Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2003., 14:45   #41
Quote:
sunshine kaže:
e a jel moze proci kao najveca besmislica u kuci muz?
jer ja stvarno ne znam kaj mi je to trebalo
meni je moj koristan, moze dohvatit stvari s ormara nemam bas beskorisnih stvari jer
- necu uzet kad mi uvaljuju
- frknem u smece
- suzdrzim se da ne kupim neku idiotariju

za sad mi je najbeskorisnija stvar:
- depilator (mene boli cim ga vidim)
- nadogradnja za W-XP (grrr)

sto se tice bacanja stvari: od kad ne zivim s mamom, moje baletne papucice su mirne i ne moram ih vise vadit iz smeca
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2003., 19:56   #42
Quote:
luca kaže:
sto se tice bacanja stvari: od kad ne zivim s mamom, moje baletne papucice su mirne i ne moram ih vise vadit iz smeca
Baš zavidim tvojoj mami. Moj sinak nikako da odfura svoju infrastrukturu.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2003., 20:02   #43
Quote:
magic kaže:
Ja sam dobila nekoliko tih tabletica ali sam ih pretvorila u sjenila za lampe i prekrasna su
Dobra ideja, al' moje 2 lapme su činovničke.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 09:56   #44
Moji su tabletici bili bijeli pa sam ih prvo "skuhala" u ruskom chaju da dobiju onu malko "postaranu" boju.

Onda sam u onom ducanu "sve po 10 kuna" kupila 2 lampe s nekim zgodnim postoljima ali gadnim sjenilima, skinula ona glupa sjenila da ostane samo zhichana struktura i nategla i zashila tabletice. Josh sam na njih uchvrstila shkoljkice, staklice, kamenchice....Prekrasno izgledaju
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 09:58   #45
kaj vi svi imate protif tih tabletića?!
meni je to baš guba. moja mama se baš trudi sheklati te male stoljnjačiće i ja to onda pomećem po dečkovom risiveru, ooogromnim zvučnicima, ooogromnom televizoru, tuneru...
našla savršeno mjesto za njih.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 10:27   #46
Quote:
Simona kaže:
Baš zavidim tvojoj mami. Moj sinak nikako da odfura svoju infrastrukturu.
moja sirota mama ima infrastrukturu (dobar naziv za smece) jos od pocetka 20 stoljeca tako da joj moje baletne papucice nisu bile veca smetnja. samo je iz nekog razloga smatrala da ako se raspadnu da ih treba baciti krivo
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 10:28   #47
Quote:
chiquita kaže:
kaj vi svi imate protif tih tabletića?!
meni je to baš guba. moja mama se baš trudi sheklati te male stoljnjačiće i ja to onda pomećem po dečkovom risiveru, ooogromnim zvučnicima, ooogromnom televizoru, tuneru...
našla savršeno mjesto za njih.

naj se ljutiti chiquita, al ja bi te ubila
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 10:31   #48
ha hahha
a znate kaj je najbolje od svega?
moj dečko se slaže s tim tabletićima jer mu tako "manje pada prašine" po tehnikalijama!
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 10:33   #49
Meni se to svidja narochito na televiziji, pa onaj kantun malo pada po ekranu i josh vaza sa cvijecem na tome
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 10:33   #50
kod mene cak i baka koja radi te tabletice, ih drzi u ladici iskreno, lijepi heklani stolnjaci mogu biti zgodni. ali tabletici po cijeloj kuci (narocito tehnickoj opremi) nam uopce ne odgovaraju...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 10:33   #51
Quote:
magic kaže:
Meni se to svidja narochito na televiziji, pa onaj kantun malo pada po ekranu i josh vaza sa cvijecem na tome
do vraga, to bi i moju baku infarktnulo da vidi
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 10:38   #52
Moja sreca u nesreci jest Juniorov spastichki bronhitis...to nam je isprika do kraja zhivota za sve pizarije koje nam pokushavaju utrapiti
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 11:50   #53
Jedna od glupo investiranih stvari kod mene je taperware plastična kutija za kruh.
U njoj držim razno razne omote i vrečice za nagradne igre u kojima jasna stvar niš ne dobijem.
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 12:10   #54
Sad sam se sjetila što me još izluđuje...plastično cvijeće ..a plastično voće da ne spominjem ..prije sam se češće susretala sa zdjelama u boji ..a u njima obično jedna plastična banana, dvije plastične jabuke, par naranči, pokoji limun i veliki grozd naravno plastičnog grožđa...
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 12:12   #55
Onaj mrezhasti leptir koji drzhi zavjese
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 12:17   #56
Quote:
Stella kaže:
Sad sam se sjetila što me još izluđuje...plastično cvijeće ..a plastično voće da ne spominjem ..prije sam se češće susretala sa zdjelama u boji ..a u njima obično jedna plastična banana, dvije plastične jabuke, par naranči, pokoji limun i veliki grozd naravno plastičnog grožđa...
to nisam vidjela u nicijoj kuci. samo u trgovinama...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 12:18   #57
bat za meso.
kad god nekaj s njim krenem radit, il se opizdim po prstu il mi ona glava odleti i razbije nekaj.
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 12:19   #58
Meni je pao skup sa shniclom s balkona
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 12:20   #59
Quote:
luca kaže:
to nisam vidjela u nicijoj kuci. samo u trgovinama...
Da vidjela... i zagrizla
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 12:22   #60
Quote:
magic kaže:
Meni je pao skup sa shniclom s balkona
ti lupas snicle na balkonu nisam ni taj bat vidjela vec desetljecima.... ali sjecam se da je i meni "glava" stalo padala
luca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:27.