Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2013., 00:06   #21
ja sam u istoj pašti ko marko! nemam cilj u zivotu, ne znam sta me zanima. mozda ni ne trebamo svi znati to? mozda je drustvo nametnulo neku iskrivljenu sliku da svako treba imati cilj i ici ka njemu... vidim da je sve vise nesretnih i depresivnih mladih, nije da sam jedina,al nije ni da me to tješi. osjećam da mogu više nego što radim, da mogu samostalnija biti, al stalno sama sebi namećem neke prepreke i u strahu ostajem na mjestu....

ni meni se ne studira ekonomija,nisam se nasla u tome, frustrira me sto idem dalje, al ne znam sta bi drugo radila da ostanem doma... izgubila sam previse vremena na ništa! i onda kad vidim kako su neki nasmijani,sretni, putuju i govore kako zele da dan ima 50 sati, a mjesec 60 dana osjećam se prejadno jer ja ne znam ni sama šta bih sa svojim vremenom kojeg imam toliko, a ne znam iskoristiti....
crazy-cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2013., 10:07   #22
Ako ste blizu završetka faksa, riješite to. Ako niste, istražite različite stvari, isprobajte, raspitajte se o tuđim iskustvima itd. Zatim se odlučite za studiranje nečeg što vam se zaista sviđa. Možete i samostalno krenuti u poslovne vode, odabrati neki hobij i postepeno ga pretvoriti u svoj biznis. Za to vam ne treba faks, ali nije lako, te očekujte mnogo truda i učenja. Bitno je da radite nešto s ljubavlju, te ćete uživati u procesu.

Možda vam pomogne moja tema "Što želite biti, imati i činiti?" Tu su navedena neka pitanja koja će vas potaknuti da razmislite, te lakše dođete do svojih pravih želja.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:18.