeliti slucaj sa svojom curom, posto me izluđuje.
naime, sa curom sam u vezi 4 godine i seksualni odnos nam je umro i postao prava patnja. barem s moje strane
ovako je to bilo; posto mi ne bila prva ozbiljnija veza nisam htio zuriti u seks i prvi put smo ga obavili nakon godinu ipol dana veze. do tada smo uzivali u oralcima, pa cak i na javnim mjestima. ja sebe ne smatram pretjerano seksualno opsjednutom osobom, a ona je joa.manje. dakle, karte su od pocetka bile otvorene. oralce smo mozda imali jednom u mjesec dana, mozda i rijede.

da ubrzam pricu, nakon prvog seksa uskoro smo imali i drugi, te, ali treci je dosao tek 6mj nakon toga. sada imam situaciju kaosa.
seks vidim jednom u 6 mjeseci i to na jedvite jade. makar, jednom je bio njena inicjativa i bas je bila zagrijana. no, nakon seksa ona vise ne zeli o tome ni cut.

oralce vise ne prakticiramo otkad je krenuo seks, a svaka inicjativa s moje strane.nailazi na odbijanje, a moja ljutnja je tjera u plac.

nazalost, to nije sve. ne sjecam se kad smo se zadnji put strastveno ljubili. izbjegava francuski poljubac barem dvije godine, a kada spomenem i pokusam pricati s njom o razlozima kaze da pretjerujem.

njezini argumenti su da se ne osjeca ugodno, da ne voli, a svaki moj pokusaj nailazi na izkave poput "odvratan si" ili "ja jednostavno me volim/nemam volje"


pisuci sve ovo i sam vidim da me iskoristava zbog svojih sebicnih razloga i da je dosla do trenutka kada za uzvrat nista ne treba dati. ja ju volim, stojim uz nju zbog vlastite nesigurnosti i vjecnog optimizma da je.ona jedina koja me razumije i da uz nju mogu biti ja. ne zelim biti jedan od onih koji prekida vezu zbog seksa, vec zelim nacin nacin da nju ponovo ukljucim. covjece, pa sta bi dao da barem jednom mjesecno imamo neki fizicki kontakt... ovako cekam 6 mjeseci i s tim moram biti sretan....


savjet, komentar? u cemu je problem?
kako joj pomoci da zavoli dodire, fizicki kontakt, jednostavno da se ponasa normalno?


ps sorry na greskama
Prvi sex ste 'obavili' nakon godinu i pol veze
Ma daj, pa ne mogu vjerovati
I sada nemate po 6 mjeseci sexa, a ona se još i ne voli ljubiti... samo me zanima koliko imate godina 70 ??
Pa kako možeš izdržati toliko vremena bez sexa, a imaš curu
Mislim da nijedno od vas ne voli sex... i zato ste još uvijek zajedno.
chipichips is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 13:58   #227
Quote:
Popikulja kaže: Pogledaj post
Ozbiljno, ali najozbiljnije preporucam toj curi da posjeti psihologa. Ako te zaista voli a i dalje ne zeli nista, ima problema sama sa sobom, a dok to ne rijesi necete biti sretni.
Ovo je za sexologa..
Quote:
chipichips kaže: Pogledaj post
Prvi sex ste 'obavili' nakon godinu i pol veze
Ma daj, pa ne mogu vjerovati
I sada nemate po 6 mjeseci sexa, a ona se još i ne voli ljubiti... samo me zanima koliko imate godina 70 ??
Pa kako možeš izdržati toliko vremena bez sexa, a imaš curu
Mislim da nijedno od vas ne voli sex... i zato ste još uvijek zajedno.
Nije lijepo se sprdat

Sto reci na autorov problem.. najbolje da ozbiljno porazgovarate o tome.. mora postojati zajednicki stav o sexu i kako unaprijediti ili srediti taj segment veze.. sex bi trebao imati vaznu ulogu u vasem odnosu, jer on daje vasoj vezi pravu i istinsku povezanost (kao krv u krvotoku covjeka)..
Razgovarajte o svemu, posebno pusti njoj da kaze sto osjeca.. ako postoji volja da se potrudite oko vaseg odnosa, onda krenite od osnova.. mali dokazi ljubavi - poljupci, zagrljaji, mazenje i samo istrazivanje vasih tijela (bez penetracija i oralaca).. polagano kako se budete opet osjecali ugodno ce to doci u normalu..
Ako nema volje za razgovor i rijesavanje problema, najbolje da se pozdravite i svatko na svoju stranu
__________________
"I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna
balancezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 16:46   #228
Quote:
Očajnik kaže: Pogledaj post
...


savjet, komentar? u cemu je problem?
kako joj pomoci da zavoli dodire, fizicki kontakt, jednostavno da se ponasa normalno?


ps sorry na greskama
nadam se da si troll
sve zvuci kao horor
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 19:01   #229
potraži pomoć, život je suviše kratak da si uskratiš nešto tako lijepo kao dobar orgazam. Imaš problem, potraži rješenje.
TWO8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 20:18   #230
Ovo sad zvuči kao preporuka da ode do Gajeve na večer (Gajeve u ZG naravno) S druge strane, košta ga i savjetovanje ili terapija. Možda je bolje onda da plati u Gajevoj, a ovdje je dobio besplatne savjete koji uglavnom idu u smjeru prekida s dotičnom.
RiderInTheSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 20:42   #231
meni to sve baca na zensku koja ima neke svoje stavove, i koja nikad ne mjenja se. primjer da si neka damica unutar svog tjela, okolinu dozivljavas na svoj nacin itd. i sve ostalo ti je strano. ti si djete unutar odrasle osobe. ti se ne znas prilagodit. mislim da tu pomoci nema. tebi je seks opceno bio i ostao gadljiv.

mozda bi se nekim novim deckom prosirila horizonte. ali trebalo bi ti ih jedno 50
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 21:07   #232
Quote:
balancezg kaže: Pogledaj post

Nije lijepo se sprdat

Uopće se ne sprdam, samo ne mogu vjerovati da dvoje mladih koji su u vezi nema 6 mjeseci sex. Nisam ni znala da uopće postoji takav tip veza.
To je onda za mene samo prijateljstvo. Veza bez sexa nije veza.

Zadnje uređivanje Teta2U : 28.06.2013. at 22:08. Reason: NE brišite uglate zagrade (ove -> [] ) i njihov sadržaj!!
chipichips is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 21:29   #233
Quote:
Očajnik kaže: Pogledaj post
nisam htio zuriti u seks i prvi put smo ga obavili nakon godinu ipol dana veze. do tada smo uzivali u oralcima, ......
A oralni sex nije sex? Nego je oralac?

Meni je oralac najpraviji sex.
__________________
.......................
savrsena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 22:28   #234
Quote:
savrsena kaže: Pogledaj post
A oralni sex nije sex? Nego je oralac?

Meni je oralac najpraviji sex.
Dobar oralac je jako dobra uvertira za ono što slijedi.
Zna se što je najpraviji sex.
Ili bi se trebalo znati.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 22:30   #235
volim lizati pičku. zatim perinej, pa šupak. tamo se krije mudrost. hram u delfima. prekrasno nešto. pogotovo kada osjetim grčenje sfinktera. oralac je zakon. a zatim slijede zakonski akti u koje penetriraš. do jaja, naravno.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 22:44   #236
Nema ti tu kruha, tj seksa.
Ako želiš bit u stanju nejebice do kraja života ili varati curu/ženu onda ostani s njom ako ne, otiđi.
Inače cura ili se ne pali na tebe ili je aseksualna..kako god okreneš nije dobro i ti se s tim ne možeš boriti.

P.S svaka tebi čast, 4 godine čoeče
voliš li ti uopće seks?
williamka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 22:47   #237
Oralac je samo predigra... za pravi žestoki sex mmmmmmmm
chipichips is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 22:53   #238
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
volim lizati pičku. zatim perinej, pa šupak. tamo se krije mudrost. hram u delfima. prekrasno nešto. pogotovo kada osjetim grčenje sfinktera. oralac je zakon. a zatim slijede zakonski akti u koje penetriraš. do jaja, naravno.
daj mi molim te objasni koja se to mudrost krije u supku, da oblizez cijelog platona ne bi dobio na mudrosti, osim par spoznaja o higijenskim navikama starih grka
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 22:56   #239
Quote:
chipichips kaže: Pogledaj post
Oralac je samo predigra... za pravi žestoki sex mmmmmmmm
sto je to oralac, jel to nesto tradicionalno, s hrvatskog sela, ili je rijec o oralnom seksu definiranom po medunarodnim kriterijima
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 23:13   #240
Quote:
log off kaže: Pogledaj post
daj mi molim te objasni koja se to mudrost krije u supku, da oblizez cijelog platona ne bi dobio na mudrosti, osim par spoznaja o higijenskim navikama starih grka

nisam siguran hoću li ti uspjeti objasniti? kada se najedeš dovoljno govana onda shvatiš njihovu skrivenu vrijednost. mudrost nije neka osobita stvar. to je samo put bez kraja. ali da bi krenuo na put, moraš poći na izvor. na mjesto gdje izviru govna. tu, u neposrednom dodiru, u srazu sa šupkom, počinje gnothi seauton. put prema svjetlosti. ali prvo krećeš od govana. ona su primordijalna vrijednost. svjetlost nije garantirana. međutim, postoji kao potencija. obećanje. ona se ne moraju ispuniti. ali mogu.
ne znam bolje objasniti.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger